Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 180 10
Ξενοδοχεία 139669
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τρίτη απόγευμα, κόστος 22, το πάρκινγκ βρίσκεται από Κων/λεως, ήταν σχεδόν γεμάτο, 2 θέσεις κενές όταν πήγα Προσκύνημα

Ρεσεψιόν για κάποιο λόγο ήταν στραβωμένη αν και είμαι πάντα πολύ ευγενικός, τέσπα μικρό το κακό, συμβαίνουν αυτά. Χμμμ;

Το δωμάτιο ήταν αρκετά ευρύχωρο, το μπάνιο ήταν πολύ στενό.
Ήταν καθαρό, είχε σετ πετσέτες και μπουρνούζι νομίζω Χμμμ; στο τέλος το είδα φεύγοντας δεν το είχα προσέξει.
Καθαρό και το δωμάτιο και το μπάνιο, μου άρεσε ο καθρέφτης που είχε στο ταβάνι.
Επίσης είχε και 2 μπουκαλάκια νερό μέσα στο δωμάτιο δώρο.

Οι αστερίσκοι:
το μπάνιο πολύ στενό, από μια χαραμάδα έτρεχε λίγο νερό έξω - μικρό το κακό - αυτό που δεν μου άρεσε ήταν το σαπούνι το είχαν στην κορυφή του ντουζ στο πλαστικό της πόρτας.
Συν ότι δεν ήταν υγρό δλδ μπορεί να το είχε χρησιμοποιήσει και άλλος πριν από μας ( ; ) έστω και στην ιδέα δεν μου άρεσε ακόμα και αν δεν ισχύει.
Επίσης ο καθρέφτης στο ταβάνι σε παραμόρφωνε λίγο και με ζάλιζε, δεν ξέρω αν ήταν ειδικός λόγω σεισμών κλπ πιο ελαφρύ υλικό να μην πέσει στο κεφάλι μας
Και τέλος το AC ήθελε σέρβις ( ; ) στο 16 τέρμα και χωρίς σεντόνι δεν κρυώναμε, κατά την διάρκεια της μάχης ιδρώναμε.
Το καλό είναι ότι είχε ένα πλαίσιο μπροστά να μην μας χτυπάει απευθείας ο αέρας και μας πάγωνε, σε περίπτωση που δούλευε όμως κανονικά Γλώσσα

Διαγραμμένο μέλος 166652
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
688
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, submalegr, flynow και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού