Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 786K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Αγαπη το ξέρω ότι θες συμβουλές η και την επιβεβαίωση μου
Εχω όμως ρεπο σήμερα

Έλα σταμάτα... ξέρουμε και οι δυο ποιος τσεκάρει ποιον.

Δε μπορώ να σου κρατήσω μούτρα, αλλά κρατάω αποστάσεις γιατί δεν είμαι καλή παρέα αυτή τη στιγμή.

Καλά να περάσεις απόψε.
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
507
Like
1.425
Πόντοι
206
Oλα καλά θα πάνε μην.αγχώνεσαι...
Εξάλλου δεν βαράω απλα καθρεφτίζω την αλήθεια...
Ποιά αλήθεια, ο τύπος είναι ο ορισμός του παθολογικού ψεύτη! Το Α αρσενικο απο τα LIDL που αντιγράφει άρθρα και ατάκες από το Marie Claire για να το παίξει γνώστης και περπατημένος.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.643
Πόντοι
456

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Σοβαρά πιστεύετε ότι με αυτές τις μπαρούφες θα πάθω κάτι; :coffee:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.812
Πόντοι
5.506
Δεν έχεις κάτι άλλο να πάθεις ρε μπετόβλακα, αρκεί μέχρι εδώ.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.643
Πόντοι
456
Μια ματιά να ρίξει ενας κοινωνιολόγος εδω μέσα κάνει το μεταπτυχιακό του τσάμπα....ευκολα καταλαβαίνει οτι υπάρχει κόσμος που δεν γαμάει ουτε με λεφτά!!!!Ποσες να υπάρχουν που θα έπεφταν τόσο χαμηλά???Οσονούπω και οι χούφτες κατεβαίνουν σε απεργεία διαρκείας...υγιαίνετε (λεμε τώρα...)!!!!!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
Μάλλον μόνο εσένα ενοχλεί
Το γεγονός ότι μπορεί να κάνει μασάζ και πολλά άλλα φυσικά. εσύ τι μπορείς;
βρηκες Τεα μαλακα ανιρωπο να μιλησεις σοβαρα, αμα αρχισει τις νιπλιες εε τις μαλακιες δεν τον πιανεις με τπτ :tooth::tooth::tooth:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Σταμάτα να κλαις. Δε τα βάλαμε μαζί σου. Απλά κατεβάσαμε την δική σου τεστοστερόνη και παπαντζα ένα κλικ κάτω γιατί μας είχες πρήξει τα παπάρια. Αυτό κάνουμε στη λεσχη, φρουρούμε αυστηρά όλο το σάιτ και φέρνουμε ισορροπία. Τώρα που πλέον σε φέραμε στα ίσα, θα αποχωρήσουμε. Μέχρι τις επτά έχεις χρόνο να μοιραστείς μαζί μας οτιδήποτε.

ΥΣ: το ξέρει όλο το σάιτ ότι με γουστάρεις. Δεν είσαι η μόνη.
Η ΛΕΣΧΗ... :gay::springsmile::assshake:
archer GIF
Happy Rainbow GIF by Mother Goose Club
Drag Queen Party GIF by Betty Bitschlap

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
@jormakka :cum: @Νίπλης :cum:δεν εχω τελειωσει ακομα με σας τραβελοπουστρακια... να ξερετε απλα. :cool2:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.168
Like
50.921
Πόντοι
12.756
Τύπε ποιοί εσείς; Το έχεις αναφέρει καμμιά πενηνταριά φορές, "εμείς" και "εμείς" και "εμείς". Αν αναφέρεσαι στο "παρεάκι" της λέσχης μηδέν και εκεί μαλακίες λες και σε φτύνουν χωρίς να σου σου δώσουν την προσοχή, σημασία, αποδοχή και αναγνώριση που τόσο επίμονα ζητάς με τις χοντράδες που γράφεις (εξαιρώ τον "Αθηναίο κάτι" που σου βάζει μονίμως "αγάπη" και "καρδούλες" σε ότι παπαριά ανεβάσεις). Αλήθεια @The Saint* σας εκπροσωπει ο συγκεκριμένος όπως διατείνεται;
Επίσης σε όποιο νήμα και να γυρίσω όπου έχεις γράψει τις μαλακίες σου τρως σφαλιάρες ατελείωτες και αποχωρείς, δυστυχώς προσωρινά, με τα αυτιά και τα σώβρακα κατεβασμένα "Α αρσενικο" από τα LIDL.
Και ξαναρωτάω ποιοί είστε "εσείς" και ποιός σας έχρισε φρουρούς και σερίφηδες του σαϊτ; Τι έχουν να πουν άραγε οι πραγματικοί θεματοφύλακες του σαϊτ; @antisthenis και λοιποί mods;
ps. Αν και έχω έρθει σε κόντρα με την @TEA εδώ δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω μαζί της! Αλλωστε δεν τα έχω με πρόσωπα αλλά με συμπεριφορές.
ο αθηναιος κατι τυπε γουσταρει χαβαλε και σε χαβαλετζιδικα ποστ θα βαλει καρδουλες και λαικε..δεν γουσταρει τις μανουρες,δεν προκαλει αν δεν τον προκαλεσουν και δεν μαλακιζεται σε νηματα εργαζομενων εκτος των περιπτωσεων που κανουν χαβαλε για καποιο διαστημα και οι ιδιες..
δικαιωμα σου δικο σου και αλλων να μην γουσταρουν Τζορμακκα η και αλλους αλλα δεν θα σε βαλουμε και σεριφη
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
εμενα τι με εβαλε για σαλτσα η για σαντιγυ;τελος παντων...πισω στα χαβαλετζιδικα

Είπαμε ότι αναχωρούμε από το παρών νημα. Το κατακτήσαμε, πατήσαμε exterminate population και φεύγουμε άνετοι.

Έπαιζες total war; resistance is futile :knuppel:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.239
Like
3.499
Πόντοι
1.706
Είπαμε ότι αναχωρούμε από το παρών νημα. Το κατακτήσαμε, πατήσαμε exterminate population και φεύγουμε άνετοι.

Έπαιζες total war; resistance is futile :knuppel:
Χτες κλαψούριζες κι έψαχνες για το βρακί σου, σήμερα Ναπολέοντας. Ας είναι καλά τα φάρμακα. :confused:
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
507
Like
1.425
Πόντοι
206
ο αθηναιος κατι τυπε γουσταρει χαβαλε και σε χαβαλετζιδικα ποστ θα βαλει καρδουλες και λαικε..δεν γουσταρει τις μανουρες,δεν προκαλει αν δεν τον προκαλεσουν και δεν μαλακιζεται σε νηματα εργαζομενων εκτος των περιπτωσεων που κανουν χαβαλε για καποιο διαστημα και οι ιδιες..
δικαιωμα σου δικο σου και αλλων να μην γουσταρουν Τζορμακκα η και αλλους αλλα δεν θα σε βαλουμε και σεριφη
Φίλος, καμμιά μανούρα και καμμιά πρόκληση, για αυτό άλλωστε και δεν έκανα tag! Επίσης σίγουρα δεν θα με βάλετε σερίφη, μακριά από μένα όλα αυτά αλλά ξαναδιάβασε το ποστάρισμα του φίλου σου! Αυτός το παίζει σερίφης και φρουρός του σαϊτ και μάλιστα χρησιμοποιώντας πληθυντικό μιλάει εκ μέρους όλων σας οπως διατείνεται! Σας εκπροσωπεί ή όχι το συγκεκριμένο ναυάγιο και μιλάει εκ μέρους σας; :hi:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.239
Like
3.499
Πόντοι
1.706
Φίλος, καμμιά μανούρα και καμμιά πρόκληση, για αυτό άλλωστε και δεν έκανα tag! Επίσης σίγουρα δεν θα με βάλετε σερίφη, μακριά από μένα όλα αυτά αλλά ξαναδιάβασε το ποστάρισμα του φίλου σου! Αυτός το παίζει σερίφης και φρουρός του σαϊτ και μάλιστα χρησιμοποιώντας πληθυντικό μιλάει εκ μέρους όλων σας οπως διατείνεται! Σας εκπροσωπεί ή όχι το συγκεκριμένο ναυάγιο και μιλάει εκ μέρους σας; :hi:
Τους εκπροσωπεί μια χαρά. Ναυάγια είναι και για αυτό κάνουν παρέα. Ο συγκεκριμμένος σοβαρομαλάκας στον οποίο απευθύνεσαι συμμετείχε ενεργά πέρυσι σε μία αγέλη ηλιθίων που μου έκανε μπούλιγκ και συγκεκριμμένα μία εικονική ταφή, νομίζοντας ότι θα με σπάσουν και θα φύγω. Ένας κατιμάς είναι, να τον χαίρεται η γυναίκα του που διαβάζει και το φόρουμ.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Χτες κλαψούριζες κι έψαχνες για το βρακί σου, σήμερα Ναπολέοντας. Ας είναι καλά τα φάρμακα. :confused:
ας ειναι καλα οι κωλοτρουπιδες τους θες να πεις καλυτερα (να'ξερες ποσα ξερουν και ποσα κρυβουν μονο).
μη ντρεπεσαι να εκφραστεις μετα τα χθεσινα πορνικα οργια.
και εχουμε και συνεχεια, αν κωλοτριφτουν ακομα.
ετοιμαζω μερος 2ο :eyebrows:
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Αγαπη το ξέρω ότι θες συμβουλές η και την επιβεβαίωση μου
Εχω όμως ρεπο σήμερα
Εκτός από ερωτικές υπηρεσίες υψηλότατου επιπέδου Γιολάντα Magic φαίνεται ότι παρέχεις και άλλες υπηρεσίες ψυχοκοινωνικού ενδιαφέροντος ( ατομικές συμβουλές , επιβεβαίωση ατομικών προτερημάτων κλπ κλπ ) !! Μπράβο …
Και το ρεπό είναι ρεπό ! Κατάκτηση των εργαζομενων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom