Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 786K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Πεντακάθαρος αγάπη μου. Και όμορφος. Το ξέρεις, το έχεις διαβάσει, το έχεις ακουσει. Πες απλά ότι σου αρεσω να τελειώνουμε, κουρασες.

Ατακες, φωτογραφίες, τα πάντα είναι δικά μου, είστε κακές κόπιες διότι θαυμάζετε και ταυτόχρονα αδυνατείτε να απαντήσετε μόνοι σας.

Σιλανς. Πείτε ότι έχετε να πείτε μέχρι τις επτά, μετά αποχωρούμε από το χαζονήμα σας γιατί αρκετό τράφικ δώσαμε τσάμπα και αρκετά σας βιάσαμε.
Πόσο πεθαμένος είσαι ρε φίλε χαχαχσχααα
Μυθομανια/ φαντασιοπληξια/
Αυτογνωσία και τεστοστερόνη υπό το μηδέν...
Και τα βάζεις τώρα εσύ( γιατί οι άντρες να ξέρεις δεν γράφουν έτσι...)
Τα βάζεις εσύ και το παρεάκι σου με τη μάσατζου;;;
Είσαι για λύπηση ρε
Τραβάς μεγάλο ζόρι
Δεν μπορώ να σε βοηθήσω ρε φίλε
Ο νοών νοείτω
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Πεντακάθαρος αγάπη μου. Και όμορφος. Το ξέρεις, το έχεις διαβάσει, το έχεις ακουσει. Πες απλά ότι σου αρεσω να τελειώνουμε, κουρασες.

Ατακες, φωτογραφίες, τα πάντα είναι δικά μου, είστε κακές κόπιες διότι θαυμάζετε και ταυτόχρονα αδυνατείτε να απαντήσετε μόνοι σας.

Σιλανς. Πείτε ότι έχετε να πείτε μέχρι τις επτά, μετά αποχωρούμε από το χαζονήμα σας γιατί αρκετό τράφικ δώσαμε τσάμπα και αρκετά σας βιάσαμε.
:jerking::birdman::bigdick::erection::alivedick::alivedick::alivedick::jerking2::shit::shit::shit::shit::tn36::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Πόσο πεθαμένος είσαι ρε φίλε χαχα
Μυθομανια/ φαντασιοπληξια/
Αυτογνωσία και τεστοστερόνη υπό το μηδέν...
Να τα βάζεις τώρα εσύ γιατί οι άντρες να ξέρεις δεν γράφουν έτσι...
Τα βάζεις εσύ και το παρεάκι σου με τη μάσατζου;;;
Ο νοών νοείτω

Σταμάτα να κλαις. Δε τα βάλαμε μαζί σου. Απλά κατεβάσαμε την δική σου τεστοστερόνη και παπαντζα ένα κλικ κάτω γιατί μας είχες πρήξει τα παπάρια. Αυτό κάνουμε στη λεσχη, φρουρούμε αυστηρά όλο το σάιτ και φέρνουμε ισορροπία. Τώρα που πλέον σε φέραμε στα ίσα, θα αποχωρήσουμε. Μέχρι τις επτά έχεις χρόνο να μοιραστείς μαζί μας οτιδήποτε.

ΥΣ: το ξέρει όλο το σάιτ ότι με γουστάρεις. Δεν είσαι η μόνη.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Σταμάτα να κλαις. Δε τα βάλαμε μαζί σου. Απλά κατεβάσαμε την δική σου τεστοστερόνη και παπαντζα ένα κλικ κάτω γιατί μας είχες πρήξει τα παπάρια. Αυτό κάνουμε στη λεσχη, φρουρούμε αυστηρά όλο το σάιτ και φέρνουμε ισορροπία. Τώρα που πλέον σε φέραμε στα ίσα, θα αποχωρήσουμε. Μέχρι τις επτά έχεις χρόνο να μοιραστείς μαζί μας οτιδήποτε.

ΥΣ: το ξέρει όλο το σάιτ ότι με γουστάρεις. Δεν είσαι η μόνη.
Μόνο εμετό θα μπορούσα να κάνω πάνω σου και αυτό με πληρωμή..
Δεν πας καλά ρε φίλε δες το λίγο
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.015
Πόντοι
4.546
Δε θα ρωτήσω τι έχουμε εδώ μιας και δε με αφορά.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Έγινε μασατζου τώρα, βλέπεις Νιπλη άλλη μια τακτική της γυναίκας να υποβαθμίσει την περσονα της ώστε να πείσει για την αθωότητα της και να σταματήσουν να τη γειωνουν. Από ευφυέστατη επιχειρηματίας και ετυμολογη μαγκάκι σε συνεσταλμένη μασατζου.

Ευτυχώς ξέρουμε. Έχουμε δικάσει πόσες και πόσες. Ακόμα μια στο παλμαρέ μας. Γιατί μπορούμε.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Μασατζου είναι και ο κιθαρίστας ; :2funny:
Ρώτα τον
εμένα που μου έχει κάνει μασάζ
Late night after..
Το κατέχει Το άθλημα όπως και πολλά άλλα ..
τώρα Όλα αυτά που γράφετε μαλακίες ΟΚ ο καυλο μου κάνει μασάζ και γ*****
Σέβεται τις εργαζόμενες και πληρώνει, έχει και προσωπική ζωή έξω από δω και απλά καυλαντίζει εδώ μαζί σας.
Μην μπερδεύεσαι με την περσόνα.
Σαν πελάτης και υποστηρικτής του μασάζ γ***** και πληρώνει δεν είναι ούτε τσιγκούνακι ούτε fake..
Και στο ξαναλέω άσε να ξέρουμε εμείς καλύτερα που τους έχουμε πελάτες και έχουμε έρθει σε στενή επαφή με τους περισσότερους του forum.
Αν δεν σας κάνει το νήμα και το μασάζ γενικότερα
Σεβαστείτε τουλάχιστον αυτούς που κάνουν μασάζ πραγματικά και να δίνουν πολλά χρήματα όλα αυτά τα χρόνια για να πάρουν υπηρεσίες, και το μήνυμά μου το οποίο δεν είναι για να ασχολούμαι με κόμπλεξ και ανθρώπους που έχουν θέματα και μισούν τις γυναίκες γενικότερα.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.238
Like
72.439
Πόντοι
12.756
Ρώτα τον
εμένα που μου έχει κάνει μασάζ
Late night after..
Το κατέχει Το άθλημα όπως και πολλά άλλα ..
τώρα Όλα αυτά που γράφετε μαλακίες ΟΚ ο καυλο μου κάνει μασάζ και γ*****
Σέβεται τις εργαζόμενες και πληρώνει, έχει και προσωπική ζωή έξω από δω και απλά καυλαντίζει εδώ μαζί σας.
Μην μπερδεύεσαι με την περσόνα.
Σαν πελάτης και υποστηρικτής του μασάζ γ***** και πληρώνει δεν είναι ούτε τσιγκούνακι ούτε fake..
Και στο ξαναλέω άσε να ξέρουμε εμείς καλύτερα που τους έχουμε πελάτες και έχουμε έρθει σε στενή επαφή με τους περισσότερους του forum.
Αν δεν σας κάνει το νήμα και το μασάζ γενικότερα
Σεβαστείτε τουλάχιστον αυτούς που κάνουν μασάζ πραγματικά και να δίνουν πολλά χρήματα όλα αυτά τα χρόνια για να πάρουν υπηρεσίες, και το μήνυμά μου το οποίο δεν είναι για να ασχολούμαι με κόμπλεξ και ανθρώπους που έχουν θέματα και μισούν τις γυναίκες γενικότερα.
Άρα μασατζου και το χαζό με την κιθάρα .. μάλιστα:coffee:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Έγινε μασατζου τώρα, βλέπεις Νιπλη άλλη μια τακτική της γυναίκας να υποβαθμίσει την περσονα της ώστε να πείσει για την αθωότητα της και να σταματήσουν να τη γειωνουν. Από ευφυέστατη επιχειρηματίας και ετυμολογη μαγκάκι σε συνεσταλμένη μασατζου.

Ευτυχώς ξέρουμε. Έχουμε δικάσει πόσες και πόσες. Ακόμα μια στο παλμαρέ μας. Γιατί μπορούμε.
Νοητικό επίπεδο ραδικιού βλέπω η κότας;
Είχες επιχείρηση και πήρε την κάτω βόλτα;;
Είσαι αρρωστάκι μεγάλο τελικά έτσι.....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άρα μασατζου και το χαζό με την κιθάρα .. μάλιστα:coffee:
Άρα....
Δεν είναι για σας το μασάζ είναι για αυτούς που έχουν τσέπη
Γουστάρουν μασάζ και πληρώνουν άρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom