Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
Επική τρολιά από τον τύπο, δεν μιλάει σοβαρά με τον τρόπο που τα γράφει - διατυπώνει, έτσι καταλαβαίνω.

Πάντως, περιγράφει ένα μέρος - ντροπή της ανδρικής κοινωνίας, η πληρωμή ΔΕΝ είναι σχέση και ΟΥΤΕ πρόκειται να γίνει(εκτός αν είσαι τόσο τιτανοτεράστιος μακάκας και παντρευτείς γυναίκα που πληρώνεις - πλήρωσες, οπότε σου ΑΞΙΖΕΙ η όποια καταστροφή σε βρει ) .
Γιατί το λες αυτό τυπε, να σου θυμίσω ότι πολλά μέλη του bou επιδίωκουν συναντήσεις και ραντεβού με πουτανες και πολλοί από αυτούς έχουνε δηλωσει ότι άνετα τις παντρεύονται κι ολας :confused::confused::confused:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.032
Κριτικές
20
Like
27.121
Πόντοι
8.346
Γιατί το λες αυτό τυπε, να σου θυμίσω ότι πολλά μέλη του bou παρακαλανε για συναντήσεις και ραντεβού με πουτανες και πολλοί από αυτούς δήλωσαν ότι άνετα τις παντρεύονται κι ολας :confused::confused::confused:
Στο διορθωσα λίγο βάσει όσων έχω ακούσει
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Γιατί το λες αυτό τυπε, να σου θυμίσω ότι πολλά μέλη του bou επιδίωκουν συναντήσεις και ραντεβού με πουτανες και πολλοί από αυτούς έχουνε δηλωσει ότι άνετα τις παντρεύονται κι ολας :confused::confused::confused:
Όλοι πληρώνουν...απλώς αυτοί που πληρώνουν σε είδος έχουν την ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΗ ότι δεν πληρώνουν...περαστικά τους.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.360
Κριτικές
18
Like
20.282
Πόντοι
4.546
Γιατί το λες αυτό τυπε, να σου θυμίσω ότι πολλά μέλη του bou επιδίωκουν συναντήσεις και ραντεβού με πουτανες και πολλοί από αυτούς δήλωσαν ότι άνετα τις παντρεύονται κι ολας :confused::confused::confused:
Κοίτα, δεν είμαι Θεός να κρίνω τους πάντες. Ειρωνικά το λες, και φυσικά ότι θέλει ο καθένας κάνει, σίγουρα. Και οι εκδιδόμενες, άνθρωποι είναι φυσικά.

Επειδή και εμείς οι ίδιοι αλλάζουμε, ωριμάζουμε, κ.λ.π., πιθανόν να μην απέκλεια κάποιο σχέση με εκδιδόμενη.
Τώρα όμως, πώς ακριβώς θα γινόταν να προχωρήσει αυτό, θα σταματούσε την πλουσιοπάροχη δουλειά της και περίμενε να την ζω εγώ, σωστά; Και φυσικά, μάλλον θα με είχε διαλέξει γιατί ακριβώς θα είχα πάρα πολλά χρήματα για να περνάει ζάχαρη.
Δεν νομίζω ότι οι εργαζόμενες πιστεύουν ακόμα στον ρομαντισμό, αν έχουν πληγωθεί και απογοητευθεί οι άντρες με κάμποσες Χ σχέσεις στον έξω κόσμο, τι να πουν και αυτές οι γυναίκες που έχουν γνωρίσει εκατοντάδες και χιλιάδες άνδρες, και μάλιστα κάθε καρυδιάς καρύδι;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Εχεις απολυτο δικαιο!! :wink:
Για αυτό πολλές παντρεύονται μετριότητες και ασχημανδρες...για να δέσουν τον γα'ι'δαρο τους γιατί με έναν εμφανίσιμο θα έχουν αγώνα για να τον κρατήσουν.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Εν τω μεταξύ το βίντεο είναι 6 το πρωί και όλοι φαίνονται λες και είναι έτοιμοι να βγουν τώρα.Εμεις 6 το πρωί στην ηλικία που'μαστε τωρα, θα'μαστε σαν ζόμπι.Πώς περνάν τα χρόνια ρε πούστη...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Εν τω μεταξύ το βίντεο είναι 6 το πρωί και όλοι φαίνονται λες και είναι έτοιμοι να βγουν τώρα.Εμεις 6 το πρωί στην ηλικία που'μαστε τωρα, θα'μαστε σαν ζόμπι.Πώς περνάν τα χρόνια ρε πούστη...
Εγω απορω τι πινανε ολο το βραδυ; Γαλα και χυμους;
Αντε οι γκομενες ξερουμε δεν πινουν, αλλα οι λεβεντες με χυμο την εβγαλαν μεχρι το πρωι και ειναι τοσο νημφαλιοι;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Εγω απορω τι πινανε ολο το βραδυ; Γαλα και χυμους;
Αντε οι γκομενες ξερουμε δεν πινουν, αλλα οι λεβεντες με χυμο την εβγαλαν μεχρι το πρωι και ειναι τοσο νημφαλιοι;

Τί να πιουν κι αυτοί,μια μπύρα και πολύ είναι,λες κι έχουν λεφτά για παραπάνω

Οι άλλες λένε χορεύαμε,τί να χορέψεις μωρή με το χυμό;Είσαι που είσαι ξενέρωτη ως ελλεεινίδα,άμα δεν πιεις και λίγο πώς θα χορέψεις;Αυτό μου τη σπάει στις ελλεεινίδες,αντί να πουν καθόμασταν όλο το βράδυ με το κινητό σαν αγάλματα,λένε άλλα ντ'άλλων
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.815
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Η αληθεια θεωρω ειναι καπου στην μεση,στο θεμα αυτο!!
διοτι και τα αμουστακα αγορακια-νεαροι δεν παιζουν νομιζουν οτι ειναι ωραιοι-γαματοι
καθονται και κοιτανε,μονο κοιτανε,τρεμουν την απορριψη
ετσι γκομενα δεν βγαζεις,ποτε δεν εβγαζες!!
θελει και λιγη προσπαθεια!! :angel:

Ούτε κοιτάνε.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
Για ποιά ταινία μιλάτε;
μουνι φορα παρτιδα η πρωταγωνίστρια τυπε :confused: :confused: :confused:

Απο τις καλυτερες ελληνικες ταινιες που εχω δει, δειχνει πως ενα μουνι μπορει να τρελανει εναν αβγαλτο κυκλοθυμικο μοναχικο μαλακα.

1111.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
μουνι φορα παρτιδα η πρωταγωνίστρια τυπε :confused: :confused: :confused:

Απο τις καλυτερες ελληνικες ταινιες που εχω δει, δειχνει πως ενα μουνι μπορει να τρελανει εναν αβγαλτο κυκλοθυμικο μοναχικο μαλακα.
η ταινία είναι από τις πλέον μισανδριστικές....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Βλαχοψωνάρες

Άμα τις έλεγαν πάμε για μπουγάτσα με το κάμπριο,να δεις πώς θα πήγαιναν.Με το που έκλεισε η κάμερα,ούτε θα τους έφτυσαν τους τύπους
Οι γκόμενες με εντυπωσιακό ντύσιμο και οι καγκουρισκοι με μπλουζάκι και ίσως βερμούδα και παντόφλα...αν είναι να κάτσουν σε κάποιον με τέτοιο "ντύσιμο" ας κάτσουν σε κάναν παππού με το φανελάκι ...αυτός θα έχει και την σύνταξη να τις δελεάσει .Οι καγκουρισκοι φάγανε Χ και Ψ......
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Τί να πιουν κι αυτοί,μια μπύρα και πολύ είναι,λες κι έχουν λεφτά για παραπάνω

Οι άλλες λένε χορεύαμε,τί να χορέψεις μωρή με το χυμό;Είσαι που είσαι ξενέρωτη ως ελλεεινίδα,άμα δεν πιεις και λίγο πώς θα χορέψεις;Αυτό μου τη σπάει στις ελλεεινίδες,αντί να πουν καθόμασταν όλο το βράδυ με το κινητό σαν αγάλματα,λένε άλλα ντ'άλλων
Ξέρεις ποιο είναι το θέμα;
Ότι στη σημερινή κοινωνία δεν υπάρχει μέση κατάσταση και πως από αυτή την ξενέρωτη φάση που περιγράφεις,
εμείς των κεντροβόρειων χωρών περνάμε στο άλλο άκρο με γκόμενες που οι περισσότερες δεν ξέρουν
πότε πρέπει να σταματήσουν να πίνουν με αποτέλεσμα να κυλιόνται στα πεζοδρόμια και να μην ξέρουν αν
έφαγαν και καμιά πούτσα το βράδυ που πέρασε.

Σε λίγες βδομάδες έχουμε Oktoberfest μετά από 2 χρόνια.
Αν δεις τι θα γίνει, παίζει και να προτιμούσες σε κάποια θέματα τις ξενέρωτες ελλεηνίδες...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
μουνι φορα παρτιδα η πρωταγωνίστρια τυπε :confused: :confused: :confused:

Απο τις καλυτερες ελληνικες ταινιες που εχω δει, δειχνει πως ενα μουνι μπορει να τρελανει εναν αβγαλτο κυκλοθυμικο μοναχικο μαλακα.

1111.jpg
Θα μπορούσες απλά να γράψεις πως η ταινία είναι βασισμένη στη ζωή του dopa
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom