Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
[/quote] τι ειναι το pump και dump τυπε? εχει σχεση με γυμναστηριο? :confused::confused: [/quote]

To have sex with a partner on a single occasion, without intention or prospects of further contact, or engaging in a serious relationship.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ghosting σημαίνει, βγαίνεις με κάποια και φαίνεται να υπάρχει συμπάθεια και να πηγαίνουν όλα καλά. Υπάρχουν προοπτικές για περαιτέρω συναναστροφή και σύναψη δεσμού ίσως. Ξαφνικά όμως, η γκόμενα εξαφανίζεται (γίνεται φάντασμα) και σου λέει πως δεν υπάρχει χημεία. δεν ταιριάζετε και παρόμοιες δικαιολογίες της πλάκας. Το αποτέλεσμα είναι εσύ να στεναχωρηθείς και να ψάχνεις ερμηνείες για τον τι έφταιξε.
Στο 99% των περιπτώσεων ghosting η γκόμενα βγαίνει με άλλον και επέλεξε εκείνον, δεν έκανες κάτι λάθος εσύ.

Για να σου πει δικαιολογίες, ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΥΠΗΡΞΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΕΝΩ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ

=> Εσύ επιδίωξες την επικοινωνία αυτή=ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ .

Αν μάλιστα το έχεις κάνει παραπάνω από μία φορά
τότε η μαλακία σου-->∞

Γκόμενα που δεν την γαμάς, δεν επικοινωνείς.

Αν μάλιστα βγαίνεις συνεχόμενα μαζί της ... πρέπει να απευθυνθείς στο ματθαίο .
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.015
Πόντοι
4.546
Τι εστί ghosting? [/quote]

Ghosting σημαίνει, βγαίνεις με κάποια και φαίνεται να υπάρχει συμπάθεια και να πηγαίνουν όλα καλά. Υπάρχουν προοπτικές για περαιτέρω συναναστροφή και σύναψη δεσμού ίσως. Ξαφνικά όμως, η γκόμενα εξαφανίζεται (γίνεται φάντασμα) και σου λέει πως δεν υπάρχει χημεία. δεν ταιριάζετε και παρόμοιες δικαιολογίες της πλάκας. Το αποτέλεσμα είναι εσύ να στεναχωρηθείς και να ψάχνεις ερμηνείες για τον τι έφταιξε.
Στο 99% των περιπτώσεων ghosting η γκόμενα βγαίνει με άλλον και επέλεξε εκείνον, δεν έκανες κάτι λάθος εσύ.

Τρόπος αντιμετώπισης του προβλήματος από δικής μας πλευράς σύμφωνος με την νοοτροπία του "κόκκινου χαπιού" είναι η εφαρμογή της πολιτικής pump and dump. [/quote]Αν όμως γαμηθήτε και εξαφανιστεί θεωρείται ghosting?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τι πηγαίνουν όλα καλά γαμώ το φελέκι μου ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ;;;;;;;

Αρχίδια πηγαίνουν.

Με γκόμενα πάει καλά ΑΝ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕΙΣ.
Αλλιώς πάει σκατά.
Οπότε έχει τελειώσει μόνο του.
Νεξτ !!!
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.862
Like
2.252
Πόντοι
456
Άμα γίνεις γκόστερ, βρες επίσης μια γκοστερού. Να κάνετε ότι κάνετε, και μετά να αλληλογκοσταριστείτε.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.931
Πόντοι
12.756

Ghosting σημαίνει, βγαίνεις με κάποια και φαίνεται να υπάρχει συμπάθεια και να πηγαίνουν όλα καλά. Υπάρχουν προοπτικές για περαιτέρω συναναστροφή και σύναψη δεσμού ίσως. Ξαφνικά όμως, η γκόμενα εξαφανίζεται (γίνεται φάντασμα) και σου λέει πως δεν υπάρχει χημεία. δεν ταιριάζετε και παρόμοιες δικαιολογίες της πλάκας. Το αποτέλεσμα είναι εσύ να στεναχωρηθείς και να ψάχνεις ερμηνείες για τον τι έφταιξε.
Στο 99% των περιπτώσεων ghosting η γκόμενα βγαίνει με άλλον και επέλεξε εκείνον, δεν έκανες κάτι λάθος εσύ.

Τρόπος αντιμετώπισης του προβλήματος από δικής μας πλευράς σύμφωνος με την νοοτροπία του "κόκκινου χαπιού" είναι η εφαρμογή της πολιτικής pump and dump. [/quote]Αν όμως γαμηθήτε και εξαφανιστεί θεωρείται ghosting? [/quote]ναι γκοστινγκ ειναι και παλι αφου εξαφανιζεται χωρις σημεια ζωης
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Άμα γίνεις γκόστερ, βρες επίσης μια γκοστερού. Να κάνετε ότι κάνετε, και μετά να αλληλογκοσταριστείτε.

Ξεκίνησες να βελτιώνεις όσο μπορείς την εικόνα σου ή ακόμη?
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.809
Πόντοι
3.556
Τι πηγαίνουν όλα καλά γαμώ το φελέκι μου ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ;;;;;;;

Αρχίδια πηγαίνουν.

Με γκόμενα πάει καλά ΑΝ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕΙΣ.
Αλλιώς πάει σκατά.
Οπότε έχει τελειώσει μόνο του.
Νεξτ !!!

λακη τιτανα τα πες ολα:wanker:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ghosting και παπαριές ρε πούστη μου

Ρε ένα γκομενάκι να σου αρέσει,να γαμιέστε,να κάνετε τις βόλτες σας,να μυρίζει ωραία,να σου φτιάχνει τη διάθεση,το αυτονόητο ρε γαμώτο,σ'αυτή την κωλοχώρα έχει καταντήσει πιο δύσκολο κι απ'το τζοκερ

Μόνο οι πιτσιρικάδες πλέον τα ζουν αυτά,και όσοι ας πούμε μεγαλύτεροι πρόλαβαν να βρουν τις ελάχιστες ελλεεινίδες που αξίζουν.Ή όσοι κατάφεραν να βρουν καμια ξένη μη πουτάνα







 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Ghosting και παπαριές ρε πούστη μου

Ρε ένα γκομενάκι να σου αρέσει,να γαμιέστε,να κάνετε τις βόλτες σας,να μυρίζει ωραία,να σου φτιάχνει τη διάθεση,το αυτονόητο ρε γαμώτο,σ'αυτή την κωλοχώρα έχει καταντήσει πιο δύσκολο κι απ'το τζοκερ

Μόνο οι πιτσιρικάδες πλέον τα ζουν αυτά,και όσοι ας πούμε μεγαλύτεροι πρόλαβαν να βρουν τις ελάχιστες ελλεεινίδες που αξίζουν.Ή όσοι κατάφεραν να βρουν καμια ξένη μη πουτάνα


Τρως ghosting πριν καν σε γνωρίσουν...:confused:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ghosting και παπαριές ρε πούστη μου

Ρε ένα γκομενάκι να σου αρέσει,να γαμιέστε,να κάνετε τις βόλτες σας,να μυρίζει ωραία,να σου φτιάχνει τη διάθεση,το αυτονόητο ρε γαμώτο,σ'αυτή την κωλοχώρα έχει καταντήσει πιο δύσκολο κι απ'το τζοκερ

Μόνο οι πιτσιρικάδες πλέον τα ζουν αυτά,και όσοι ας πούμε μεγαλύτεροι πρόλαβαν να βρουν τις ελάχιστες ελλεεινίδες που αξίζουν.Ή όσοι κατάφεραν να βρουν καμια ξένη μη πουτάνα

''Mόνο οι πιτσιρικάδες πλέον τα ζουν αυτά'':Ρε μίζερε που νομίζεις ότι μόνο τα 15χρονα έχουν γκόμενες και οι 30+ ότι μένουν με το πουλί στο χέρι,σου έχει περάσει ποτέ από το μυαλό ότι οι 30αρηδες μπορεί να έχουν σπίτι και να βγάζουν εκεί τα μάτια τους με κάποια?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
σου έχει περάσει ποτέ από το μυαλό ότι οι 30αρηδες μπορεί να έχουν σπίτι και να βγάζουν εκεί τα μάτια τους με κάποια?

Πού να τα βγάλουνε ρε λαλακα,με τους γέρους στο άλλο δωμάτιο
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
σου έχει περάσει ποτέ από το μυαλό ότι οι 30αρηδες μπορεί να έχουν σπίτι και να βγάζουν εκεί τα μάτια τους με κάποια?

Πού να τα βγάλουνε ρε λαλακα,με τους γονείς στο άλλο δωμάτιο

Οτι όλοι οι 30αρηδες δηλαδή μένουν με τους γονείς τους...Α ρε μίζερη καταθλιπτική κουράδα με το σκεπτικό σου.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
Πού να τα βγάλουνε ρε λαλακα,με τους γέρους στο άλλο δωμάτιο
30ρης και μενει με τους γονεις...

και θελει γκομενα τωρα αυτος

trainwreck-digital-dj-tips-1204x642.jpg
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Εγω παντως που ειμαι 40+ με ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ, ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΜΑΞΙ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΦΤΑ, δηλωνω οτι τον προσεχη Απριλη μπαινω στον...4ο(!) χρονο που δεν εχω βγαλει τα ματια μου με καμια γυναικα... ουτε καν εχω ...αγγιξει το χερι η εχω σταθει διπλα η εχω μυρισει το αρωμα καποιας...:confused:

Τι φταιει; Μη μου πειτε τα κιλα γιατι ακομα και τωρα που κακογερασα, ακομα στο προσωπο ειμαι ανωτερος του 95% των ψωλων στην ελλαδα... και πλουσιο πυκνο και ακομα σκουρο μαλλι εχω και 1:86 ειμαι και φαρδιες πλατες εχω που αντισταθμιζει λιγο τη κοιλιτσα και γενικα σκαρι γυμναστηριακου γιατι απο τα 18 μου ως τα 43 ελιωνα ατα γυμναστηρια και απλα τα τελευταια τρια χρονια μετα τη συμφορα που με βρηκε εγκατελειψα, αρχισα μουρλοχαπα κι εβαλα 30+ κιλα :confused:

Παντως και στα καλα μου χρονια που μουν αδυνατος γυμνασμενος παλι ζοριζομουν να βρω γυναικα... οχι αυτο το απολυτο μηδεν που ζω τωρα αλλα εφτυνα αιμα να κανω μια σχεση μια φορα το χρονο κι αν!

Τι στο μπουτσο φταιει;

Ελπιζω αν υπαρχει αλλη ζωη να ανταμειφθω εκει :confused:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom