Νέα

Το γκομενακι ειναι αβυζο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Τύπε οι φυσικές βυζάρες δεν είναι πάντα ευπρόσδεκτες. Ειδικά όταν η κάτοχος είναι η μέση αγύμναστη Ελληνίδα 30+
Πριν από 25 χρόνια είχα σχέση με προικισμένο κορίτσι 25 ετών. Πολύ προικισμένο όμως. Φαντάζεσαι πώς θα είναι σήμερα, μετά από 20 χρόνια δουλειά γραφείου, νοικοκυριό και δύο εγκυμοσύνες;;
Προικισμένη είναι από F και πάνω
Τις ποιο κάτω τις θεωρώ αβυζες
Για να πούμε πας καλά… από 75G
Anyway όλα είναι γούστα
Σε μένα αν δεν έχει φάτσα 8+ δεν ασχολούμαι
Δεν παν να είναι από ενόργανη… δεν μπορώ τα μαξιλάρια στην φάτσα και μόνο πισωκωλλητο να τις έχω…
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
768
Like
1.132
Πόντοι
206
Αμα σου βγάζει αύρα
Που μάλλον σου βγάζει
Μείνε μαζί της

Αλλιώς θα βρείς κάποια με βυζιά
Που θα είναι στόκος

ΥΓ
Για να ξεχαρμανιάζεις
Βρες μία με βυζιά
Είτε επί πληρωμή είτε όχι

Γάμα την μία, παίζε με τα βυζιά της άλλης ..

ΥΓ2
Ιδανικά
Ρώτα την άβυζη αν έχει καμμιά φίλη με βυζιά
Επικίνδυνα πράμματα
 

Γιώργος Παπ.

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
22
Κριτικές
58
Like
3.907
Πόντοι
7.180
Φίλε εαν η γκόμενά δε θέλει δε θα το κάνει. Δεν είναι κανένα χαζο απο οσα περιγραφεις.
 

Maikos94

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2021
Μηνύματα
286
Like
1.260
Πόντοι
201
Την συγκεκριμένη την παντρεύεσαι
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.
Αν και παντρεμένος με γυναίκα με πλούσιο στήθος θα σας παραθέσω την πρόσφατη εμπειρία μου με νεαρό καυλάκι 24 χρονών από τη δουλειά.
Με ελάχιστο στήθος,σε ώρες καυλάντας μου εξιστορούσε το ξενέρωμα που έφαγε από γκόμενο που αναφέρθηκε απαξιοτικά για το ανύπαρκτο στήθος της.
Λόγω της οικειότητας που έχουμε της λέω...Καλά ...το κώλο σου το πρόσεξε καθόλου?
Τι εννοείς?μου λέει.
Ότι έχεις απίστευτο πωπό και θα σε είχα όλη μέρα στα τέσσερα αν γαμιόμασταν...
Αυτή η συζήτηση σε συνδυασμό με τις αναφορές μου στην ερωτική ρουτίνα στο γάμο,μας έφερε στη πρώτη έξοδο μετά τη δουλειά όπου καταλήξαμε σε γνωστό ξενοδοχείο του Μεταξουργείου...
Έκτοτε το πηδάω και το πιπώνω ανηλεώς...
Και πρόσφατα αφού δακτυλοσκοπώ το απίστευτο κωλαράκι της έντονα...μου υποσχέθηκε ότι θα μου το δώσει προσεχώς γιατί με εμπιστεύεται...
Την ξεκλείδωσε η εναλλακτική που της έδωσα για το σώμα της καθώς με τα σχόλια του άλλου είχε κομπλάρει και σκεφτόνταν προσθετικές και ψυχολόγους κτλ.
Πάρτε και αναζητήστε ότι θετικό μπορεί να σας δώσει κάθε γυναίκα και μην στέκεστε σε μια εκ πρώτης ματιά αδυναμία -έλλειψη..
Καλή Χρονιά να έχουμε με υγεία και πολλές καύλες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom