Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 180 10
Ξενοδοχεία 139682
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ύστερα από τρεις επισκέψεις στο Bill να γράψω και εγώ τις εντυπώσεις μου.... Γερο-μύστης

Κατ'αρχήν το εν λόγω ξενοδοχείο βρίσκεται σε σχετικά καλό σημείο ως προς την δυνατότητα πρόσβασης μια και το μετρό του Μεταξουργείου απέχει το πολύ 500 μέτρα. Κουλ
Αλλά και για τους υπόλοιπους υπάρχει αρκετά μεγάλο (προσφάτως ανακαινισμένο) πάρκινγκ από το οποίο υπάρχει και δεύτερη διακριτικότατη είσοδος. Ματάκι

Ωραία και πολυτελής η ρεσεψιόν,εξυπηρετικό τατη και πολύ ευγενική η υπάλληλος ρωτάει και προσφέρει είτε καφέ,είτε κρασί. Σπασίκλας

Στα των δωματίων:

Τα δωμάτια τόσο του τρίτου όσο και του τέταρτου ορόφου είναι προσφάτως ανακαινισμένα κάτι που φαίνεται και στην παραμικρή λεπτομέρεια. Εμμμμ

Άνετα,ευρύχωρα,πεντακάθαρα,κατάλληλα αερισμένα με πλήρη εξοπλισμό...

Πολυτελή μπάνια,άνετα κρεββάτια,πολύ καλά στρώματα-ακόμη και η επίπλωση είναι άρτια και εξαιρετικά γουστόζικη:

Μικρά κομοδίνα (με μεγάλο εμφιαλωμένο νερό επάνω συν δύο μπισκότα Παπαδοπούλου συν δύο σοκολατάκια, Γλώσσα διακριτικός φωτισμός από τα λαμπαντέρ αλλά και πιο έντονος από τη μεγάλη λάμπα του δωματίου,μεγάλη επίπεδη τηλεόραση,μεγάλη ντουλάπα πολύ όμορφα τοποθετημένη.

Προς μεγάλη μου έκπληξη πλούσια και τα υπόλοιπα (ας τα πούμε) κομφόρ:

Δύο μεγάλες πετσέτες σώματος,δύο μικρές πετσέτες προσώπου και δύο μπουρνούζια. Ναι!
Όλα αυτά με το λογότυπο του ξενοδοχείου και συσκευασμένα χωριστά το καθένα σε νάιλον σακούλες.

Επίσης δύο μικρά σαπουνάκια και άλλα δύο υγρά σαμπουνοειδή σε πλαστικά μπουκαλάκια.

Για την ηχομόνωση που αναφέρθηκε ομολογώ ότι δεν άκουσα κιχ!

Κόστος ημιδιαμονής: 22 ευρώ για τρεις ώρες,χρονικό διάστημα το οποίο εξάντλησα δίχως καμμία ενόχληση! Ντροπή

Με λίγα λόγια: Γερο-μύστης

Το Bill αποτελεί μία άριστη επιλογή και συγκρίνοντάς το με άλλα ξενοδοχεία τα οποία έχω επισκεφθεί σίγουρα κινείται πολύ πιο πάνω από τα επίπεδα ενός συνηθισμένου ξενοδοχείου ημιδιαμονής...

(Η βαθμολογία μου θα ήταν πολύ μεγαλύτερη αν μου επέτρεπε το σύστημα).
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2015
Συμφωνω για το ξενοδοχειο.
Απλα ηθελα να σχολιασω οτι η μια απο τις δυο κοπελες που δουλευουν στην ρεσεψιον (αυτη μετα τα μαυρα μαλλια) εχει μια συμπεριφορα μεταξυ βαριεστημαρας και αγενειας καθε φορα που την εχω πετυχει. Αντιθετα η δευτερη κοπελα και ενας κυριος που επισης δουλευει στην ρεσεψιον ειναι και οι δυο αψογοι.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1