Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 180 10
Ξενοδοχεία 139682
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους τους συ-μπουρδελιάρηδες και σε όλες τις συ-μπουρδελιάρισσες! Καυλή χρονιά! Γερο-μύστης

Κίνησα για Μπιλ που λέτε με έναν γκόμενο, επειδή ζει με γονείς, μπας και μου έμπαινε καλά η χρονιά.

Πολύ ωραία στολισμένο το λόμπι, με λευκό-ροζ δέντρο. Η κοπέλα στη ρεσεψιόν πολύ ευγενική, αν και κόντεψε να με πιάσει
νευρικό στο "Θα καθήσετε λίγο;"

Εδώ το είχα να της πω, "ελπίζω όχι για πολύ λίγο", για τις επιδόσεις του αγοριού αλλά νταξ...

Ήμασταν και εντελώς βλαμμένα και κρυώναμε γιατί δεν είδαμε που η μπαλκονόπορτα ήταν ανοιχτή κατά την παραμονή μας.
Ωραίο δωμάτιο, νομίζω το 11 με τα άστρα στο ταβάνι Χμμμ;

Εμφιαλωμένα νεράκια και μπισκοτάκια. Καθαρά σεντόνια, μπουρνούζια, πετσέτες δεν μπορώ να πω. Με χάλασε αρκετά που το ντουζ δεν είχε έστω ένα μικρό τοιχάκι, αν πλενόμουν θα πλημμύριζε ο χώρος, και οι πετσέτες στην πόρτα δεν θα έκαναν μεγάλη διαφορά. Ευτυχώς που ήμουν πλυμένη και αρωματισμένη αλλιώς θα είχαμε γίνει πλάτσα πλάτσα πλούτσα μ'έχεις κάνει λούτσα...

Όταν πήγα στο μπάνιο άκουγα καθαρά τον άντρα του διπλανού δωματίου να φωνάζει για τις ανωμαλίες της τσόντας που έβλεπε. Σιγά τις ανωμαλίες, κάτι ντορσελ τιβι είχαν...

Το τοπ της βραδιάς ήταν που είχα πει στο αγόρι να με κάνει να αισθανθώ φτηνή στα πλαίσια role-playing.
"Είσαι μόνο για ένα 2ευρω, για ένα 2ευρω είσαι."
"(ούσα σε καβάλα) Σιγά ρε μλκ καταξοδεύτηκες."
"Είσαι για 2 ευρώ."
"..."
"Θα στα δώσω μετά!"

Με έπιασε νευρικό Προσκύνημα

Τέσπα, all in all θα ξαναπήγαινα στον φίλο μας τον Μπιλ!
Καλές συνευρέσεις Έρωτας
nimertis
Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
51
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, T-DRIVER1, heartbeat και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2020
πες με τροπο του μαλακα, αμα θες να νιωσεις φτηνη, την επομενη φορα να μην επαναλαμβανει σαν καθυστερημενος "εισαι για 2ευρω" αλλα να σε γαμησει βλαχικα, να σε χαστουκισει, να σε φτυσει, να σε κλασει, να σε κατουρησει, να σε χυσει, να σκουπιστει με τα μαλλια σου και να σε περαξει κατω απο το κρεβατι για να απλωθει
14 Ιανουαρίου, 2020
Εντάξει πουλί μου Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2