Νέα

Τράκαρα με την Στέλλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kolpos75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
κύριοι τράκαρα εχθές το βράδυ με την Μπεζετάκου ...εγώ έφταιγα αν και αν ήταν πιο έμπειρη οδηγός δεν θα είχε κολλήσει πίσω μου...έκανα αναστροφή και δεν με έπαιρνε, βιαζόμουν και δεν έιδα πίσω καλά .....πάντως φέρθηκε αξιοπρεπώς και μακάρι να φέρονταν όλοι σαν και αυτήν...είχε και τρακάρισμα σοβαρό το καλοκ και είχε φρικάρει...της έκανα δήλωση βέβαια....έχω δηλαδή και το τηλ της τώρα ...μην διανοηθεί κανείς ότι θα το δώσω..ούτε εγώ θα την πάρω...πάντως δεν είναι και τόσο χάλια όσο την παρουσιάζουν.....μου έκανε πολύ καλή εντύπωση το ότι φέρθηκε καλά....από φωνή μουνί πάντως............αυτά είχα να πω.....να τα μάθετε πριν τα πουν στην Λαμπίρη.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Αυτο ειναι που λενε τρακαρισμα του "κωλου".
Παντως αν γουσταρεις παρτη ενα τηλεφωνο και προτεινε της ενα καλο δειπνο  για την ταραχη που της προκαλεσες.Ποτε δεν ξερεις φιλε μου σε τι μπορει να σε οδηγησει ενα τρακαρισμα......
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
..τρακαρες κολπε με την μερσεντες την εσ σελ κει???(προηγουμενο μοντελο).καλα αυτο το αυτοκινητο ποσες φορες θα παει στο φαναρτζη??τυχερος που θα την αγορασει οταν αποφασισει να την πουλησει :headbang:
 
OP
OP
K

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
άλλη σλκ τώρα η άλλη κόπηκε στην μέση....και αυτός που την είχε χτυπήσει πέθανε μου έιπε 1 μήνα μετά το τρακάρισμα.....αμαν λετε να πάω και εγώ, δεν το είχα σκεφθει
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
μου αρεσει που σου το ειπε κιολας!!! :2funny: εγω θυμαμαι απο ρεπορταζ στο σταρ οτι δεν ηταν τοσο σοβαρα το τρακαρισμα το προηγουμενο ωστε να επερθει και θανατος.λες να την καλεσε σε κανενα τραπεζι και τον ξεκανε για καμια αποζημιωση.........γιατι τωρα τελευταια μαινει και σε νεο διαμερισμα στην γγλυφαδα :rolleyes:
 
OP
OP
K

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
ήταν οδηγός του κτελ και πήγε από έμφραγμα....την πέταξε απάνω σε έαν κράσπεδο και το δωσε για 8000 αντί 28000....τώρα το άλλο πόσο το δίνει δνε πρόλαβα να ρωτήσω.....είναι καλη πάντως δνε ξέρω γιατί μου κόλλησε έτσι
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
μπραβο,τωρα θυμαμαι ,ηταν οδηγος του κτελ καπου στο αργος εγινε και αυτη πηγαινε καλαματα για μια εμφανιση.μαλιστα δεν οδηγυσε αυτη αλλα ενας αλλος.
 

Επισκέπτης
Δεν έχει ανάγκη μωρέ αυτή από τρακαρίσματα... έχει ενσωματωμένους αερόσακους που θα την προστατεύσουν! :cheesy:
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Κάνε κονέ, ευκαιρία είναι. Χώσε, χώσε!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Κάνεις λάθος που σκέφτεσαι έτσι.

Θα την πάρεις τηλ. και θα της πείς: Μανδάμ είμαι μέλος του site bourdela.com το οποίο έχει 10.000+ μέλη. Τα μισά απο αυτά θα ήθελαν να σε γαμήσουν. Πές μου μια τιμή fix να την κάνουμε promote σαν Χριστουγεννιάτική προσφορά στο site μας.

Κάτι σαν group buy δηλαδή...
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
Κάνεις λάθος που σκέφτεσαι έτσι.

Θα την πάρεις τηλ. και θα της πείς: Μανδάμ είμαι μέλος του site bourdela.com το οποίο έχει 10.000+ μέλη. Τα μισά απο αυτά θα ήθελαν να σε γαμήσουν. Πές μου μια τιμή fix να την κάνουμε promote σαν Χριστουγεννιάτική προσφορά στο site μας.

Κάτι σαν group buy δηλαδή...

Να κόψουμε και τιμολόγιο. Θα άχουμε επιστροφή φόρου.
 
OP
OP
K

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
ακούω και άλλες ιδεές ........
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
463
Κριτικές
3
Like
92
Πόντοι
1
xωσου μεγαλε να γαμησεις.τετοια ευκαιρια δεν θα ξαναβρεις.πες οτι κ γουσταρουν κ αλλοι
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
OP
OP
K

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
έχει αλλάξει τώρα ρε σεις.......εαν επιλεχθεί κάποιος καλός, ελεύθερος και με σκοπό την οικογενειακή ζωή .....και επειδή όπως είπα μου έιναι πλέον πολύ συμπαθής η εν λόγω .....μπορεί να γίνω Βασιλειάδου για μία φορά.....καο το σαιτ να πληρώσει και την εκκλησία
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
ορμα ρε φιλεεεεεε!!!!!  εχει κατι βυζουνες παραπολυ δυνατες!
Χουφτωσ'τη
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
4
Like
1.867
Πόντοι
266
Μάγκες, να έχυνα τις βυζάρες της Στέλας και ύστερα ας πέθαινα!!!
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Παρτη τηλεφωνο και καλα να δεις αν εφτιαξε το αμαξι αν τα πηρε απο την ασφλιστικη κτλ δειξε ενδιαφερον ..........και αν σου κατσι!!!!!!!!!!!!!!
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Παρτη τηλεφωνο και καλα να δεις αν εφτιαξε το αμαξι αν τα πηρε απο την ασφλιστικη κτλ δειξε ενδιαφερον ..........και αν σου κατσι!!!!!!!!!!!!!!
& προτεινε της επισης να της αποζημιωσεις & την ψυχικη οδυνη με ενα δειπνο. ευκαιρια κιολας για χρονια πολλα, λογω Χριστουγεννων.  μη μασας. δοκιμασε, δε χανεις τιποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom