Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 787K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.273
Like
72.475
Πόντοι
12.756
ο Αλπουλα το εχει ανοιξει αυτο το νημα ; :2funny::2funny::2funny::2funny:

:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Να τα αφήσω??
Έχεις pm σωρηδόν να ξέρεις μ***** κλαίωωω
ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΩΣ ΞΕΚΟΛΙΑΖΩ ΚΡΥΦΟΤΡΑΒΕΛΟΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΙ ΣΟΪ ΜΠΑΣΤΑΡΔΙΑ ΕΙΝΑΙ !!!
:fuck1:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.273
Like
72.475
Πόντοι
12.756
Rainbow Gay GIF by LGBTQ Youth
Μπαμπακας σου ;; να τον χαιρεσαι :coffee:
Γονεας 1 η γονεας 2 ;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.273
Like
72.475
Πόντοι
12.756
Ναι κ έχει τον ωραιότερο πούτσο ρε φίλε που έχω δει
Θέλεις να κανονίσω κονέ;
Ναι αμε , και αφου σου αρεσει τοσο πολυ ο πουτσος του θα στον στειλω μεσα σε φορμολη να τον βαλεις στο γραφειο σου :coffee:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Ο μόνος λόγος που δεκαεφτα άτομα διαβάζουν το νήμα αυτό είναι επειδή το έχω ευλογήσει με την παρουσία μου. Αντί να μας δώσει δωρεάν συνεδρίες η σιτεμένη, παραληρεί ακόμα με τον κακομοίρη άνεργο που δίνει λεφτά στα δέλα με τη σύνταξη της μαμάς του.

Αχάριστοι.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Ο μόνος λόγος που δεκαεφτα άτομα διαβάζουν το νήμα αυτό είναι επειδή το έχω ευλογήσει με την παρουσία μου. Αντί να μας δώσει δωρεάν συνεδρίες η σιτεμένη, παραληρεί ακόμα με τον κακομοίρη άνεργο που δίνει λεφτά στα δέλα με τη σύνταξη της μαμάς του.

Αχάριστοι.
γιορμαλακω απο το σαΛΟνικα με την κανονικη αμφιεση, πηγαινοντας με τα κωλοβαρδουλα ανοιχτα για γαμησι... να φαει.:2funny::2funny::2funny::2funny:
6776e659-15a2-4493-8f50-a5c8d6c4e255-png.866564

περασε και μια βολτα απο εδω, να μοιρασει γνωσεις με την κωλοτρουπιδα του.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Ναι αμε , και αφου σου αρεσει τοσο πολυ ο πουτσος του θα στον στειλω μεσα σε φορμολη να τον βαλεις στο γραφειο σου :coffee:
Ο συγκεκριμένος τύπος...
Τον βλέπουμε συχνά κ live, κάνει Φούλ ραντεβου, έχει πουτσαρα, καύλα κ τρέλα στο Φούλ, γουστάρει μασάζ κ πληρώνει την καύλα του. Δεν έχουμε ανάγκη από συστάσεις ξέρουμε τη μυρωδιά του και κάθε πιθαμή του κορμιού του και όλες τον γουστάρουμε τον τύπο..
Γιατί είναι άντρας ξέρει Να φέρεται και σέβεται όλες τις εργαζόμενες.... Δεν είναι μούφα πίσω από ένα πληκτρολόγιο...
Εσύ τι κάνεις????
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.273
Like
72.475
Πόντοι
12.756
Ο συγκεκριμένος τύπος...
Τον βλέπουμε συχνά κ live, κάνει Φούλ ραντεβου, έχει πουτσαρα, καύλα κ τρέλα στο Φούλ, γουστάρει μασάζ κ πληρώνει την καύλα του. Δεν έχουμε ανάγκη από συστάσεις ξέρουμε τη μυρωδιά του και κάθε πιθαμή του κορμιού του και όλες τον γουστάρουμε τον τύπο..
Γιατί είναι άντρας ξέρει Να φέρεται και σέβεται όλες τις εργαζόμενες.... Δεν είναι μούφα πίσω από ένα πληκτρολόγιο...
Εσύ τι κάνεις????
Διαβάζω παπατζες απο μία μασατζου αυτη την στιγμη :coffee:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Ο μόνος λόγος που δεκαεφτα άτομα διαβάζουν το νήμα αυτό είναι επειδή το έχω ευλογήσει με την παρουσία μου. Αντί να μας δώσει δωρεάν συνεδρίες η σιτεμένη, παραληρεί ακόμα με τον κακομοίρη άνεργο που δίνει λεφτά στα δέλα με τη σύνταξη της μαμάς του.

Αχάριστοι.
Θέλει κ δωρεάν ο μπίχλας
Κλαιωωωω ρε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Διαβάζω παπατζες απο μία μασατζου αυτη την στιγμη :coffee:
Όπως νομίζεις
Άσε να ξέρω εγώ καλύτερα
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Ο μόνος λόγος που δεκαεφτα άτομα διαβάζουν το νήμα αυτό είναι επειδή το έχω ευλογήσει με την παρουσία μου. Αντί να μας δώσει δωρεάν συνεδρίες η σιτεμένη, παραληρεί ακόμα με τον κακομοίρη άνεργο που δίνει λεφτά στα δέλα με τη σύνταξη της μαμάς του.

Αχάριστοι.
Πόσο άσχετος είσαι...
Χαχααα
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
γιορμαλακω απο το σαΛΟνικα με την κανονικη αμφιεση, πηγαινοντας με τα κωλοβαρδουλα ανοιχτα για γαμησι... να φαει.:2funny::2funny::2funny::2funny:
6776e659-15a2-4493-8f50-a5c8d6c4e255-png.866564

περασε και μια βολτα απο εδω, να μοιρασει γνωσεις με την κωλοτρουπιδα του.
Εεεεππππ

Μην κλέβεις αυτό ήταν στα δικά μου pm..
Καργιόλη μουυυυυ
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Θέλει κ δωρεάν ο μπίχλας
Κλαιωωωω ρε
Πόσο άσχετος είσαι...Χαχααα

Πεντακάθαρος αγάπη μου. Και όμορφος. Το ξέρεις, το έχεις διαβάσει, το έχεις ακουσει. Πες απλά ότι σου αρεσω να τελειώνουμε, κουρασες.

Ατακες, φωτογραφίες, τα πάντα είναι δικά μου, είστε κακές κόπιες διότι θαυμάζετε και ταυτόχρονα αδυνατείτε να απαντήσετε μόνοι σας.

Σιλανς. Πείτε ότι έχετε να πείτε μέχρι τις επτά, μετά αποχωρούμε από το χαζονήμα σας γιατί αρκετό τράφικ δώσαμε τσάμπα και αρκετά σας βιάσαμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom