Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 40 10
Ξενοδοχεία 32829
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Χώρος (γενικά)
 
5.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πρωτη φορα επισκεφτηκα αυτο το ξενοδοχειο! Η εισοδος δεν ειναι καθολου διακριτικη, η κοπελα στην ρεσεψιον πολυ ευγενικη, το δωματιο που μου εδωσαν ειναι παρα πολυ μικρο αλλα πολυ καθαρο, οι πετσετες και τα σεντονια ηταν σε σακουλακι! Μου εκανε κακη εντυπωση ισως επειδη χανει σε συγκριση με το λακομπα η το μπιλ! Επισης μου εκανε κακη εντυπωση που ζητησαν τα χρηματα προκαταβολικα. Να πω στα θετικα οτι εχει πολυ καλο κλιματιστικο! Ειδικα τωρα με τις ζεστες ειναι στα πολυ θετικα αυτο! Τελος θα πω οτι τα δωματια εχουν κακη ηχομονωση! Καθε φορα που περνουσε καποιος απο τον διαδρομο νομιζα οτι θα μπει μεσα…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
126
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makis254, gasper, Constantinos27 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2021
Πραγματικά πιστεύω ότι το αδικείς, είναι πολύ καλή πρόταση για τα νότια το έχω επισκεφθεί πολλές φορές, καταρχάς είναι καινούργιο,μου έτυχε και εμένα δύο φορές μικρό δωμάτιο και το πείρα γιατί δεν είχε άλλο με αρκετά μικρή τιμή, αλλά επειδή έχω πάει σχεδόν σε όλα τα δωμάτια πραγματικά παίζεις μπάλα,και τα δωμάτια πολύ περιποιημένα, οι σουίτες με τα υδρομασάζ απίθανες και τεράστιες, ενδεχομένως να σε ξενέρωσε το μικρό δωμάτιο που δεν έχει καμία σχέση με τα άλλα δωμάτια τα μεγάλα!!
27 Ιουνίου, 2021
Μπορει και να ξαναπαω! Βρεθηκα εκει επειδη βολευε η τοποθεσια! (Ετυχε και ειχα δουλεια εκει κοντα εκεινη την ημερα). Θα σου πω οτι θα μπορουσε να εχει εστω εναν καθρεπτη. Αλλα οκ, δεν θα σταθω τοσο εκει οσο σε αυτο που ειπες για την τιμη. Το ποσο που πληρωσα θα το ελεγα συνηθισμενο, οχι φθηνο! Αν ηταν πιο κατω μπορει να μην το ανεφερα καν…
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2