Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.059
Πόντοι
7.216
Δουλευα σε μια εταιρεια Ελλαδα πριν φυγω, οι γκομενες σε εταιρια στο 90% καθονται μονο σε ανωτερους τους.

τι εννοεις τυπε οτι γαμιοντουσαν μονο με ανωτερους τους? συμφωνα με την νεα μοδα προκειται για ξεκαθαρο βιασμο!!!!
εκμεταλλευονταν οι ανωτεροι την ισχυ τους και γαμουσαν τα αθωα τα κοριτσια...
:confused::confused::confused:

:2funny::2funny::2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πιστεύω ότι το ... ακραίο λουκ , από οποιαδήποτε πλευρά ΒΟΗΘΑ.
Η αντιμετώπιση είναι HATE ME OR FUCK ME !

Με εμένα κάπως έτσι δουλεύει . Και πέρα από το λουκ και η συγκεκριμένη συμπεριφορά !
Φροντίζω να κάνω ... έντονες δηλώσεις και να δείχνω προτιμήσεις !

Το 90% από τις μαρίκες και τις σούλες, με μισεί ... και φεύγει ! Καλό ξεσκαρτάρισμα, με βοηθάνε να μη χάνω χρόνο .
Από αυτές που ψαρώνουν .... ξεχωρίζω ποιές γουστάρω . Οι άλλες τρώνε σκληρή γείωση .

Οπότε κυνηγάω όπως οι αμερικάνοι στια ταϊστρες !!!!!
IMAG1504-e1529506431633.jpg

 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Το 90% των Ελλε-ι-νιδων ειναι ...

Waste of Money... waste of time ...

Σουλα, ρουλα, κουλα ... ΚΛΑΙΝ ΜΑΙΝ ...!

Οταν ημουν Ρουμανια ειχα

Bianca, Deea, Monica ...

Μουναρες, κωλαρες, και πιπα κωλο απο το πρωτο ραντεβου...!

 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Λακαρε ποιος σπούδαζε Ιταλία 20 χρόνια? :sunglasses:
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Επαρχία βλέπεις πολλές παντρεμένες ή σε χρόνιες σχέσεις,με κάτι χοντρούς,κάτι καράφλες,κάτι πιρφορόφατσες,να λες πώς είναι δυνατόν αυτοί να βρήκαν γυναίκα και μάλιστα που να βλέπεται κιόλας,όχι χοντρή κλπ

Να'ναι η άλλη αδύνατη,εμφανίσιμη,και να'χει γκόμενο 200 κιλά ή καναν τάπα με καράφλα και μούσια.Κάτι τέτοια βλέπεις στην επαρχία.Αν ρωτήσεις πώς γνωρίστηκαν,όλοι θα σου πουν από παρέα.Δεν τις ενδιαφέρει τίποτα άλλο,μόνο από παρέα να'ναι κι ας μη βλέπονται.


Επαρχια μονο τον πουτσο σκεφτονται
Εχω κανει επαρχια, ευκολα γαμησια της καλουσα κατευθειαν σπιτι
Οταν ζητουσαν να κανουμε το ζευγαρι εξω τις εστελνα
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Ας μας πει καποιος πως γνωριζει γκομενα κανεις στην Ελλαδα. Η απαντηση ειναι κυκλος (φιλοι/συγγενεις), σχολη (αν σπουδαζεις), επαγγελμα, χομπυ (χορος και μαλακιες που γουσταρουν οι γκομενες στο 80+% των περιπτωσεων).

Αν βρεις δουλεια που δουλευεις πολυ (αρα λιγα χομπι), δε εχεις πολλους φιλους η αδερφια, γαμας μονο με κυαλι. Δουλευα σε μια εταιρεια Ελλαδα πριν φυγω, οι γκομενες σε εταιρια στο 90% καθονται μονο σε ανωτερους τους. Τωρα σιγουρα θα γαμουσα κατι αν ειχα μεινει, αλλα ειναι ψιλο καταντια να γαμας μονο μεσα στη δουλεια σου.

Ελλάδα αν είσαι παντρεμένος και γαμάς και πουτάνες και δεν καίγεσαι .... γαμάς, εφόσον το θες !
Πρέπει να πουλάς ιστορία και διαφορετικότητα .... το να έχεις ασκέρι και να βγαίνεις έξω εργάσιμες ώρες (ΟΧΙ ΣΚ ΚΑΙ ΒΡΑΔΙΑ) επίσης μετράει , αν πηγαίνεις σταθερά σε συγκεκριμένα μέρη και σε ξέρουν πολλοί και προσωπικό και έχεις μεγάλη παρέα. Εννοείται να παίζουν και οι υπόλοιποι και να ρίχνουν σύρμα για τις ώρες που είστε εκεί , έστι ώστε να περνάει ... λαός. Μέσα από 'κει γνωρίζεσαι και γαμάς παντρεμένες !

Με τις παντρεμένες στην ελλάδα, εφόσον γνωρίζεις μπόλικες. είναι το πιο εύκολο , γρήγορο και ανέξοδο γαμίσι .
'Εχουν τελειώσει τη μαλακία προ γάμου και θέλουν πούτσα σκέτη .

Ερώτηση: πιστεύεις ότι το 100% των Ελλήνων με σχέση είναι μαλάκες ή βαθιά τυραννισμένοι; Δηλαδή, διαβάζω κάποια πράγματα που λες και λέγονται γενικά και δεν τα απορρίπτω αλλά θέλω να ξέρω αν ισχύουν για όλους ή μια συγκεκριμένη κατηγορία. Δηλαδή, δεν υπάρχει κατά τη γνώμη σου ούτε ένα ζευγάρι έλληνα με ελληνίδα που να μοιράζεται έξοδα 50-50, να περνάει καλά και να κάνει οικογένεια χωρίς να καταλήγουν να κερατώνουν / σφάζονται; Εμένα προσωπικά με ενδιαφέρει η σχέση και η οικογένεια, από την οπτική του ότι δεν καταλαβαίνω γιατί ο διπλανός μου να τα καταφέρει και γω να φοβάμαι να το τολμήσω, φέρνοντας στην επιφάνεια ένα σωρό λόγους. Δεν σε πιάνει ένα παράπονο;


Σε λάθος φόρουμ είσαι τρελέ. Δεν μας ενδιαφέρει εδώ μέσα να μιλάμε για έρωτες, γάμους κλπ. Η μεγάλη πλειοψηφία των τύπων εδώ μέσα είναι εκφυλοι και γουστάρουν να γαμανε. Αυτά που μας λες τα ξέραμε και από πριν δεν περιμέναμε εσένα να μας πεις για την ζωη του μέσου οικογενειαρχη ελληναρα.Εμεις κάνουμε κουβέντα γιατί οι Ελληνίδες δε γαμιουνται τόσο εύκολα όσο οι ξένες. Γιατί πρέπει να παρακαλάμε και να γινόμαστε αγαπουληδες και πυρφοροι. Αν έχεις να πεις κάτι πάνω σε αυτο, κάνε το.. Ειδάλλως δεν νομίζω να ενδιαφέρει κάποιον αυτά τα οποία γράφεις.
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Ας μας πει καποιος πως γνωριζει γκομενα κανεις στην Ελλαδα. Η απαντηση ειναι κυκλος (φιλοι/συγγενεις), σχολη (αν σπουδαζεις), επαγγελμα, χομπυ (χορος και μαλακιες που γουσταρουν οι γκομενες στο 80+% των περιπτωσεων).

Αν βρεις δουλεια που δουλευεις πολυ (αρα λιγα χομπι), δε εχεις πολλους φιλους η αδερφια, γαμας μονο με κυαλι. Δουλευα σε μια εταιρεια Ελλαδα πριν φυγω, οι γκομενες σε εταιρια στο 90% καθονται μονο σε ανωτερους τους. Τωρα σιγουρα θα γαμουσα κατι αν ειχα μεινει, αλλα ειναι ψιλο καταντια να γαμας μονο μεσα στη δουλεια σου.

Ελλάδα αν είσαι παντρεμένος και γαμάς και πουτάνες και δεν καίγεσαι .... γαμάς, εφόσον το θες !
Πρέπει να πουλάς ιστορία και διαφορετικότητα .... το να έχεις ασκέρι και να βγαίνεις έξω εργάσιμες ώρες (ΟΧΙ ΣΚ ΚΑΙ ΒΡΑΔΙΑ) επίσης μετράει , αν πηγαίνεις σταθερά σε συγκεκριμένα μέρη και σε ξέρουν πολλοί και προσωπικό και έχεις μεγάλη παρέα. Εννοείται να παίζουν και οι υπόλοιποι και να ρίχνουν σύρμα για τις ώρες που είστε εκεί , έστι ώστε να περνάει ... λαός. Μέσα από 'κει γνωρίζεσαι και γαμάς παντρεμένες !

Με τις παντρεμένες στην ελλάδα, εφόσον γνωρίζεις μπόλικες. είναι το πιο εύκολο , γρήγορο και ανέξοδο γαμίσι .
'Εχουν τελειώσει τη μαλακία προ γάμου και θέλουν πούτσα σκέτη .

Ερώτηση: πιστεύεις ότι το 100% των Ελλήνων με σχέση είναι μαλάκες ή βαθιά τυραννισμένοι; Δηλαδή, διαβάζω κάποια πράγματα που λες και λέγονται γενικά και δεν τα απορρίπτω αλλά θέλω να ξέρω αν ισχύουν για όλους ή μια συγκεκριμένη κατηγορία. Δηλαδή, δεν υπάρχει κατά τη γνώμη σου ούτε ένα ζευγάρι έλληνα με ελληνίδα που να μοιράζεται έξοδα 50-50, να περνάει καλά και να κάνει οικογένεια χωρίς να καταλήγουν να κερατώνουν / σφάζονται; Εμένα προσωπικά με ενδιαφέρει η σχέση και η οικογένεια, από την οπτική του ότι δεν καταλαβαίνω γιατί ο διπλανός μου να τα καταφέρει και γω να φοβάμαι να το τολμήσω, φέρνοντας στην επιφάνεια ένα σωρό λόγους. Δεν σε πιάνει ένα παράπονο;


Σε λάθος φόρουμ είσαι τρελέ. Δεν μας ενδιαφέρει εδώ μέσα να μιλάμε για έρωτες, γάμους κλπ. Η μεγάλη πλειοψηφία των τύπων εδώ μέσα είναι εκφυλοι και γουστάρουν να γαμανε. Αυτά που μας λες τα ξέραμε και από πριν δεν περιμέναμε εσένα να μας πεις για την ζωη του μέσου οικογενειαρχη ελληναρα.Εμεις κάνουμε κουβέντα γιατί οι Ελληνίδες δε γαμιουνται τόσο εύκολα όσο οι ξένες. Γιατί πρέπει να παρακαλάμε και να γινόμαστε αγαπουληδες και πυρφοροι. Αν έχεις να πεις κάτι πάνω σε αυτο, κάνε το.. Ειδάλλως δεν νομίζω να ενδιαφέρει κάποιον αυτά τα οποία γράφεις.

Δε μίλησα για «έρωτες και γάμους». Έκανα ερώτηση συγκεκριμένη πάνω στο αντικείμενο συζήτησης του νήματος.

 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
746
Γιατι νομιζεται οτι οι παντρεμενοι γαμανε τις Ελλε-ι-νιδες που παντρευτηκαν ...?

Με το που κανουν παιδι ... τους γραφουν στο μουνι τους ...

Με call girls την βγαζουν και αυτοι ...
Και οσοι ταξιδευουν με τη δουλεια γαμανε εκτος εδρας ...



 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Παιδιά μήπως ξέρει κανένας πως μπορώ να δω τα λαικ στο τίντερ χωρίς να πληρώσω;;Υπάρχει καποιο κόλπο ;;:) Μου έκαναν 3 λαικ και θέλω να παίξω μπαλίτσα
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
ο αλλος παραπανω , ο χακερ , λεει οτι εχει βρει τροπο και βλεπει ποια του κανει like χωρις να δωσει ευρω
Εχει σπασει τον αλγοριθμο να ουμε...
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
ααα είναι πάρα πολύ απλό το πως βλέπεις τα likes στο tinder, αρκεί να καταλάβεις πως δουλεύει η εφαρμογή και ο αλγόριθμος...

Πολύ σημαντικό: αρχικά σβήνεις όλα σου τα παλιά matches έτσι ώστε να μην έχεις κανένα.
Κλείνεις την εφαρμογή και την ξανα-ανοίγεις.
Κατά 99% η δεύτερη κοπέλα που θα σου δείξει είναι κάποια που σου έχει κάνει like. Κάποιες φορές είναι η πρώτη.
Αν δεν δουλέψουν τα παραπάνω, δοκίμασε να αυξήσεις το ηλιακό εύρος και την απόσταση.

Εμένα δουλεύει στο 99% των περιπτώσεων. Το σημαντικό είναι να μην έχεις κανένα match. Αν έχεις κρατημένο ένα,το πολύ δυο, παλαιότερα match μπορεί να λειτουργήσει, μπορεί και όχι, αλλά οι πιθανότητες είναι χαμηλές. Αν έχεις τρια matches ή παραπάνω δεν δουλεύει ποτέ. Είναι ο αλγόριθμος του tinder έτσι ώστε να σε κρατάει στην εφαρμογή.

Αυτά από εμένα.
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
ααα είναι πάρα πολύ απλό το πως βλέπεις τα likes στο tinder, αρκεί να καταλάβεις πως δουλεύει η εφαρμογή και ο αλγόριθμος...

Πολύ σημαντικό: αρχικά σβήνεις όλα σου τα παλιά matches έτσι ώστε να μην έχεις κανένα.
Κλείνεις την εφαρμογή και την ξανα-ανοίγεις.
Κατά 99% η δεύτερη κοπέλα που θα σου δείξει είναι κάποια που σου έχει κάνει like. Κάποιες φορές είναι η πρώτη.
Αν δεν δουλέψουν τα παραπάνω, δοκίμασε να αυξήσεις το ηλιακό εύρος και την απόσταση.

Εμένα δουλεύει στο 99% των περιπτώσεων. Το σημαντικό είναι να μην έχεις κανένα match. Αν έχεις κρατημένο ένα,το πολύ δυο, παλαιότερα match μπορεί να λειτουργήσει, μπορεί και όχι, αλλά οι πιθανότητες είναι χαμηλές. Αν έχεις τρια matches ή παραπάνω δεν δουλεύει ποτέ. Είναι ο αλγόριθμος του tinder έτσι ώστε να σε κρατάει στην εφαρμογή.

Αυτά από εμένα.
Μου έκανε λαικ της εστειλα μηνυμα και μετα διαγράφηκε το μήνυμα.Τι φάση ρε παιδιά;;Μήπως αυτή το διέγραψε;;???
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
ααα είναι πάρα πολύ απλό το πως βλέπεις τα likes στο tinder, αρκεί να καταλάβεις πως δουλεύει η εφαρμογή και ο αλγόριθμος...

Πολύ σημαντικό: αρχικά σβήνεις όλα σου τα παλιά matches έτσι ώστε να μην έχεις κανένα.
Κλείνεις την εφαρμογή και την ξανα-ανοίγεις.
Κατά 99% η δεύτερη κοπέλα που θα σου δείξει είναι κάποια που σου έχει κάνει like. Κάποιες φορές είναι η πρώτη.
Αν δεν δουλέψουν τα παραπάνω, δοκίμασε να αυξήσεις το ηλιακό εύρος και την απόσταση.

Εμένα δουλεύει στο 99% των περιπτώσεων. Το σημαντικό είναι να μην έχεις κανένα match. Αν έχεις κρατημένο ένα,το πολύ δυο, παλαιότερα match μπορεί να λειτουργήσει, μπορεί και όχι, αλλά οι πιθανότητες είναι χαμηλές. Αν έχεις τρια matches ή παραπάνω δεν δουλεύει ποτέ. Είναι ο αλγόριθμος του tinder έτσι ώστε να σε κρατάει στην εφαρμογή.

Αυτά από εμένα.
Μου έκανε λαικ της εστειλα μηνυμα και μετα διαγράφηκε το μήνυμα.Τι φάση ρε παιδιά;;Μήπως αυτή το διέγραψε;;???

κατά 99% ναι, σε έκανε unmatch. Τώρα, αυτό μπορεί να συνέβη για πολλούς λόγους...
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
ααα είναι πάρα πολύ απλό το πως βλέπεις τα likes στο tinder, αρκεί να καταλάβεις πως δουλεύει η εφαρμογή και ο αλγόριθμος...

Πολύ σημαντικό: αρχικά σβήνεις όλα σου τα παλιά matches έτσι ώστε να μην έχεις κανένα.
Κλείνεις την εφαρμογή και την ξανα-ανοίγεις.
Κατά 99% η δεύτερη κοπέλα που θα σου δείξει είναι κάποια που σου έχει κάνει like. Κάποιες φορές είναι η πρώτη.
Αν δεν δουλέψουν τα παραπάνω, δοκίμασε να αυξήσεις το ηλιακό εύρος και την απόσταση.

Εμένα δουλεύει στο 99% των περιπτώσεων. Το σημαντικό είναι να μην έχεις κανένα match. Αν έχεις κρατημένο ένα,το πολύ δυο, παλαιότερα match μπορεί να λειτουργήσει, μπορεί και όχι, αλλά οι πιθανότητες είναι χαμηλές. Αν έχεις τρια matches ή παραπάνω δεν δουλεύει ποτέ. Είναι ο αλγόριθμος του tinder έτσι ώστε να σε κρατάει στην εφαρμογή.

Αυτά από εμένα.
Μου έκανε λαικ της εστειλα μηνυμα και μετα διαγράφηκε το μήνυμα.Τι φάση ρε παιδιά;;Μήπως αυτή το διέγραψε;;???
Standard, σε διεγραψε, βρηκε καποιον καλυτερο προφανως
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
ααα είναι πάρα πολύ απλό το πως βλέπεις τα likes στο tinder, αρκεί να καταλάβεις πως δουλεύει η εφαρμογή και ο αλγόριθμος...

Πολύ σημαντικό: αρχικά σβήνεις όλα σου τα παλιά matches έτσι ώστε να μην έχεις κανένα.
Κλείνεις την εφαρμογή και την ξανα-ανοίγεις.
Κατά 99% η δεύτερη κοπέλα που θα σου δείξει είναι κάποια που σου έχει κάνει like. Κάποιες φορές είναι η πρώτη.
Αν δεν δουλέψουν τα παραπάνω, δοκίμασε να αυξήσεις το ηλιακό εύρος και την απόσταση.

Εμένα δουλεύει στο 99% των περιπτώσεων. Το σημαντικό είναι να μην έχεις κανένα match. Αν έχεις κρατημένο ένα,το πολύ δυο, παλαιότερα match μπορεί να λειτουργήσει, μπορεί και όχι, αλλά οι πιθανότητες είναι χαμηλές. Αν έχεις τρια matches ή παραπάνω δεν δουλεύει ποτέ. Είναι ο αλγόριθμος του tinder έτσι ώστε να σε κρατάει στην εφαρμογή.

Αυτά από εμένα.
Μου έκανε λαικ της εστειλα μηνυμα και μετα διαγράφηκε το μήνυμα.Τι φάση ρε παιδιά;;Μήπως αυτή το διέγραψε;;???
Standard, σε διεγραψε, βρηκε καποιον καλυτερο προφανως
Και εγώ αυτό σκέφτηκα αμέσως μαλλον την πρόλαβε αλλος??Αλλα μου κάνει εντύπωση γιατί αυτή έκανε πρώτη λαικ...Υ.Γ ήταν πολύ ομορφη γιαυτό ασχολούμαι τόσο
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
ααα είναι πάρα πολύ απλό το πως βλέπεις τα likes στο tinder, αρκεί να καταλάβεις πως δουλεύει η εφαρμογή και ο αλγόριθμος...

Πολύ σημαντικό: αρχικά σβήνεις όλα σου τα παλιά matches έτσι ώστε να μην έχεις κανένα.
Κλείνεις την εφαρμογή και την ξανα-ανοίγεις.
Κατά 99% η δεύτερη κοπέλα που θα σου δείξει είναι κάποια που σου έχει κάνει like. Κάποιες φορές είναι η πρώτη.
Αν δεν δουλέψουν τα παραπάνω, δοκίμασε να αυξήσεις το ηλιακό εύρος και την απόσταση.

Εμένα δουλεύει στο 99% των περιπτώσεων. Το σημαντικό είναι να μην έχεις κανένα match. Αν έχεις κρατημένο ένα,το πολύ δυο, παλαιότερα match μπορεί να λειτουργήσει, μπορεί και όχι, αλλά οι πιθανότητες είναι χαμηλές. Αν έχεις τρια matches ή παραπάνω δεν δουλεύει ποτέ. Είναι ο αλγόριθμος του tinder έτσι ώστε να σε κρατάει στην εφαρμογή.

Αυτά από εμένα.
Μου έκανε λαικ της εστειλα μηνυμα και μετα διαγράφηκε το μήνυμα.Τι φάση ρε παιδιά;;Μήπως αυτή το διέγραψε;;???
Standard, σε διεγραψε, βρηκε καποιον καλυτερο προφανως
Και εγώ αυτό σκέφτηκα αμέσως μαλλον την πρόλαβε αλλος??Αλλα μου κάνει εντύπωση γιατί αυτή έκανε πρώτη λαικ...Υ.Γ ήταν πολύ ομορφη γιαυτό ασχολούμαι τόσο

δεν νομίζω ότι σε έκανε unmatch απλά και μόνο επειδή "την πρόλαβε άλλος". Μπορεί απλά να μην της άρεσε αυτό που της έγραψες π.χ. έχω γνωστή μου που όταν της στείλει ο άλλος "καλησπέρα, τι κάνεις;" τον θεωρει βαρετό και μονόχνωτο και τον σβήνει κατευθείαν. Μπορεί να της άρεσε η πρώτη φωτογραφια που έχεις στο προφιλ σου και να έκανε Like βιαστηκε αλλά όταν γίνατε match να κοίταξε λίγο καλύτερα το προφιλ και να μην της άρεσε κάτι . μπορεί... μπορεί... μπορεί...
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ρε τυποι καθεστε και χαλατε χρονο γιατι σας εκανε μια γκομενα, μια αγνωστη, μια που μπορει να ειναι αγραμματη, χυσοδοχειο και να γαμιεται με αραπηδες ανματσ.

Και για να μην ακουγομαι σεξιστης, λες και αν η αλλη ειναι μια χαρα και μη προβληματικη θα ηταν στο τιντερ

Τυπε για να σου λυσω την ερωτηση, μπορει να σε κλικαρε κατα λαθος
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Ρε τυποι καθεστε και χαλατε χρονο γιατι σας εκανε μια γκομενα, μια αγνωστη, μια που μπορει να ειναι αγραμματη, χυσοδοχειο και να γαμιεται με αραπηδες ανματσ.

Και για να μην ακουγομαι σεξιστης, λες και αν η αλλη ειναι μια χαρα και μη προβληματικη θα ηταν στο τιντερ

Τυπε για να σου λυσω την ερωτηση, μπορει να σε κλικαρε κατα λαθος
Χαλάμε χρόνο γιατί και αυτό μες την ζωή είναι..Τι άλλο να κάνουμε δηλαδή να διαβάσουμε λογοτεχνία!?:( :)
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
Ρε τυποι καθεστε και χαλατε χρονο γιατι σας εκανε μια γκομενα, μια αγνωστη, μια που μπορει να ειναι αγραμματη, χυσοδοχειο και να γαμιεται με αραπηδες ανματσ.

Και για να μην ακουγομαι σεξιστης, λες και αν η αλλη ειναι μια χαρα και μη προβληματικη θα ηταν στο τιντερ

Τυπε για να σου λυσω την ερωτηση, μπορει να σε κλικαρε κατα λαθος
Χαλάμε χρόνο γιατί και αυτό μες την ζωή είναι..Τι άλλο να κάνουμε δηλαδή να διαβάσουμε λογοτεχνία!?:( :)
φιλε μπορεις να αγορασεις τηλεκατευθυνομενο αεροπλανακι:)
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Ρε τυποι καθεστε και χαλατε χρονο γιατι σας εκανε μια γκομενα, μια αγνωστη, μια που μπορει να ειναι αγραμματη, χυσοδοχειο και να γαμιεται με αραπηδες ανματσ.

Και για να μην ακουγομαι σεξιστης, λες και αν η αλλη ειναι μια χαρα και μη προβληματικη θα ηταν στο τιντερ

Τυπε για να σου λυσω την ερωτηση, μπορει να σε κλικαρε κατα λαθος
Χαλάμε χρόνο γιατί και αυτό μες την ζωή είναι..Τι άλλο να κάνουμε δηλαδή να διαβάσουμε λογοτεχνία!?:( :)
φιλε μπορεις να αγορασεις τηλεκατευθυνομενο αεροπλανακι:)
Αγόρασα ήδη πολύ καλό:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom