Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 37 10
Ξενοδοχεία 66408
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Χώρος (γενικά)
 
9.0
Καθαριότητα
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΑΝΑΝΕΩΣΗ !:smiling-face-with-heart-eyes:
Μετά από αυτόν τον αποκλεισμό μέσα στο σπίτι έχω φρικάρει εδώ και 4 μήνες, την περασμένη Κυριακή απογευμα ήθελα να αλλαξαμουμε εγώ και ο αντρας μου λίγο ατμόσφαιρα και εγω του προτεινα να πάμε σε ενα καλό ξενοδοχείο έτσι για να μας έρθει η σεξουαλικοτητα μας την οποια το τελευταίο διαστημα την χασαμε εξολοκλήρου .
Ο αντρας μου δέχτηκε την ειδε καλή ιδέα . αυτός προτεινε να παμε στο Crystal blue εγω του λεω φυγαμε , εκεινος σταματησε σε ενα μαρκετ και πηρε ενα ημιγλυκο κρασι να πιουμε στο ξενοδοχειο, νοικιασαμε μια σουιτα την 31 ηταν τελεια , περασαμε με τον αντρα σεξουαλικα περιφημα ανανεωθηκαμε παλι , λιγο το κρασακι λιγο η μουσικουλα φυσικα και η τσοντεςΝαι! που βλεπαμε μας καναν σεξουαλικα πυραυλουςΓιούπιιι! λες και ηταν οτι βγηκαμε απο την φυλακή . χρειαζονται αυτην την εποχη τετοιες εξορμισεις . Το ξενοδοχειο το σερβις του ηταν αριστο μπραβο και στα παιδια της ρεσεψιων που ηταν πολυ εξυπηρετικη. Ευχομαι παιδια γρηγορα να ελευθερωθουμε απο αυτην την πανδημια !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2021
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Δεν είχε καθόλου!
elizabeth32
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
603
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., fstelios81, vetranios και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2022
Η 31 είναι η λευκή σωστά? όντως είναι απο τις πιο ωραίες εκεί. Αν και υπάρχει και στο ισόγειο με σάουνα Χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1