Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 40 10
Ξενοδοχεία 32715
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Χώρος (γενικά)
 
10.0
Καθαριότητα
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ημερομηνία ενδεικτική...
Είχα χρόνο άπλετο και γενικά μου αρέσει να πηγαίνω σε διάφορα πορνό ξενοδοχεία...
Και έτσι κινήθηκα εκτός της εμβέλειας μου...

Παίρνω το 22 που είναι μια σουίτα τεράστια με το τζακουζι του μέσα και ένα γαμησοκρεβατο τεράστιο με καθρέπτη μεγάλο στρογγυλό στο πλάι..δωμάτιο στο οποίο παίζεις μπάλα και μπορείς να αναπνεύσεις...οκ εδώ ως το δωμάτιο...

Και επειδή δεν μπορούμε να κάνουμε επαναληπτική κριτική για την ίδια κοπέλα στα καπάκια είπα να το παίξω πονηρός Χαχαχα!

Κλεινω με τον Μάγο για την αρχηπουταναρα του ..ναι αυτή την καργιολα του έθνους την Σοφία...όπως πάντα στην ώρα της και πιο ξεκωλη πεθαίνεις..
Φορούσε ένα μίνι που έστω να έσκυβε ο κωλος θα ήταν έξω...
Ευλόγησον

Όταν την βλέπω αυτήν την καργιολα τα λόγια είναι περιττά,
Δεν θέλω να χάνω χρόνο και χώνω την γλώσσα μου στο στόμα της και στο λαιμό της...η καργιολα του έθνους ήρθε χωρίς κοιλοτα..και μου έπιασε τα δάχτυλα τα εγλειψε και τα έβαλε στο μουνι της...λέγοντας μου τώρα θα το γαμησεις???Δάκρυ

Τα μάτια μου έπαιζαν φρουτάκια με την καρακαργιολαρα ..έχει αρχίσει και βγάζει ζουμια και αρχίζω και γλύφω ότι βρω...
Με αφήνει καυλωμένο και μου λέει να κάνει ένα ντουζ ..

Έρχεται και με βλέπει όρθιο και ξεκινάει το πιο βασανιστικό γλυψιμο που μου έχουν προσφέρει ποτέ...να σπαρταραω από καύλα και να τιναζομαι λες και με χτυπάει ρεύμα...η ΚΑΡΓΙΟΛΑ χαστούκιζε την πουτσα τον έφτυνε και τον κατάπινε...Ευλόγησον
Να με βλέπει να υποφέρω ,και το έβλεπα στα μάτια της ότι παίρνει ευχαριστηση η καργιολα....εγλειφε ότι είχα πάνω μου κωλο ,πατούσες αρχιδια πουτσα ...της λέω ένα δεν θα πεθάνω εδώ βάλε σκούφο τωρααα...

Έρχεται από πάνω η καργιολα και γαμιοταν λες και ήμουν ο δονητης της...της γάμησα το μουνι λες και δεν θα μου ξημέρωνε άλλη μέρα και όλα αυτά με τα βυζιά της να μου τα χώνει στο στόμα μου...μου λέει έτσι καυλιαρη σκισε με...μην παίρνεις αέρα της λέω γιατί θα σε πάρω και από κωλο...μουνι δίνουν όλες -κωλο οι εκλεκτές ..

Την βάζω στα 4 και στην αρχή σιγά σιγά μου τον πιάνει η καργιολαρα και τον εξαφανίζει μεσα στην κωλοτρυπιδα της που τόσο λατρεύω... Σηκώνω το πόδι και η καργιολαααα μου εγλειφε τα δάχτυλα των ποδιών .. ..
Όλο αυτό το σκηνικό είχαν κάνει τις μπάλες μου να θέλουν να εκραγούν...αλλάζω στάση να μην με ξεπαστρεψει την πάω ιεραποστολικό από κωλο και η καργιολα να χώνει τα δάχτυλα της μέσα στην μουναρα της..με τέντα τα πόδια...και να σκούζει...να μου πιανει τα χέρια για να την πνιγω όσο της ανοίγω την κωλαρα ...
Πόσο να αντέξω με την καργιολα??
Έχυσα για άλλη μια φορά λες και αδειαζα μέχρι τα νύχια των ποδιών...

Την άλλη μέρα σηκώθηκα και έβριζα με την καργιολα γιατί είχα ξεχάσει και που είχα παρκάρει...






Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Μαΐου 29, 2024
Πρόσβαση
Εύκολη
Διαγραμμένο μέλος 222301
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
6.207
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Elganador, maradona7, ggalatsi και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2024
@Xaamofais με καυλωσες τρέλα. Ποια είναι η κορασίδα;
review reaction 1 Xaramofais
05 Ιουνίου, 2024
Sofia magic...φίλε..
05 Ιουνίου, 2024
Στείλε μωρε τεμπέλη ενα λινκ να δω ποια λες....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3