Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Ξενοδοχεία 45921
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
8.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη εδω για πρωτη φορα πριν λιγες μερες.
ευκολη συνεννοηση για το κλεισιμο δωματιου μια μερα πριν,γιατι διαβαζα οτι ειναι δυσκολο να βρεθει δωματιο.
εγω δεν διαπιστωσα κατι τετοιο παντως. αδειο ηταν οταν πηγα,τελος παντων.

η προσβαση ευκολη με το μετρο,αλλα και τα υπολοιπα ΜΜΜ λογω της κεντρικης θεσης του.
η διακριτικοτητα ομως της εισοδου απλα δεν παρχει.
οκ εγω δεν ειχα θεμα γιατι ημουν πολυ μακρια απο εκει που κινουμαι συνηθως,αλλα οπως ειπα κανεις μπαμ απο παντου οτι μπαινεις στο χοτελ και πας για να γαμησεις ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης

παρκινγκ στην περιοχη με αυτικινητο ειναι απο αδυνατο εως πολυ δυσκολο τις καθημερινες.
δεν ξερω τα σαββατοκυριακα τι γινεται.
το ξενοδοχειο εχει δυο θεσεις ειδα μπροστα στην πορτα που ηταν κατειλλημενες,πιθανον απο το προσωπικο,οποτε και δεν παρεχει δυνατοτητα παρκινγκ σε πελατες.

στη ρεσεψιον γρηγορη εξυπηρετηση και ανοδος στο δωματιο.
μου εδωσαν απλο δωματιο στον 4ο οροφο.
μεγαλος σε επιφανεια ο κυριως χωρος και το μπανιο,μεγαλυτερος απο αλλα ανταγωνιστικα ξενοδοχεια στην κατηγορια απλων δωματιων.
απο εξοπλισμο υπηρχαν τα βασικα.
μεγαλη τηλεοραση με ολα τα προγραμματα και δυο τρεις επιλογες για τσοντες,κλιματιστικο που ηταν σε αριστη κατασταση και δροσισε γρηγορα τον χωρο,μεγαλο ανετο κρεββατι και δυνατοτητα επιλογης φωτισμου.
ντουλαπα για τα ρουχα,ενα μικρο σαλονακι για ντεκορ κλπ συμπληρωναν την επιπλωση.
αυτο που δεν ειδα ηταν καποιο ψυγειακι για νερο ή αναψυκτικα,ουτε μου εδωσαν απο τη ρεσεψιον.
επισης δεν μου αρεσε που στο πατωμα υπηρχε μοκεττα κατω με οτι αρνητικο αυτο συνεπαγεται.

στο μπανιο υπηρχε μεγαλη ανετη ντουζιερα που ανετα εξυπηρετει και δυο και τρια ατομα για παιχνιδια στο μπανιο σε οσους αρεσκονται.
τα βασικα προσωπικα ειδη (σαπουνακια,ατομικα σαμπουαν κλπ) ηταν λειψα,ομως,πετσετες ειχε απο δυο ζευγη,οι οποιες ηταν ασφραγιστες και χαμηλης ποιοτητας υφασματος (δεν ειχε πελος,δεν απορροφουσε καλα το νερο στο σκουπισμα),παντοφλες μιας χρησης υπηρχαν,καθαριοτητα στο μπανιο πολυ καλη και δεν θυμαμαι αν υπηρχε σεσουαρ κλπ.


με δυο λογια δεν ηταν κατι το εξαιρετικο,ειχε καποιες ελλειψεις και θελει καποιες βελτιωσεις για να ειναι σε αριστη κατασταση.
η τιμη στα 35€ δεν θεωρω οτι του αξιζει,ουτε οτι ειναι το απολυτο vfm στην κατηγορια του.
το σωζει η ελλειψη ανταγωνισμου στην περιοχη πιστευω και η επιλογη που δινει για καποιους που δεν επιθυμουν το κεντρο.
βαζω δυο-τρεις φωτο απλα για ενημερωση.

αυτα απο μενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2024
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Μικρό και άβολο
1720179958708
1720179970716
1720179970723
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.428
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Paliotsarkadoros, stadeos και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2024
Καθημερινη αργά γύρω στις 24:00 , παω απο εκει για δωμάτιο. Δεν έχουνε , μόνο σουίτες στα 60€. Ευχαριστώ λέω , γεία σας
Με το που βγαίνω και ξεκινάω να φύγω βγαίνει τρέχοντας η κοπέλα και μου λεέι μόλις έγινε μια ακύρωση…. Οπότε πηρα κανονικά δωμάτιο το οποίο ήταν καλό αλλά 10€ πάνω απο τον ανταγωνισμό. Μόνο και μόνο σπο την προαναφερθείσα συμπεριφορά ( προσπάθεια να μου πασσαρουν ακριβότερο δωμάτιο ) δεν πρόκειται να ξανακλειπσω σε αυτο το ξενοδοχείο. Απεχθάνομαι τέτοιες συμπεριφορές.
review reaction 1 stadeos, Bartender 74, petergsp
05 Ιουλίου, 2024
@petergsp Γνωρίζεις αν το συγκεκριμένο hotei είναι αποκλειστικά ημιδιαμονης ή προσφέρει και διανυκτέρευση; Αν υπάρχει δυνατότητα διανυκτέρευσης, πόσο έχει τη βραδιά; Γενικά αξίζει;
05 Ιουλίου, 2024
@dorcel δεν γνωρίζω αν υπάρχει δυνατότητα διανυκτέρευσης,ούτε πόσο κοστίζει.
Πρώτη φορά βρέθηκα στο ξενοδοχείο προχθές.
Μπορείς να ρωτήσεις στο τηλέφωνο που φαίνεται στην καρτέλα εδώ.
review reaction 1 feragamo
06 Ιουλίου, 2024
Και εδώ ακουμπησες ρε ? Πως απ τα μέρη μας ? Έχει ένα δωμάτιο με μπαλόνι το 41 νομίζω που είναι σούπερ κ σε καλη τιμή . Για διανυκτέρευση πάντα αυτό κλεινω .
review reaction 1 petergsp
27 Αυγούστου, 2024
Φιλε Μου Ο τιτλος σου με το κειμενο Ειναι Εντελος ΑΚΥΡΑ !! Ολα Τελεια τα γραφεις Και Οσο για Τιμη Αψογη.... Γιατι Οπως ειπες... (Κι οντως Ετσι ειναι ) Τα Δωματια Μεγαλητερα "και Καλητερα μη σου Πω" απο τους Ανταγωνιστες... Ειδικα απο Μπιλλ και Πριβε στο Βρωμο Μεταξουργειο.... Τσαμπα Πραμα ΑΠΛΑ !!!!!!! Και λογο Περιοχης και Χωρου !....

Αδερφε = Ενοικιασε μου ενα Σπιτι Μεταξουργειο Η Ψυχικο !! και πες μου Διαφορα ! Ετσι ειναι κι Εδω! ΤΣΑΜΠΑ μιλαμε το Madison ! Το Αφεντικο Τρελαθηκε !
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5