Νέα

Ζάνα, η βασίλισσα της πίπας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Η Ζαννα, απο Αλκαμενους αν δεν κανω λαθος, εντοπιστηκε χτες, 14/01, περι ωρα 12.00', στην Καλυμνου 48.Προγραμμα κλασσικο η με Ε 10 επιπλεον τα γνωστα "εξτρα". Η Βερα, Ελληνιδα MILF στην Καλυμνου, ΔΕΝ ειναι πλεον στις βαρδιες εκει. Ξερει κανεις την τυχη της ?  :helpplea:
 

Επισκέπτης
Ασε μας μωρε με την κωλογρια την βρομα και τα εξτρα της.. ελεως πια πρεπει να σταματισουμε να δινουμε λεφτα για αυτα τα μπαζα!!εκτος και αν  καποιος εχει φετιχ με τις χοντρες γριες οποτε και ειναι σεβαστο... (σοβαρα!!)
 

kal

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
για πεστε τπτ για τι λολα ρε παιδια?αξιζει το κοπο?ειναι οντος καλυτερη απο τι ζανα....ι οποια κακα τα ψεματα  ειναι μπαζο....
 

Επισκέπτης
φιλε η ζανα ειναι χειροτερη,εσυ τι ψαχνεις αναμεσα σε αυτες και δεν τραβας καμια μαλακια καλυτερα. :o :o :o :o :o :o :o :o
 

Επισκέπτης
Φιλε για εμενα ειναι πολυ καλυτερη η λολα γιατι τουλαχιστον ειναι ωραιο μουνι(σε σχεση με το μπαζο την Ζανα) αλλα πλεον δεν εχω καμια εμπιστοσινη σε αυτες τις πουτανες καθως μια μερα ειχα παει με ενα φιλο να γαμησει σε αυτο το μπουρδελο και βλεπω την Ζανα να βγαινει απο το ενα δωματιο(οπου εκανε το κλασικο της προγραμμα ακαποτη πιπα,χυσιμο στο στομα)και να μπαινει στο δωματιο του φιλου μου αμεσως χωρις καθολου να πλυθει τιποτα... και το καλυτερο ειναι στο δωματιο αυτο ηταν ενας παππους αλβανος λιγο πριν τα 60(οχι πως εχω τιποτα με τον ανθρωπο την εθνικοτητα η την ηλικια του) και μετα την εχυσε και ο φιλος μου,, τα εφτυσε στο νεροχυτη και μπηκε καπακια στο επομενο.. σε συνδιασμο με το οτι αυτο το σπιτι ειναι συνεχεια γεματο υπολογιζω οτι μετα απο καθε πιπα εκει το καβλι μας πρεπει να εχει 50 διαφορετικης ηλικιας,εθνικοτητας και φυλης σπερματοζωαρια οποτε μακρια απο αυτο τον οικο των αφροδισιων νοσιματων.. καθως εκει ειναι να πηγαινουν οι γιατροι να κανουν διατριβη στα σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσιματα
 

kal

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
ναι ρε το ξερω....εγω με καποτα το κανω απλα μετα γουσταρς να χυνω στι μαπα γι αυτο ρωταω....ι λολα τα περνει στι μαπα?και αν σου ειναι εφκολο πμορεις να μοθ περιγραψεις την ενφανισι τις?
 

Επισκέπτης
η Λολα ειναι κανονικη σε υψος ειναι καστανη γυρω στα 26-27 και γενικα ειναι μια κοπελα που ειναι φυσιολογικη (αν την δεις στον δρομο μπορει και να την κοιταξεις) απο κωλο και βυζι τιποτα το ιδιαιτερο.. αλλα για την δουλεια πουτην θες ειναι οτι πρεπει,,δεν βρισκεις ευκολα εμφανισιμη πουτανα που να τα περνει στο στομα η την μαπα με 25 ευρωπουλα..... αλλο τωρα, για να την χυσεις πρεπει πρωτα να την βρεις γιατι εφυγε απο το αλκαμενους τωρα δουλευουν Ζανα-πρωι Μινα-βραδυ(τρελο βυζομπαλονι)
 

eleeinos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
ποια Μινα ειναι φιλε? αυτη απο Αγκυρας 12? ρωταω γιατι περασα απο Αγκυρας χθες απογευμα 15/01, και Μινα δεν βρηκα...
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Περασα μια βολτα σημερα το πρωι απο Καλυμνου 48, δεν ειναι η γνωστη Ζανα - νταρντανα απο Αλκαμενους αλλα η λιγοτερη γνωστη Ζανα - κοκκινομαλλα απο την Ελλης.  Πολυ μεγαλη (ηλικιας) με το γνωστο προγραμμα.
 

Επισκέπτης
Η μινα ειναι μετρια σε συμμετοχη κανει βεβαια το κλασικο προγραμμα του σπιτιου αυτου.. εχει παρα πολυ καλο βυζι και ειναι γενικα μια αισθηση σαν να ειναι η εκφυλη μανα του κολλητου σου.. ααα!!! καλα οταν ηταν να τον παρει ακαποτο με πηρε πηγαμε στην βριση και μου επλυνε τον πουτσο!!!!!!! τελος οταν μπει στο δωματιο παει να σου βαλει καποτα μηπως και πεσει σε κανενα που δεν ξερει η κανεναν που θα ψαρωσει και κανει ενα προγραμμα εντελως αδιαφορο και παρει και 25 ευρω(αφου το μονο που αξιζει ειναι το ακοποτο και το χυσιμο στο στομα)
 

Επισκέπτης
Φιλε για εμενα ειναι πολυ καλυτερη η λολα γιατι τουλαχιστον ειναι ωραιο μουνι(σε σχεση με το μπαζο την Ζανα) αλλα πλεον δεν εχω καμια εμπιστοσινη σε αυτες τις πουτανες καθως μια μερα ειχα παει με ενα φιλο να γαμησει σε αυτο το μπουρδελο και βλεπω την Ζανα να βγαινει απο το ενα δωματιο(οπου εκανε το κλασικο της προγραμμα ακαποτη πιπα,χυσιμο στο στομα)και να μπαινει στο δωματιο του φιλου μου αμεσως χωρις καθολου να πλυθει τιποτα... και το καλυτερο ειναι στο δωματιο αυτο ηταν ενας παππους αλβανος λιγο πριν τα 60(οχι πως εχω τιποτα με τον ανθρωπο την εθνικοτητα η την ηλικια του) και μετα την εχυσε και ο φιλος μου,, τα εφτυσε στο νεροχυτη και μπηκε καπακια στο επομενο.. σε συνδιασμο με το οτι αυτο το σπιτι ειναι συνεχεια γεματο υπολογιζω οτι μετα απο καθε πιπα εκει το καβλι μας πρεπει να εχει 50 διαφορετικης ηλικιας,εθνικοτητας και φυλης σπερματοζωαρια οποτε μακρια απο αυτο τον οικο των αφροδισιων νοσιματων.. καθως εκει ειναι να πηγαινουν οι γιατροι να κανουν διατριβη στα σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσιματα

Δεν κανω πλάκα, έτρωγα μια κρέπα και την πέταξα. Για ονομα του Θεού! Τόσοι αυτόχειρες υπάρχουν?
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Σήκωσε την και φάτην !

Εδώ η άλλη βάζει στο στόμα της τα φλόκια του Πακιστανό/Ινδό/Αλβανό/Κούρδου, εσύ σιχαίνεσαι να βάλεις στο στόμα σου μια κρέπα που την είχες πετάξει κάτω ????
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Απο το πάτωμα ??

Μάλλον αλμυρή ...
 

kasper

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
μαγκες γνωριζει κανεις αν εχει φυγει η ζαννα απο την αλκμενους;γιατι περασα εχθες και το μαγαζι ηταν κλειστο το πρωι;
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
τελικα αυτη η ζαννα με τα ωραια κλαρινα που ειναι?
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
αυτή ρε παιδιά που την χύνεις στα μούτρα που είναι τώρα?
 

kasper

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
ρε μαγκες τελικα η ζαννα σε ποιο μπουρδελακι βρισκεται;την εχει πετυχει κανεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom