Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Ξενοδοχεία 45922
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
9.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το καλο που εχει αυτο το ξενοδοχειο ειναι οτο επειδη δεν εχει πολλα δωματια δεν εχει ποτε κοσμο στην ρεσεψιον και ειναι δυσκολο να συναντηθεις με καποιον στο λομπυ η στο ασανερ , στον πριαμο πχ μου εχει τυχει ας πουμε να περιμενω 4 στην ουρα για να παρω δωματιο.
Αυτο βεβαια ειναι και αρνητικο διοτο θελει να εχεις κλεισει απο πριν δωματιο ειναι απιθανο να πας εκει να ζητησεις δωματιο και να εχει διαθεσιμο. Το παρκινγκ προσωπικα με βολευει γιατι κινουμε και με μοτοσυκλετα οποτε οκ.
Τα μικρα δωματια δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο τα μεγα με το τακουζι ειναι ομορφα ανετα και το δωματιο ντουζιερα ειναι βολικο αν δες να κανεις κατασταση στο μπανιο
Αν λειτουργουσε πολυ καλα το διαδυκτιακο κλεισιμο του δωματιου και δεν χρειαζοταν να παρεις τηλ. θα ηταν αριστο αλλα επειδη εχω κλεισει δωματιο απο το σαιτ και λεω δεν παιρνω και ενα τηλ για επιβεβαιωση που ειπαν οτι ηταν ηδη αλλου κλεισμενο και θα με καλουσαν και οι ιδιοι να μου το πουν , ειναι δυσκολο να μιλας στο τηλ για booking πορνοχοτελ στο τηλεφωνο για λογους ιδιωτικοτητας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2023
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Μικρό και άβολο
fistikoulis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.806
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Paliotsarkadoros, Bartender 74 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού