Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 16 10
Ξενοδοχεία 40196
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Χώρος (γενικά)
 
4.0
Καθαριότητα
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
8.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
*Επίσκεψη στο bora bora κατ'ανάγκη λόγω περιοχής...Το έχω δει αρκετές φορές ανεβαίνοντας την Αθηνών Λαμίας αλλά ποτέ μου δεν το είχα επισκεφθεί.Κουλ
Όπως λοιπόν κατέβαινα αυτή τη φορά από Βόρεια το "θυμήθηκα" σαν λύση της στιγμής και μόλις βρήκα το δρόμο,(*είναι λίγο μπέρδεμα η περιοχή) κατευθυνθηκα προς τα εκεί.
Πάρκινγκ άνετο,άλλωστε νομίζεις αρχικά ότι είσαι σε αδιέξοδο.Εμμμμ
Μειωμένος ο φωτισμός και σε δείκτη διακριτικότητας είναι σε καλό επίπεδο.Κτηριο παλιό που σε κάποια λιγοστά σημεία έχουν γίνει κάποιες επισκευές - μπαλώματα...
Ρεσεψιόν διακριτική είναι στην ευθεία όπως μπαίνεις στο κτήριο.Αριστερα έχει και σαλόνι με χαμηλό φωτισμό...Ο υπάλληλος ευγενικός και σύντομος.Τιμη ημιδιαμονης 16€ για πέντε ώρες.Σιγουρα πιο φθηνά από άλλα της κατηγορίας του αλλά τα υπόλοιπα σε παροχές και εξοπλισμό είναι πιο "μπροστά" οπότε, λογικό είναι να χρεώνουν κάτι παραπάνω...
Το δωμάτιο τώρα:Παλαιού τύπου,απλό κρεβάτι,φώτα κανονικά και όχι ρυθμιζόμενα.Αρκετος θόρυβος εάν βλέπει το δώματιο στην Εθνική όπως έτυχε σε εμένα...Κεφάλι σε τοίχο!Και το μπάνιο με ντουζιέρα τατραγωνη,χωρίς κουρτινα,με αποτέλεσμα τα νερά να πηγαίνουν εκτός κατά τη διάρκεια... Αφρολουτρο και σαπούνι μια χρήσης υπάρχουν πλέον αλλά δεν υπάρχουν παντοφλιτσες μιας χρήσης...Μαλακία
Νομίζω ότι θα το προτιμούσα ξανά μόνο εάν βρισκόμουν στην περιοχή και δεν υπήρχε στο μυαλό μου κάτι άλλο....Για να το επιλέξω σαν προορισμό με τίποτα...!Θυμίζει σε πολλά το lacoba...Ναι!

Καλά να περνάτε!Καπέλο
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
738
Likes:
51.935
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, Buda, panagos7 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2020
Μια χαρά είναι, παλιά έκανε 20 Ευρώ το τετράωρο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1