Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Καλά ρε pussy ... πας να συναντήσεις γκόμενα με ζιβάγκο ;;;;;

Σε κανα σκοπευτήριο υπάιθριο μόνο θα έβαζα τέτοια μαλακία ... με χιόνι !

Ο άνδρας πρέπει να φοράει ρούχα που ανοίγουν στο λαιμό να αναδύεται η αντρίλα !!!!

Πόλο , ποκάμισο , φανέλα με V γιακά ... κτλ κτλ
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
και η σωβρακοφανέλα με κουμπιά είναι πολύ καβλωτική για τις ξεκωλιάρες
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ο άνδρας πρέπει να φοράει ρούχα που ανοίγουν στο λαιμό να αναδύεται η αντρίλα !!!!

Πόλο , ποκάμισο , φανέλα με V γιακά ... κτλ κτλ

Στην εποχή σου αυτά

Τώρα αν δουν τρίχα στο στήθος...αλλάζουν δρόμο
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
δυο εξαράκια έβγαλα από το tinder αυτή την εβδομάδα με έχει φάει το άγχος μην κόλησα κανά κορωνοιο

τις γαμησες ευκολα??

άνετα πολύ... η μια είχε ψηθεί από τα μηνύματα, μόνο που δεν με φίλησε στο στόμα κατευθείαν όταν με είδε πρώτη φορά....

χοντρη??????

όχι, απλά χωρισμένη 40άρα.... βασικά έκανα μαλακία που την πήδηξα αυτή... έχει τόσο πολύ την ανάγκη όταν ξαπλώνει το βράδυ στο κρεβάτι να μην είναι μόνη της και να κάνει μια σοβαρή σχέση... απεγνωσμένα όμως...
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556

:confused::confused::confused:

Ο Νίκος Μουτσινάς και η Μαίρη Συνατσάκη συνδέονται φιλικά εδώ και αρκετά χρόνια, η φιλία τους αυτή, ωστόσο, δεν έλαβε ποτέ ερωτικές προεκτάσεις. Εκείνη χώρισε πρόσφατα από τον ηθοποιό Αιμιλιανό Σταματάκη.

Αξίζει να σημειωθεί, ότι ο Νίκος Μουτσινάς έχει αποκαλύψει σε συνέντευξή του πως θέλει να υιοθετήσει ένα παιδί. Μάλιστα, αναφέρθηκε και στις δυσκολίες που αντιμετωπίζει μια μονογονεϊκή οικογένεια. Ίσως, αυτός να είναι και ο λόγος που οι δυο τους πήραν αυτή την απόφαση. Οι δύο φίλοι φαίνεται πως αποφάσισαν να μεγαλώσουν από κοινού ένα παιδί.

:undecided::undecided::undecided:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Στην εποχή σου αυτά

Τώρα αν δουν τρίχα στο στήθος...αλλάζουν δρόμο

Με εσένα αλλάζοιυν νομό . Τι γίνεται τελικά ; Πήρες καμιά απόφαση ή θα είσαι παρθένος και στα 50 ;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
δυο εξαράκια έβγαλα από το tinder αυτή την εβδομάδα με έχει φάει το άγχος μην κόλησα κανά κορωνοιο

τις γαμησες ευκολα??

άνετα πολύ... η μια είχε ψηθεί από τα μηνύματα, μόνο που δεν με φίλησε στο στόμα κατευθείαν όταν με είδε πρώτη φορά....

χοντρη??????

όχι, απλά χωρισμένη 40άρα.... βασικά έκανα μαλακία που την πήδηξα αυτή... έχει τόσο πολύ την ανάγκη όταν ξαπλώνει το βράδυ στο κρεβάτι να μην είναι μόνη της και να κάνει μια σοβαρή σχέση... απεγνωσμένα όμως...
κλασσικη ιντερνετογκομενα
αρπαζονται απο τον λαιμο σου λες και εισαι το σωσιβιο στο ναυαγιο τους :badair:
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
κλασσικη ιντερνετογκομενα
αρπαζονται απο τον λαιμο σου λες και εισαι το σωσιβιο στο ναυαγιο τους :badair:

αυτό ακριβώς... πασχίζουν να γραπωθούν από τον λαιμό σου με κάθε τρόπο.... και ζητάνε σοβαρές σχέσεις και προοπτικές και τα σχετικά ενώ δεν γνωρίζεστε καλά καλά μια εβδομάδα...
μου ζάλισε τα συκώτια "δεν θέλω να κάνω μια βραδυά σεξ και να εξαφανιστείς, θέλω κάτι σοβαρό". Και κοπέλα 28 χρονών να μου έλεγε κάτι τέτοιο, θα είχα τρομάξει τόσο πολύ που θα είχα εξαφανιστεί....

τώρα όμως με έχει κάνει και νιώθω άσχημα που την πήδηξα...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.801
Like
14.546
Πόντοι
3.656
κλασσικη ιντερνετογκομενα
αρπαζονται απο τον λαιμο σου λες και εισαι το σωσιβιο στο ναυαγιο τους :badair:

αυτό ακριβώς... πασχίζουν να γραπωθούν από τον λαιμό σου με κάθε τρόπο.... και ζητάνε σοβαρές σχέσεις και προοπτικές και τα σχετικά ενώ δεν γνωρίζεστε καλά καλά μια εβδομάδα...
μου ζάλισε τα συκώτια "δεν θέλω να κάνω μια βραδυά σεξ και να εξαφανιστείς, θέλω κάτι σοβαρό". Και κοπέλα 28 χρονών να μου έλεγε κάτι τέτοιο, θα είχα τρομάξει τόσο πολύ που θα είχα εξαφανιστεί....

τώρα όμως με έχει κάνει και νιώθω άσχημα που την πήδηξα...

Αν σου πει ... "δεν θέλω να κάνω μια βραδυά σεξ και να εξαφανιστείς, θέλω κάτι σοβαρό"... διαβεβαίωσέ την ότι ούτε καν θα χαμογελάς όταν κάνετε σεξ
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Νορμαλ άνθρωποι κάνουν μια-δυο σχέσεις και Παντρεύονται, κάνουν παιδιά και ζουν.
Ποιος το αποφασισε αυτο φιλε μου?

Κανένας. Δίκη μου άποψη είναι συν ότι φαινεται να είναι η πεπατημένη για όσους δεν κουβαλάνε ένα κάρο ψυχολογικά. Κατανοώ ότι ένας γάμος μπορεί να καταλήξει σε διαζύγιο ή να την βρουν την άλλη τεμαχισμένη, αλλά όπως είπα μιλάμε για νορμαλ άτομα.

Αυτό που καταλαβαίνω όσο περνάνε τα χρόνια είναι ότι άνθρωπος χωρίς οικογένεια από μια ηλικία και μετά δεν είναι καλό. Η άποψη μου για αυτό έχει να κάνει ότι με τα χρόνια το νευρικό σύστημα χαλάει. Οποίος είναι μόνος του, ας γαμαει και κάθε μέρα πουτάνες, είναι κενός. Μόνος. Μοναξιά = σκέψη. Σκέψη = πολύ σκέψη. Η πολύ σκέψη τρώει το μυαλό. Επιστημονικά, χαλάς όλο το ATP στο μυαλό για σκέψη και δε με η τίποτα για το υπόλοιπο σώμα (να το πω λαϊκά). Εκεί μετά βγαίνουν όλα τα ψυχοσωματικά.

Πάει τώρα ο κάθε προβληματικός να ρίξει ευθύνες άλλου ή να μας πείσει ότι είναι έτσι από επιλογή και είναι νορμαλ. Πάρε παράδειγμα πχ το μέλος κμαν που πρόσφατα διάβασα πόστ του. Κανένα πρόβλημα δε έχω με τον κύριο αλλά... εφόσον ο άνθρωπος έχει χρήματα και είναι και μιας ηλικίας, γιατί να μην βρει μια κοπέλα όμορφη από Ουκρανία / Ρωσία που του αρέσουν μέσα από σάιτ και βαν παντρευτεί, ή έστω να συζεί, να γαμαει κάθε μέρα αβέρτα και κυρίως να περνάει όμορφα, να έχει ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ. Απεναντίας, προτιμάει να σκάει χιλιάρικα για να φέρει Ελλάδα την κάθε αμπαλη που στο τέλος - κατά τα λεγόμενα άλλων - δεν του κάθεται καν. Αυτό τώρα πώς το βλέπεις; Ή βίτσιο είναι ή τραύμα.

Έχω και γω τα δικά μου «τραύματα» όπως όλοι και σου λέω ότι κακώς εδώ μέσα πολλοί λένε ψεμματα στον εαυτό τους ή σνομπάρουν τον τάδε που έκανε μια σχέση στη ζωή του μόνο και ζει όμορφα με τη γυναίκα του. Κανένας δεν ενδιαφέρεται για τα προσωπικά μας, σημασία έχει στο τέλος τι ζήσαμε...

Χίλιες φορές λοιπόν να βρω μια καλή κοπέλα να νοικοκυρευτώ και να ζήσω ήρεμα και να βιώσω το πώς είναι να είσαι γονιός. Παρά να γίνω 50-60 και να έχω ένα σωρό ψευδαισθήσεις, να μου τα τρώνε οι τάνες και να έχω και το σύνδρομο του Πίτερ Παν, σαν κάτι ερείπια που νομίζουν ότι σκίζουν. Το βλέπω στο σώμα μου άλλωστε. Δεν είσαι στα 30 όπως είσαι στα 20. Ούτε ίδιες αντοχές. Και το χαζογαμήσι το περιστασιακό με μια βίζιτα οκ δεκτό αλλά αλίμονο αν αυτός είναι ο σκοπός της ζωής.

Αν θες διαφωνείς, δικαίωμα σου.
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1

:confused::confused::confused:

Ο Νίκος Μουτσινάς και η Μαίρη Συνατσάκη συνδέονται φιλικά εδώ και αρκετά χρόνια, η φιλία τους αυτή, ωστόσο, δεν έλαβε ποτέ ερωτικές προεκτάσεις. Εκείνη χώρισε πρόσφατα από τον ηθοποιό Αιμιλιανό Σταματάκη.

Αξίζει να σημειωθεί, ότι ο Νίκος Μουτσινάς έχει αποκαλύψει σε συνέντευξή του πως θέλει να υιοθετήσει ένα παιδί. Μάλιστα, αναφέρθηκε και στις δυσκολίες που αντιμετωπίζει μια μονογονεϊκή οικογένεια. Ίσως, αυτός να είναι και ο λόγος που οι δυο τους πήραν αυτή την απόφαση. Οι δύο φίλοι φαίνεται πως αποφάσισαν να μεγαλώσουν από κοινού ένα παιδί.

:undecided::undecided::undecided:

Αυτό είναι αποτέλεσμα των ψυχικών τραυμάτων που έχει η κοπέλα και έχει μιλήσει για αυτά άλλωστε στο παρελθόν. Επιλέγει μια ασφαλη για εκείνη λύση στο πρόσωπο ενός άντρα που εμπιστεύεται.

Τα ψυχικα τραύματα μένουν. Τα ξεπερνάς ναι μεν αλλά οι ουλές μένουν. Κάποτε έλεγα σιγά μην κάνω οικογένεια, βίζιτες και ελεύθερο πουλί. Μέχρι που μια μετανάστες ξυπνάς και συνειδητοποιείς ότι το πλάνο αυτό όχι μόνο δεν θα σου βγει αλλά ταυτόχρονα έβαλες τα χεράκια σου και έβγαλες τα ματάκια σου. Μιλάω για μένα φυσικά και για την τελευταία σχέση μου που την διέλυσα εγώ και η ματαιοδοξία μου. Παθαίνεις και μαθαίνεις όμως. Τώρα είμαι σε κακή φάση και η βίζιτα - δυστυχώς - έχει επιστρέψει ως το κύριο αντικαταθλιπτικό μέχρι να ηρεμήσω. Ξέρω, δε με ρώτησες, απλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.935
Πόντοι
5.006
τυπε Παναωτη,

παρνεις μια εξιδανικευμενη εικονα της μιας πλευρας (επιτυχημενος γαμος με καλη κοπελα) και την συγκρινεις με μια ναυαγισμενη εικονα της αλλης πλευρας (κμαν με τα μπλε αρχιδια)....ετσι προφανως ολοι θα διαλεγαν την πρωτη πλευρα, χαιρω πολυ χαιροπουλος......
συγκρινε ομως την εξιδανικευμενη πρωτη εικονα (επιτυχημενος γαμος) με μια εξιδανικευμενη εικονα της αλλης πλευρα (χιου χεφνερ στην βιλα με τα κουνελακια του), να δουμε τι θα προτιμουσε ο καθενας..
ή συγκρινε εναν αποτυχημενο γαμο με κερατωματα, με καμια μεγαιρα να σκοτωνεστε ολη μερα μπροστα στα παιδια, και ελα μετα να συγκρινεις τα ψυχοσωματικα σου σε σχεση μετα ψυχοσωματικα του κμαν...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αυτό που καταλαβαίνω όσο περνάνε τα χρόνια είναι ότι άνθρωπος χωρίς οικογένεια από μια ηλικία και μετά δεν είναι καλό. Η άποψη μου για αυτό έχει να κάνει ότι με τα χρόνια το νευρικό σύστημα χαλάει. Οποίος είναι μόνος του, ας γαμαει και κάθε μέρα πουτάνες, είναι κενός. Μόνος. Μοναξιά = σκέψη. Σκέψη = πολύ σκέψη. Η πολύ σκέψη τρώει το μυαλό. Επιστημονικά, χαλάς όλο το ATP στο μυαλό για σκέψη και δε με η τίποτα για το υπόλοιπο σώμα (να το πω λαϊκά). Εκεί μετά βγαίνουν όλα τα ψυχοσωματικά.

Χίλιες φορές λοιπόν να βρω μια καλή κοπέλα να νοικοκυρευτώ και να ζήσω ήρεμα και να βιώσω το πώς είναι να είσαι γονιός. Παρά να γίνω 50-60 και να έχω ένα σωρό ψευδαισθήσεις, να μου τα τρώνε οι τάνες και να έχω και το σύνδρομο του Πίτερ Παν, σαν κάτι ερείπια που νομίζουν ότι σκίζουν. Το βλέπω στο σώμα μου άλλωστε. Δεν είσαι στα 30 όπως είσαι στα 20. Ούτε ίδιες αντοχές. Και το χαζογαμήσι το περιστασιακό με μια βίζιτα οκ δεκτό αλλά αλίμονο αν αυτός είναι ο σκοπός της ζωής.

Ε βρες την ρε φίλε και νοικοκυρέψου

Μετά από χρόνια όμως μην μπαίνεις στο bou και λες την καριόλα που την πληρώνω κάθε μήνα

Και ξεκόλλα από το παραμύθι του 30,στα 30 οι απελπισμένες είναι ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ,όχι οι άντρες

Εγώ δεν βλέπω καμία διαφορά στο σώμα μου απ'τα 20,ίδια χιλιόμετρα τρέχω και περπατάω,ίδιες αντοχές έχω,αν προσέχεις και δεν το ρίξεις στο φαί μια χαρά είσαι





 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
τυπε Παναωτη,

παρνεις μια εξιδανικευμενη εικονα της μιας πλευρας (επιτυχημενος γαμος με καλη κοπελα) και την συγκρινεις με μια ναυαγισμενη εικονα της αλλης πλευρας (κμαν με τα μπλε αρχιδια)....ετσι προφανως ολοι θα διαλεγαν την πρωτη πλευρα, χαιρω πολυ χαιροπουλος......
συγκρινε ομως την εξιδανικευμενη πρωτη εικονα (επιτυχημενος γαμος) με μια εξιδανικευμενη εικονα της αλλης πλευρα (χιου χεφνερ στην βιλα με τα κουνελακια του), να δουμε τι θα προτιμουσε ο καθενας..
ή συγκρινε εναν αποτυχημενο γαμο με κερατωματα, με καμια μεγαιρα να σκοτωνεστε ολη μερα μπροστα στα παιδια, και ελα μετα να συγκρινεις τα ψυχοσωματικα σου σε σχεση μετα ψυχοσωματικα του κμαν...

Ποια η σχέση του Χέφνερ με το να γαμάς στα ρδέλα; Επίσης, ακόμα και αυτός παντρεύτηκε και μπήκε σε μια ρουτίνα. Δεν αντιλέγω στο ότι ο γάμος μπορεί να πάει κατά διαόλου και γι’ αυτό πρέπει να διαλέγουμε με σωστά κριτήρια. Σε τελική ανάλυση διαλέγεις τη σύντροφο για την υπόλοιπη ζωή σου. Αν τα κριτήρια σου είναι το 1-10 τότε προφανώς θα φας σκατα στην πορεία. Εκεί στέκομαι και λέω όλα μια αλυσίδα είναι. Άμα πάρεις λάθος δρόμο από νωρίς... δύσκολα μετά. Για μένα τώρα η βίζιτα είναι κάτι σαν επιδεσμος. Αυτός που λέει ότι είναι «τρόπος ζωής» με βρίσκει κάθετα αντίθετο.

Εκεί στηρίζεται και η άποψη μου για τις Ελληνίδες που είναι και το θέμα εδώ. Δεν φταίει ούτε ο διπλανός που γαμαει ούτε η ελληνίδα, είτε είναι καθώς πρέπει είτε τσουλάκι που ζει για τα λαικ στο Ίνστα. Το θέμα είμαστε εμείς. Αντί εγώ να κράζω μετά νύχτα, γιατί να μην προσπαθήσω να γίνω ευτυχισμένος σαν τον διπλανό μου; Η ζωή θέλει κουράγιο και πάλη. Για πολλά πράγματα. Ένα από αυτά είναι και το ταίρι σου. Άμα δε βγω έξω, αν δεν γίνω κοινωνικός και δε προσπαθήσω να αφήσω πίσω μου τις λόξες μου ή αν δε σταματήσω να τρώω το χρόνο / χρήμα στα δέλα, ΠΩΣ θα γνωρίσω μια κοπέλα να μου ταιριάζει;

Εδώ έχει άτομα που λένε ότι οι Ελληνίδες είναι έτσι κ έτσι δεν σχέση με ξένες και δεν έχουν ιδέα σε τίποτα από τα δυο. Ναι τσουλάκια και σκατοψυχες υπάρχουν παντού. Έχει και άντρες ίδιους. Αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι καλό είναι να μη τρωγόμαστε με τα ρούχα μας και να αλλάξουμε πρότυπα. Όταν ο άλλος πχ είναι κοντός με θέματα υγειας και ομως έχει μια γυναίκα και παιδιά, έχει κοπιάσει, είναι ευτυχισμένος, δε βγαίνεις να τον κράξεις και να πεις «έλα μωρε»... δες τον σα πρότυπο.

Τελοσπάντων.
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Ο Μουτσινάς με την Συνατσάκη γιατί δεν πάνε σε μία κλινική να κάνουν μαζί παιδί αφού δεν έχουν επαφές από ότι κατάλαβα και πρέπει σώνει και καλά να υιοθετήσουν..;;;
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.103
Πόντοι
456
Ο Μουτσινάς με την Συνατσάκη γιατί δεν πάνε σε μία κλινική να κάνουν μαζί παιδί αφού δεν έχουν επαφές από ότι κατάλαβα και πρέπει σώνει και καλά να υιοθετήσουν..;;;

Γιατι μετα αυτη θα εχει δικαιωματα σε βαθμο που θα μπορει νατονεμαμησει.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
κλασσικη ιντερνετογκομενα
αρπαζονται απο τον λαιμο σου λες και εισαι το σωσιβιο στο ναυαγιο τους :badair:

αυτό ακριβώς... πασχίζουν να γραπωθούν από τον λαιμό σου με κάθε τρόπο.... και ζητάνε σοβαρές σχέσεις και προοπτικές και τα σχετικά ενώ δεν γνωρίζεστε καλά καλά μια εβδομάδα...
μου ζάλισε τα συκώτια "δεν θέλω να κάνω μια βραδυά σεξ και να εξαφανιστείς, θέλω κάτι σοβαρό". Και κοπέλα 28 χρονών να μου έλεγε κάτι τέτοιο, θα είχα τρομάξει τόσο πολύ που θα είχα εξαφανιστεί....

τώρα όμως με έχει κάνει και νιώθω άσχημα που την πήδηξα...

Αφού λες κάπου παραπάνω ότι οι γκόμενες σου έκατσαν εύκολα, παίζει να πηδιέται με ένα σωρό άλλους και να λέει σε όλους τα ίδια, μέχρι να βρει κάποιον για σταθερό. Αν δεν της έχεις δώσει ελπίδες, για ποιον λόγο να αισθάνεσαι άσχημα; Το τι ψάχνει είναι δικό της θέμα. Το μόνο που δικαιολογεί ανησυχία είναι ο κορόνα.

Εγώ πήδηξα μία προχτές, παλιά γνωστή, της οποίας είναι σε διαρκή συναγερμό τα βιολογικά καμπανάκια και ψάχνει να βρει γκαστρωτή για να γίνει μάνα. Έχει παλαβώσει τελείως και με ζαλίζει κάθε φορά, αλλά είναι δικό της πρόβλημα. Εμένα με ένοιαζε μόνο ο κορώνα και της είπα σεξ μόνο με μάσκα και συγκεκριμμένες στάσεις.






 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Το παιδι αν μεγαλωσει στην ελλαδα θα παρει καλες αρχες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom