Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
το πρόβλημα είναι ότι δεν καταλαβαίνω γιατί δεν θέλει να βάλω προφυλακτικό. Π.χ. δεν φοβάται αυτή μην έχω ΣΜΝ;
καντε εξετασεις και οι δυο,πηγαιντε σε ενα γιατρο
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Οικονομικά στοιχεία δεν δίνεις σε καμμία, αλλά μία ένδειξη στάτους πρέπει να φαίνεται όταν είσαι με άγνωστες.

Να αναφέρω ένα (πραγματικό) παράδειγμα: Μία εταιρεία εδώ νοικιάζει γραφεία για επαγγελματική χρήση μόνιμη ή προσωρινή και διοργανώνει ένα afterwork, δηλ. μετά το ωράριο εργασίας μαζεύονται οι υπάλληλοι της, κουβεντιάζουν πάνω σε ένα θέμα και παίρνουν και απεριτίφ. Είναι όμως ανοιχτό σε όλον τον κόσμο, δηλ. στην ουσία κάνουν διαφήμιση της εταιρείας. Εγώ σε email το πληροφορήθηκα. Πάω λοιπόν εκεί, θεωρώντας ότι οι γυναίκες-υπάλληλοι είναι στο target group μου και το περιβάλλον είναι ασφαλές. Όλες όμως μου είναι άγνωστες και υπάρχουν κι άλλοι που πήγαν για τις γκόμενες-υπαλλήλους (αλλά και για τις επισκέπτριες). Καταλαβαίνεις ότι αν δεν βάλω μπροστά τα δικά μου ατού, θα με φάει ο ανταγωνισμός. :wink:
Αντιλαμβάνομαι ξεκάθαρα αυτό πού λές!!
Οι γυναίκες όμως σέ "Κόβουν από πάνω έως κάτω" σέ γενικές γραμμές!!
Δέν τούς παίρνει καί πολύ χρόνο, γιά νά αντιληφθούν πού κυμαίνεσαι οικονομικά.
Συνήθως είναι καί αδιάκριτες καί σέ ρωτάνε, Μέ τί ασχολείστε ? είστε από εδώ ? καί άλλα πολλά!!
Αρα σέ σύντομο χρονικό διαστημα, έχουν καί τήν...οριστική απάντηση τους. :wink:
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
7
Like
4.960
Πόντοι
736
Ρε παιδιά να ρωτήσω και εγώ τι τρέχει με μια ελλεηνίδα;

Έχω μια πρώην συνάδερφο, στέλεχος πουλεθνικής, χωρισμένη, με ένα κοριτσάκι, με την οποία κατά καιρούς ήμασταν fuck buddies. Ακόμα και όταν έχω "σταθερή σχέση", πάω και της ρίχνω κανά δυο. Την τελευταία φορά που την πήδηξα ήταν το καλοκαίρι, και από τότε την έβαλα στον πάγο γιατί είχα μπλέξει με μια άλλη γκόμενα. Πριν από λίγες μέρες βρεθήκαμε ξανά τυχαία σε μια εκδήλωση, και σήμερα με πήρε τηλέφωνο να μου πει ότι θα λείπει η μικρή από το σπίτι και να πάω από εκεί να την πηδήξω χωρίς πολλά πολλά. Μου δήλωσε ότι θέλει απλά στεγνό σεξ, χωρίς βόλτες, εξόδους κτλ. Η φάση είναι απλά πάω σπίτι, τα λέμε για κανά μισάωρο, την πηδάω μια ή δυο φορές και μετά φεύγω κατευθείαν. Από την ώρα που με πήρε τηλέφωνο είμαι φουλ καυλωμένος.

Θα με ρωτήσετε ποιό είναι το πρόβλημα; Θέλει να κάνουμε σεξ χωρίς προφυλάξεις, πράγμα το οποίο με βρίσκει αντίθετο και με βάζει σε υποψίες. Εγώ αντιθέτως, επειδή η σχέση δεν είναι σταθερή, δεν ξέρω τι άλλα πράγματα μπορεί να κάνει, και για να αποφύγω ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες, αρρώστιες κτλ θέλω να φοράω πάντα προφυλακτικό. Το έχω συζητήσει αρκετά μαζί της και μου λέει ότι δεν έχω τίποτα να φοβάμαι. Η αλήθεια είναι πως δεν έχω κολλήσει ποτέ τίποτα από αυτήν στο παρελθόν, ούτε έναν απλό μύκητα, και το μουνί της είναι πάντα πολύ καθαρό από θέμα οσμής, όψης και γεύσης. Επίσης μου είπε πως στην κατάσταση που είναι τώρα, μόνη μητέρα, με έναν χλιαρό μισθό και σύμβαση εργασίας περιορισμένης διάρκειας, και χωρίς κάποιον σταθερό σύντροφο να την στηρίζει οικονομικά και στην καθημερινότητα, δεν θα ήθελε με τίποτα να κάνει παιδί. Άσε που στην ηλικία που είναι (43), ακόμα και αν γίνουν όλα σωστά (τελειώσω μέσα της την κατάλληλη μέρα του κύκλου), οι πιθανότητες να μείνει έγκυος είναι σχετικά μικρές.

Για πείτε καμιά συμβουλή, τι παίζει με την συγκεκριμένη;
Μην βάζεις σε κίνδυνο την υγεία σου για ένα γαμησι. Ούτε καν μπορώ να υποθέσω τι παίζει με την τύπισσα που θέλει ακα. Ακόμη και να την ήξερες καλά ποτέ δεν ξέρεις τι κρύβει και τι θέλει ένα γυναικείο μυαλό. Stay away ,μουνι έχουν όλες και πήγαινε παρακάτω ..
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Αντιλαμβάνομαι ξεκάθαρα αυτό πού λές!!
Οι γυναίκες όμως σέ "Κόβουν από πάνω έως κάτω" σέ γενικές γραμμές!!
Δέν τούς παίρνει καί πολύ χρόνο, γιά νά αντιληφθούν πού κυμαίνεσαι οικονομικά.
Συνήθως είναι καί αδιάκριτες καί σέ ρωτάνε, Μέ τί ασχολείστε ? είστε από εδώ ? καί άλλα πολλά!!
Αρα σέ σύντομο χρονικό διαστημα, έχουν καί τήν...οριστική απάντηση τους. :wink:
Oχι απλα αδιακριτες,αν μπορουσαν να ρωτησουν πρωτα τι δουλεια κανεις και μετα το ονομα σου,θα το εκαναν
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.241
Like
3.499
Πόντοι
1.706
Αντιλαμβάνομαι ξεκάθαρα αυτό πού λές!!
Οι γυναίκες όμως σέ "Κόβουν από πάνω έως κάτω" σέ γενικές γραμμές!!
Δέν τούς παίρνει καί πολύ χρόνο, γιά νά αντιληφθούν πού κυμαίνεσαι οικονομικά.
Συνήθως είναι καί αδιάκριτες καί σέ ρωτάνε, Μέ τί ασχολείστε ? είστε από εδώ ? καί άλλα πολλά!!
Αρα σέ σύντομο χρονικό διαστημα, έχουν καί τήν...οριστική απάντηση τους. :wink:
Ε όταν το έδαφος είναι πρόσφορο για γνωριμία, αυτά μου φαίνονται λογικά, αρκεί να γίνονται με διακριτικότητα και να μην επιμένει η άλλη σε λεπτομέρειες από τις οποίες να προσπαθεί να αντλήσει περισσότερες πληροφορίες. Διότι μου έχουν τύχει και τέτοια. Παράδειγμα:
«Με τι ασχολείσθε;»
«Είμαι κτηματομεσίτης»
«Σε ποια εταιρεία δουλεύετε;»
«Είμαι συνεργαζόμενος με τη Foncia»
«Ω, αυτή είναι μεγάλη εταιρεία, πληρώνουν καλά εκεί, έτσι δεν είναι; Έτσι μου είχε πει ένας γνωστός μου που δούλευε εκεί μια περίοδο»
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.219
Κριτικές
3
Like
1.907
Πόντοι
496
Ρε παιδιά να ρωτήσω και εγώ τι τρέχει με μια ελλεηνίδα;

Έχω μια πρώην συνάδερφο, στέλεχος πουλεθνικής, χωρισμένη, με ένα κοριτσάκι, με την οποία κατά καιρούς ήμασταν fuck buddies. Ακόμα και όταν έχω "σταθερή σχέση", πάω και της ρίχνω κανά δυο. Την τελευταία φορά που την πήδηξα ήταν το καλοκαίρι, και από τότε την έβαλα στον πάγο γιατί είχα μπλέξει με μια άλλη γκόμενα. Πριν από λίγες μέρες βρεθήκαμε ξανά τυχαία σε μια εκδήλωση, και σήμερα με πήρε τηλέφωνο να μου πει ότι θα λείπει η μικρή από το σπίτι και να πάω από εκεί να την πηδήξω χωρίς πολλά πολλά. Μου δήλωσε ότι θέλει απλά στεγνό σεξ, χωρίς βόλτες, εξόδους κτλ. Η φάση είναι απλά πάω σπίτι, τα λέμε για κανά μισάωρο, την πηδάω μια ή δυο φορές και μετά φεύγω κατευθείαν. Από την ώρα που με πήρε τηλέφωνο είμαι φουλ καυλωμένος.

Θα με ρωτήσετε ποιό είναι το πρόβλημα; Θέλει να κάνουμε σεξ χωρίς προφυλάξεις, πράγμα το οποίο με βρίσκει αντίθετο και με βάζει σε υποψίες. Εγώ αντιθέτως, επειδή η σχέση δεν είναι σταθερή, δεν ξέρω τι άλλα πράγματα μπορεί να κάνει, και για να αποφύγω ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες, αρρώστιες κτλ θέλω να φοράω πάντα προφυλακτικό. Το έχω συζητήσει αρκετά μαζί της και μου λέει ότι δεν έχω τίποτα να φοβάμαι. Η αλήθεια είναι πως δεν έχω κολλήσει ποτέ τίποτα από αυτήν στο παρελθόν, ούτε έναν απλό μύκητα, και το μουνί της είναι πάντα πολύ καθαρό από θέμα οσμής, όψης και γεύσης. Επίσης μου είπε πως στην κατάσταση που είναι τώρα, μόνη μητέρα, με έναν χλιαρό μισθό και σύμβαση εργασίας περιορισμένης διάρκειας, και χωρίς κάποιον σταθερό σύντροφο να την στηρίζει οικονομικά και στην καθημερινότητα, δεν θα ήθελε με τίποτα να κάνει παιδί. Άσε που στην ηλικία που είναι (43), ακόμα και αν γίνουν όλα σωστά (τελειώσω μέσα της την κατάλληλη μέρα του κύκλου), οι πιθανότητες να μείνει έγκυος είναι σχετικά μικρές.

Για πείτε καμιά συμβουλή, τι παίζει με την συγκεκριμένη;
Το προφυλακτικο για κάποιους δεν ειναι θέμα για κάποιους ομως ειναι σοβαρη ενοχληση και εχουν μια ποιο δύσκολη διαδρομή μεχρι να το ξεπεράσουν,,,,Απο εκει και περα οταν δεν γίνετε η χρήση προφυλακτικού το ζευγαρι εχει αλλο δεσιμο ποιο ιδιαίτερο ποιο έντονο ειναι αλλο το επίπεδο και ειναι ποιο εύκολο να δημιουργηθούν έντονα συναισθήματα που θα εχουν γευση απο ερωτα....Ο ερωτας ειναι γνωστο το ποσο ποθητός ειναι και στο είδος μας...Το προφυλακτικο δεν αφήνει να γίνει αυτη η απολυτη ενωση και ετσι το σεξ γίνετε ποιο πολυ με το σεναριο του μυαλου και ετσι γινετε ποιο διαχειριστικό ολο αυτο γιατι θεωρεις οτι η καρδια ειναι ασφαλης και εισαι και ποιο προστατευμένος απο αρρώστιες...
Οποτε οταν καποιος σου ζηταει χωρις προφυλαξη και ναι εννοείτε οτι δεν μιλαμε για αγνώστους ειναι γιατι σε θελει στη ζωη του αλλα και στην καρδια του,,,Αυτο ειναι μια ομορφη σκεψη απο την υγιή πλευρα ,,Επειδή ομως υπαρχουν και τα παρασιτα , το καλύτερο ειναι να ξερει τις πραγματικες σου προθέσεις ωστε να εχεις καθαρη συνείδηση και να φυγεις αερατος οταν σου τα αλλάξει...
Εφόσον δεν θελει αλλα παιδια αλλα ουτε και εσυ υπαρχουν τροποι προστασίας αλλα κοστιζουν και πιθανον να μην μπορει να το καλύψει,,...
Αλλα και αυτο θελει την προσοχη του...Το θεμα ειναι να εισαι εσυ σιγουρος για το τι θελεις και μετα θα ξέρεις τι πρέπει να κανεις ...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Ε όταν το έδαφος είναι πρόσφορο για γνωριμία, αυτά μου φαίνονται λογικά, αρκεί να γίνονται με διακριτικότητα και να μην επιμένει η άλλη σε λεπτομέρειες από τις οποίες να προσπαθεί να αντλήσει περισσότερες πληροφορίες. Διότι μου έχουν τύχει και τέτοια. Παράδειγμα:
«Με τι ασχολείσθε;»
«Είμαι κτηματομεσίτης»
«Σε ποια εταιρεία δουλεύετε;»
«Είμαι συνεργαζόμενος με τη Foncia»
«Ω, αυτή είναι μεγάλη εταιρεία, πληρώνουν καλά εκεί, έτσι δεν είναι; Έτσι μου είχε πει ένας γνωστός μου που δούλευε εκεί μια περίοδο»
Σαν κομμωτρια ρωταει
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Το προφυλακτικο για κάποιους δεν ειναι θέμα για κάποιους ομως ειναι σοβαρη ενοχληση και εχουν μια ποιο δύσκολη διαδρομή μεχρι να το ξεπεράσουν,,,,Απο εκει και περα οταν δεν γίνετε η χρήση προφυλακτικού το ζευγαρι εχει αλλο δεσιμο ποιο ιδιαίτερο ποιο έντονο ειναι αλλο το επίπεδο και ειναι ποιο εύκολο να δημιουργηθούν έντονα συναισθήματα που θα εχουν γευση απο ερωτα....Ο ερωτας ειναι γνωστο το ποσο ποθητός ειναι και στο είδος μας...Το προφυλακτικο δεν αφήνει να γίνει αυτη η απολυτη ενωση και ετσι το σεξ γίνετε ποιο πολυ με το σεναριο του μυαλου και ετσι γινετε ποιο διαχειριστικό ολο αυτο γιατι θεωρεις οτι η καρδια ειναι ασφαλης και εισαι και ποιο προστατευμένος απο αρρώστιες...
Οποτε οταν καποιος σου ζηταει χωρις προφυλαξη και ναι εννοείτε οτι δεν μιλαμε για αγνώστους ειναι γιατι σε θελει στη ζωη του αλλα και στην καρδια του,,,Αυτο ειναι μια ομορφη σκεψη απο την υγιή πλευρα ,,Επειδή ομως υπαρχουν και τα παρασιτα , το καλύτερο ειναι να ξερει τις πραγματικες σου προθέσεις ωστε να εχεις καθαρη συνείδηση και να φυγεις αερατος οταν σου τα αλλάξει...
Εφόσον δεν θελει αλλα παιδια αλλα ουτε και εσυ υπαρχουν τροποι προστασίας αλλα κοστιζουν και πιθανον να μην μπορει να το καλύψει,,...
Αλλα και αυτο θελει την προσοχη του...Το θεμα ειναι να εισαι εσυ σιγουρος για το τι θελεις και μετα θα ξέρεις τι πρέπει να κανεις ...
Νά σέ ρωτήσω κάτι, διότι είμαι εντελώς άσχετος ?
Αν είσαι άνδρας, καταλαβαίνω ότι έχεις κάνει μία κριτική γιά σεξουαλικές υπηρεσίες!!
Αν όμως είσαι γυναίκα...αυτό πώς γίνεται ? :think:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.219
Κριτικές
3
Like
1.907
Πόντοι
496
Νά σέ ρωτήσω κάτι, διότι είμαι εντελώς άσχετος ?
Αν είσαι άνδρας, καταλαβαίνω ότι έχεις κάνει μία κριτική γιά σεξουαλικές υπηρεσίες!!
Αν όμως είσαι γυναίκα...αυτό πώς γίνεται ? :think:
Καλησπερα οχι δεν ειμαι αντρας και αν θελεις να γίνεις ποιο συγκεκριμένος για να καταλάβω την απορία
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Καλησπερα οχι δεν ειμαι αντρας και αν θελεις να γίνεις ποιο συγκεκριμένος για να καταλάβω την απορία
Καλησπέρα.
Θέλω νά πώ, ότι από τήν στιγμή πού δέν είσαι άνδρας καί είσαι γυναίκα,
επαφή ερωτική μέ τί φύλο είχες γράφοντας κριτική ?
Μέ άνδρα ? Μέ γυναίκα ? Μέ τί ακριβώς ?
Είμαι πολύ περίεργος...νά μάθω!!! :coffee:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.241
Like
3.499
Πόντοι
1.706
Καλησπέρα.
Θέλω νά πώ, ότι από τήν στιγμή πού δέν είσαι άνδρας καί είσαι γυναίκα,
επαφή ερωτική μέ τί φύλο είχες γράφοντας κριτική ?
Μέ άνδρα ? Μέ γυναίκα ? Μέ τί ακριβώς ?
Είμαι πολύ περίεργος...νά μάθω!!! :coffee:
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.219
Κριτικές
3
Like
1.907
Πόντοι
496
Καλησπέρα.
Θέλω νά πώ, ότι από τήν στιγμή πού δέν είσαι άνδρας καί είσαι γυναίκα,
επαφή ερωτική μέ τί φύλο είχες γράφοντας κριτική ?
Μέ άνδρα ? Μέ γυναίκα ? Μέ τί ακριβώς ?
Είμαι πολύ περίεργος...νά μάθω!!! :coffee:
με ρωτας για την αποψη που εγραψα για το προφυλακτικο για την εδω συζητηση? Γιατι κριτική εγραψα μονο για το nirvana ,,
Οποτε εφοσον με ρωτας εδω σε αυτη την συζητηση ειναι απλο το προφυλακτικο ειναι σακουλα και για τα 2 ατομα ανεξάρτητα ποίος το φωραει...Τωρα αν με ρωτας για το nirvana εγκεφαλικα έπαιζα με το πεινασμένο θηλυκο... σαρκικα δοκιμασα το πεος σαν εργαλειο απο τον επιβητορα της για να μην εχουμε και ζηλιες :2funny::2funny: και για λιγο εγινε μια ωραια ταραχη αλλα χυσανε γρηγορα και δεν ειχαμε και εμεις πολυ χρονο
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Το προφυλακτικο για κάποιους δεν ειναι θέμα για κάποιους ομως ειναι σοβαρη ενοχληση και εχουν μια ποιο δύσκολη διαδρομή μεχρι να το ξεπεράσουν,,,,Απο εκει και περα οταν δεν γίνετε η χρήση προφυλακτικού το ζευγαρι εχει αλλο δεσιμο ποιο ιδιαίτερο ποιο έντονο ειναι αλλο το επίπεδο και ειναι ποιο εύκολο να δημιουργηθούν έντονα συναισθήματα που θα εχουν γευση απο ερωτα....Ο ερωτας ειναι γνωστο το ποσο ποθητός ειναι και στο είδος μας...Το προφυλακτικο δεν αφήνει να γίνει αυτη η απολυτη ενωση και ετσι το σεξ γίνετε ποιο πολυ με το σεναριο του μυαλου και ετσι γινετε ποιο διαχειριστικό ολο αυτο γιατι θεωρεις οτι η καρδια ειναι ασφαλης και εισαι και ποιο προστατευμένος απο αρρώστιες...
Οποτε οταν καποιος σου ζηταει χωρις προφυλαξη και ναι εννοείτε οτι δεν μιλαμε για αγνώστους ειναι γιατι σε θελει στη ζωη του αλλα και στην καρδια του,,,Αυτο ειναι μια ομορφη σκεψη απο την υγιή πλευρα ,,Επειδή ομως υπαρχουν και τα παρασιτα , το καλύτερο ειναι να ξερει τις πραγματικες σου προθέσεις ωστε να εχεις καθαρη συνείδηση και να φυγεις αερατος οταν σου τα αλλάξει...
Εφόσον δεν θελει αλλα παιδια αλλα ουτε και εσυ υπαρχουν τροποι προστασίας αλλα κοστιζουν και πιθανον να μην μπορει να το καλύψει,,...
Αλλα και αυτο θελει την προσοχη του...Το θεμα ειναι να εισαι εσυ σιγουρος για το τι θελεις και μετα θα ξέρεις τι πρέπει να κανεις ...
το έχω συζητήσει μαζί της, γιατί την ενοχλεί τόσο πολύ το προφυλακτικό, και μου είπε κάτι αντίστοιχο, δηλαδή ότι με θεωρεί δικό της άνθρωπο και όχι κάποιον ξένο... Και για αυτήν το προφυλακτικό συμβολίζει κάτι άπροσωπο, σαν να μην την εμπιστεύομαι και να την θέλω για ξεπέτα...
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.536
Κριτικές
11
Like
3.418
Πόντοι
4.615
το έχω συζητήσει μαζί της, γιατί την ενοχλεί τόσο πολύ το προφυλακτικό, και μου είπε κάτι αντίστοιχο, δηλαδή ότι με θεωρεί δικό της άνθρωπο και όχι κάποιον ξένο... Και για αυτήν το προφυλακτικό συμβολίζει κάτι άπροσωπο, σαν να μην την εμπιστεύομαι και να την θέλω για ξεπέτα...
Μπούρδες (δικές της εννοώ), και στον επόμενο από σένα τα ίδια λέει: πολλές γυναίκες μετά τα 40 δίνουν έμφαση στην καύλα και καμία σημασία στην υγεία, πολλές μετά τα 40 ξεχνάνε την ύπαρξη των προφυλακτικών και τα κάνουν όλα άνευ χωρίς να το πολυσκεφτούν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.219
Κριτικές
3
Like
1.907
Πόντοι
496
Οκ τα γραπτα μου να ειναι ποιο υγρά..:angel::angel:
το έχω συζητήσει μαζί της, γιατί την ενοχλεί τόσο πολύ το προφυλακτικό, και μου είπε κάτι αντίστοιχο, δηλαδή ότι με θεωρεί δικό της άνθρωπο και όχι κάποιον ξένο... Και για αυτήν το προφυλακτικό συμβολίζει κάτι άπροσωπο, σαν να μην την εμπιστεύομαι και να την θέλω για ξεπέτα...
Αν εχεις αγαπη να δωσεις δεν θα είστε μονο εραστες με τον καιρο θα θες να βοηθησεις και το ξερεις οποτε το δίλλημα ειναι αν εισαι ετοιμος για κατι τετοιο, οκ καταλαβενω οτι που να ξερεις,,,,,, ομως ειναι απλο αν ζοριζεσε με τα ζορια της και αγαπας τον τρόπο που σε αγαπάει καλη βουτια σε οτι και να σημαίνει ,,,,αν ομως εισαι για το σεξακι και δεν θες μπερδεματα φυγε πριν να χαθει η ηρεμία ...
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.705
Πόντοι
216
Ρε παιδιά να ρωτήσω και εγώ τι τρέχει με μια ελλεηνίδα;

Έχω μια πρώην συνάδερφο, στέλεχος πουλεθνικής, χωρισμένη, με ένα κοριτσάκι,

Για πείτε καμιά συμβουλή, τι παίζει με την συγκεκριμένη;
Τύπε από εδώ και κάτω σταμάτησα να διαβάζω :confused:
Κόψε λάσπη τρέχοντας :confused:
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Οκ τα γραπτα μου να ειναι ποιο υγρά..:angel::angel:

Αν εχεις αγαπη να δωσεις δεν θα είστε μονο εραστες με τον καιρο θα θες να βοηθησεις και το ξερεις οποτε το δίλλημα ειναι αν εισαι ετοιμος για κατι τετοιο, οκ καταλαβενω οτι που να ξερεις,,,,,, ομως ειναι απλο αν ζοριζεσε με τα ζορια της και αγαπας τον τρόπο που σε αγαπάει καλη βουτια σε οτι και να σημαίνει ,,,,αν ομως εισαι για το σεξακι και δεν θες μπερδεματα φυγε πριν να χαθει η ηρεμία ...
πολλές ευαισθησίες διακρίνω :buck2::buck2:

Τύπε από εδώ και κάτω σταμάτησα να διαβάζω :confused:
Κόψε λάσπη τρέχοντας :confused:
γιατί; ανέλυσε το λίγο παραπάνω πλζ...:buck2::buck2:
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom