Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Αφού λες κάπου παραπάνω ότι οι γκόμενες σου έκατσαν εύκολα, παίζει να πηδιέται με ένα σωρό άλλους και να λέει σε όλους τα ίδια, μέχρι να βρει κάποιον για σταθερό. Αν δεν της έχεις δώσει ελπίδες, για ποιον λόγο να αισθάνεσαι άσχημα; Το τι ψάχνει είναι δικό της θέμα. Το μόνο που δικαιολογεί ανησυχία είναι ο κορόνα.

Εγώ πήδηξα μία προχτές, παλιά γνωστή, της οποίας είναι σε διαρκή συναγερμό τα βιολογικά καμπανάκια και ψάχνει να βρει γκαστρωτή για να γίνει μάνα. Έχει παλαβώσει τελείως και με ζαλίζει κάθε φορά, αλλά είναι δικό της πρόβλημα. Εμένα με ένοιαζε μόνο ο κορώνα και της είπα σεξ μόνο με μάσκα και συγκεκριμμένες στάσεις.

εεε όταν μου λεει οτι θέλει σοβαρή σχέση, δεν νιώθω καλά να την πηδάω, είναι σαν να αποδέχομαι αυτό που ζητάει σιωπηρά. Τουλάχιστον έτσι νιώθω.

Ήταν να βγούμε αύριο, να μου μαγειρέψει σπίτι και να δούμε ταινία. Την ακύρωσα και της είπα ότι δεν έχει νόημα να συνεχίσουμε. Με έβρισε φυσικά.

Την Κυριακή θα βγω με την δεύτερη...
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
κλασσικη ιντερνετογκομενα
αρπαζονται απο τον λαιμο σου λες και εισαι το σωσιβιο στο ναυαγιο τους :badair:

αυτό ακριβώς... πασχίζουν να γραπωθούν από τον λαιμό σου με κάθε τρόπο.... και ζητάνε σοβαρές σχέσεις και προοπτικές και τα σχετικά ενώ δεν γνωρίζεστε καλά καλά μια εβδομάδα...
μου ζάλισε τα συκώτια "δεν θέλω να κάνω μια βραδυά σεξ και να εξαφανιστείς, θέλω κάτι σοβαρό". Και κοπέλα 28 χρονών να μου έλεγε κάτι τέτοιο, θα είχα τρομάξει τόσο πολύ που θα είχα εξαφανιστεί....

τώρα όμως με έχει κάνει και νιώθω άσχημα που την πήδηξα...

Αφού λες κάπου παραπάνω ότι οι γκόμενες σου έκατσαν εύκολα, παίζει να πηδιέται με ένα σωρό άλλους και να λέει σε όλους τα ίδια, μέχρι να βρει κάποιον για σταθερό. Αν δεν της έχεις δώσει ελπίδες, για ποιον λόγο να αισθάνεσαι άσχημα; Το τι ψάχνει είναι δικό της θέμα. Το μόνο που δικαιολογεί ανησυχία είναι ο κορόνα.

Εγώ πήδηξα μία προχτές, παλιά γνωστή, της οποίας είναι σε διαρκή συναγερμό τα βιολογικά καμπανάκια και ψάχνει να βρει γκαστρωτή για να γίνει μάνα. Έχει παλαβώσει τελείως και με ζαλίζει κάθε φορά, αλλά είναι δικό της πρόβλημα. Εμένα με ένοιαζε μόνο ο κορώνα και της είπα σεξ μόνο με μάσκα και συγκεκριμμένες στάσεις.
Δε φοβασαι μη γινει καμια μαλακια και τη γκαστρωσεις?
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Αφού λες κάπου παραπάνω ότι οι γκόμενες σου έκατσαν εύκολα, παίζει να πηδιέται με ένα σωρό άλλους και να λέει σε όλους τα ίδια, μέχρι να βρει κάποιον για σταθερό. Αν δεν της έχεις δώσει ελπίδες, για ποιον λόγο να αισθάνεσαι άσχημα; Το τι ψάχνει είναι δικό της θέμα. Το μόνο που δικαιολογεί ανησυχία είναι ο κορόνα.

Εγώ πήδηξα μία προχτές, παλιά γνωστή, της οποίας είναι σε διαρκή συναγερμό τα βιολογικά καμπανάκια και ψάχνει να βρει γκαστρωτή για να γίνει μάνα. Έχει παλαβώσει τελείως και με ζαλίζει κάθε φορά, αλλά είναι δικό της πρόβλημα. Εμένα με ένοιαζε μόνο ο κορώνα και της είπα σεξ μόνο με μάσκα και συγκεκριμμένες στάσεις.
Δε φοβασαι μη γινει καμια μαλακια και τη γκαστρωσεις?
Χρησιμοποιώ προφυλακτικό. Απλά ήθελα να πω ότι δεν με απασχολούν τα ψυχολογικά της, αλλά ο κορώνα. Την ακούω με συγκατάβαση, αλλά δεν θα ψυχοπλακωθώ για το πρόβλημά της. Ο καθένας μας κουβαλάει τα δικά του.
Τώρα αν σπάσει το προφυλακτικό, αυτό θα μπορούσε να συμβεί με οποιαδήποτε. Δεν θα σταματήσουμε να γαμάμε για αυτό.
 

papas32

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
162
Like
238
Πόντοι
21
Ε βρες την ρε φίλε και νοικοκυρέψου

Μετά από χρόνια όμως μην μπαίνεις στο bou και λες την καριόλα που την πληρώνω κάθε μήνα

Και ξεκόλλα από το παραμύθι του 30,στα 30 οι απελπισμένες είναι ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ,όχι οι άντρες

Εγώ δεν βλέπω καμία διαφορά στο σώμα μου απ'τα 20,ίδια χιλιόμετρα τρέχω και περπατάω,ίδιες αντοχές έχω,αν προσέχεις και δεν το ρίξεις στο φαί μια χαρά είσαι

Κανείς δεν ειναι απελπισμενος στα 30, αυτο ειναι το θεμα. Υπαρχει ενα κοινωνικο μπαχαλο, μια κοινωνικη απορρυθμιση σε σχεση με παλια, που η γυναικα πιεζοταν κοινωνικα να παντρευτει μεχρι τα 30. Πολλες γυναικες ελληνιδες θελουν να παντρευτουν στα 35 - 40 (κανε κοριτσι μου τη ζωη σου οι γονεις τους) ή και καθολου. Σε 30 χρονια θα ειμαστε 5 εκατομμυρια μονο. Ο ιδιος ο πρωθυπουργος της χωρας βγαινει και λεει στη Βουλη οτι θα μας μπολιασει με μεταναστες. Ο προηγουμενος τους εβαζε μεσα σαν να μην τρεχει τιποτα. Βρισκομαστε σε ενα κοινωνικο κατηφορο...
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Αυτό που καταλαβαίνω όσο περνάνε τα χρόνια είναι ότι άνθρωπος χωρίς οικογένεια από μια ηλικία και μετά δεν είναι καλό. Η άποψη μου για αυτό έχει να κάνει ότι με τα χρόνια το νευρικό σύστημα χαλάει. Οποίος είναι μόνος του, ας γαμαει και κάθε μέρα πουτάνες, είναι κενός. Μόνος. Μοναξιά = σκέψη. Σκέψη = πολύ σκέψη. Η πολύ σκέψη τρώει το μυαλό. Επιστημονικά, χαλάς όλο το ATP στο μυαλό για σκέψη και δε με η τίποτα για το υπόλοιπο σώμα (να το πω λαϊκά). Εκεί μετά βγαίνουν όλα τα ψυχοσωματικά.

Χίλιες φορές λοιπόν να βρω μια καλή κοπέλα να νοικοκυρευτώ και να ζήσω ήρεμα και να βιώσω το πώς είναι να είσαι γονιός. Παρά να γίνω 50-60 και να έχω ένα σωρό ψευδαισθήσεις, να μου τα τρώνε οι τάνες και να έχω και το σύνδρομο του Πίτερ Παν, σαν κάτι ερείπια που νομίζουν ότι σκίζουν. Το βλέπω στο σώμα μου άλλωστε. Δεν είσαι στα 30 όπως είσαι στα 20. Ούτε ίδιες αντοχές. Και το χαζογαμήσι το περιστασιακό με μια βίζιτα οκ δεκτό αλλά αλίμονο αν αυτός είναι ο σκοπός της ζωής.

Ε βρες την ρε φίλε και νοικοκυρέψου

Μετά από χρόνια όμως μην μπαίνεις στο bou και λες την καριόλα που την πληρώνω κάθε μήνα

Και ξεκόλλα από το παραμύθι του 30,στα 30 οι απελπισμένες είναι ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ,όχι οι άντρες

Εγώ δεν βλέπω καμία διαφορά στο σώμα μου απ'τα 20,ίδια χιλιόμετρα τρέχω και περπατάω,ίδιες αντοχές έχω,αν προσέχεις και δεν το ρίξεις στο φαί μια χαρά είσαι

Ναι αλλά εσυ δηλώνεις ασεξουαλικός, κοινώς δε γαμάς ποτέ, κατά τα λεγόμενα σου βέβαια. Είσαι το αντίθετο από αυτό που πρεσβεύω. Πρεσβεύω στο ότι πρέπει να δημιουργούμε σωστά πρότυπα. Εσυ πρεσβευεις να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Παναγιωτη για πες μας ρε τυπε, πως μπορεις με μια-δυο σχεσεις να βρεις τη γυναικα της ζωης σου?
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Ε βρες την ρε φίλε και νοικοκυρέψου

Μετά από χρόνια όμως μην μπαίνεις στο bou και λες την καριόλα που την πληρώνω κάθε μήνα

Και ξεκόλλα από το παραμύθι του 30,στα 30 οι απελπισμένες είναι ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ,όχι οι άντρες

Εγώ δεν βλέπω καμία διαφορά στο σώμα μου απ'τα 20,ίδια χιλιόμετρα τρέχω και περπατάω,ίδιες αντοχές έχω,αν προσέχεις και δεν το ρίξεις στο φαί μια χαρά είσαι

Ναι αλλά εσυ δηλώνεις ασεξουαλικός, κοινώς δε γαμάς ποτέ, κατά τα λεγόμενα σου βέβαια. Είσαι το αντίθετο από αυτό που πρεσβεύω. Πρεσβεύω στο ότι πρέπει να δημιουργούμε σωστά πρότυπα. Εσυ πρεσβευεις να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα.

Έχει κανει τέτοια δήλωση ο Sad_man ? :2funny:

Για να είμαι ειλικρινής, η εντύπωση που έχω σχηματίσει τόσον καιρό που τον διαβάζω είναι ότι αυτός ο τύπος βλέπει πάντα το ποτήρι μισοάδειο και ποτέ μισογεμάτο.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Καλά ρε pussy ... πας να συναντήσεις γκόμενα με ζιβάγκο ;;;;;

Σε κανα σκοπευτήριο υπάιθριο μόνο θα έβαζα τέτοια μαλακία ... με χιόνι !

Ο άνδρας πρέπει να φοράει ρούχα που ανοίγουν στο λαιμό να αναδύεται η αντρίλα !!!!

Πόλο , ποκάμισο , φανέλα με V γιακά ... κτλ κτλ

οχι ρε δε βγηκαμε απο μια φωτογραφια που ειδε και μου το ειπε

θα σ πω κατι ομως


θυμισου τον στιβ μακουιν στο μπουλιτ και θα με θυμηθεις
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
papas32..."βρισκομαστε σε εναν κοινωνικο κατηφορο"...αφιερωμενο"Κοινωνικη σαπιλα" απο Γκροβερ(αν θυμαμαι καλα...)Ενα λεπτο μουσικης εκρηξης!
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Τύποι αφήστε τις θεωρίες του κωλου και δείτε την ουσία..

Στον κοντινό μου κύκλο οι περισσότεροι νορμάλ φίλοι και γνωστοί από τα 17 έως κοντά στα 40 δεν έμειναν ποτέ χωρίς γκόμενα πάνω από 3-4 μήνες..

Άλλος ήταν πιο σχεσακιας, άλλοι πιο αλανιαρηδες αλλά η ουσία παραμένει ότι γκομενακια πάντα έπαιζαν.

Επίσης να διευκρινίσω ότι οι περισσότεροι σπούδασαμε σε "αντροκρατουμενες" σχολές και συνέχισαμε σε δουλειές με συντριπτικά ποσοστά αντρών συναδέλφων, άρα δε μιλάω για ιδανικές συνθήκες..

Δε μιλάω καν για σχολές/δουλειές με πιο ισορροπημενες αναλογίες αντρών γυναικών..

Πιθανόν το πρόβλημα να μη βρίσκεται στις Ελληνίδες, σκεφτείτε το λίγο κι αυτό :sunglasses:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τύποι αφήστε τις θεωρίες του κωλου και δείτε την ουσία..

Στον κοντινό μου κύκλο οι περισσότεροι νορμάλ φίλοι και γνωστοί από τα 17 έως κοντά στα 40 δεν έμειναν ποτέ χωρίς γκόμενα πάνω από 3-4 μήνες..

Άλλος ήταν πιο σχεσακιας, άλλοι πιο αλανιαρηδες αλλά η ουσία παραμένει ότι γκομενακια πάντα έπαιζαν.

Επίσης να διευκρινίσω ότι οι περισσότεροι σπούδασαμε σε "αντροκρατουμενες" σχολές και συνέχισαμε σε δουλειές με συντριπτικά ποσοστά αντρών συναδέλφων, άρα δε μιλάω για ιδανικές συνθήκες..

Δε μιλάω καν για σχολές/δουλειές με πιο ισορροπημενες αναλογίες αντρών γυναικών..

Πιθανόν το πρόβλημα να μη βρίσκεται στις Ελληνίδες, σκεφτείτε το λίγο κι αυτό :sunglasses:

Εγώ όσους ξέρω είναι ή μπακούρια ή με την ίδια γκόμενα 10 χρόνια ή παντρεμένοι με παιδιά απ'τα 23

Επίσης,άλλο να μένεις μόνιμα Αθήνα που είναι τίγκα στο μουνί και άλλο σε κανα κωλομέρος χωρίς τουρισμό,φοιτήτριες κλπ



 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Στον κοντινό μου κύκλο οι περισσότεροι νορμάλ φίλοι και γνωστοί από τα 17 έως κοντά στα 40 δεν έμειναν ποτέ χωρίς γκόμενα πάνω από 3-4 μήνες..
:
Φίλε δεν ισχύει αυτό που λες.
Εγώ είμαι 40 και έχω τελειώσει το Πανεπιστήμιο στην Αθήνα στου Ζωγράφου.
Για τη δική μου ηλικία, από σχολείο μέχρι 4ο έτος Πανεπιστήμιο γκόμενα είχαν ελάχιστοι. Δε θα μιλήσω με ποσοστά αλλά ελάχιστοι. Μετά χρώσταγε ο καθένας τα δικά του και χαθήκαμε.
Όσοι παντρεύτηκαν , το έκαναν στα 30-35 και με την πρώτη τους σχέση, άντε με τη δεύτερη.
Το "όλοι είχαν γκόμενα" δεν ισχύει ούτε για πλάκα.
Δεν μιλάω μόνο για τους φίλους μου, γενικά για τα παιδιά στη σχολή.
Για τις πιο νέες γενιές δεν έχω άποψη. Για τους σημερινούς 20-25άρηδες.
Δεν είναι έτσι όπως τα λες.
Μαζί σου θα συμφωνήσω μόνο στο ότι και οι άντρες έχουμε ευθύνη. Σε αυτό ναι
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Οι δικοι μου γνωστοι, φιλοι, ξαδερφοι, κλπ, γεννημενοι μεσα προς τελη 80, αρχες 90, ειναι η μπακουρια, η εχουν μια γκομενα για ενα σωρο χρονια.

Ξερω τυπους 27-28 χρονων που εχουν παει με 3 γκομενες και την τελευταια την παντρευτηκαν. Τριανταρηδες που εχουν 3 μακροχρονιες σχεσεις και τιποτα αλλο

Και ολοι σκουζουν οτι δεν εχουν παρει οσες θα επρεπε.

Μια ελληνιδα φιλη μου μου ελεγε δεν εχει ακουσει κανεναν να εχει παει με πανω απο 10 και συνηθως αυτοι που βρισκει (31 αυτη) εχουν μαξ 6-7 (και ειναι και λιγο τσουλακι αυτη, πορνη του ελεους φαση)

Για εναν εχω ακουσει να εχει παει με 20+. Αυτος εκανε παρεα με αναρχοκομμουνιστριες και τις επαιρνε ετσι. Τωρα να γαμαω φεμιναζι με δασος για μουνι, ευχαριστω δε θα παρω

Μιλαμε για τυπους που εμειναν μια ζωη Ελλαδα. Με οσους ελληνες βρισκομαι εξωτερικο ολοι χτυπανε πολλαπλασια νουμερα και ολοι λενε οτι Ελλαδα δε γαμαγανε. Το να μην εισαι μπακουρι για πανω απο τετραμηνο μονο αν εχεις μεγαλο κυκλο και το ονομα του σχεσακια πυρφορου (αλλιως αν εισαι η εξαιρεση)
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Στον κοντινό μου κύκλο οι περισσότεροι νορμάλ φίλοι και γνωστοί από τα 17 έως κοντά στα 40 δεν έμειναν ποτέ χωρίς γκόμενα πάνω από 3-4 μήνες..
:
Φίλε δεν ισχύει αυτό που λες.
Εγώ είμαι 40 και έχω τελειώσει το Πανεπιστήμιο στην Αθήνα στου Ζωγράφου.
Για τη δική μου ηλικία, από σχολείο μέχρι 4ο έτος Πανεπιστήμιο γκόμενα είχαν ελάχιστοι. Δε θα μιλήσω με ποσοστά αλλά ελάχιστοι. Μετά χρώσταγε ο καθένας τα δικά του και χαθήκαμε.
Όσοι παντρεύτηκαν , το έκαναν στα 30-35 και με την πρώτη τους σχέση, άντε με τη δεύτερη.
Το "όλοι είχαν γκόμενα" δεν ισχύει ούτε για πλάκα.
Δεν μιλάω μόνο για τους φίλους μου, γενικά για τα παιδιά στη σχολή.
Για τις πιο νέες γενιές δεν έχω άποψη. Για τους σημερινούς 20-25άρηδες.
Δεν είναι έτσι όπως τα λες.
Μαζί σου θα συμφωνήσω μόνο στο ότι και οι άντρες έχουμε ευθύνη. Σε αυτό ναι

Αγαπητέ περίπου για τις ίδιες εποχές μιλάμε, κι εγώ πλησιάζω τα 40, για τους σημερινούς 20-25αρηδες δεν έχω άποψη.

Σέβομαι απόλυτα τη γνώμη σου, αλλά ομολογώ ότι μου φαίνεται πολύ περίεργο μέχρι το 4ο έτος ελάχιστοι να είχαν γκόμενα..

Δηλαδή 1ο-2ο-3ο έτος τι έκαναν? Και μιλάμε για φοιτητικά χρόνια, αδιανόητο μου φαίνεται σε 3 φοιτητικά χρόνια να μην έχει παίξει τίποτα..

Εγώ γενικά δεν κρίνω τις επιλογές κανενός, άλλος είναι σχεσακιας, άλλος πιο αλανιαρης, άλλος το γυρνάει στο 100% πουτανιαρης, άλλος παντρεύεται, άλλος όχι κλπ..

Είμαι γενικά της άποψης ότι η ζωή χρειάζεται ένα μιξ από όλα αυτά, κάποιες καλές σχέσεις, κάποια χρόνια αλητείας και αν σου κάτσει ο γάμος γιατί όχι..
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
επίσης έχει πολλή σημασία και στο πόσο είσαι ικανοποιημένος με το τι γαμάς... εγώ από τον Αύγουστο που χώρισα έχω πάει με πέντε διαφορετικές κοπέλες και απέρριψα άλλες τόσες... Επειδή όμως καμία δεν ήταν αυτό που ήθελα νιώθω τρελά ανικανοποίητος...
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Οι δικοι μου γνωστοι, φιλοι, ξαδερφοι, κλπ, γεννημενοι μεσα προς τελη 80, αρχες 90, ειναι η μπακουρια, η εχουν μια γκομενα για ενα σωρο χρονια.

Ξερω τυπους 27-28 χρονων που εχουν παει με 3 γκομενες και την τελευταια την παντρευτηκαν. Τριανταρηδες που εχουν 3 μακροχρονιες σχεσεις και τιποτα αλλο

Και ολοι σκουζουν οτι δεν εχουν παρει οσες θα επρεπε.

Μια ελληνιδα φιλη μου μου ελεγε δεν εχει ακουσει κανεναν να εχει παει με πανω απο 10 και συνηθως αυτοι που βρισκει (31 αυτη) εχουν μαξ 6-7 (και ειναι και λιγο τσουλακι αυτη, πορνη του ελεους φαση)

Για εναν εχω ακουσει να εχει παει με 20+. Αυτος εκανε παρεα με αναρχοκομμουνιστριες και τις επαιρνε ετσι. Τωρα να γαμαω φεμιναζι με δασος για μουνι, ευχαριστω δε θα παρω

Μιλαμε για τυπους που εμειναν μια ζωη Ελλαδα. Με οσους ελληνες βρισκομαι εξωτερικο ολοι χτυπανε πολλαπλασια νουμερα και ολοι λενε οτι Ελλαδα δε γαμαγανε. Το να μην εισαι μπακουρι για πανω απο τετραμηνο μονο αν εχεις μεγαλο κυκλο και το ονομα του σχεσακια πυρφορου (αλλιως αν εισαι η εξαιρεση)

Τυπε όσοι μέχρι τα 30 τους έχουν φάει μονοψήφιο αριθμό από γκόμενες κάτι κάνουν λάθος.

Τα μαθηματικά είναι αμείλικτα, ας υποθέσουμε ότι ξεκινάς να παίζεις μπάλα από τα 18 (που πιο νωρίς ξεκινάς, αλλά λέμε τώρα) μέχρι τα 30 είναι 12 χρόνια. Συζητάμε δηλαδή να βγάζεις μια γκόμενα το χρόνο, δε χρειάζεται να είσαι ο Μπραντ Πιτ.

Αυτά είναι νούμερα που βγαίνουν πανεύκολα ακόμα και αν είσαι σε σχέση. Εκτός αν κάποιος είναι συνειδητά μονογαμικος, οπότε οκ σεβαστό.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τυπε όσοι μέχρι τα 30 τους έχουν φάει μονοψήφιο αριθμό από γκόμενες κάτι κάνουν λάθος.

Τα μαθηματικά είναι αμείλικτα, ας υποθέσουμε ότι ξεκινάς να παίζεις μπάλα από τα 18 (που πιο νωρίς ξεκινάς, αλλά λέμε τώρα) μέχρι τα 30 είναι 12 χρόνια. Συζητάμε δηλαδή να βγάζεις μια γκόμενα το χρόνο, δε χρειάζεται να είσαι ο Μπραντ Πιτ.

Αυτά είναι νούμερα που βγαίνουν πανεύκολα ακόμα και αν είσαι σε σχέση. Εκτός αν κάποιος είναι συνειδητά μονογαμικος, οπότε οκ σεβαστό.

Ναι,αρκεί να μένεις σε μεγαλούπολη και όχι στην επαρχία.Άλλο να μένεις πχ Αθήνα ή Ρόδο,άλλο στα Γρεβενά,τη Φλώρινα ή το Διδυμότειχο

Η μόνη περίπτωση να γαμάς πολλές στην επαρχία είναι ή να παίζεις μπάλα ή να έχεις καφετέρια ή να'σαι κολλητός ιδιοκτήτη καφετέριας.Αυτοί γαμάνε τα καλύτερα μουνιά των περιοχών τους






 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Συμφωνώ τύπε, πάντα με αυτό το δεδομένο μιλάω Αθήνα, Θεσσαλονίκη κλπ.

 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.015
Πόντοι
4.546
Τυπε όσοι μέχρι τα 30 τους έχουν φάει μονοψήφιο αριθμό από γκόμενες κάτι κάνουν λάθος.

Τα μαθηματικά είναι αμείλικτα, ας υποθέσουμε ότι ξεκινάς να παίζεις μπάλα από τα 18 (που πιο νωρίς ξεκινάς, αλλά λέμε τώρα) μέχρι τα 30 είναι 12 χρόνια. Συζητάμε δηλαδή να βγάζεις μια γκόμενα το χρόνο, δε χρειάζεται να είσαι ο Μπραντ Πιτ.

Αυτά είναι νούμερα που βγαίνουν πανεύκολα ακόμα και αν είσαι σε σχέση. Εκτός αν κάποιος είναι συνειδητά μονογαμικος, οπότε οκ σεβαστό.

Ναι,αρκεί να μένεις σε μεγαλούπολη και όχι στην επαρχία.Άλλο να μένεις πχ Αθήνα ή Ρόδο,άλλο στα Γρεβενά,τη Φλώρινα ή το Διδυμότειχο

Η μόνη περίπτωση να γαμάς πολλές στην επαρχία είναι ή να παίζεις μπάλα ή να έχεις καφετέρια ή να'σαι κολλητός ιδιοκτήτη καφετέριας.Αυτοί γαμάνε τα καλύτερα μουνιά των περιοχών τους
Ίσα ίσα θεωρώ ότι οι επαρχιώτισσες πέφτουν πολύ πιο εύκολα από τις "πρωτευουσιάνες" λόγω έλλειψης επιλογών.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom