Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 133 10
Ξενοδοχεία 110984
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
4.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη στο συγκεκριμένο χοτέλ κατόπιν επιλογής του c.g που είχα κανονίσει συνεύρεση.
Μπαίνω μέσα κατευθύνομαι στην reception να πάρω τα απαραίτητα και είναι μια ξυνή ρεσεψιονίστ αμίλητη (ούτε καλησπέρα δεν είπε)που χάζευε σε έναν υπολογιστή και χωρίς κάν να με κοιτάξει μου πετάει τα κλειδιά πάνω στο πάγκο.
Αναιβένω στον όροφο και βλέπω πως το δωμάτιο που μου έδωσε είναι δίπλα στο ασανσέρ υπηρεσίας και όλος ο διάδρομος και η πόρτα του δωματίου είναι κλεισμένοι με σεντόνια και πετσέτες πεταμένα στο πάτωμα ΘυμόςΘυμός.
Αφού κάνω τα σλάλομ μου καταφέρνω και μπάινω μέσα στο δωμάτιο πηδώντας πάνω απο σεντόνια και πετσέτες.
Για το κλειδωμένο κλιματισμό στους 25 βαθμούς- αν θυμάμαι καλά- και το μπάνιο που μετατρέπεται σε λίμνη δεν χρειάζεται να αναφαιρθώ γιατί είναι γνωστά και χιλιοειπομένα.
Τέλος ένα παράθυρο που είχε το δωμάτιο ήταν ανοιχτό με ανάκλιση και αφου προσπαθούσα κανένα 5λεπτο τελικά κατάφερα να το κλείσω για κανένα 15 λεπτο όμως, γιατί πάνω στη μάχη με την κοπελιά ακούω κάποια στιγμή το παράθυρο να ανοίγει μόνο του Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Να το χαίροντε το μπουρδέλο τους αλλά απο εμένα μαύρο.
L
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2014
Δεν εχω παει ποτε στο συγκεκριμενο οποτε δεν εχω αποψη. Η κριτικη σου ομως ειναι ακριβως η ιδια με την προηγουμενη, με λιγο διαφορετικο λεκτικο.
P
pgp74
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1