Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Λοιπον δεν καταλαβαινω γιατι οταν λεω την γνωμη μου εγω προκαλω ενω οταν την λεει ο καθε ΑΣΧΕΤΟΣ και ΑΝΤΙ-Ολυμπιακος εχει δικιο....
οπως εγραψα και το βραδυ μετα το ματς ο Θρυλος του Ελληνικου Αθλητισμου , το Μεγαλυτερο Αθλητικο  Σωματειο της Ελλαδος εχθες το βραδυ εκτος απο τους Συμπαθεις κατα τα αλλα Γερμανους , ΓΑΜΗΣΕ ΚΥΡΙΩΣ ολους αυτους που καραδοκουσαν να κοροιδεψουν και να λοιδορισουν τον Ολυμπιακο
ο Ολυμπιακος εχθες απλα αντι να γαμαει τις Ομαδουλες σας στην Ελλαδα(που το κανει χρονια)
γαμησε και τα "ξενα αρχιδια σας"


Ποιες είναι αυτές οι ομαδούλες;;;
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Λοιπον δεν καταλαβαινω γιατι οταν λεω την γνωμη μου εγω προκαλω ενω οταν την λεει ο καθε ΑΣΧΕΤΟΣ και ΑΝΤΙ-Ολυμπιακος εχει δικιο....
οπως εγραψα και το βραδυ μετα το ματς ο Θρυλος του Ελληνικου Αθλητισμου , το Μεγαλυτερο Αθλητικο  Σωματειο της Ελλαδος εχθες το βραδυ εκτος απο τους Συμπαθεις κατα τα αλλα Γερμανους , ΓΑΜΗΣΕ ΚΥΡΙΩΣ ολους αυτους που καραδοκουσαν να κοροιδεψουν και να λοιδορισουν τον Ολυμπιακο
ο Ολυμπιακος εχθες απλα αντι να γαμαει τις Ομαδουλες σας στην Ελλαδα(που το κανει χρονια)
γαμησε και τα "ξενα αρχιδια σας"

Αντί να χαίρεσαι για την ομάδα σου, κλπ... κάθεσαι και χαλάς την ζαχαρένια σου... για το τι θα γράψει ο καθένας...

Ξεκόλλα ρε και κοίτα την πάρτη σου (πρωί πρωί και είσαι μέσα στα νεύρα)
 

Επισκέπτης
Λοιπον δεν καταλαβαινω γιατι οταν λεω την γνωμη μου εγω προκαλω ενω οταν την λεει ο καθε ΑΣΧΕΤΟΣ και ΑΝΤΙ-Ολυμπιακος εχει δικιο....
οπως εγραψα και το βραδυ μετα το ματς ο Θρυλος του Ελληνικου Αθλητισμου , το Μεγαλυτερο Αθλητικο  Σωματειο της Ελλαδος εχθες το βραδυ εκτος απο τους Συμπαθεις κατα τα αλλα Γερμανους , ΓΑΜΗΣΕ ΚΥΡΙΩΣ ολους αυτους που καραδοκουσαν να κοροιδεψουν και να λοιδορισουν τον Ολυμπιακο
ο Ολυμπιακος εχθες απλα αντι να γαμαει τις Ομαδουλες σας στην Ελλαδα(που το κανει χρονια)
γαμησε και τα "ξενα αρχιδια σας"
ρε παιχταρα μου τι ασχολεισαι???γραψτους στα παπαρια σου..

[move]φερτε να πιω
να ξημερωθω
  πω-πω-πω
τι τσιμπουκι
ηταν αυτο!!!
[/move]
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
τους χελακηδες,μπαμπηδες & τους λοιπους ολυμπιακαρες,ο λαος του ΘΡΥΛΟΥ τους εχει γραμμενους στην καραπουτσακλαρα του..οσο για τους γκορτζους & λοιπους πικραμενους απλα τους αγνοει..

Ρε φίλε θα ήθελα να ήμουν σε μια γωνιά χθες βράδυ και να έβλεπα την αντίδραση του Ίβιτις μετά το ανεπανάληπτο διπλό...

Όσο για τους δημοσιογράφους  που λες... είναι experts στις κωλοτούμπες... από σήμερα θα αρχίζουν να εκθειάζουν τον Λεμονή...

Αν όμως δεν του έβγαινε η αλλαγή Κοβασεβιτς (συμμετοχή στα 2 γκολ) – Γκαλετι (ο πιο επικίνδυνος μέχρι εκείνη τι στιγμη, αν και δεν ξέρω πόσο θα άντεχε ακόμα)... μπορείς να φανταστείς τι θα έγραφαν σήμερα για το κοουτσάρισμα και το φόβο να παίξει επιθετικά (αφήνοντας και τον Γκαλέτι μέσα)...

Ρε δεν τους πιάνεις πουθενά λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...   :headbang:

 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ρε αλεξανδρε ...ελεος.....κανατε μια τεραστια νικη σχεδον ολοι γραφουνε συχαρικια...και εσυ βγαζεις χολη..?
αποκαλεις τις ελληνικες ομαδες ομαδουλες που τις γαματε καθε χρονο και βρηκες σημερα μετα απο τετοια νικη να τα πεις...?
θα επρεπε να χερεσε για την νικη....

...τες πα γνωμη μου....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εγώ περιμένω να μάθω,ποιες είναι αυτές οι μικρές ομαδούλες που γαμάτε κ τις γαμήσατε χθες;;;;Φιλικά πάντα.
 

Επισκέπτης
Ρε φίλε θα ήθελα να ήμουν σε μια γωνιά χθες βράδυ και να έβλεπα την αντίδραση του Ίβιτις μετά το ανεπανάληπτο διπλό...

Όσο για τους δημοσιογράφους  που λες... είναι experts στις κωλοτούμπες... από σήμερα θα αρχίζουν να εκθειάζουν τον Λεμονή...

Αν όμως δεν του έβγαινε η αλλαγή Κοβασεβιτς (συμμετοχή στα 2 γκολ) – Γκαλετι (ο πιο επικίνδυνος μέχρι εκείνη τι στιγμη, αν και δεν ξέρω πόσο θα άντεχε ακόμα)... μπορείς να φανταστείς τι θα έγραφαν σήμερα για το κοουτσάρισμα και το φόβο να παίξει επιθετικά (αφήνοντας και τον Γκαλέτι μέσα)...

Ρε δεν τους πιάνεις πουθενά λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...   :headbang:
απο λαμογια ολυμπιακαρες εχουμε χορτασει τοσα χρονια..οσοι διαθετουν ελαχιστη φαια ουσια,τους ξερουν πολυ καλα & δεν τους περνουν στα σοβαρα..οι υπολοιποι ειναι αξιοι της μοιρας τους..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ περιμένω να μάθω,ποιες είναι αυτές οι μικρές ομαδούλες που γαμάτε κ τις γαμήσατε χθες;;;;Φιλικά πάντα.
Οι οπαδοι τους που κρυβονται και  καραδοκουσαν να κοροιδεψουν και να λοιδορισουν τον Ολυμπιακο ξερουν ...
δεν χρειαζεται να το πω εγω..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κ συ βγάζεις οπαδική χολή,σε μια μέρα που ΟΛΟΙ μας είπαμε ειλικρεινή συγχαρητήρια  στην ομάδα σας;;Είναι σωστό αυτό;;;;
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Ηρεμήστεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...

Όπως έλεγε και παλιότερα η διαφήμιση της Δασικής Υπηρεσίας... «Μια σπίθα αρκεί, για να φέρει την καταστροφή»  ;)
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Κ συ βγάζεις οπαδική χολή,σε μια μέρα που ΟΛΟΙ μας είπαμε ειλικρεινή συγχαρητήρια  στην ομάδα σας;;Είναι σωστό αυτό;;;;
Mα νομίζω οτι είμαι συγκεκριμένος....
απευθύνομαι σε αυτους που περίμεναν στην γωνία τον Ολυμπιακό να τον λοιδορήσουν και να τον Κοροϊδέψουν....
"αυτοί" λοιπον καλα κάνουν και θίγονται απο τα λεγόμενα μου ...
οι υπόλοιποι γιατί θίγονται??????
οσο για το "οπαδικη" χολη δεν εκρυψα ποτε ειμαι "οπαδος" φανατικος....
γιατι πρεπει να κρυβομαστε πισω απο δηθεν καθωςπρεπεισμους ???
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Mα νομίζω οτι είμαι συγκεκριμένος....
απευθύνομαι σε αυτους που περίμεναν στην γωνία τον Ολυμπιακό να τον λοιδορήσουν και να τον Κοροϊδέψουν....
"αυτοί" λοιπον καλα κάνουν και θίγονται απο τα λεγόμενα μου ...
οι υπόλοιποι γιατί θίγονται??????
ΑΛΕΞ το ξερεις οτι αυτο που λες ΔΕΝ στεκει!!!!!!!!
αμα βγω και βρισω τους οπαδους του ολυμπιακου θα σε πειραξει παροτι δεν εννοω ΕΣΕΝΑ......εισαι φαουλ!!!!!και ιδιος την στιγμη που επελεξες να το κανεις....ΔΕΝ πιστευω οτι θελεις να χαλασεις(ΕΣΥ τουλαχιστον ) το ομορφο κλιμα που ξεκινησε απο το πρωι...

τωρα ειδα το κομματι που προσθεσες!!!!!
θεωρω οτι ολοι οσοι δωσανε συχαρικια σημερα τα εννοουν!!!!!
αρκετα ειπα σταματαω εδω...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ΑΛΕΞ το ξερεις οτι αυτο που λες ΔΕΝ στεκει!!!!!!!!
αμα βγω και βρισω τους οπαδους του ολυμπιακου θα σε πειραξει παροτι δεν εννοω ΕΣΕΝΑ......εισαι φαουλ!!!!!και ιδιος την στιγμη που επελεξες να το κανεις....ΔΕΝ πιστευω οτι θελεις να χαλασεις(ΕΣΥ τουλαχιστον ) το ομορφο κλιμα που ξεκινησε απο το πρωι...
τωρα ειδα το κομματι που προσθεσες!!!!!
θεωρω οτι ολοι οσοι δωσανε συχαρικια σημερα τα εννοουν!!!!!
αρκετα ειπα σταματαω εδω...
Τελος παντων θα δεχτω την Γνωμη σου ακομα και αν διαφωνω
Ζητω συγνωμη απο αυτους που θιχτηκαν ενω δεν επρεπε να θιχτουν....
απο τους αλλους ΟΧΙ...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
1) Το διπλό είναι γεγονός...
2) Ο Λεμονής ξαφνικά έγινε προπονηταράς;
3) Τι θα γινόταν αν ο Λεμονής έβγαινε στις δηλώσεις κι έλεγε, «εντάξει, όλα πήγαν καλά, γράψαμε ιστορία αλλά παραιτούμαι»;
4) Ο Κοβάσεβιτς τελικά είναι... παππούς και φοράει φακούς επαφής;
5) Ο Πατσατζόγλου είναι αυτός ο γνωστός, αργός, βαρύς που δεν... επέστρεψε ποτέ από το ποδόσφαιρο;
6) Το «έγκλημα» του Λεμονή με τον Γκαλέτι θα το δει κανείς; Ακούς εκεί, αλλαγή...
7) Ήταν το καλύτερο ματς του «τελειωμένου» Τζόρτζεβιτς σε εκτός έδρας αγώνα στην Ευρώπη ή όχι;
8) Να παίξει ο Αντώνης Νικοπολίδης ένα χρόνο ακόμη ή να το... κόψει;
9) Πόσα... πρωτοσέλιδα «φιλικών» εντύπων «χάλασε» το συγκρότημα του Λεμονή. Έλεος, υπάρχει και Θεός...
10) Θα έχουν άδικο αν οι οπαδοί του Ολυμπιακού που βρέθηκαν στη Βρέμη κυκλοφορήσουν ένα μπλουζάκι με μήνυμα, «ήμουν κι εγώ εκεί»;
11) Πόσος κόσμος που πόνταρε στον «1» της Βέρντερ κλαίει τα χρήματά του;
12) Ο Ντομί έστω κι αν τραυματίστηκε, γιατί «αναγεννήθηκε» όταν έφυγε ο Σόλιντ;
13) Οι μεταγραφές είναι του Ίβιτς ή του Λεμονή; Φτάνει πια...
14) Πρόκριση στους «16» του θεσμού ή στους «4» του ΟΥΕΦΑ και απώλεια τίτλου χωνεύεται;
15) Ο Στολτίδης είναι ή δεν είναι τελικά αργός;
16) Ο Λεντέσμα έγινε... λύκος για πρώτη φορά;
17) Αν ο Τοροσίδης κάνει άλλα πέντε τέτοια ματς, μένει στον Ολυμπιακό ή όχι;
18) Μπορεί να στεναχωρήθηκε ο Ριβάλντο ή ο Καστίγιο που δεν ήταν εκεί;
19) Πότε θα κυκλοφορήσει σε DVD αυτό το ματς;
20) Μήπως το δεύτερο ημίχρονο θα είναι σεμινάριο ποδοσφαίρου;
21) Οι «ερυθρόλευκοι» στην επανάληψη βγήκαν μόνοι τους μπροστά ή τους είπε ο Λεμονής;
22) Μήπως ο Λούα Λούα πρέπει να γίνει πιο ομαδικός;
23) Είναι αδικημένοι οι Κωνσταντίνου, Νούνιες ή όχι;
24) Ο Αρτσούμπι θα αφήσει στον πάγκο τον Τζόρτζεβιτς ή όχι; Μάλιστα...
25) Αν η Ρεάλ επικρατούσε της Λάτσιο στη Ρώμη, μήπως δεν χανόταν η πρόκριση (έστω και στο ΟΥΕΦΑ);
26) Ο Άντιτς το είδε το ματς ή όχι;
27) Ο Σωκράτης Κόκκαλης νιώθει δικαιωμένος για την επιλογή του με τον Λεμονή ή όχι;
28) Ο Ολυμπιακός έκανε το διπλό επειδή δαπάνησε χρήματα το καλοκαίρι στις μεταγραφές. Ναι ή όχι;
29) Έδωσε βαθμούς στο ελληνικό ποδόσφαιρο ή όχι ο Ολυμπιακός;
30) Γιατί δάκρυσε ο Λεμονής;
31) Δηλαδή αν ήταν πανέτοιμος ο Ραούλ Μπράβο τι θα γινόταν;
32) Ο Πειραιάς γιατί... φωταγωγήθηκε;
33) Αν ο Ολυμπιακός έπαιζε έτσι και στο «Κλεάνθης Βικελίδης» τι θα γινόταν;
34) Ο Λεμονής σήκωσε το δικό του... λάβαρο επανάστασης;
35) Ο Σάαφ αν ήταν στον Ολυμπιακό θα... έκανε παρέλαση;
36) Ο Ντιέγκο έπαιξε;
37) Τι πρέπει να κάνει ο Ολυμπιακός για να μείνει έξω;
38) Τα «μηνύματα» από το ελληνικό πρωτάθλημα έχουν παρθεί;
40) «Έγινε διπλό, έγινε διπλό, έγινε διπλό»
41) Θα γεμίσει το Καραϊσκάκη με την Καλαμαριά ή όχι;
42) Ήταν γούρικη η γραβάτα του Γιάννη Μώραλη;
43) Ο... Μπιγκόν το είδε το ματς ή όχι;
44) Πολύ κουβά και γενικά και ειδικά.
45) Αληθεύει ότι όσοι έπαιζαν «1» το ματς, έλεγαν χαρακτηριστικά: «Ή λεφτά ή χαρά;»
46) Τα εξώφυλλα του διπλού θα μπουν στο μουσείο;
47) Ποιος «ερυθρόλευκος» πήγε ταμείο;
48) Η μπάλα θέλει και ψυχή, θέλει και... αρχιδια.
49) Ποιος πρώην θα στείλει συγχαρητήρια επιστολή;
50) Πάντα στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε παρατήρηση... Να είστε καλά.
πολυ καλο κειμενο.....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σταματάω εδώ.Κάποιοι αποδεικνύουν ότι ακόμα κ σε στιγμές χαράς ,είναι ΄΄μικροί΄΄ & ΄΄φτηνοί΄΄ κ δεν αξίζει η επικοινωνία μαζί τους σε καμμιά περίπτωση.Συγχαρητήρια κ πάλι κ να είστε καλά.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Σταματάω εδώ.Κάποιοι αποδεικνύουν ότι ακόμα κ σε στιγμές χαράς ,είναι ΄΄μικροί΄΄ & ΄΄φτηνοί΄΄ κ δεν αξίζει η επικοινωνία μαζί τους σε καμμιά περίπτωση.Συγχαρητήρια κ πάλι κ να είστε καλά.
σου ειπα να σταματησεις και μαλον με γραφεις στα αρχιδια σου....σβησε το τελευταιο ποστ που εκανες ΚΑΙ ΑΣΤΟ ΝΑ ΠΑΕΙ......
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Σταματάω εδώ.Κάποιοι αποδεικνύουν ότι ακόμα κ σε στιγμές χαράς ,είναι ΄΄μικροί΄΄ & ΄΄φτηνοί΄΄ κ δεν αξίζει η επικοινωνία μαζί τους σε καμμιά περίπτωση.Συγχαρητήρια κ πάλι κ να είστε καλά.
Πραγματικα δεν βλεπω τον λογο να με προσβαλεις και να εκνευριζεσαι
νομιζω οτι ειμαι πολυ συγκεκριμενος σε αυτα που λεω...
κριμα...
εκτος και αν ανηκεις στην κατηγορια που ανεφερα πριν ....οποτε?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Επρεπε να εχει γαμησει πολλες ομαδες ο ολυμπιακος τοσα χρονια.
Για μενα ειναι αυτονοητο να κερδιζεις τον αντιπαλο σου οταν δεν ειναι στην καλυτερη συνατη κατασταση. Τη Λατσιο επρεπε να την ειχε γαμησει ο γαβρος αλλα μαλακιστηκε.
Χρονια τωρα ο Γαβρος παιζει με ομαδες που σερνονται την περιοδο που τις αντιμετωπιζει και ομως δεν τα εχει καταφερει.
Και η Λατσιο και η Βερντερ και η Ρεαλ(?) δεν ειναι πολυ ανωτερες του Γαβρου. Ο Γαβρος μπορει με τους παικτες που εχει να περασει στον επομενο γυρο.

Για μενα δεν ειναι μερα κωλοτουμπας αλλα μερα σιωπηλης ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ για τον γαβρο οπαδο.

Αν και Βαζελος μεχρι το κοκκαλο, θα γουσταρα εναν   προπονητη - προεδρο - παικτη,  να δακρυσει για την ομαδα μου οπως εκανε χθες ο Λεμονης... αυτο για οποιον παιρνει στροφες λεει πολλα.

Και πιστεψτε με ολοι Γαβροι ,Βαζελια, Χανουμια θα γουσταραν 3 ομαδες τσου λου.Κανεναν δεν πειραξε η χτεσινη επιτυχια του γαβρου.

τα ειπες ολα οπως ειναι στην πραγματικοτητα.Ευγε σου για να τα βλεπουν και κομπλεξαρες του θρεντ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom