Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 7 10
Ξενοδοχεία 19049
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
6.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στο εν λογο οτελ που βρισκεται στην οδο Τροιας..συγκεκριμενα βρισκεται μεταξυ οδων Δροσοπουλου και Κυψελης σε ενα σχετικα ησυχο στενο με ηπια κυκλοφορια, με αποτελεσμα να προσφερει μια σχετικα καλη διακριτικοτητα..δυστυχως η εισοδος φωτιζεται εντονα ομως και αυτο μετριαζει καπως το πλεονεκτημα..η εισοδος δινει μια αισθηση πολυτελειας και καθαριοτητος..πηραμε κλειδι και ανεβηκαμε στο δωματιο, το οποιο ειναι μετριο σε εμβαδον δεν το λες ανετο ουτε ομως μικρο..διαθετει παλια τηλεροραση crt 17 ιντσων, καθως και ψυγειακι που μεσα εχει 2 μπουκαλακια νερο κερασμενα απο το οτελ..εχει καθρεπτες στον τοιχο αλλα και στο ταβανι! το μπανιο ειναι πολυ καθαρο διαθετει 4 πετσετες οχι σφραγισμενες, και επισης δεν διαθετει παντοφλες..να σημειωσω εδω οτι υπαρχουν και 2 μπουκαλακια σαμπουαν ατομικα καθως και πιστολακι για να στεγνωσει η γκομενα τα μαλλια της!( η δικη μου το εκτιμησε δεοντως αυτο!). η ηχομονωση ειναι σε καλα επιπεδα και η καθαριοτητα του δωματιου ικανοποιητικη..το μεγαλυτερο ελαττωμα ομως ειναι οτι παρκιγκ βρισκεις πολυ δυσκολα επειδη η περιοχη ειναι πυκνοκατοικημενη..Η τιμη για ημιδιαμονη 25 ευρω, αρκετα αλμυρη για την εποχη μας..αν ηταν στα 20 το οτελ θα ηταν vfm..να συμπληρωσω εδω οτι δεν υπηρχε καθολου αναμονη, ενω δεν ζητηθηκε και ταυτοτητα..αυτα τυποι και να περνατε καλα! Σπασίκλας
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Invisible Man

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2016
Τυποι αν και ειμαι σιγουρος οτι το εχετε ηδη καταλαβει, θα ηθελα να διευκρινισω οτι η κριτικη μου αναφερεται στο Victory inn( στην Κυψελη) και οχι στο New Victory..μοιαζουν η ονομασιες των οτελ και ειναι ευκολο να μπερδευτει κανεις! Γερο-μύστης
T
takaros28
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1