Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 133 10
Ξενοδοχεία 110919
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
6.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κριτική είναι περισσότερο χρωστουμενη για την eleanna.Μιας και είδα τις δικές της και έχω την μικρή έστω εμπειρία σε ημιδιαμονης.
Το συγκεκριμένο το θεωρώ ελάχιστα καλύτερο από τον Πριαμο κάτω στην Ποσειδώνος.Η απόσταση από το ένα στο άλλο είναι δέκα λεπτά.
Μπορεί το πάρκινγκ να είναι μικρό αλλά έχει σχεδόν πάντα απ' έξω.
Η ρεσεψιονίστ σύντομη και κόφτη.Δεν ειναι και τόσο χαμογελαστή αλλά δεν με ένοιαξε.Πηρα τα κοντρόλ της Tv πλήρωσα 23€ και ανέβηκα στον δεύτερο.
Δωμάτια αρκετά δεν παίζει εδώ να το βρεις ποτέ γεμάτο.Αυτο είναι ένα συν.
Τώρα τα δωμάτια έχω βάλει 6 ότι επιτρέπεται από το σύστημα και όχι 7 καθώς η μοκέτα ένα καθάρισμα το ήθελε.Βεβαια το υπόλοιπο σαν χωρος αν και μικρό βολικό.Εκανα και ντουζακι εντάξει μικρό το ντουζ αλλά βολεύεσαι...Νομίζω σαν επιλογή είναι καλή για την περίοχη και πάντα θα βρεις δωμάτιο χωρίς να έχεις άγχος ότι δεν θα υπάρχει.
Και φθηνότερο από τους άλλους έτσι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2021
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Μικρό και άβολο
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
6.650
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, alpula, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2021
@jelly , σ' ευχαριστώ για την αναφορά!Είσαι γλύκας.
Δεν με αφήνει να κάνω like, γι' αυτό & το σχολιάκι.
Δεν το γνώριζα το ξενοδοχείο, αλλά φαίνεται αξιοπρεπέστατο από τα γραφόμενα σου.
Ειδικά το οτι δεν έχει πολύ κόσμο, είναι στα ++ του, γιατί το Πρίαμος είναι κέντρο διερχόμενων! ?
review reaction 1 Jelly Bean
20 Αυγούστου, 2021
Μόνιμο πρόβλημα αυτού και των περισσότερων ξενοδοχείων είναι ότι τα κάνει κανείς πουτάνα από τα νερά όταν κάνει ντους... είτε οι κουρτίνες και οι καμπίνες τους είναι ανύπαρκτες είτε κακοσχεδιασμένες, δεν καλύπτουν την ντουζιέρα όπως πρέπει.
review reaction 1 Jelly Bean
30 Αυγούστου, 2021
@Jelly Bean Phd εχεις παρει στα πονηρά ξενοδοχειάκια
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3