Νέα

Το γκομενακι ειναι αβυζο......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 445
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Καλησπεριζω τους απανταχου μπουρδελιαριδες , χυστες και γαμιαδες...!!


Εχω ενα θεμα τυποι να μοιραστω μαζι σας. Τους τελευταιους μηνες πηδαω ενα ωραιο γομενακι, με σωμα μοντελε ,ψηλο περι το 1,76 , αδυνατο, μελαχρινο με πρασινο ματακι. Ειναι και ιντελεκτουαλ για φαντασου....., μενει μονο του σε ιδιοκτητο οικημα, με το VW κάρο του και απο δουλεια δεν κολωνει, το βγαζει το 2.500 καθαρουμπα ανετα το μηνα.....(ετυχε και ειδα αποκομα προσφατης μηνιας μισθοδοσιας της να κειτεται αναμεσα στα βιβλια της).Η Αληθεια ειναι ομως οτι δουλευει τρελλες ωρες. Εγω μπροστα της ειμαι ο ξαπλοπουλος χαχαχαχαχ.  Μαγειρευει , πλενει και μπαλκονια ....οταν ειδα αυτο το μουναρο να πλενει τα μπαλκονια και να βαζει γαντια να σφουγγαριζει με χλωρινη το οικημα της, σαστισα......ρε γινοτναι και τετοια σκεφτηκα. Και ειναι και υποτακτικη στο σεξ, δεν λεει θελω να πηδηχθουμε, λεει θελω να με πηδηξεις. Με εχει γεμισει και δωρα

ΟΜΩΣ ρε τυποι το γκομενακι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΥΖΙ. Παρα πολυ μικρο ρε πουστη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...και εχω σοβαρο θεμα με το βυζι. Αν η γκομενα δεν εχει βυζι χαλιεμαι. Της ειπα στην απεξω, οταν καποια στιγμη ανεφερε το μεγεθους τους στηθους της,  να κανει μια προσθετικη και αντεδρασε οτι ειναι καρκινογονα και δεν γουσταρει καθολου νυστερια και επεμβασεις.

Τυποι πως θα την πεισω να κανει επεμβαση γαμω την τρελα μου μεσα????????????????????
 

Επισκέπτης
Ἐὰν δὲν ἔχωμεν φωτογραφικὴν τεκμηρίωσιν ἀδυνατῶμεν νὰ σᾶς βοηθήσωμεν.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Ἐὰν δὲν ἔχωμεν φωτογραφικὴν τεκμηρίωσιν ἀδυνατῶμεν νὰ σᾶς βοηθήσωμεν.

Η βοηθεια που ζηταω δεν εχει καμιαν σχεσην εν Χριστω αδελφε με την φωτογραφιαν.  Σας ζητω να την πεισω να κανει προσθετικη....γαμω την τρελλα μου μεσααα!!!
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.689
Πόντοι
1.830
παράτα την και βρες άλλη που θα εκτιμάς τα βυζιά της να βρει κι αυτήν άλλον να την εκτιμά ακριβώς όπως είναι.

πως θα σου φαινόταν εσένα αν γκόμενα σου έλεγε να κάνεις προσθετική πέους γιατί τον έχεις μικρό; θα ήθελες να είσαι μαζί της μετά;

και μόνο που έκανες την συζήτηση, η αντίστροφη ώρα για το αντίο ξεκίνησε.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
παράτα την και βρες άλλη που θα εκτιμάς τα βυζιά της να βρει κι αυτήν άλλον να την εκτιμά ακριβώς όπως είναι.

πως θα σου φαινόταν εσένα αν γκόμενα σου έλεγε να κάνεις προσθετική πέους γιατί τον έχεις μικρό; θα ήθελες να είσαι μαζί της μετά;

και μόνο που έκανες την συζήτηση, η αντίστροφη ώρα για το αντίο ξεκίνησε.

Δεν βοηθαει η τοποθετηση σου τυπε



 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Καλησπεριζω τους απανταχου μπουρδελιαριδες , χυστες και γαμιαδες...!!


Εχω ενα θεμα τυποι να μοιραστω μαζι σας. Τους τελευταιους μηνες πηδαω ενα ωραιο γομενακι, με σωμα μοντελε ,ψηλο περι το 1,76 , αδυνατο, μελαχρινο με πρασινο ματακι. Ειναι και ιντελεκτουαλ για φαντασου....., μενει μονο του σε ιδιοκτητο οικημα, με το VW κάρο του και απο δουλεια δεν κολωνει, το βγαζει το 2.500 καθαρουμπα ανετα το μηνα.....(ετυχε και ειδα αποκομα προσφατης μηνιας μισθοδοσιας της να κειτεται αναμεσα στα βιβλια της).Η Αληθεια ειναι ομως οτι δουλευει τρελλες ωρες. Εγω μπροστα της ειμαι ο ξαπλοπουλος χαχαχαχαχ.  Μαγειρευει , πλενει και μπαλκονια ....οταν ειδα αυτο το μουναρο να πλενει τα μπαλκονια και να βαζει γαντια να σφουγγαριζει με χλωρινη το οικημα της, σαστισα......ρε γινοτναι και τετοια σκεφτηκα. Και ειναι και υποτακτικη στο σεξ, δεν λεει θελω να πηδηχθουμε, λεει θελω να με πηδηξεις. Με εχει γεμισει και δωρα

ΟΜΩΣ ρε τυποι το γκομενακι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΥΖΙ. Παρα πολυ μικρο ρε πουστη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...και εχω σοβαρο θεμα με το βυζι. Αν η γκομενα δεν εχει βυζι χαλιεμαι. Της ειπα στην απεξω, οταν καποια στιγμη ανεφερε το μεγεθους τους στηθους της,  να κανει μια προσθετικη και αντεδρασε οτι ειναι καρκινογονα και δεν γουσταρει καθολου νυστερια και επεμβασεις.

Τυποι πως θα την πεισω να κανει επεμβαση γαμω την τρελα μου μεσα????????????????????
αμα θες βυζια κανε καμια καταθεση στα  studio.
 

Επισκέπτης
πως θα σου φαινόταν εσένα αν γκόμενα σου έλεγε να κάνεις προσθετική πέους γιατί τον έχεις μικρό; θα ήθελες να είσαι μαζί της μετά;

Ἀτυχέστατον παράδειγμα. Ἡ κατάστασις τὴν ὁποίαν περιγράφετε ἀντιμετωπίζεται μὲ δῶρον ἕναν δονητὴν, ὅπως ὑμεῖς λίαν καλῶς γνωρίζετε.
 

Επισκέπτης

Καὶ μὲ μηχανὴν μεγἀλου τύπου μάλιστα.

LF108.jpg

 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
αμα θες βυζια κανε καμια καταθεση στα   studio.

Ρε φιλε, το σκεφτηκα και αυτο, αλλα το γαμησι που κανω με την γκομενα δεν παιζεται.

Σημερα το πρωι που ξυπνησε της εριξα ενα διπλο μπαλακι και μετα μου εφτιαξε καφε. Και λεω, ρε πουστη μου τοσο προβλημα σου ειναι που δεν εχει βυζι μεγαλο

Γαμωτοοοοοοοο γιατι να μην κανει μια προσθετικη γαμωωωω
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Καλησπεριζω τους απανταχου μπουρδελιαριδες , χυστες και γαμιαδες...!!


Εχω ενα θεμα τυποι να μοιραστω μαζι σας. Τους τελευταιους μηνες πηδαω ενα ωραιο γομενακι, με σωμα μοντελε ,ψηλο περι το 1,76 , αδυνατο, μελαχρινο με πρασινο ματακι. Ειναι και ιντελεκτουαλ για φαντασου....., μενει μονο του σε ιδιοκτητο οικημα, με το VW κάρο του και απο δουλεια δεν κολωνει, το βγαζει το 2.500 καθαρουμπα ανετα το μηνα.....(ετυχε και ειδα αποκομα προσφατης μηνιας μισθοδοσιας της να κειτεται αναμεσα στα βιβλια της).Η Αληθεια ειναι ομως οτι δουλευει τρελλες ωρες. Εγω μπροστα της ειμαι ο ξαπλοπουλος χαχαχαχαχ.  Μαγειρευει , πλενει και μπαλκονια ....οταν ειδα αυτο το μουναρο να πλενει τα μπαλκονια και να βαζει γαντια να σφουγγαριζει με χλωρινη το οικημα της, σαστισα......ρε γινοτναι και τετοια σκεφτηκα. Και ειναι και υποτακτικη στο σεξ, δεν λεει θελω να πηδηχθουμε, λεει θελω να με πηδηξεις. Με εχει γεμισει και δωρα

ΟΜΩΣ ρε τυποι το γκομενακι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΥΖΙ. Παρα πολυ μικρο ρε πουστη μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...και εχω σοβαρο θεμα με το βυζι. Αν η γκομενα δεν εχει βυζι χαλιεμαι. Της ειπα στην απεξω, οταν καποια στιγμη ανεφερε το μεγεθους τους στηθους της,  να κανει μια προσθετικη και αντεδρασε οτι ειναι καρκινογονα και δεν γουσταρει καθολου νυστερια και επεμβασεις.

Τυποι πως θα την πεισω να κανει επεμβαση γαμω την τρελα μου μεσα????????????????????


αν δεν δουμε φωτο,δεν πιστεύουμε τιποτα τυπε  :)
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
αν δεν δουμε φωτο,δεν πιστεύουμε τιποτα τυπε  :)

ρε τυπε....το θεμα ειναι να μου βρειτε πως θα την πεισω να κανει προσθετικη. Φωτο ή μη, το θεμα ειναι πως θα την πεισω

Ξεκολλατε... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ρε τυπε....το θεμα ειναι να μου βρειτε πως θα την πεισω να κανει προσθετικη. Φωτο ή μη, το θεμα ειναι πως θα την πεισω

Ξεκολλατε... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

να στο πω,πιο λαϊκά....αν δεν σου αρέσει το μικρο βυζι υπαρχουν "εδώ περα μεσα" πολλοι στυλιαρολάγνοι,που είναι πρόθυμοι να σε απαλλάξουν από αυτην.... :s&m_2:
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
να στο πω,πιο λαϊκά....αν δεν σου αρέσει το μικρο βυζι υπαρχουν "εδώ περα μεσα" πολλοι στυλιαρολάγνοι,που είναι πρόθυμοι να σε απαλλάξουν από αυτην.... :s&m_2:

Δεν θελω να απαλλαγω απο αυτην...θελω να την πεισω να βαλει βυζι...

ελα δουλεψε το λιγο  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Δεν θελω να απαλλαγω απο αυτην...θελω να την πεισω να βαλει βυζι...

ελα δουλεψε το λιγο  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

δεν φτανει που μας αραδιάζεις τις μαλακιες σου - χωρις να είναι καν Κυριακη - ...θες και σοβαρη απαντηση.... :jerking:
Παρτο λιγο αλλιως ψευτακο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom