Νέα

Θα παίρνατε στα σοβαρά μια 50άρα αν σας το έδινε από την πρώτη βραδιά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chris75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Απλά θέλω να δω πως αντιμετωπίζουμε τις κυρίες πρωτης βραδιας
5Οαρα φιλε αν δεν γινει κατι απο το πρωτο βραδυ.. μπορει να σε κυνηγαει καμια βδομαδα πρωι- βραδυ μεχρι να της κατσεις.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Εγώ πάλι πιστεύω ότι γαρνιτούρα είναι όλη η ιστορία :grin:
Γιατί να σου πει ένα τέτοιο παραμύθι δε βρίσκω το λόγο φίλε.
Μια χαρά τα είπε ο άνθρωπος και παρουσίασε μια ιστορία που θα μπορούσε να συμβεί.
Το μόνο σημείο που εμένα με χάλασε είναι το σχόλιο του πορτιερη.
Ίσως και να είναι γαρνιτούρα με σκοπό να μας πει ο φίλος ότι δεν είχε ανάγκη το αγκυροβόλιο σε μια μεγαλύτερη η σε κάποια γενικώς και πως πέρναγε η μπογιά του άνετα,καθώς είχε κι άλλες κατακτήσεις(βάση στόματος πορτιερη)
Απλά ξεχώρισε εκείνη τη συγκεκριμένη που έτυχε να είναι μεγαλύτερη του για λόγους που μόνο αυτός γνωρίζει καλά.
Αυτό είναι και όχι ότι ο φίλος λέει δράκους.
Δε βρίσκω ούτε υπερβολή ούτε διάθεση για τρολαρισμα στην περιγραφή του.
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.532
Κριτικές
11
Like
3.408
Πόντοι
4.615
Το θέμα δεν είναι ότι βρέθηκε κάποια να περασουμε καλά. Αλλά για το παμε παραπεραξερωντας πως έχει 2 χωρισμούς και βέβαιοι ότι έχει γαμηθει καλά πως θα την κοιταγατε απλά να γαμησουμε να περασουμε καλά και μετά η ουστ. Θα είσασταν διαθετημενοι να τις πληρωνετε τα γούστα μόνο και μόνο για να γαμάτε
Αν κατανοώ καλά, το πρόβλημά σου δεν είναι το σεξ από το πρώτο βράδυ αλλά τη βρίσκεις ''περπατημένη'' στο παρελθόν, έχοντας γράψει πολλά χιλιόμετρα.
Κοίτα να δεις, αν εσένα σε χαλάει, ό,τι και να σου πω εγώ και καθένας μας, θα σε χαλάει. Και αν σε χαλάει εσένα (δικαίως ή αδίκως), κάποια στιγμή θα σου ξεσπάσει όλο αυτό.
Έχω βρεθεί σε αντίστοιχη θέση; πολύ καλό γαμήσι εξαρχής ξηγημένη σε όλα, είχε βαρύ ''παρελθόν'' κατά βάση με κατακάθια (στα δικά μου μάτια). Δε μου έβγαινε για κάτι σοβαρό, εκείνη καψούρα με κυνήγαγε. Όποια προσπάθεια και να έκανα επανασύνδεσης, ήταν απλά για να την πηδάω ξεφτιλίζοντάς την και μετά να φεύγω.
Μπορεί να ήμουν άδικος, δε μου βγήκε κάτι άλλο όμως. Και ούτε θα επρόκειτο να μου βγει αλλιώς, και επειδή δεν ήμουν διατεθειμένος να την πληρώνω για λίγα γούστα έφυγα οριστικά και αμετάκλητα.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.241
Κριτικές
40
Like
21.401
Πόντοι
12.896
Αυτός που θεωρεί ότι μια γυναίκα που το κάνει από την πρώτη βραδιά είναι πουτάνα όπως και αυτός που θεωρεί ότι μια 50ρα πρέπει να μην έχει ορμές και να είναι μαζεμένη, μάλλον μουνί βλέπει μόνο σε παραλία γυμνιστών.
Με κάτι τέτοιες αντιλήψεις του Μεσαίωνα έχετε κάνει τις Ελληνίδες να φοβούνται μη γαμηθούν και μετά βγαίνετε και λέτε "μα τι ξινές που είναι οι Ελληνίδες..."
πες τα χρυσοστομεεε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.734
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Γιατί να σου πει ένα τέτοιο παραμύθι δε βρίσκω το λόγο φίλε.
Μια χαρά τα είπε ο άνθρωπος και παρουσίασε μια ιστορία που θα μπορούσε να συμβεί.
Το μόνο σημείο που εμένα με χάλασε είναι το σχόλιο του πορτιερη.
Ίσως και να είναι γαρνιτούρα με σκοπό να μας πει ο φίλος ότι δεν είχε ανάγκη το αγκυροβόλιο σε μια μεγαλύτερη η σε κάποια γενικώς και πως πέρναγε η μπογιά του άνετα,καθώς είχε κι άλλες κατακτήσεις(βάση στόματος πορτιερη)
Απλά ξεχώρισε εκείνη τη συγκεκριμένη που έτυχε να είναι μεγαλύτερη του για λόγους που μόνο αυτός γνωρίζει καλά.
Αυτό είναι και όχι ότι ο φίλος λέει δράκους.
Δε βρίσκω ούτε υπερβολή ούτε διάθεση για τρολαρισμα στην περιγραφή του.

Λέει και ότι έμειναν μαζί χρόνια.Δηλαδή μια 40αρα,εύκολα παρουσιάζει στον περίγυρο της ως σχέση έναν 26αρη;

Για να συμβούν αυτά,ή βρήκε κάποια προχωρημένη ή ο τύπος δούλευε τίποτα νύχτα που εκεί τους την πε΄φτουν όλες οι ηλικίες
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Λέει και ότι έμειναν μαζί χρόνια.Δηλαδή μια 40αρα,εύκολα παρουσιάζει στον περίγυρο της ως σχέση έναν 26αρη;

Για να συμβούν αυτά,ή βρήκε κάποια προχωρημένη ή ο τύπος δούλευε τίποτα νύχτα που εκεί τους την πε΄φτουν όλες οι ηλικίες
Αυτό μόνο ο ίδιος μπορεί να μας το απαντήσει
Πως την παρουσίασε στον περίγυρο.
Αν και οκ προσωπικά καταλαβαίνω
Στ αρχιδια μου για τον περίγυρο
Και τραβελο τους παρουσίαζα για σχέση μου
Γραμμένους τους έχω
Οπότε κατανοώ
Δε μου φαίνεται αδιανόητο
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.734
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Αυτό μόνο ο ίδιος μπορεί να μας το απαντήσει
Πως την παρουσίασε στον περίγυρο.
Αν και οκ προσωπικά καταλαβαίνω
Στ αρχιδια μου για τον περίγυρο
Και τραβελο τους παρουσίαζα για σχέση μου
Γραμμένους τους έχω
Οπότε κατανοώ
Δε μου φαίνεται αδιανόητο

Πώς τον παρουσίασε αυτή,όχι αυτός.

Εμας θα μας έδιναν και συγχαρητήρια στα 26 αν τα είχαμε με 40αρα γυναικάρα.(μόνο η μάνα μας θα μας τα'πρηζε)
 
Τελευταία τροποποίηση:

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
22
Like
7.196
Πόντοι
3.446
Εννοείται και θα την έπαιρνα. Και την 50αρα και την 40αρα και ολες. Αυτά τα ταμπού με τις πρώτες βραδιές και τα πρώτα ραντεβού κλπ νομίζω καποτε πρεπει να σπάσουν. Ενήλικες άνθρωποι είμαστε και κάνουμε αυτο που νιώθουμε. Δεν χρειάζεται να υποκρινόμαστε και να στερούμαστε την χαρά της ζωής που ειναι ο έρωτας..:D:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Οταν ήμουν 40

Γνώρισα δύο 50αρες...., δυο διαφορετικές σχέσεις εννοω

Εννοειται οτι κάναμε sex την πρωτη ωρα της πρωτης συνάντησης μας...

Αλλα κι τις έβαζα να πληρώνουν το ξενοδοχειο μισό μισό ....

Εννοειται οτι σφύριξα λήξη στο 2μηνο για να μην προκύψουν επικινδυνες παρανοήσεις ....
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
55αρα καυλιαρα τη γνώρισα μέσω εφαρμογής εγω 44 τοτε. Ανταλλαξαμε μηνύματα. Συνεννοηθηκαμε ότι μόλις βρεθούμε θα τη γαμησω κατευθείαν χωρίς καν να συστηθούμε. Καναμε εξετάσεις για ΣΜΝ καθώς η συνεννόηση ήταν να τη γαμησω και να τη χυσω ακαποτα. Δεν μιλησαμε καν στο τηλέφωνο. Ειπαμε απλά ότι αν δεν αρέσει ο ένας στον άλλον, αποχωρώ... βρεθήκαμε στο γραφείο της. Ανοιγει η πόρτα μπαίνω μέσα τη φιλώ στο στόμα με πάθος. Τη βάζω στο γραφείο κατεβάζω εσώρουχο και της το χώνω κατευθείαν από πίσω στη μουνα της. Την χυνω πολύ γρήγορα... σκύβει καθαρίζει την πουτσα μου και την κάνει κάγκελο. Τη γαμαω επί ώρα στον καναπέ... από τα καλύτερα γαμησια της ζωής μου... τεράστια, όμορφη ένταση... βρισκόμαστε αραιά και που οπότε γουστάρουμε...
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
211
Πόντοι
21
Προσωπικά πιστεύω ότι γυναίκες τέτοιας ηλικίας, το περίεργο θα είναι να μην στο δώσουν στο πρώτο ραντεβού.
Κρίνοντας πχ από τη γυναικα μου που είναι 38, έχουμε παιδιά κλπ, αν γνώριζε κάποιον σε κάποια έξοδο της, προφανώς και θα ήταν για να γαμηθει. Η οποία μιλάμε για κλασσική ξινή ελεεινιδα απλησιαστη. Ούτε ανάγκη να την πληρώνουν έχει, ούτε θα έψαχνε να ξαναπαντρευτει. Να γαμηθει θα ήθελε και να βάλει λίγο αλατοπίπερο στη ρουτίνα που ζούμε σαν παντρεμένοι. Επειδή ακριβώς πολύ δύσκολα θα έμπαινε στη διαδικασία να μιλήσει με κάποιον κλπ, αν το έκανε και προχώραγε, δεν θα έβλεπε την ώρα να φτάσει στο ξενοδοχείο, όπου εκεί μάλλον ο τύπος θα πήγαινε μετά για ρεκτιφιέ στα παπαρια με όλες τις καυλες τις που θα ξέσπασε σε μια τέτοια περίπτωση και δεν βγαίνουν μεταξύ μας πια λόγω ρουτίνας. Έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα για να ενδιαφέρεται πως θα τη χαρακτηρίσει ο άλλος οποτε και για να καταφερει να παιζει μπαλα μαζι της αυτη ηδη σταζει. Θέλω να καταλήξω... Αυτή θα σε έβλεπε σοβαρά? Η όπως όλες οι παντρεμένος θα ήθελε να σε κάνει sex toy της και δρόμο η να περνάτε καλά οπότε μπορει αυτή.
Το περίεργο λοιπόν θα ήταν να μην το δώσει στο πρώτο ραντεβού, ειδικά 50αρα+. Εκεί θα έλεγα κάτι δεν πάει καλά. Που και πάλι παίζει ρόλο αν είναι παντρεμενη, χωρισμένη, εμφάνιση, οικονομική κατάσταση κλπ για να πεις κάτι πιο ασφαλές. Ειδικά αν είσαι αρκετά πιο νέος, προφανώς και θα ξέρει ότι δεν ψάχνεις να γηροκομησεις κάποια. Άρα για να σε ξαναδεί και μόνο, θα στο δώσει. Δεν έχει και πολλές ευκαιρίες όπως οι πιτσιρίκες. Τέλος... το να θέλεις να δεις σοβαρά μια 50αρα, αν δεν είσαι τουλάχιστον 50 κι εσύ... με τρομάζει όπως είπαν ήδη και άλλοι σοφοί συναγωνιστές... αλλά περί ορέξεως...
 

onlymilfs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2020
Μηνύματα
144
Κριτικές
4
Like
553
Πόντοι
301
Απλά θέλω να δω πως αντιμετωπίζουμε τις κυρίες πρωτης βραδιας
Η διαφορά που είναι με εσένα (τον Χ εσένα) που το δίνεις από την πρώτη νύχτα και εκείνης που θα το πάρει;
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.435
Like
7.820
Πόντοι
1.056
ενωειται.και κατ αρχην ολλοι αυτο θελουμε.αυτα τα περι σοβαροτητασ και τι να πα«σ μ αυτη που ειναι πυγαδι μπροσ πισω ειναι μαλακιεσ σοβαροτητεσ του κωλου αρχιδια μπλε.εκτοσ απο κατι ξυνομουρηδεσ που θελουνε να παραστησουνε τουσ σοβαρουσ οι οπιοι ζητιμα να ειναι 5 ολλοι κι ολλοι και πολλουσ ειπα ολλοι οι αλλοι θα ενδωσουμε,και οποιοσ λεει οχι λεει ψεματα.
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
280
Like
885
Πόντοι
81
Τότε νηματοθετη μη το σκεφτεσαι πολύ όπως εσύ θες να γαμησεις απτό πρώτο λεπτό έτσι κ αυτές θέλουν να γαμηθουμε κατευθείαν άμα γουστάρουν. Απλά οι περισσότερες σκέφτονται μη με περάσει για εύκολη για γαμιολα κλπ. Απλά η δική σου 50αρα είναι σε ώριμη ηλικία που πλέον έχει καταλάβει ότι είναι λίγα τα ψωμια της ακόμα και δεν έχει τέτοιες αναστολές. Η ζωή είναι μια τυπε και είναι ότι κανείς τώρα. Αν αναλογιστείς πόσο μικρή είναι και πόσο απρόβλεπτη τότε θα καταλάβεις ότι δεν πρέπει να αναλώνεται σε τέτοιες σκέψεις. Γάμα τη και ξανά και ξανά και αν δεις ότι δεν σου κάνει στα υπόλοιπα στειλτη. Τι φοβάσαι μη το δώσει και αλλού εύκολα αφού το δίνει σε σένα; και; οι γυναίκες είναι διαόλου κάλτσες και μπορεί να το δώσει ούτως η άλλως ακόμα και χαμηλοβλεπουσα να είναι. Κοίτα να περνάς εσύ καλά και μη το αναλύεις πολύ. Γαμα και αν κρίνεις ότι δεν στειλτη και αλλου
 

Wolf40

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2023
Μηνύματα
25
Like
40
Πόντοι
0
Το αντίθετο θα έπρεπε να σε προβληματίζει, αν δεν στο έδινε και σου έκανε τσαλίμια σαν 20χρονο τώρα που στο έδωσε ξέρει τι θέλει και θα το πάρει και δεν έχει και ψυχολογικά κατά πάσα πιθανότητα
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.593
Like
6.247
Πόντοι
2.356
Η διαφορά που είναι με εσένα (τον Χ εσένα) που το δίνεις από την πρώτη νύχτα και εκείνης που θα το πάρει;
Ο Χ είναι γαμιας, άξιος μπήχτης και πρώτος μαγκας. Η Χ απλά πουτάνα, παρταρολα και χυσοδοχειο.
Και μετά αρχίζει η κλαψα γιατί δεν το δίνουν οι Ελληνίδες.
 

onlymilfs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2020
Μηνύματα
144
Κριτικές
4
Like
553
Πόντοι
301
Ο Χ είναι γαμιας, άξιος μπήχτης και πρώτος μαγκας. Η Χ απλά πουτάνα, παρταρολα και χυσοδοχειο.
Και μετά αρχίζει η κλαψα γιατί δεν το δίνουν οι Ελληνίδες.
Ναι σωστά παράλειψη μου,έχεις δίκιο συνάδελφε.Ο χ μπορεί να γαμαει να κολλάει τα πάντα όλα από νοσήματα και να κερατώνει,γιατί είναι ο χ,αν γίνει από την άλλη πλευρά είναι απλά καριολα.Γι αυτό είμαστε για τον πουτσο τουλάχιστον.
 
  • Like
Αντιδράσεις: resp

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom