Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 786K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Πότε θα ανοίξεις δικό σου νήμα μαρη μασατζου να μην ενοχλείς εδώ το κορίτσι ; :coffee:
Μάλλον μόνο εσένα ενοχλεί
Το γεγονός ότι μπορεί να κάνει μασάζ και πολλά άλλα φυσικά. εσύ τι μπορείς;
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.169
Like
50.924
Πόντοι
12.756
Μάλλον μόνο εσένα ενοχλεί
Το γεγονός ότι μπορεί να κάνει μασάζ και πολλά άλλα φυσικά. εσύ τι μπορείς;
ειναι φτωχος ο φουκαρας θελει αλλα δεν μπορει..ξες ποσες φορες του ειπα να του δωσω λεφτα να παει για μασαζακι;
ειναι περηφανος και δεν θελει
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.238
Like
72.439
Πόντοι
12.756
Μάλλον μόνο εσένα ενοχλεί
Το γεγονός ότι μπορεί να κάνει μασάζ και πολλά άλλα φυσικά. εσύ τι μπορείς;
Σε παρακαλώ μιλάω με το βλαμμένο τώρα ,κατάλαβε με δεν μπορώ να ανεβοκατεβαίνω επίπεδα επικοινωνίας ανά μήνυμα .. είμαι στο δημοτικό τώρα για να καταλαβαίνει το βλήμα.
Ζητώ την κατανόηση σου.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Πότε θα ανοίξεις δικό σου νήμα μαρη μασατζου να μην ενοχλείς εδώ το κορίτσι ; :coffee:
μασαζ εγω ????
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
αλλα ξεχασα... εισαι "εξυπνος" εσυ :confused:
Τ Ρ Α Β Ε Λ Ο Μ Π Ο Υ Σ Τ Α !!!!!!!!!!!
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.015
Πόντοι
4.546
ειναι φτωχος ο φουκαρας θελει αλλα δεν μπορει..ξες ποσες φορες του ειπα να του δωσω λεφτα να παει για μασαζακι;
ειναι περηφανος και δεν θελει
Εργάζεσαι διπλοβάρδιες για να δανείζεις φράγκα στον νίπλη να πάει για μασάζ?
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
ειναι φτωχος ο φουκαρας θελει αλλα δεν μπορει..ξες ποσες φορες του ειπα να του δωσω λεφτα να παει για μασαζακι;
ειναι περηφανος και δεν θελει
Πέρα από την καύλαντα και το χαβαλέ εμείς ζούμε από το μασάζ είτε Σας αρέσει είτε δεν σας αρέσει. Και όλες οι εργαζόμενες ζούμε από αυτό η διαφορά λοιπόν με μας είναι ότι γουστάρουμε το μασάζ, και απευθυνόμαστε σε αυτούς που επίσης τρελαίνονται για τη φάση.
Το μένος όμως σε κοπέλες που πραγματικά γνωρίζουν μασάζ πρόσεξε τι σου λέω και μπορεί να είμαστε η μεγαλύτερη εξαίρεση στα κάτ οίκον γραφεία και να κάνουμε τη διαφορά... Δείχνει ότι πειράζει πολλούς ενοχλεί και θα συνεχίσει να ενοχλεί.
Δεν έχω να πω περισσότερα όποιος καταλαβαίνει και με ξέρει και μας ξέρει γνωρίζει πολύ καλά και τι προσφέρουμε και ποιες είμαστε.
Το ότι γουστάρου να κάνουν ζημιά
Και το έχουν πάρει για χαβαλέ αλλά και για προσωπικό τους συμφέρον Η παραπάνω τύποι είναι γνωστό τοις πάσι ότι υπάρχει σκοπιμότητα όλα αυτά τα χρόνια γίνεται αυτή η μάχη.
Κάντε την καύλα σας όπως την κάνω και εγώ okay.. αλλά σεβαστείτε τις γυναίκες που εργάζονται στο μασάζ με ψυχή.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Μόνο εμετό θα μπορούσα να κάνω πάνω σου και αυτό με πληρωμή..
Δεν πας καλά ρε φίλε δες το λίγο

Αυτά μας τα είπαν κι άλλες.

Πες απλά ότι με θες να τελειώνουμε. Όχι από θέμα εμφάνισης ή πέους. Από θέμα προσωπικότητας, ευφυΐας, χιούμορ, αυθορμητισμού, γνώσης πάνω στο σεξ, κτλ.

Με το παιδί που βαράει κιθάρα τι να πεις; Αφού ξέρουμε και οι δυο ότι είναι χαϊβάνι, γι’ αυτό τον τρέχεις.

Τεα... αυτό που κρύβεις βγαλτο.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.238
Like
72.439
Πόντοι
12.756
μασαζ εγω ????
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
αλλα ξεχασα... εισαι "εξυπνος" εσυ :confused:
Τ Ρ Α Β Ε Λ Ο Μ Π Ο Υ Σ Τ Α !!!!!!!!!!!
Άμα είσαι και γάτα στο μάρκετινγκ βάλε 2 στην υποδοχή ντυμένους αδερφοί Κατσαμπα .. και εσύ μέσα μασαζοκρεβατο σε σχήμα κιθάρας.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.169
Like
50.924
Πόντοι
12.756
Πέρα από την καύλαντα και το χαβαλέ εμείς ζούμε από το μασάζ είτε Σας αρέσει είτε δεν σας αρέσει. Και όλες οι εργαζόμενες ζούμε από αυτό η διαφορά λοιπόν με μας είναι ότι γουστάρουμε το μασάζ, και απευθυνόμαστε σε αυτούς που επίσης τρελαίνονται για τη φάση.
Το μένος όμως σε κοπέλες που πραγματικά γνωρίζουν μασάζ πρόσεξε τι σου λέω και μπορεί να είμαστε η μεγαλύτερη εξαίρεση στα κάτ οίκον γραφεία και να κάνουμε τη διαφορά... Δείχνει ότι πειράζει πολλούς ενοχλεί και θα συνεχίσει να ενοχλεί.
Δεν έχω να πω περισσότερα όποιος καταλαβαίνει και με ξέρει και μας ξέρει γνωρίζει πολύ καλά και τι προσφέρουμε και ποιες είμαστε.
Το ότι γουστάρου να κάνουν ζημιά
Και το έχουν πάρει για χαβαλέ αλλά και για προσωπικό τους συμφέρον Η παραπάνω τύποι είναι γνωστό τοις πάσι ότι υπάρχει σκοπιμότητα όλα αυτά τα χρόνια γίνεται αυτή η μάχη.
Κάντε την καύλα σας όπως την κάνω και εγώ okay.. αλλά σεβαστείτε τις γυναίκες που εργάζονται στο μασάζ με ψυχή.
δεν διαφωνω πουθενα οσον αφορα τις εργαζομενες
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Αυτά μας τα είπαν κι άλλες.

Πες απλά ότι με θες να τελειώνουμε. Όχι από θέμα εμφάνισης ή πέους. Από θέμα προσωπικότητας, ευφυΐας, χιούμορ, αυθορμητισμού, γνώσης πάνω στο σεξ, κτλ.

Με το παιδί που βαράει κιθάρα τι να πεις; Αφού ξέρουμε και οι δυο ότι είναι χαϊβάνι, γι’ αυτό τον τρέχεις.

Τεα... αυτό που κρύβεις βγαλτο.
Είσαι νεκρός και σάπιος και δεν το ξέρεις.
Όσο και να σου απαντάνε ρε φίλε το ίδιο μηδενικό θα μείνεις.
Αντίο
 

Συνημμένα

  • IMG_20220911_161155.jpg
    IMG_20220911_161155.jpg
    71,8 KB · Εμφανίσεις: 43

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Άμα είσαι και γάτα στο μάρκετινγκ βάλε 2 στην υποδοχή ντυμένους αδερφοί Κατσαμπα .. και εσύ μέσα μασαζοκρεβατο σε σχήμα κιθάρας.
ετοιμους σας εχω πουστρακια.
εσενα και τη γιορμαλακω απο το σαΛΟνικα.
μετα απο τετοιο γαμησι, τετοιο μαζοχισμο στην πουτσα δεν εχω ξαναδει.
Τ Ρ Α Β Ε Λ Ο Μ Π Ο Υ Σ Τ Α !!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Είσαι νεκρός και σάπιος και δεν το ξέρεις.
Όσο και να σου απαντάνε ρε φίλε το ίδιο μηδενικό θα μείνεις.
Αντίο

Η στάση σου επιβεβαιώνει τους φόβους μας. Μη ντρεπεσαι, πες το.

Επίσης, το ποσα άτομα έχει το νήμα το ξέρουμε, εμείς τα φέραμε. Αυτό έλειπε εσυ και το νήπιο να είχατε ταπεραμέντο για είκοσι χρήστες.

Τεα... πες το να τ’ ακούσω...
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
ετοιμους σας εχω πουστρακια.
εσενα και τη γιορμαλακω απο το σαΛΟνικα.
μετα απο τετοιο γαμησι, τετοιο μαζοχισμο στην πουτσα δεν εχω ξαναδει.
Τ Ρ Α Β Ε Λ Ο Μ Π Ο Υ Σ Τ Α !!!
Αγάπη πάω προς Κηφισιά..
Πάμε για φαγητό κ κρασάκι
Και ταινία το βράδυ
Το χεις;
Βγες εκτός έχεις μύνημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom