Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 133 10
Ξενοδοχεία 110880
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωτη φορα στο lacoba πριν λιγες μερες, καθημερινη. Ενδιαφερον απ' εξω, μοντερνα διακοσμηση και μεγαλος χωρος αναμονης μεσα. Εχει παρκινγκ αλλα στην περιοχη πιστευω πως ειναι ευκολο το παρκαρισμα, κυριως βραδυνες ωρες οπως οταν πηγα εγω. Τη μερα θα ναι πιο δυσκολα, εχει κατι σχολεια, εταιρειες ειναι και το Ωνασσειο πιο πανω. Προσβαση αναλογα απο που ερχεσαι μπορει να μπερδευτεις και να κανεις κυκλο λογο νησιδων και απαγορευτικων. Η διαρυθμιση των οροφων βοηθαει στη διακριτικοτητα. Τα δωματια ολα ιδια, δεν εχει θεματικα κλπ οπως μου ειπε η ρεσεψιονιστ. Απλο αλλα καθαρο δωματιο στο 2ο οροφο με ντουλαπα και γραφειακι. Παντοφλες και πετσετες συσκευασμενες και χαμηλα φωτακια (στα ορια του να μην βλεπεις) για ατμοσφαιρα. Το μπανιο ομως χαλια, καθαρο αλλα πολυ μικρο. Μπηκα στη ντουζιερα με το προστατευτικο γυαλι και δεν μπορουσα να σηκωσω το τηλεφωνο να πλυθω, εβρισκα στο γυαλι. Ειμαι ψηλος αλλα οχι ευσωμος. Πολυ φαουλ για ξενοδοχειο αυτου του σκοπου που εννοειται θες να πλυθεις μετα. Νομιζω δεν θα ξαναπαω.
gpikasso
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
4.495
Πόντοι:
2.727
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, olotyxeros, xlm και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού