Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
:headbang: :headbang: :headbang:
Γιατί?Από  την τσέπη  του  τα  πληρώνει???
Εξάλλου  μπορεί  να  ήταν  από  τις  προεκλογικές  του  υποσχέσεις!!!
Ρε μεγαλε θες να μας τρελανεις?
δηλαδη πρωτη φορα ακους κατι αντιστοιχο?
δεν εχεις ακουσει ποτε να φωταγωγητε η Αθηνα για τον παο η η θεσσαλονικη για τον παοκ??
η απλα κολλας στον Ολυμπιακο?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Στον Πειραιά είμαστε συνηθησμένοι όταν έχουμε εκλογές ΟΛΟΙ οι υποψήφιο βουλευτάδες,δημοτικοί σύμβουλοι-΄΄θέλω να γίνω πολιτικός αλλά δεν ξέρω τον τρόπο΄΄,-δημαρχαίοι & μαυρογιαλουραίοι ,στα προεκλογικά τους φυλλάδια λένε με στόμφο πόσο Ολυμπιακάρες είναι.Ολοι τους το κάνουν-Ολυμπιακοί κ μη.Πόσο μάλλον ο γνωστός φίλος του ΠΑΟΚ-που μας το παίζει κ δήμαρχος,κάτι πρέπει να κάνει για να μπορέσει να ικανοποιήσει τους πολίτες που τον ψήφισαν.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
προφανος "κολαει" στο οτι ητανε μια νικη....και οχι καποιο τροπαιο η κατι μεγαλυτερο...τες πα...αποψεις ειναι αυτες...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ρε μεγαλε θες να μας τρελανεις?
δηλαδη πρωτη φορα ακους κατι αντιστοιχο?
δεν εχεις ακουσει ποτε να φωταγωγητε η Αθηνα για τον παο η η θεσσαλονικη για τον παοκ??
η απλα κολλας στον Ολυμπιακο?
Εγώ  είπα  ότι  και  για  την  ομάδα  μου  να  γινότανε  θα  το   θεωρούσα  βλακεία!!!Τώρα  αν  δεν  καταλαβαίνετε...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τελικά ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ο Γκόντζος.Εθνική γιορτή ήταν χθες για να φωταγωγηθεί ο Πειραιάς.Αν είναι δυνατόν να φωταγωγείς μια πόλη από για μια απλή νίκη στο ποδόσφαιρο.Άρα για να φωταγωγηθεί σημαίνει ότι αναδείχθηκε σε εθνική γιορτή η νίκη του Ολυμπιακού,άρα Γκόντζο sorry είχες δίκιο.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Πόσες φορές φωταγωγήθηκε η Αθήνα από την κ. Μπακογιάννη και τον κ. Κακλαμάνη? Δεν φωταγωγήθηκε η Ελλάδα. Ο Πειραίας του ΟΣΦΠ(για να μην ξεχνιόμαστε) φωτίστηκε. Που είναι το παράλογο, γιατί θα τρελαθούμε τελείως.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Πόσες φορές φωταγωγήθηκε η Αθήνα από την κ. Μπακογιάννη και τον κ. Κακλαμάνη?
πες τα ρε φιλε....
αντε γιατι θα τρελαθουμε τελειως...
αντε σας τα λεει και Παναθηναικος....
 

Επισκέπτης
Τελικά ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ο Γκόντζος.Εθνική γιορτή ήταν χθες για να φωταγωγηθεί ο Πειραιάς.Αν είναι δυνατόν να φωταγωγείς μια πόλη από για μια απλή νίκη στο ποδόσφαιρο.Άρα για να φωταγωγηθεί σημαίνει ότι αναδείχθηκε σε εθνική γιορτή η νίκη του Ολυμπιακού,άρα Γκόντζο sorry είχες δίκιο.
ρε dark ληγμενα περνεις???μια το παιζεις συγκαταβατικος & μια προκαλεις..τι σοι κωλοτουμπας εισαι & εσυ???nik30 ελα μαζεψε τον φιλο σου που παλι τρωγεται για καυγα & μην τυχον ξαναπροσπαθησεις να νουθετησεις εμενα αν δεν τα καταφερνεις με τον κολλητο σου..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
προφανος "κολαει" στο οτι ητανε μια νικη....και οχι καποιο τροπαιο η κατι μεγαλυτερο...τες πα...αποψεις ειναι αυτες...
Σε  περίπτωση  Ευρωπαικής  κούπας  το  καταλαβαίνω  nik...ή  αν  μια  ομάδα  μας  φτάσει  ας  πούμε  στους  4  του  Τσάμπιονς  Λίγκ!Αλλά  για  μία  νίκη???Δηλαδή  την  προηγούμενη  εβδομάδα  που  νικήσαν  και  οι  5  στο  Ουέφα  θα  έπρεπε  να  έχει  φωταγωγηθεί  η  μισή  Ελλάδα!Τέλος  πάντων,εγώ  απλά  το  ανέφερα  ως  ένα  ακόμα  δείγμα  των  "έργων"  που  επιτελούν  οι  Έλληνες  πολιτικοί!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ε δεν παλεύεται άλλο... Εδώ το άσπρο έγινε μαύρο και τούμπαλιν...
θα μας απαγορεψουν να "αισθανομαστε" και να πανηγυριζουμε για τις ομαδες μας σε λιγο για να ειμαστε "κυριοι"
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κακώς φωταγωγήθηκε η ΑΘήνα για τον ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ.Εκτός αν ήταν η Εθνική.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
στο διπλό που θα πάρουμε με την ρεαλ θα είναι και επισημη αργία :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ρε dark ληγμενα περνεις???μια το παιζεις συγκαταβατικος & μια προκαλεις..τι σοι κωλοτουμπας εισαι & εσυ???nik30 ελα μαζεψε τον φιλο σου που παλι τρωγεται για καυγα & μην τυχον ξαναπροσπαθησεις να νουθετησεις εμενα αν δεν τα καταφερνεις με τον κολλητο σου..

Φαίνετε ότι τα ληγμένα τα παίρνεις εσύ-αποδεδειγμένα κιόλας.Προφανώς κ δεν κρίνω σωστό το φύλλο της DERBY,αλλά αν μου φωταγωγείται ο Πειραιάς σε κάτι τόσο απλό,σημαίνει ότι από μόνοι σας οι Ολυμπιακοί το αναγάγετε σε εθνική γιορτή.Συνειρμό έκανα όχι ότι το θεωρώ σωστό.Απλά φαίνεται ότι έχεις μικρό μυαλό να καταλάβεις τι ακριβώς εννοούσα.Είσαι κ 45άρης.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να το συνεχίσουμε...

Ο εκάστοτε Δήμαρχος μπορεί και αποφασίζει αν και για πιο λόγο θα φωταγωγήσει την πόλη του (Αθήνα – Πειραιάς – Θεσσαλονίκη έχουν φωταγωγηθεί κατά το παρελθόν)...  για άλλους είναι βλακεία σε άλλους όμως αρέσει...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ρε dark ληγμενα περνεις???μια το παιζεις συγκαταβατικος & μια προκαλεις..τι σοι κωλοτουμπας εισαι & εσυ???nik30 ελα μαζεψε τον φιλο σου που παλι τρωγεται για καυγα & μην τυχον ξαναπροσπαθησεις να νουθετησεις εμενα αν δεν τα καταφερνεις με τον κολλητο σου..
δεν εχω καμια προθεση πλεον να "νουθετησω" κανεναν.....αμα γουσταρετε καβγαδες προβλημα σας...δεν θα αρχισω να λεω ποιος ξεκινησε ποιος συνεχισε κτλ....ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!!!!αμα δεν μπορουμε ακομα και σημερα που γεμισε το θρεντ σας απο συχαρικια(100% ειληκρινη...)να συνυπαρξουμε ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ.......

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
αυτο ποιος το κρινει??????

Προσωπικά μιλάω.Για σένα καλώς έκαναν κ τον φωταγώγησαν τον Πειραιά.Αντί να κοιτάξουν οι δημαρχαίοι τα τεράστια χρέη που έχουν ,μου χαλάνε λεφτά σε παπαριές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom