Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Ξενοδοχεία 82359
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη φορα λοιπον σε ξενοδοχειο του ομιλου...Ραντεβου με γνωστη κοπελα...Μπαινοντας μεσα απο την πλαινη πορτα και ανεβαινοντας στην υποδοχη ηταν μια πολυ ωραια κοπελα,ζητησα το δωματιο πανοραμα καθεφτων αλλα δεν ηταν διαθεσιμο και η κοπελα μου προτεινε το ενα αλλο με καθρεφτες στον 2ο οροφο....Δινω λοιπον τα 25ε και μου δινει καρτα και τα σχετικα...παω προς το ασανσερ που εκει περιμενα 2-3 λεπτα γτ ανεβοκατεβαιναν γυναικες του προσωπικου(καθαριστριεςε)μαλλον δεν εχει ανσασερ υπηρεσιας?(κακο αυτο)..Ανεβηκα λοιπον στον δευτερο οροφο να πω την αληθεια ηταν σκοτεινα και χαθηκα λιγο μεχρι να βρω το δωματιο το βρηκα τελικα και ηταν σπασμενο το ματακι που ακουμπας την καρτα για να μπεις...ανοιξα την πορτα με την βοηθεια φλας του κινητου μου....Με τα πολλα μπηκα στο δωματιο ωραια δωματιο με καθρεφτες οπως το ηθελα ειχε τηλεωραση σμαρτ καρεκλα για να ακουμπαω τα πραγματα μου...Το μπανιο μικρο ειχε σφαγισμενες πετσετες κυνδινευεις να πεσεις βεβαια αμα δεν προσεξεις αλλα τα καταφερα εκανα το μπανιο μου....η τουαλετα με χαρτακι που ελεγε οτι απολυμανθει...απο τα διπλανα δωματια δεν ακουσα τπτ..πρεπει να εχει καλη ηχομονοση τελικα..Απο εμενα ειναι ΝΑΙ γτ ειναι και κοντα στο σπιτι μου με καλη συγκηνονια!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2023
Πρόσβαση
Εύκολη
tasos.p
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
2.073
Πόντοι:
216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eteros_ego, Yatoputso, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού