Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Δεν είμαι από τους θαμώνες του χώρου, έχω πάει 5-6 φορές όλα αυτά τα χρονια που λειτουργεί. Σήμερα είχα όρεξη να πάω. Έφτασα με το αυτοκίνητο μου κατά τις 19.00 κοντοστάθηκα να δω τι παίζει και από έξω κάθεται ένας περίεργος μελαμψός τύπος που με κοιτάει περίεργα, κάνω μια βόλτα στο τετράγωνο επιστρέφω ξανά το ίδιο… Μια ανασφάλεια για να παρκάρω έξω το αμάξι μου την ένιωσα… βέβαια υπάρχει και η λύση του πάρκινγκ δίπλα. Αποφάσισα να φύγω και να επιστρέψω αργότερα. Κατά τις 21.30 ξανά περνάω από έξω κοντοστέκομαι απέναντι και είναι 2 τυπάκια άσχετα μεταξύ τους, ένας ψηλός και ένας κοντός που χαλβαδίαζουν αδιάκριτα την είσοδο και κόβουν κίνηση (πιθανόν να περιμένουν μπάς και μπει κανένα ζευγάρι για να μπουκάρουν, μην πληρώσουν κ τζάμπα..). Περίμενα λίγο μηπως και φύγουν αλλά τίποτά. Τελικά ξενέρωσα, Την έκανα και δεν μπήκα μέσα.
 

sex0manis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
53
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν λειτουργεί κανονικά όπως παλιά ή 24:00 ώρα κλείνει λόγω μέτρων;;;
 

alex2468

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2017
Μηνύματα
30
Like
74
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα έχω γράψει και σε άλλο thread είμαι με μια κοπέλα αυτή την περίοδο που ψηνόμαστε πολύ για τέτοιες φάσεις παρτουζες κτλ και έχει καυλωσει πολύ με την ιδέα του σινεμά που της περιέγραψα αλλά δεν είναι εμβολιασμένη κάνει ραπιντ θα μπορούμε να μπούμε σαν ζευγάρι;;
 

Newmanforsex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
95
Like
1.049
Πόντοι
200
Καλησπέρα στην παρέα έχω γράψει και σε άλλο thread είμαι με μια κοπέλα αυτή την περίοδο που ψηνόμαστε πολύ για τέτοιες φάσεις παρτουζες κτλ και έχει καυλωσει πολύ με την ιδέα του σινεμά που της περιέγραψα αλλά δεν είναι εμβολιασμένη κάνει ραπιντ θα μπορούμε να μπούμε σαν ζευγάρι;;
Φιλαράκι, ζητάνε πιστοποιητικό στην είσοδο, δεν θα μπεις μάλλον
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
259
Like
353
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην παρέα έχω γράψει και σε άλλο thread είμαι με μια κοπέλα αυτή την περίοδο που ψηνόμαστε πολύ για τέτοιες φάσεις παρτουζες κτλ και έχει καυλωσει πολύ με την ιδέα του σινεμά που της περιέγραψα αλλά δεν είναι εμβολιασμένη κάνει ραπιντ θα μπορούμε να μπούμε

Πφφφφφφ κρίμα πολύ κρίμα
Kαλημέρα φίλε ευχαρίστως θα της ρίχναμε οι θαμώνες ένα ....μπόλιασμα
 

redheadnympho

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2015
Μηνύματα
251
Like
667
Πόντοι
81
σε μια ώρα θα είμαστε εκεί,όσοι καθαροί και καβλωμενοι ευπρόσδεκτοι!
 
  • Like
Αντιδράσεις: IOS13

Psol_bill

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
24
Πόντοι
0
ρε παιδιά επειδή είμαι άσχετος…Τι φάση παίζει εκεί μέσα;
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.001
Κριτικές
2
Like
2.545
Πόντοι
456
καλησπερα παιδια επειδη ειμαι καινουριος τι ακριβως γινεται εκει και που βρισκονται αυτα τα μερη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom