Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.057
Κριτικές
63
Like
46.018
Πόντοι
9.297
Χαχα το γράφεις και στο προφίλ σου ανώτερος
Αυτό μου το απένειμε η ιδρυτική ομάδα του σαη.
Είναι σαν τους βαθμούς των ένστολων...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχουμε τον μπούστη τον καύσωνα,έχουμε και τα πουτανάκια έξω να μοστράρουν τα μπούτια τους,πω ρε τι τραβάμε...
Σιγά μην περιμένουν καύσωνα για να δείξουν πέτσα αυτά ..
 

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
115
Πόντοι
1
Αυτό μου το απένειμε η ιδρυτική ομάδα του σαη.
Είναι σαν τους βαθμούς των ένστολων...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Λόγω των 61 κριτικών να φανταστω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχουμε τον μπούστη τον καύσωνα,έχουμε και τα πουτανάκια έξω να μοστράρουν τα μπούτια τους,πω ρε τι τραβάμε...
Πήγαινε σε Τάνα να ξαλαφρώσεις.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.208
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Σιγά μην περιμένουν καύσωνα για να δείξουν πέτσα αυτά ..

Ρε τύπε εμεις αν είχαμε τέτοια ξέκωλα γύρω μας στα 15-20,θα γυρνάγαμε με χυμένα βρακιά κάθε μέρα...

Και το καλοκαίρι με παντελόνια γυρνούσαν τότε :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.057
Κριτικές
63
Like
46.018
Πόντοι
9.297
Ρε τύπε εμεις αν είχαμε τέτοια ξέκωλα γύρω μας στα 15-20,θα γυρνάγαμε με χυμένα βρακιά κάθε μέρα...

Και το καλοκαίρι με παντελόνια γυρνούσαν τότε :confused:
Αυτό είναι αλήθεια...τώρα είναι όλες με το κωλοκινητο στο χέρι για γίνουν "δημοφιλείς".
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.057
Κριτικές
63
Like
46.018
Πόντοι
9.297
Τότε οι γονείς ησαν ΓΟΝΕΙΣ...
Τώρα είναι απλά ένα ζευγάρι που βάζει μονάδες στο κινητό των μπουμπουκιων τους...τιποτα αλλο.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.004
Like
18.343
Πόντοι
3.656
Ε δεν είναι το ίδιο,να πηγαίνεις στο βρωμομετάξι με το να'χεις κανα γκομενάκι που σου δίνει όλο το πακέτο (γαμήσι,παρέα,βόλτες κλπ)


Ρε τρόμπα σαλονικιός δεν είσαι ;
Τι ξέρεις από μετάξι ;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.208
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Τότε οι γονείς ησαν ΓΟΝΕΙΣ...
Τώρα είναι απλά ένα ζευγάρι που βάζει μονάδες στο κινητό των μπουμπουκιων τους...τιποτα αλλο.

Ε ναι,όταν βλέπεις και τις μάνες να'ναι με τον κώλο έξω,οι κόρες θα τα κρύψουν;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.208
Like
18.305
Πόντοι
3.656

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
167
Like
259
Πόντοι
21
Άλλο ένα παράδειγμα ελλεινιδας που προτιμά να μείνει ανύπαντρη πάρα να ρίξει λίγο τα στάνταρ της, στην γειτονιά μια με δικό της φαρμακείο που πάει πολύ καλά επειδή πήγα λίγο συχνά που ταλαιπωρίεμαι ακόμα από φλεματα στους πνεύμονες από covid όλο ρώταγε όταν πήγαινα πως είμαι με διαφορά κοσμητικά παραπάνω από τυπικά για μαγαζί, και πρόσφατα στο ξεκάρφωτο ρωτάει τη δουλειά κάνω χωρίς να τις έχω κάνει νύξη ότι ενδιαφέρομαι, φυσικά δεν τις είπα τίποτα τότε τη δουλειά κάνω, αλλά της το είπα ότι είμαι σε βιομηχανία την επόμενη εβδομάδα, όταν τις ζήτησα για ραντεβού είπε όχι με μια χαζή δικαιολογία, μάλλον ξενέρωσε με την δουλεία που δεν έχει πρεστίζ ( και ας έχει καλά λεφτά) μάλλον θα ψάχνει κάτι δε δικηγόρο γιατρό ή κάτι παρόμοιο φυσικά είναι 38 και τουλάχιστον και απέναντι από το μαγαζί έχει σπιτάκια για τις αδέσποτες γάτες, και φυσικά θα περιμένει τον μρ τέλειο!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.057
Κριτικές
63
Like
46.018
Πόντοι
9.297
Ε ναι,όταν βλέπεις και τις μάνες να'ναι με τον κώλο έξω,οι κόρες θα τα κρύψουν;
Σωστά...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άλλο ένα παράδειγμα ελλεινιδας που προτιμά να μείνει ανύπαντρη πάρα να ρίξει λίγο τα στάνταρ της, στην γειτονιά μια με δικό της φαρμακείο που πάει πολύ καλά επειδή πήγα λίγο συχνά που ταλαιπωρίεμαι ακόμα από φλεματα στους πνεύμονες από covid όλο ρώταγε όταν πήγαινα πως είμαι με διαφορά κοσμητικά παραπάνω από τυπικά για μαγαζί, και πρόσφατα στο ξεκάρφωτο ρωτάει τη δουλειά κάνω χωρίς να τις έχω κάνει νύξη ότι ενδιαφέρομαι, φυσικά δεν τις είπα τίποτα τότε τη δουλειά κάνω, αλλά της το είπα ότι είμαι σε βιομηχανία την επόμενη εβδομάδα, όταν τις ζήτησα για ραντεβού είπε όχι με μια χαζή δικαιολογία, μάλλον ξενέρωσε με την δουλεία που δεν έχει πρεστίζ ( και ας έχει καλά λεφτά) μάλλον θα ψάχνει κάτι δε δικηγόρο γιατρό ή κάτι παρόμοιο φυσικά είναι 38 και τουλάχιστον και απέναντι από το μαγαζί έχει σπιτάκια για τις αδέσποτες γάτες, και φυσικά θα περιμένει τον μρ τέλειο!
Τώρα..
Ξέρεις!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.004
Like
18.343
Πόντοι
3.656
Άλλο ένα παράδειγμα ελλεινιδας που προτιμά να μείνει ανύπαντρη πάρα να ρίξει λίγο τα στάνταρ της, στην γειτονιά μια με δικό της φαρμακείο που πάει πολύ καλά επειδή πήγα λίγο συχνά που ταλαιπωρίεμαι ακόμα από φλεματα στους πνεύμονες από covid όλο ρώταγε όταν πήγαινα πως είμαι με διαφορά κοσμητικά παραπάνω από τυπικά για μαγαζί, και πρόσφατα στο ξεκάρφωτο ρωτάει τη δουλειά κάνω χωρίς να τις έχω κάνει νύξη ότι ενδιαφέρομαι, φυσικά δεν τις είπα τίποτα τότε τη δουλειά κάνω, αλλά της το είπα ότι είμαι σε βιομηχανία την επόμενη εβδομάδα, όταν τις ζήτησα για ραντεβού είπε όχι με μια χαζή δικαιολογία, μάλλον ξενέρωσε με την δουλεία που δεν έχει πρεστίζ ( και ας έχει καλά λεφτά) μάλλον θα ψάχνει κάτι δε δικηγόρο γιατρό ή κάτι παρόμοιο φυσικά είναι 38 και τουλάχιστον και απέναντι από το μαγαζί έχει σπιτάκια για τις αδέσποτες γάτες, και φυσικά θα περιμένει τον μρ τέλειο!


Τύπε ... δεν θέλω να σε στεναχωρήσω ....

ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ .... στην τελευταία γειτονιά της αθήνας λέμε και όχι μεγάλο ...........

Σημαίνει ότι από Μάρτιο του 2020 .... πρόσθεσε στις καταθέσεις της (δεν ξέρω αν είχε πριν)
μισό μύριο ....

Και ότι καθαρίζει το χρόνο ΚΑΘΑΡΑ σε κάθε περίπτωση πάνω από 30.


Οπότε αν είσαι κάτω από 20 χιλιάρικα το χρόνο ...... και δεν έχεις κανά κράχτη (πχ χρυσό ρόλεξ) ....
δεν λες να ρίξει λίγο τον πήχη .... λες να τον ρίξει αρκετά ..........
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.004
Like
18.343
Πόντοι
3.656
Μη μου πεις ότι με δουλειά,λεφτά,κύκλο...πας και γαμας στα πακοχυμένα σεντόνια; :2funny:


Μετάξι είχα γαμήσει μεταξύ 1999 και 2001 ..........
Τότε είχε καλά μουνιά, ίδια με φυλής . Και φυλής, τότε, είχε καλά μουνιά.
Ρδέλο ρδέλο .... έχω να πάω από .... 2005 ........ στούντιο έχω πάει αρκετές φορές, όχι πολλες.

Οι χρονολογίες που λέω βέβαια , για σένα δεν έχουν σημασία. Και το 1999 παρθένος ήσουν ... και το 2001 παρθένος ήσουν ....
όπως και το 2005 ... και το 2015 .... και το 2023 ..... και το 2030 .... και το 2045 ....
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
167
Like
259
Πόντοι
21
Τύπε ... δεν θέλω να σε στεναχωρήσω ....

ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ .... στην τελευταία γειτονιά της αθήνας λέμε και όχι μεγάλο ...........

Σημαίνει ότι από Μάρτιο του 2020 .... πρόσθεσε στις καταθέσεις της (δεν ξέρω αν είχε πριν)
μισό μύριο ....

Και ότι καθαρίζει το χρόνο ΚΑΘΑΡΑ σε κάθε περίπτωση πάνω από 30.


Οπότε αν είσαι κάτω από 20 χιλιάρικα το χρόνο ...... και δεν έχεις κανά κράχτη (πχ χρυσό ρόλεξ) ....
δεν λες να ρίξει λίγο τον πήχη .... λες να τον ρίξει αρκετά ..........
Βγάζω μετά φόρων 30000€ και φοράω omega seamaster τιτάνιο, αλλά ψάχνει τύπο με δουλειά με κύρος και όχι από βιομηχανία!!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.004
Like
18.343
Πόντοι
3.656
Βγάζω μετά φόρων 30000€ και φοράω omega seamaster τιτάνιο, αλλά ψάχνει τύπο με δουλειά με κύρος και όχι από βιομηχανία!!


Είναι χρονογράφος ; Ψαρώνει πιο πολύ τις γκόμενες. Ηλικία είσαι μεγαλύτερος από αυτή ;;;
Μπορούσες να τη φας. Το περί βιομηχανίας πως το είπες ;

Το να ζητήσεις "ραντεβού" είναι μαλακία από μία ηλικία και μετά .
Καλύτερα να αναφέρεις ότι είσαι κάπου με παρέα, όχι περίεργες ώρες και να προτείνεις να "περάσει" ....
Αισθάνονται πιο άνετα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.057
Κριτικές
63
Like
46.018
Πόντοι
9.297
Είναι χρονογράφος ; Ψαρώνει πιο πολύ τις γκόμενες. Ηλικία είσαι μεγαλύτερος από αυτή ;;;
Μπορούσες να τη φας. Το περί βιομηχανίας πως το είπες ;

Το να ζητήσεις "ραντεβού" είναι μαλακία από μία ηλικία και μετά .
Καλύτερα να αναφέρεις ότι είσαι κάπου με παρέα, όχι περίεργες ώρες και να προτείνεις να "περάσει" ....
Αισθάνονται πιο άνετα.
Δηλαδη θα την παρουσιάσει κατευθείαν στους φίλους του;
Υπάρχουν ΤΟΟΟΟΣΟ μαλακισμενες γυναίκες;
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
167
Like
259
Πόντοι
21
Χρονογράφος είναι, της είπα ότι δουλεύω σε διυλιστήριο στην ψιλοκουβεντα και είμαι μεγαλύτερος όχι τρομερά 7 8 χρόνια, δεν ξέρω ίσως ο τρόπος που τις το ζήτησα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.004
Like
18.343
Πόντοι
3.656
Δηλαδη θα την παρουσιάσει κατευθείαν στους φίλους του;
Υπάρχουν ΤΟΟΟΟΣΟ μαλακισμενες γυναίκες;


Μην είσαι γίδι !
Τίποτε δεν παρουσιάσει .
Και κανείς φίλος.
Το πιασάρικο προφίλ είναι ....

ΕΙΜΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΑΤΟΜΟ , ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΓΝΩΣΤΟΥΣ , ΠΕΡΝΑΜΕ ΩΡΑ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΞΕΡΟΥΝ ,
ΑΝ ΘΕΣ ΠΕΡΝΑ ΝΑ ΠΙΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ....


Αν ζητάς ραντεβού σάββατυο βράδυ φαίνεσαι ληγούρης που έχει να βγει με γυναίκα από όταν η ελλάς ήταν βασίλειο !
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.208
Like
18.305
Πόντοι
3.656
Άλλο ένα παράδειγμα ελλεινιδας που προτιμά να μείνει ανύπαντρη πάρα να ρίξει λίγο τα στάνταρ της, στην γειτονιά μια με δικό της φαρμακείο που πάει πολύ καλά επειδή πήγα λίγο συχνά που ταλαιπωρίεμαι ακόμα από φλεματα στους πνεύμονες από covid όλο ρώταγε όταν πήγαινα πως είμαι με διαφορά κοσμητικά παραπάνω από τυπικά για μαγαζί, και πρόσφατα στο ξεκάρφωτο ρωτάει τη δουλειά κάνω χωρίς να τις έχω κάνει νύξη ότι ενδιαφέρομαι, φυσικά δεν τις είπα τίποτα τότε τη δουλειά κάνω, αλλά της το είπα ότι είμαι σε βιομηχανία την επόμενη εβδομάδα, όταν τις ζήτησα για ραντεβού είπε όχι με μια χαζή δικαιολογία, μάλλον ξενέρωσε με την δουλεία που δεν έχει πρεστίζ ( και ας έχει καλά λεφτά) μάλλον θα ψάχνει κάτι δε δικηγόρο γιατρό ή κάτι παρόμοιο φυσικά είναι 38 και τουλάχιστον και απέναντι από το μαγαζί έχει σπιτάκια για τις αδέσποτες γάτες, και φυσικά θα περιμένει τον μρ τέλειο!

Απο εμφάνιση τι λέει;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.004
Like
18.343
Πόντοι
3.656
Χρονογράφος είναι, της είπα ότι δουλεύω σε διυλιστήριο στην ψιλοκουβεντα και είμαι μεγαλύτερος όχι τρομερά 7 8 χρόνια, δεν ξέρω ίσως ο τρόπος που τις το ζήτησα.


Τα λες και μόνος σου !

Ειλικρινά τώρα .....

ΑΝ ΠΕΙΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ (δηλαδή οποιαδήποτε ελληνίδα)

ότι δουλεύεις σε διυληστήριο ....
τι καταλαβαίνει ;;;;;;;;;

Το ομέγα τιτάνιο πούλα το ....
Λογικά πιάνει από 4 μέχρι 8 ... βάλε άλλα τόσα και πάρε ένα κίτρινιο χρυσό (μτχ από chrono 24) ........


ΤΑ ΛΈΜΕ ΣΕ ΚΑΝΆ ΧΡΟΝΟ .... ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΕΙΚΟΝΟΣΤΑΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΚΥΝΑΣ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom