Νέα

The Rookie

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leader96
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 741
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.170
Like
3.217
Πόντοι
456
εδω μιλαμε οι φαν του ρουκυ που παιζει στο μακ τιβι..ο νολαν ο ουεστ και η τσεν ειναι 3 καινουριοι αστυνομικοι στη πιο διασημη αστυνομια του κοσμου,το lapd..σε καθε επεισοδιο βλεπουμε τρομερη δραση στους ατελειωτους δρομους του λος αντζελες,περιπολιες πιστολιδια αλλα και twists..εσας σας αρεσει η σειρα?ειναι με διαφορα η πιο καλη αστυνομικη σειρα?
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
1
Like
6.552
Πόντοι
2.306
Να αφησεις την πολλη τηλεορσση και να βγεις εξω, καλοκαιρακι ειναι, ολο και κανενα τυχερο θα σου κατσει.
 

Cheetah_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2024
Μηνύματα
168
Κριτικές
7
Like
850
Πόντοι
301
Είναι με διαφορά η καλύτερη σειρά.
Την έχει ολόκληρη στο cosmote TV. Εγώ την τελείωσα και τώρα περιμένω την έβδομη σεζόν.

Αυτή η Τσεν η νταρντανα πολύ δυνατή. Αλλά και η μαύρη ντετέκτιβ δυνατό άγριο θηλυκό
 
  • Like
Αντιδράσεις: taper

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
285
Like
338
Πόντοι
21
Να αφησεις την πολλη τηλεορσση και να βγεις εξω, καλοκαιρακι ειναι, ολο και κανενα τυχερο θα σου κατσει.
Είτε απάντησε στο τη ζητάει το παιδί η βούλωσε το. Άσε της πίπες.
 
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.170
Like
3.217
Πόντοι
456
Να αφησεις την πολλη τηλεορσση και να βγεις εξω, καλοκαιρακι ειναι, ολο και κανενα τυχερο θα σου κατσει.
Μπα προτιμώ να βλέπω ρούκι παρά να τρώω πίτες και άσχημες συμπεριφορές από κατώτερες ελλεινιδες να μου χαλαν
ε τη ψυχολογία.με το ρούκι βλέπεις λιγο πιστόλι λίγο μπατσαρία λίγο Καλιφόρνια και σου φτιάχνει τη ψυχολογία δεν στη χαλαει όπως με τις ελλεινιδες..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Cheetah_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2024
Μηνύματα
168
Κριτικές
7
Like
850
Πόντοι
301
Μπα προτιμώ να βλέπω ρούκι παρά να τρώω πίτες και άσχημες συμπεριφορές από κατώτερες ελλεινιδες να μου χαλαν
ε τη ψυχολογία.με το ρούκι βλέπεις λιγο πιστόλι λίγο μπατσαρία λίγο Καλιφόρνια και σου φτιάχνει τη ψυχολογία δεν στη χαλαει όπως με τις ελλεινιδες..
Εντάξει ωραία είναι και τα έξω αλλά επειδή δεν υπάρχει ρευστό να τρέχουμε όλη μέρα νύχτα έξω το Rookie και το πιστολιδι είναι πολύ καλή παρέα μέσα.
 
OP
OP
leader96

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.170
Like
3.217
Πόντοι
456
Εντάξει ωραία είναι και τα έξω αλλά επειδή δεν υπάρχει ρευστό να τρέχουμε όλη μέρα νύχτα έξω το Rookie και το πιστολιδι είναι πολύ καλή παρέα μέσα.
Γαμαει η σειρά..το Μακ τιβι τώρα παίζει επεισόδια του 2021.βεβεαια το βάζουν πολύ αργά στης μια η ωρα
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
1
Like
6.552
Πόντοι
2.306
Είτε απάντησε στο τη ζητάει το παιδί η βούλωσε το. Άσε της πίπες.
Γκομενος του εισαι και μιλας εκ μερους του?
Μαθε να γραφεις μπουφο, θα μου κανεις και μαθημα.
τις: αιτιατική πληθυντικού, οπως λεμε « τις πιτες με κορταρι»
γκεγκε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπα προτιμώ να βλέπω ρούκι παρά να τρώω πίτες και άσχημες συμπεριφορές από κατώτερες ελλεινιδες να μου χαλαν
ε τη ψυχολογία.με το ρούκι βλέπεις λιγο πιστόλι λίγο μπατσαρία λίγο Καλιφόρνια και σου φτιάχνει τη ψυχολογία δεν στη χαλαει όπως με τις ελλεινιδες..
Κατσε με το πιστολιδι τοτε:jerking::jerking:
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.508
Like
5.062
Πόντοι
1.056
Γκομενος του εισαι και μιλας εκ μερους του?
Μαθε να γραφεις μπουφο, θα μου κανεις και μαθημα.
τις: αιτιατική πληθυντικού, οπως λεμε « τις πιτες με κορταρι»
γκεγκε?


l-14109.jpg
 

Cheetah_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2024
Μηνύματα
168
Κριτικές
7
Like
850
Πόντοι
301
Γαμαει η σειρά..το Μακ τιβι τώρα παίζει επεισόδια του 2021.βεβεαια το βάζουν πολύ αργά στης μια η ωρα
Αλβανε άσε τις σειρές κ πιάσε το μυστρί
Για ποιον λέει ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γαμαει η σειρά..το Μακ τιβι τώρα παίζει επεισόδια του 2021.βεβεαια το βάζουν πολύ αργά στης μια η ωρα
Το έχει ολόκληρο η cosmote TV.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom