Νέα

Τι θα γίνει με τον Παναθηναϊκό φέτος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skalks
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες ανοίγω ένα θέμα για τον Παναθηναικό μας.Δυστυχώς δεν βλέπω προκοπή ούτε φέτος...
Ο Ν ΝΤΟΓΙΕ φαίνεται καλός, ο Καραγκούνης θα βοηθήσει μάλλον,αλλά από εκεί και πέρα τι?

Το πρόβλημα στα μπακ μένει άλυτο(ΒΥΝΤΡΑ-ΝΙΛΣΟΝ-ΣΕΡΙΤΣ-ΦΥΣΣΑΣ)δεν είναι για τον ΠΑΟ που ονειρευόμαστε δεν πιστέυω να διαφωνείτε κανείς

Περιμενω τις απόψεις σας.

 

Male37

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
31
Like
3
Πόντοι
0
Φίλε όσο έχουμε το Βαρδινογιάννη πρόεδρο προκοπή δεν βλέπουμε.
 
OP
OP
S

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ναι συμφωνώ φίλε μου αλλά δεν κάνουμε κάτι για αυτό οργανωμένα για να διώξουμε τον σοφέρ
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Φετος η Βαζελα θα παρει πρωταθλημα!!!
 

Male37

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
31
Like
3
Πόντοι
0
Ναι συμφωνώ φίλε μου αλλά δεν κάνουμε κάτι για αυτό οργανωμένα για να διώξουμε τον σοφέρ

Φίλε αυτό το λέμε πολλοί. Όμως από το να το εύχεσαι μέχρι να το κάνεις έχει μεγάλη διαφορά. Πρότεινε κάτι οργανωμένο και θα είμαστε όλοι μαζί σου. Προσ το παρών εγώ απέχω και πάω μόνο basket και volley. Μόνο η τσέπη τον πειράζει αυτόν τον πασίβλακα μονοχογιό που δεν έχει βγάλει ούτε ένα Ευρώ ποτέ στη ζωή του.
 

oxyllos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
48
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Γι αυτο του εδωσε η οικογενεια τον Παναθηναικο να παιζει, ειναι η μικροτερη χασουρα γι αυτους.
Στο κατω κατω δεν φταιει αυτος που ειναι αχρηστος αλλα αυτοι που του εδωσαν την ομαδα.
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
εγω εχω κατι στο μυαλο μου για να φυγει ο τζιγγερ ολοι εξω απο την λεωφορο κλεισιμο ολες οι θυρες καθε κυριακη σηνθηματα κατα αυτου και τι θα κανει...θα φυγει.. :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Παιδιά υπάρχουν και χειρότερα. Βλέπε ολυμπιακός με προπονηταρά τον Σερ Τάκης. Στην Ελλάδα όλοι οι πρόεδροι τα ίδια σκατά είναι πλην ίσως της φωτεινής εξαιρέσεως που ακούει στο όνομα Γιαννακόπουλος.
 

Male37

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
31
Like
3
Πόντοι
0
Στα παλαιά μας υποδήματα τι είναι οι άλλοι (για να μην πω τίποτα χειρότερο), εμένα με νοιάζει το τριφύλλι. Πάλι καλά που έχουμε τους αδερφούς, αυτοί κρατάνε μόνο τη σημαία ψηλά.
 
OP
OP
S

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Δεν πρόκειται να ιδρώσει το αυτί του αν δεν πηγαίνει κάνενας στο γήπεδο να είσαι σίγουρος γιαυτό,δεν τον νοίαζει καθόλου.
Καλό είναι το μπάσκετ αλλά ο βασιλίας είναι το ποδόσφαιρο και ο πόνος είναι το ποδόσφαιρο.
Πήγαίνω με διαρκείας και στα δύο αθλήματα μέχρι πέρισυ,φέτος ο σοφέρ έβγαλε 4000 και τα έδωσε εκεί που ήθελε(ήθελε και δηλώσεις ενδιαφέροντος τρομάρα του....)
Άλλωστε πάντα θα υπάρχουν και υπέρμαχοι του σοφέρ όπωσ υπήρχαν πέρισυ στην θύρα 15 στο ΟΑΚΑ οπότε θα ακουέι μόνο αυτούς.
Άλλωστε η οικογένεια μας έχει κάνει μικρούς και σαν οπαδούς και σαν ομάδα και χωρίσ να αντιδράμε για το οτιδήποτε παρα μόνο λίγοι από εμάς.

 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Οσο ειναι ο Καβουρογιαννης ,ζησε Μαη μου να φας τριφυλι
 
OP
OP
S

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ΠΑΟ τρελλαιναμε παλι
 
OP
OP
S

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ο Τζιγκερ το πηρε το μαθημα εχθεσ απο την μισοαδεια Λεωφορο του αρεσε?
Ο Βελιτς ειδε εχθεσ τους παιχταραδες που εφερε(Εχω χρονια να δω στοπερ να κανει τοσες γκελες σε μεγαλη ομαδα-Αυτον τον Ματος τον εψαχνε καιρο?)Αραγε τυχαια ηταν στην Σαουδικη Αραβια ο Πεσειρο(Μα με τον Μαντζιο μπροστα με 42 πυρετο να επαιζε ο Νταμ πολυ καλυτερος θα ηταν-Τραυματίζεται ο ΛΕΟΝΤΙΟΥ και βαζει μεσα το χειροτερο μπακ ολων των εποχων του ΠΑΟ-Αυτος ο παπαδοπουλος γιατι 3 χρονια σερνεται?-Καλα ο νιλσον πως παιζει στην εθνικη κριμα-Ο τζιολης το κλασικο ακουνητο κορμι) Ενας Καραγκουνης δεν φερνει την ανοιξη!!!!
Ξυπνηστε αδέλφια και δειξτε τους την δυναμη σας.
Ο μορίς το α.... καλα περασε(Καποτε πεταξε την ενδοξη φανελα μας-Εχει βρισει παρα πολλες φορεσς τον πρασινο λαο) για να μην ξεχνιομαστε
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
....μαυρα χαλια και χτες...ας αφησουν οι τσατσοι του Βαρδηνογιαννη(Σερετης , Κοντος σημερα στην ΕΡΑ ΣΠΟΡ) τις γελοιοτητες περι μη ετοιμοτητας λογω timing και τραυματισμων...ο γαβρος εκανε παρτι με τις κεφαλιες μεσα στην περιοχη μας και απο τυχη δεν χασαμε 3-0..ματωνει η καρδια μου που τα γραφω αλλα η ξεφτιλα δεν εχει τελειωμο...Ρε σεις , συνειδητοποιησατε οτι στο ντερμπι της χρονιας η ιστορικη εδρα μας που χωραει μονο 16.000 ειχε αδεια καθισματα ? Ποτε θα βγουμε απο αυτο το τουνελ ?
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
τζιγγερ εισαι ηλιθιος
πουλα γιατι θα σε γαμησουμε
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δε μπορω να καταλαβω αυτο το thread!δε κταλαβα δεν εχουμε το πρασινε θεε παναθηναικε?
εκει τι λεμε δηλαδη?
εγω λεω να ανοιξω διαφορα thread ειναι καλος ο καραγκουνης?
ειναι καλος ο παπαδοπουλος?
ειναι καλος?
τι θα γινει!
 
OP
OP
S

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
δε μπορω να καταλαβω αυτο το thread!δε κταλαβα δεν εχουμε το πρασινε θεε παναθηναικε?
εκει τι λεμε δηλαδη?
εγω λεω να ανοιξω διαφορα thread ειναι καλος ο καραγκουνης?
ειναι καλος ο παπαδοπουλος?
ειναι καλος?
τι θα γινει!

Φιλαρακο αυτο το thread δεν αποθεωνει τον Παναθηναικο εκ προοιμιου αλλα κρινει τον Παναθηναικο και τα κακωσ κειμενα.Αν δεν σου αρεσει μπορει να μην το διαβαζεις.ΟΚ?
 
OP
OP
S

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
δε μπορω να καταλαβω αυτο το thread!δε κταλαβα δεν εχουμε το πρασινε θεε παναθηναικε?
εκει τι λεμε δηλαδη?
εγω λεω να ανοιξω διαφορα thread ειναι καλος ο καραγκουνης?
ειναι καλος ο παπαδοπουλος?
ειναι καλος?
τι θα γινει!

Επισης μπορει να κανεις οτι θες και να αποθεωσεις οποιον θες.
Ειτε τον παπαδοπουλο τον αχρηστο ειτε τον τζιγκερ τον μ....
ειτε ακομα και τον καρνεζη με τον σιοντη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom