Νέα

Το Sony Ericsson Xperia Ray εχει τις ιδιες δυνατοτητες με το Xperia Mini ST15

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 768
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ανοιγω αγαπητοι φιλοι μου αυτο το θεμα και θελω την αποψη σας σχετικα για το κινητο τηλεφωνο Sony Ericsson Xperia Ray Black που ενδιαφερομαι να αγορασω , αν εχει τις ιδιες δυνατοτητες με το Sony Eicsson Xperia Mini ST15. Τη θελω να πω να εχει την αριστη αποδοση της Οθονης του Xperia Mini στα χρωματα και να ειναι οΘονη LED  και να βλεπω τις αγαπημενες μου ταινιες σε ολη την επιφανεια της οθονης χωρις να κανω μεγενθυνση.

Τις ταινιες που εχω αποθηκευμενες στον υπολογιστη μου τις μετατετρεψα δηλαδη συμπιεση προς τα κινητα τηλεφωνα Android με το προγραμμα Movavi Video Converter 11

Δυστηχως στο κινητο τηλεφωνο που ειχα  στο παρελθον το Sony Ericsson Neo εβλεπα τις αγαπημενες μου ταινιες σε πολυ μικρο τμημα της οθονης και αν εκανα μεγανθυση δεν ειχαν καλη αποδοση τις εβλεπα σε πολυ ασχημη κατασταση σαν ξεθωριασμενες, επισης να επισημανω το κινητο τηλεφωνο Sony Ericsson  Neo η οθονη του δεν ειναι ηταν καθολου φωτεινη.

Αν εχει κανενας αυτο το κινητο τηλεφωνο αν μου πει μερικα πραγματα για να με βοηθησει.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
To τηλεφωνάκι το έχω και στα λεφτά του είναι, πιστεύω, το καλύτερο που μπορείς να αγοράσεις.
Έχει πολλές δυνατότητες που βρίσκεις σε πολύ πιο ακριβά τηλέφωνα ή με σπάσιμο (πχ. tethering).
Επίσης έχει πολύ καλές διαστάσεις.

Τώρα για ταινίες, δεν το έχω δοκιμάσει. Γιουτούμπ πάντως παίζει φουλ σκριν.
Υποθέτω ότι με ένα καλό πλέιερ σαν τον ΕμΕξ και την Μπράβια έντζιν θα είσαι οκ.
Απλά οι διαστάσεις θεωρώ ότι δεν είναι για θέαση, προσωπικά ταινίες από ταμπλέτα και πάνω.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Και εγω το ρεη εχω,ειναι τελειο 200 ευρω στο πλαισιο!!!!value for money!!!
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Και εγω το ρεη εχω,ειναι τελειο 200 ευρω στο πλαισιο!!!!value for money!!!

Τύπε 165 τελική από ένα μαγαζί στα Εξάρχεια. Να ψάχνετε σε skroutz/bestprice.
(έβγαλα τζάμπα την θήκη και το προστατευτικό οθόνης)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Tο μινι ποσο το εχεις βρει;;;
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
αμα το βρεις στο κατοσταρικο παρε το μινι
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Ειναι τοσο δυσκολο να ψαχτειτε λιγο? Γιατι αγοραζετε κινητα απο το πλαισιο?????  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Οσο για το φιλο που ρωταει πιο κινητο να παρει...
Συγκρινε τα κινητα εδω:
mini: ray:
Δες τιμες εδω:
mini: ray:
Ειναι τοσο απλο!!!
Οπως βλεπεις η διαφορα στην τιμη δεν ειναι κ μικρη! Και πιστευω οτι δεν αξιζει να δωσεις 80ε παραπανω για τη λιγο μεγαλυτερη οθονη του ray!
Αν βεβαια μπορεις να δωσεις λιγα λεφτα παραπανω και θες να παρεις ενα κινητο που σιγουρα θα τα αξιζει και θα γαμαει για κανα δυο χρονια ακομα σου προτεινω αυτο εδω:


Θα λεγα ελπιζω να βοηθησα.. αλλα ειμαι σιγουρος οτι βοηθησα  :sunglasses:
Α! και μακρια απο αι φον!  :2funny:

Με εκτιμηση...
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
και τα δυο ειναι πολυ καλα κινητα η μονη διαφορα τους ειναι οτι το μινι δεν εχει μεγαλη οθονη και εχει 5mp αντι για 8mp
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom