Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
για αυτο θα ερχεται το κρατος να ρυθμιζει την μισανδρη αυτη κατασταση μοιραζοντας το μουνι στους σεξουαλικα αναξιοπαθουντες

Μείναμε λίγοι να την πέφτουμε στις γκόμενες.

Οι λίγες επιτυχίες μας είναι με την αξία μας.

Εσείς τα παρατήσατε όλοι και περιμένετε να σας δώσει το κράτος από μόνο του.

Πάω να δω τι έχω να πάρω από το κράτος.

Αν είναι δυνατόν, να το συντρίψω!





 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.705
Κριτικές
6
Like
11.127
Πόντοι
3.936
εσυ εισαι σε χειροτερη μοιρα γτ πληρωνεις για να πλαγιασει καποια μαζι σου ενω εγω
δεν χρειαζεται ερχονται μαζι μου γτ ειμαι ομορφη και γλυκια :)
Μετά την κότα την κατσίκα και την καμήλα.. φυσικό είναι να φαίνεσαι γλυκιά στους Μαχμούτηδες   :cheesy:
 

Συνημμένα

  • 1482224.jpg
    1482224.jpg
    62,5 KB · Εμφανίσεις: 18
  • αρχείο λήψης (4).jpg
    αρχείο λήψης (4).jpg
    10,3 KB · Εμφανίσεις: 14

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.705
Κριτικές
6
Like
11.127
Πόντοι
3.936
με αραβα απαφτωνεσαι, δεν σε τιμα αυτο. Ειναι ξεφτιλα είσαι θηλυκο και ο ρολος σου ειναι να διαλεγεις απο
τους 10 τον καλύτερο για να βελτιωθει το ειδος. Εσυ απλα απετυχες σε αυτο. Εχεις αποτυχει ως γυναικα.
:thumbsup:
βγηκα αποψε σε ενα κλαμπ και στο τελος κατελειξα να φιλιεμαι με εναν 23 χρονο!
λιγο ακομα κ θα με πανε μεσα για αποπλανηση ενηλικου. χαχαχαχ
:cheesy:
 

Συνημμένα

  • fat-woman-black.jpg
    fat-woman-black.jpg
    6,4 KB · Εμφανίσεις: 15

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
14
Like
4.560
Πόντοι
746
Εβλεπα τις προαλες στο linked in φωτογραφειες με Ελλεεινιδες απο καποιο γραφειο...

Κοντες ... χοντρες ... χαμηλοκωλες ...

με μια δουλεια της πλακας που την θεωρουν την σημαντικοτερη του κοσμου...

Εβαλα τα γελεια ... αλλα αυτες ειναι ...

Μακρια απο μας και οπου θελουν ας πανε...!

 

Patrinos1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
42
Like
22
Πόντοι
0
Καλημέρα και από μένα.
Παρακολουθώ το νήμα καιρό και είπα να γράψω και εγω λίγα πργτα.
Θα διηγηθώ μια μικρή ιστορία.
Έχω μια δουλειά στα Γιάννενα και μια εβδμάδα νωρίτερα εχω επικοινωνία με πιπίνι ότι ανενβαίνω πάνω να πάμε για κανα φαγητό να μου "δειξει" την πόλη (η δουλειά που είχα ήταν στην Πρέβεζα και αυτή μου επέμεν να είνω Γιάννενα και να πάω το επόμενο πρωί όπως και έγινε).
Φτάνω εγώ ξενοδοχείο κάνω τα μπάνια μου κτλπα, μιλάμε στο τηλ με αυτήν και μου λέει περνάω να σε πάρω.
Πάμε σε ένα μαγαζί για φαγητό (κυριλέ κτλπα)παίρνουμε να φάμε τησ λεώ θα πίουμε κανα κρασάκι και μου λέει η τύπισα "εγω με το φαγητό πίνω τζιν" καλα λέω οκ ποτά (από μέσα μου λεω αν δεν είχες χορηγό θα έπινες νερό) τέπσα να μην τα πολυλογώ τρώμε πίνουμε ποτά αρκετά σκαώ ενα 100άρικο, πάμε και για άλλα πο΄τα μετά σε μπαρακι και στο τέλος τησ βραδιας που της λέω να ανε΄βει πάνω στο ξενοδοχείο μου λέει δεν γίνεται και με΄νω με το πουλί συο χέρι...
Και λέω εγώ γιατί να μην πάρω μια βίζιτα και να καθαρίσω?
Και για να προλάβω τουσ μάγκες εδω μέσα η τύπισα δεν είναι παρθένα απλά ήθελε να συνεχιστεί αυτό το πράγμα και να μην φανεί εύκολη για να προχωρησει κι αλλο ξερω γω...
ΥΓ1: Όσα ποστ την έχω δει και κάνει στο facebook είναι με κρασάκι στο χέρι πάντως όταν βγαίνει έξω, τζινάκι δεν την είδα να πίνει !
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.342
Πόντοι
4.746
Καλημέρα. Θα διηγηθώ μια ιστορία.
Πάμε σε ένα μαγαζί για φαγητό (κυριλέ κτλπ) παίρνουμε να φάμε τησ λεώ θα πίουμε κανα κρασάκι και μου λέει η τύπισα "εγω με το φαγητό πίνω τζιν" καλα λέω οκ ποτά (από μέσα μου λεω αν δεν είχες χορηγό θα έπινες νερό) τέπσα να μην τα πολυλογώ τρώμε πίνουμε ποτά αρκετά σκαώ ενα 100άρικο, πάμε και για άλλα πο΄τα μετά σε μπαρακι και στο τέλος τησ βραδιας που της λέω να ανε΄βει πάνω στο ξενοδοχείο μου λέει δεν γίνεται
και με΄νω με το πουλί στο χέρι...
Αρα καλα κανουν οι άντρες του π. ανατολικού μπλοκ που στο τελος της βραδιας.. αν τους κανει η κυρια την παρθενα, της τα χωνουν και της λενε:<<Τοτε τι ηρθες αποψε να κανεις μαζι μου; να παιξεις και να γελασεις σε βαρος μου.. ξοδευοντας για εσενα, και σπαταλωντας ασκοπα τον χρονο μου; Αν δεν ειχες ορεξη να Κατσεις.. να το ελεγες απο τη  αρχη..>>
Δεν ξερω αν πεφτει και καμμια φαπα στο τελος.. που μεταξυ μας θα επρεπε, αφου τον απορριπτει και τον γελοιοποιει..
με τον τροπο της  :S
 

Patrinos1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
42
Like
22
Πόντοι
0
και το ωραιο ποιο εινια φιλε ...
οτι ολη την εβδομαδα τησ τα χωνω φουλ και ανταποκρινεται αυτη...
Εκει ειναι που σε τρελενει...
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.342
Πόντοι
4.746
κουτοπονηρες ελλεεινιδιστικες ανωριμες δηθεν, μυξοπαρθενιστικες συμπεριφορες..  :S
απο τετοιες..  :idiot: ειναι γεματη ολη η ελλαδα.. για αυτο το εχουμε ριξει στις αλλοδαπες  :sunglasses:
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
ενω εσενα σε τιμα να κανεις το ιδιο? τι επειδη εισαι αντρας? μωρ τι μας λεςς..
εσυ εισαι σε χειροτερη μοιρα γτ πληρωνεις για να πλαγιασει καποια μαζι σου ενω εγω δεν χρειαζεται ερχονται μαζι μου γτ ειμαι ομορφη και γλυκια :)

Υπάρχει και η κατηγορία αντρών που δεν αντέχει τη στραβωμάρα της ελλεϊνίδας και τις αποφεύγει ενώ μπορεί να έχει σχέσεις μαζί τους. 
Σου την πέφτουν για παντρειά και παιδιά -παράλληλα παίζοντας το ως μυξοπαρθένες ενώ ο άντρας θέλει το πρόθυμο ρωσιδάκι (είτε είναι με πληρωμή ή χωρίς  -έχω κάνει τα παρακινδυνευμένα μου και γω με σχέση με Ρ20 που την πήρα από παλιό χαμαιτυπείο). Αυτό είναι όλο. Όχι γιατί δεν μπορείς να βρείς γυναίκα , αλλά γιατί θέλεις για τον εαυτό σου το Καλύτερο. Το θέμα είναι οτι πλέον εκεί έξω σιχαίνονται τις ελλεϊνίδες και την ομορφιά τους γιαυτό και οι άντρες τη σήμερον ημέρα επιδίδονται στο κυνήγι, και δεν θέλουν πάρε-δώσε μαζί τους....


(πίσω από την ομορφότερη γυναίκα κρύβεται ένας άντρας που τη σιχάθηκε η ψυχούλα του...)
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.477
Κριτικές
8
Like
3.227
Πόντοι
786
Καλημέρα και από μένα.
Παρακολουθώ το νήμα καιρό και είπα να γράψω και εγω λίγα πργτα.
Θα διηγηθώ μια μικρή ιστορία.
Έχω μια δουλειά στα Γιάννενα και μια εβδμάδα νωρίτερα εχω επικοινωνία με πιπίνι ότι ανενβαίνω πάνω να πάμε για κανα φαγητό να μου "δειξει" την πόλη (η δουλειά που είχα ήταν στην Πρέβεζα και αυτή μου επέμεν να είνω Γιάννενα και να πάω το επόμενο πρωί όπως και έγινε).
Φτάνω εγώ ξενοδοχείο κάνω τα μπάνια μου κτλπα, μιλάμε στο τηλ με αυτήν και μου λέει περνάω να σε πάρω.
Πάμε σε ένα μαγαζί για φαγητό (κυριλέ κτλπα)παίρνουμε να φάμε τησ λεώ θα πίουμε κανα κρασάκι και μου λέει η τύπισα "εγω με το φαγητό πίνω τζιν" καλα λέω οκ ποτά (από μέσα μου λεω αν δεν είχες χορηγό θα έπινες νερό) τέπσα να μην τα πολυλογώ τρώμε πίνουμε ποτά αρκετά σκαώ ενα 100άρικο, πάμε και για άλλα πο΄τα μετά σε μπαρακι και στο τέλος τησ βραδιας που της λέω να ανε΄βει πάνω στο ξενοδοχείο μου λέει δεν γίνεται και με΄νω με το πουλί συο χέρι...
Και λέω εγώ γιατί να μην πάρω μια βίζιτα και να καθαρίσω?
Και για να προλάβω τουσ μάγκες εδω μέσα η τύπισα δεν είναι παρθένα απλά ήθελε να συνεχιστεί αυτό το πράγμα και να μην φανεί εύκολη για να προχωρησει κι αλλο ξερω γω...
ΥΓ1: Όσα ποστ την έχω δει και κάνει στο facebook είναι με κρασάκι στο χέρι πάντως όταν βγαίνει έξω, τζινάκι δεν την είδα να πίνει !

στο μπαρ εγώ θα έβαζα χέρι, στο μουνί κατ' ευθείαν, δεν ξέρω αν προσπάθησες εσύ...
τέλος πάντων, εάν δεν βαρέθηκες και τουλάχιστον χούφτωσες,
δεν είναι και τραγικό,
σαν να πήγες σε κωλόμπαρο...
(όλοι το έπαθαν αυτό)

απλά γίνεται μάθημα για το μέλλον...
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Καλημέρα και από μένα.
Παρακολουθώ το νήμα καιρό και είπα να γράψω και εγω λίγα πργτα.
Θα διηγηθώ μια μικρή ιστορία.
Έχω μια δουλειά στα Γιάννενα και μια εβδμάδα νωρίτερα εχω επικοινωνία με πιπίνι ότι ανενβαίνω πάνω να πάμε για κανα φαγητό να μου "δειξει" την πόλη (η δουλειά που είχα ήταν στην Πρέβεζα και αυτή μου επέμεν να είνω Γιάννενα και να πάω το επόμενο πρωί όπως και έγινε).
Φτάνω εγώ ξενοδοχείο κάνω τα μπάνια μου κτλπα, μιλάμε στο τηλ με αυτήν και μου λέει περνάω να σε πάρω.
Πάμε σε ένα μαγαζί για φαγητό (κυριλέ κτλπα)παίρνουμε να φάμε τησ λεώ θα πίουμε κανα κρασάκι και μου λέει η τύπισα "εγω με το φαγητό πίνω τζιν" καλα λέω οκ ποτά (από μέσα μου λεω αν δεν είχες χορηγό θα έπινες νερό) τέπσα να μην τα πολυλογώ τρώμε πίνουμε ποτά αρκετά σκαώ ενα 100άρικο, πάμε και για άλλα πο΄τα μετά σε μπαρακι και στο τέλος τησ βραδιας που της λέω να ανε΄βει πάνω στο ξενοδοχείο μου λέει δεν γίνεται και με΄νω με το πουλί συο χέρι...
Και λέω εγώ γιατί να μην πάρω μια βίζιτα και να καθαρίσω?
Και για να προλάβω τουσ μάγκες εδω μέσα η τύπισα δεν είναι παρθένα απλά ήθελε να συνεχιστεί αυτό το πράγμα και να μην φανεί εύκολη για να προχωρησει κι αλλο ξερω γω...
ΥΓ1: Όσα ποστ την έχω δει και κάνει στο facebook είναι με κρασάκι στο χέρι πάντως όταν βγαίνει έξω, τζινάκι δεν την είδα να πίνει !

Συγνωμη δλδ ειναι αυτονητο επειδη θα βγουμε ραντεβου κ σαν ευγενικος Κυριος πληρωσεις οτι ειμαι υποχρεωμενη να σ κατσω; Αν ηθελες βιζιτα να πηγαινες κατευθειαν εκει δε χρειαζεται να με ταλαιπωρεις. Υποτιθεται μαζι μ βγηκες γιατι σ αρεσω γτ θελεις να περασουμε καλα μαζι κ γιατι ισως απο κει προκυψει σχεση. Τωρα να παραπονιεσαι για τα λεφτα..τι να πω αν δεν ειχες ας με πηγαινες για βρωμικα η ας μην το συνεχιζαμε μετα στο μπαρ..η ας το ελεγες να πληρωσουμε μισα μισα..αλλα εσυ σαν τυπος γαμια ηθελες να το παιξεις υπερανω.
Αλλα το οτι υποχρεουμαι να σ κατσω ειναι τελειως τρελο. Θες να μας πεις οτι πρωτη φορα σ συνεβη αυτο; Ολα τα αλλα πρωτα ραντεβου που εχεις κανει κατελειξαν στο κρεβατι;
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Τωρα αν εγω γράψω ότι εννοειται οτι αν βγαλουμε μια γυναικα που μας αρέσει εξω, πληρώνουμε εμείς, φαντάζομαι θα πεσετε ολοι πάνω μου να με φατε. Ετσι κανουν οι ανδρες που συνοδεύουν μια κυρία παντως,τη στιγμή που τη βλέπουν ερωτικα, εκτός και θέλετε να βγαίνετε με άλλη καθε μερα, μηπως και πηδηξετε και δε σας φτανουν τα λεφτα και γιαυτο περιμενετε να πληρώσει τα δικα της...
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
ο αιδοιοδουλος ελληνιαρης παει και σκορπα ενα σωρο λεφτα (ανεβαζοντας στα ουρανια τον πηχυ για ολους τους υπολοιπους) για να ικανοποιησει τον κομφορμισμο της καθε μιας και μετα κανει ερωτηματα σαν αυτα του τιτλου του νηματος :idiot: :idiot:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αν πας με τη γκόμενα και φας πίτσα,σουβλάκια ή μπέργκερ,δεν περιμένεις να σου κάτσει και καλά για το γεύμα.
Αν όμως έχεις πληρώσει ακριβό γεύμα με ψαρικά,κρασιά σε ακριβό εστιατόριο δηλαδή άνω των 150 ευρώ,τότε περιμένεις κάποια ανταμοιβή εκ μέρους της γκόμενας έστω και υπό τη μορφή πίπας.
Είναι το ίδιο σα να της αγοράζεις κόσμημα,κινητό ή φόρεμα με τα ίδια λεφτά.Περιμένεις κάποια ανταμοιβή,αλλιώς ας πάει με πιτσιρικάδες.
Νομίζω αυτό το καταλαβαίνουν και οι γκόμενες οτι δεν τις πήγες σε ακριβό ρεστωράν γιατί θέλεις να ντερλικώσεις ή να απολαύσεις την ωραία τους συντροφιά αλλά μάλλον γιατί θέλεις να γαμήσεις.
 

InnerSelf

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Συγνωμη δλδ ειναι αυτονητο επειδη θα βγουμε ραντεβου κ σαν ευγενικος Κυριος πληρωσεις οτι ειμαι υποχρεωμενη να σ κατσω; Αν ηθελες βιζιτα να πηγαινες κατευθειαν εκει δε χρειαζεται να με ταλαιπωρεις. Υποτιθεται μαζι μ βγηκες γιατι σ αρεσω γτ θελεις να περασουμε καλα μαζι κ γιατι ισως απο κει προκυψει σχεση. Τωρα να παραπονιεσαι για τα λεφτα..τι να πω αν δεν ειχες ας με πηγαινες για βρωμικα η ας μην το συνεχιζαμε μετα στο μπαρ..η ας το ελεγες να πληρωσουμε μισα μισα..αλλα εσυ σαν τυπος γαμια ηθελες να το παιξεις υπερανω.
Αλλα το οτι υποχρεουμαι να σ κατσω ειναι τελειως τρελο. Θες να μας πεις οτι πρωτη φορα σ συνεβη αυτο; Ολα τα αλλα πρωτα ραντεβου που εχεις κανει κατελειξαν στο κρεβατι;
Φίλε σόρρυ που επεμβαίνω, αλλά εσύ δεν φταις σε τίποτα. Η τύπισσα είναι τραγική, που έκανε τόσα έξοδα ενώ δεν είχε σκοπό να το συνεχίσει (όχι απαραίτητα για πήδημα). Ο άντρας πληρώνει στο πρώτο ραντεβού, όπως και ναχει. Αν κάπου έχεις κάνει λάθος είναι ότι δεν οδήγησες την κουβέντα σε πιο ρομαντικά μονοπάτια, να δεις που πάει. Να γλύτωνες το μπαρ τουλάχιστον. Εγώ πιστεύω ότι θα σου κάτσει τελικά, απλά πρόσεχε μην την κακομάθεις και σου βγει ο κούκος το αηδόνι. Αν και τη δεύτερη φορά δεν προθυμοποιηθεί να πληρώσει, ζύγισε τα (κόστος vs ηδονή) και πράτεις ανάλογα.
 

InnerSelf

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Αν πας με τη γκόμενα και φας πίτσα,σουβλάκια ή μπέργκερ,δεν περιμένεις να σου κάτσει και καλά για το γεύμα.
Αν όμως έχεις πληρώσει ακριβό γεύμα με ψαρικά,κρασιά σε ακριβό εστιατόριο δηλαδή άνω των 150 ευρώ,τότε περιμένεις κάποια ανταμοιβή εκ μέρους της γκόμενας έστω και υπό τη μορφή πίπας.
Είναι το ίδιο σα να της αγοράζεις κόσμημα,κινητό ή φόρεμα με τα ίδια λεφτά.Περιμένεις κάποια ανταμοιβή,αλλιώς ας πάει με πιτσιρικάδες.
Νομίζω αυτό το καταλαβαίνουν και οι γκόμενες οτι δεν τις πήγες σε ακριβό ρεστωράν γιατί θέλεις να ντερλικώσεις αλλά μάλλον γιατί θέλεις να γαμήσεις.

Σωστός ο πάιχτης!!!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Καλημέρα και από μένα.
Παρακολουθώ το νήμα καιρό και είπα να γράψω και εγω λίγα πργτα.
Θα διηγηθώ μια μικρή ιστορία.
Έχω μια δουλειά στα Γιάννενα και μια εβδμάδα νωρίτερα εχω επικοινωνία με πιπίνι ότι ανενβαίνω πάνω να πάμε για κανα φαγητό να μου "δειξει" την πόλη (η δουλειά που είχα ήταν στην Πρέβεζα και αυτή μου επέμεν να είνω Γιάννενα και να πάω το επόμενο πρωί όπως και έγινε).
Φτάνω εγώ ξενοδοχείο κάνω τα μπάνια μου κτλπα, μιλάμε στο τηλ με αυτήν και μου λέει περνάω να σε πάρω.
Πάμε σε ένα μαγαζί για φαγητό (κυριλέ κτλπα)παίρνουμε να φάμε τησ λεώ θα πίουμε κανα κρασάκι και μου λέει η τύπισα "εγω με το φαγητό πίνω τζιν" καλα λέω οκ ποτά (από μέσα μου λεω αν δεν είχες χορηγό θα έπινες νερό) τέπσα να μην τα πολυλογώ τρώμε πίνουμε ποτά αρκετά σκαώ ενα 100άρικο, πάμε και για άλλα πο΄τα μετά σε μπαρακι και στο τέλος τησ βραδιας που της λέω να ανε΄βει πάνω στο ξενοδοχείο μου λέει δεν γίνεται και με΄νω με το πουλί συο χέρι...
Και λέω εγώ γιατί να μην πάρω μια βίζιτα και να καθαρίσω?
Και για να προλάβω τουσ μάγκες εδω μέσα η τύπισα δεν είναι παρθένα απλά ήθελε να συνεχιστεί αυτό το πράγμα και να μην φανεί εύκολη για να προχωρησει κι αλλο ξερω γω...
ΥΓ1: Όσα ποστ την έχω δει και κάνει στο facebook είναι με κρασάκι στο χέρι πάντως όταν βγαίνει έξω, τζινάκι δεν την είδα να πίνει !

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αρα καλα κανουν οι άντρες του π. ανατολικού μπλοκ που στο τελος της βραδιας.. αν τους κανει η κυρια την παρθενα, της τα χωνουν και της λενε:<<Τοτε τι ηρθες αποψε να κανεις μαζι μου; να παιξεις και να γελασεις σε βαρος μου.. ξοδευοντας για εσενα, και σπαταλωντας ασκοπα τον χρονο μου; Αν δεν ειχες ορεξη να Κατσεις.. να το ελεγες απο τη  αρχη..>>
Δεν ξερω αν πεφτει και καμμια φαπα στο τελος.. που μεταξυ μας θα επρεπε, αφου τον απορριπτει και τον γελοιοποιει..
με τον τροπο της  :S

:hi: :hi: :hi:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Συγνωμη δλδ ειναι αυτονητο επειδη θα βγουμε ραντεβου κ σαν ευγενικος Κυριος πληρωσεις οτι ειμαι υποχρεωμενη να σ κατσω; Αν ηθελες βιζιτα να πηγαινες κατευθειαν εκει δε χρειαζεται να με ταλαιπωρεις. Υποτιθεται μαζι μ βγηκες γιατι σ αρεσω γτ θελεις να περασουμε καλα μαζι κ γιατι ισως απο κει προκυψει σχεση. Τωρα να παραπονιεσαι για τα λεφτα..τι να πω αν δεν ειχες ας με πηγαινες για βρωμικα η ας μην το συνεχιζαμε μετα στο μπαρ..η ας το ελεγες να πληρωσουμε μισα μισα..αλλα εσυ σαν τυπος γαμια ηθελες να το παιξεις υπερανω.
Αλλα το οτι υποχρεουμαι να σ κατσω ειναι τελειως τρελο. Θες να μας πεις οτι πρωτη φορα σ συνεβη αυτο; Ολα τα αλλα πρωτα ραντεβου που εχεις κανει κατελειξαν στο κρεβατι;


Λες μαλακιες και το ξερεις. Ξερεις πολυ καλα το ονομα της αληθειας και το πως επρεπε να φερθει η τυπισσα αφου δεν γουσταρε, απο την αρχη.

Απλα επεσε στο παληκαρι που ειναι αμπαλος και δεν την εκοψε απο τα πρωτα 3 λεπτα να τη παρατησει και να σηκωθει να φυγει.

3 λεπτα, αρκουν για να καταλαβεις αν ενας ανθρωπος σε γουσταρει ή οχι. Ολα τα υπολοιπα ειναι αχρηστα.

Την ευθυνη την εχει 100% ο τυπος που δεν φερθηκε οπως αρμοζει, και η τυπισσα ομως, βρηκε να παιξει και να κανει τις μαλακιες της και τις εκανε. Βρισκουν και τα κανουν, απλα. Καλα του εκανε.

Ετσι, να κινειται το χρημα. Να γινονται λογαριασμοι στα μαγαζια και να μη γαμαει κανεις τους, γουσταρω.

Γουσταρω που βγαινουν με τα τυπακια, πληρωμενα ολα, τους εχουν ταισει και το ναρκισσισμο τους και μετα ξεκωλιαζονται απο ολες τις τρυπες με τυπους που δεν τις εχουν κερασει ουτε πορτοκαλαδα μπλε απο το περιπτερο.

100% την ευθυνη την εχει ο τυπος, βρηκε και αυτη εδαφος και επαιξε τη μπαλα της. Καλα του εκανε.
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Πιστεύω ακράδαντα στην λογική του " I don't give a fuck". Παίκτες μου όσο ο καθένας μας κυνηγάει ή πράττει πράγματα ΠΑΝΩ από την αξιοπρέπεια του και το οικονομικό-κοινωνικό του υπόβαθρο, πολύ απλά δεν είναι συνεπής στον ίδιο του τον εαυτό. Δεν μας χρειάζεται, δεν το έχουμε ανάγκη, δεν είναι δυνατόν να το κάνεις και μετέπειτα να "κλαίγεσαι" για μία κατάσταση όπου εσύ έφερες στο προσκήνιο. Όποια και είναι η γυναικεία παρουσία απέναντι μας.
Είμαι της λογικής ότι ΔΕΝ τρωω ποτέ χιλόπιτα ΟΧΙ επειδή δεν κυνηγάω ή δεν δίνω αξία σε κάποιον άνθρωπο που θέλω αλλά επειδή πολύ απλά παίζω ΠΑΝΤΑ στο ίδιο στρατόπεδο με αυτόν. Ωραία ανδρικά και απλά δεν θέτω καμμία γυναίκα ως λάβαρο, καμμία σχέση ως τρόπαιο συνείδησης. Άρα από την στιγμή που είμαι στο ίδιο στρατόπεδο και όχι απέναντι πώς είναι δυνατόν να χάσεις κάτι; Κύριοι τον εαυτό μας και την αλήθεια μας, μαχόμαστε περισσότερο παρά τις γυναίκες. Είστε μαζί σε ένα χώρο, δεν θέλει, δεν γουστάρει κλπ. Κανένα πρόβλημα (στο πουτσο μου να το πω και λαϊκά) όσο χάνω χάνει και εκκείνη και πάμε παραπέρα. Αλλά το να επενδύεις από χρήμα μέχρι χρόνο και συναισθήματα που δεν σου περισσεύουν απλά μας κάνει ασυνεπείς, ανώριμους και ανασφαλής προς τον ίδιο τον γαμημένο μας τον εαυτό. Οπότε δεν θέλει ούτε γλίτσα, ούτε θέατρα ούτε το οτιδήποτε. Να είστε ο εαυτό σας θέλει και να πάιζετε μπαλίτσα χωρίς οίκτο για το γαμημένο το παιχνίδι χωρίς να γράφει το κούτελο "θέλω μουνι". Οι μουνόδουλοι φταίνε για το ανεβασμένο εγωισμό πολλών γυναικών και για τον ξεπεσμό μας στα μάτια των Ελεινίδων. Μην το ξεχνάτε ποτέ αυτό.
Καλή μας μέρα  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom