Νέα

Βρετανίδα σε απόγνωση λόγω της... αυξημένης λίμπιντο του συντρόφου της!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Crucifix
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
684
Κριτικές
1
Like
1.307
Πόντοι
206
Εγώ νομίζω ότι είναι στημένα τέτοιου είδους άρθρα επίτηδες για να τραβάνε την προσοχή και να γεννάνε συνειρμούς σε γυναίκες διάφορες βάζοντας τις σε πειρασμούς άκρως ζημιογόνους για τη τσέπη τους και την ψυχική τους υγεία. Επίσης δε γνωρίζω το ποιόν της κυρίας γιατί αν δεν είναι ψέμα το γεγονός ότι έχει παιδιά τότε τους κάνει τρομερό ψυχολογικό κακό που λέει βρομιές στον μισό πλανήτη μέσω των ΜΜΕ. Αν έμπαινε κάποιος στη θέση του γιου της πως θα αισθανόταν; και φαίνεται ύπουλο το άρθρο γιατί έχει δίπλα της μαύρο που είναι γνωστοί για την ανευθυνότητα τους να πετάνε παιδιά αριστερά και δεξιά και μετά να την κάνουνε ή να είναι οι αιώνιοι γκόμενοι. Να προσέχετε κι να αξιολογείτε τι σας σερβίρουνε. Σιγά που το πράμα του μαύρου που θα χρειάζεται πολύ μεγάλη ποσότητα αίματος για να σηκωθεί θα σηκώνεται και 100 φορές την ημέρα. Το νούμερο είναι εξόφθαλμα παράλογο.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.260
Like
3.519
Πόντοι
1.706
Εγώ νομίζω ότι είναι στημένα τέτοιου είδους άρθρα επίτηδες για να τραβάνε την προσοχή και να γεννάνε συνειρμούς σε γυναίκες διάφορες βάζοντας τις σε πειρασμούς άκρως ζημιογόνους για τη τσέπη τους και την ψυχική τους υγεία. Επίσης δε γνωρίζω το ποιόν της κυρίας γιατί αν δεν είναι ψέμα το γεγονός ότι έχει παιδιά τότε τους κάνει τρομερό ψυχολογικό κακό που λέει βρομιές στον μισό πλανήτη μέσω των ΜΜΕ. Αν έμπαινε κάποιος στη θέση του γιου της πως θα αισθανόταν; και φαίνεται ύπουλο το άρθρο γιατί έχει δίπλα της μαύρο που είναι γνωστοί για την ανευθυνότητα τους να πετάνε παιδιά αριστερά και δεξιά και μετά να την κάνουνε ή να είναι οι αιώνιοι γκόμενοι. Να προσέχετε κι να αξιολογείτε τι σας σερβίρουνε. Σιγά που το πράμα του μαύρου που θα χρειάζεται πολύ μεγάλη ποσότητα αίματος για να σηκωθεί θα σηκώνεται και 100 φορές την ημέρα. Το νούμερο είναι εξόφθαλμα παράλογο.
Η κυρία είναι μιας κάποιας ηλικίας.
Σε αυτή τη χώρα συνηθίζονται ακόμα και οι εκδρομές σε χώρες που κατοικούν τρίποδα από τις κυρίες αυτής της ηλικίας.
Τώρα αν αυτή τον γνώρισε σε μια τέτοια εκδρομή ή σε καμία παμπ και τον σπίτωσε......ε ας του δώσεί κώλο απευθείας και ας κόψει την γκρίνια.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Ποιό μέλος από εδώ είναι ο σύντροφος της λεγάμενης;;; :think::think: :think:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Μία είναι η λύση στο πρόβλημα της...
Να τον χωρίσει και να πάει με τον μαλακοκαβλι @Kalogero ....:tooth::tooth::tooth:

Αποφασίζεις να εντάξεις το διατροφικό συμπλήρωμα στη διατήρηση της γενικής σου ευεξίας κι έληξε το πρόβλημα. Αν μια μέρα ξεχάσεις να το πάρεις, η ευεξία παραμένει, αλλά η λίμπιντο η οποία επηρεάζεται από τον ψευδάργυρο παρουσιάζει μία πτώση.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.563
Πόντοι
3.656

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.062
Κριτικές
9
Like
13.032
Πόντοι
3.836
κλασικο clickbait. Μάλλον η αλήθεια είναι ότι η μιλφάρα γνώρισε έναν μικρότερό της που θέλει να την σκίζει συνέχεια και αυτή δεν είχε συνηθίσει σε τέτοια.
Σιγά το δράμα ρε κοπελιά, γνώρισέ του καμιά καλή φίλη σου, ή πηγαίνετε σε κανένα swingers party να το λύσετε και οι δύο το πρόβλημά σας.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.212
Κριτικές
18
Like
19.998
Πόντοι
4.546
Τύποι μου, ας πληροφορήσει την μανδαμ ένας τύπος από εδώ, για την ύπαρξη του μπου.κομ. Εδώ έχει τύπους - μέλη για όλα τα γούστα, ακόμα και για πλατωνικό έρωτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
847
Like
2.791
Πόντοι
446
Άλλες παρακαλάνε και άλλες κάνουν τις δύσκολες τι είναι αυτό το πράγμα ρε παιδάκι μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom