Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 180 10
Ξενοδοχεία 139682
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη φορα στο ξενοδοχειακη πριν λιγες μερες ..Λογω μηχανης δεν χρησιμοποιησα παρκινγκ αρα δεν ξερω αφου την παρατησα απο εξω και ΒΟΥΡ μεσα..στην ρεσεψιον μια μελαμψη κοπελα με ενα απιστευτο σωμα (τουμπανο εν ολιγεις) δεν με καθυστερησε καθολου και ΒΟΥΡ πανω.Οπως καταλαβατε ολα ΒΟΥΡ μεχρι να μπω στο δωματιο αλλα μολις μπηκα τοτε ΟΛΑ ΣΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ και σε διαδικασια αναμονηςΜαλακία
Στο δωμάτιο υπήρχε εμφιαλωμένο μπουκάλι νερό , 2 μπουρνούζια σφραγισμένα , πετσέτες σφραγισμένες και παντόφλες μιάς χρήσης..(Και σοκολατακια σε περιπτωση υπογλυκαιμιαςΓλώσσα )
Η ηχομόνωση του δωματίου καλή χωρίς να ακούγονται φωνές από τα αλλα δωμάτια.TV με κλασσικα καναλια ψυχαγωγιας που σε ενημερωνουν κατα την αναμονη σουΜαλακία
Κόστος ημιδιαμονής 22 ευρώ , σε γενικές γραμμές όλα καλά απλά ειναι λίγο μακριά για εμένα αφου ειμαι στον νοτο αλλα δυστυχως εκει δυο ξενοδοχεια που εχω δοκιμασει ειναι μετρια!ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
billyduffy
Μέλος
Εγγραφή:
14 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
42
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, HackMate, ZeroTolerance και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2016
Η RECEPTIONIST του ξενοδοχείου '' Βασίλης'' είναι όντως μουνάρα, σωματάρα και σκουρόχρωμη με τσιμπουκοχειλάρες Κατσικογάμης
20 Ιανουαρίου, 2016
Να ξέρεις ότι στο κόστος των 22€ σε κερνάνε και καφεδάκια.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2