Νέα

Τα πιο περίεργα μέρη που έχετε χύσει !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stevegr(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο είναι το πιο περίεργο μέρος που έχετε πηδήξει;

  • Σχολείο

  • Νοσοκομείο

  • Δικαστήριο

  • Θέατρο, Μέγαρο, Χώρος πολιτισμού

  • ΜΜ Μεταφοράς

  • Δημόσια υπηρεσία

  • Δεν πάει το μυαλό σου


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.655
Πόντοι
7.195
έχει και συνέχεια
Στο νησί ανεβήκαμε σ ένα κάστρο πάνω από μισάωρο ανηφόρα.
Φτάσαμε καταιδρωμένοι ωραία θέα, ερημιά, της τον φορμάρω στα όρθια.
Μου λέει : καλά έπρεπε να ανεβούμε εδώ πάνω για να με γαμήσεις ?
το έχω ξαναγράψει αλλά το βάζω πάλι γιατί έχει πλάκα.
Αυτή ήταν ξεπεταμένο 19άρικο με πρόσωπο κουκλί αλλά χοντρούλα, και με είχε στείλει αδιάβαστο..
Εγώ 25 τότε αλλά δεν μου είχε τύχει γκόμενα να τα καταπίνει στην πίπα, ούτε και φανταζόμουν ότι γίνεται..
Λοιπόν την είχα βγάλει βόλτα και μου ξεκινάει πίπα στο αυτοκίνητο.
Ψάχνομαι αλλά τίποτα οπότε της το λέω, ξέρεις δεν έχω χαρτομάντηλα..
Και μου απαντάει απορημένη, θα τα καταπιώ, καλά δε σου έχουν ξανακάνει πίπα εσένα ??
Και έμεινα μαλάκας. 'Αξιος ο εκπαιδευτής της....
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
το έχω ξαναγράψει αλλά το βάζω πάλι γιατί έχει πλάκα.
Αυτή ήταν ξεπεταμένο 19άρικο με πρόσωπο κουκλί αλλά χοντρούλα, και με είχε στείλει αδιάβαστο..
Εγώ 25 τότε αλλά δεν μου είχε τύχει γκόμενα να τα καταπίνει στην πίπα, ούτε και φανταζόμουν ότι γίνεται..
Λοιπόν την είχα βγάλει βόλτα και μου ξεκινάει πίπα στο αυτοκίνητο.
Ψάχνομαι αλλά τίποτα οπότε της το λέω, ξέρεις δεν έχω χαρτομάντηλα..
Και μου απαντάει απορημένη, θα τα καταπιώ, καλά δε σου έχουν ξανακάνει πίπα εσένα ??
Και έμεινα μαλάκας. 'Αξιος ο εκπαιδευτής της....
Εμένα που η πρών μου ήθελε να με τσιμπουκωσει στην Αχαρνών μέρα μεσημέρι διπλό παρκαρισμένος και προσπαθούσε με νύχια και με δόντια να μου κατεβάσει το παντελόνι.Τι κανείς μωρη τις λέω περνάει κόσμος μας βλέπει....Ε και λέει? Οι γονείς μου μόνο να μη με δουν αλλιώς χέστηκα...:confused::confused: ( γενικώς στις πίπες δεν άφηνε κάτι να πάει χαμένο)....όμως επειδή έχω και κάποιες αρχές...(αυτη ας ήταν ότι πουταναριο θέλει δεν με αφορά..και νάναι καλά όπου και να είναι )..παρόλα αυτά δεν την άφησα να με τσιμπουκωσει.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.414
Κριτικές
62
Like
45.128
Πόντοι
9.297
σας ακουω !!! εγω για παραδειγμα χθες ειχα κανει εξοδο σε νυχτερινο κλαμπ με μια μαυρη κορασιδα και μετα οταν φυγαμε και ειχαμε γινει λιομα μου επαιξε φραπεδια και εχυσα πανω στο καπο ενος αυτοκινητου !!! αρα εαν κανενας απο σας βρηκε το αυτοκινητο του λερομενο,συγνωμη ημουνα εγω !!! :2funny:
Τον έχω παίξει για μια γνωστή και έχυσα στο κάπω του αμαξιού της εκεί που το βρήκα παρκαρισμένο...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.414
Κριτικές
62
Like
45.128
Πόντοι
9.297
Άλλη μια αξέχαστη μακακια ήταν σε μια παλιά δουλειά όταν είδα μια γειτόνισσα να περπατάει από έξω με κολλητό παντελόνι...ήταν γύρω στα 50 κάτι ...απίστευτος κωλος...και τον έπαιξα εν ώρα εργασίας!Φυσικά ήμουν μόνος στο μαγαζί...τα αφεντικά έλειπαν για διακοπές και είχαν εμένα στο πόδι τους.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Τον έχω παίξει για μια γνωστή και έχυσα στο κάπω του αμαξιού της εκεί που το βρήκα παρκαρισμένο...
Γιατί δεν έχυσες στο φανάρι να το ζωγραφίσεις κιόλας ..δίπλα ηταν
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Δεν ξερω ποιο μερος ειναι πιο παραξενο,το παρκιν στα village ή στο προαυλιο μιας εκκλησιας;:sunglasses:
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
147
Πόντοι
0
Πέρυσι παραμονή Χριστουγέννων την πέρασα σε δίκλινο δωμάτιο ιδιωτικού νοσοκομείου μαζί με φιλαράκι που είχε ατύχημα και δεν έχει κανέναν στην Ελλαδα. Δίκλινο δωμάτιο και ο παππούς στο διπλανό κρεβάτι είχε αποκλειστική. Μια μιλφαρα από την Βουλγαρία άλλο πράγμα. Ο φίλος μου ξεράθηκε πολύ νωρίς γιατί τον είχαν πλακώσει στις παυσιπονες ενέσεις. Η μιλφαρα γαρίδα το μάτι γιατί έπρεπε να ξεσκατιζει τον γέροντα όλο το βράδυ. Κάποια στιγμή την λυπήθηκα και την βοήθησα. Με τα πολλά βρέθηκαμε μεσα στο μπάνιο στριμωγμένοι αλλά ήταν αγχωμένη μην ξυπνήσει ο παππούς. Αγχωμένη αυτή, καυλωμενος εγω, αρκέστηκα σε τσιμπούκωμα και μπαλαμουτιασμα. Γερό τρομπάρισα μέχρι που της τα άδειασα όλα στην μούρη. Ίσα που πρόλαβε να πλυθεί γιατί ξαναξύπνησε ο γέροντας. Δυστυχώς το επόμενο βράδυ ήρθε άλλη αποκλειστική που δεν βλεπόταν ούτε με κλειστά μάτια….
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
1. Στην τουαλέτα του ξενοδοχείου Μεγαλη Βρετανία στην κωλαρα μιας γκόμενας που είχα. 2. σε πάρκο μέρα μεσημέρι, όμορφη πιπα και κατάποση... 3. έξω από το σπίτι των γονιών μιας γκόμενά, μέρα μεσημέρι, με πιπα και κατάποση....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.414
Κριτικές
62
Like
45.128
Πόντοι
9.297
1. Στην τουαλέτα του ξενοδοχείου Μεγαλη Βρετανία στην κωλαρα μιας γκόμενας που είχα. 2. σε πάρκο μέρα μεσημέρι, όμορφη πιπα και κατάποση... 3. έξω από το σπίτι των γονιών μιας γκόμενά, μέρα μεσημέρι, με πιπα και κατάποση....
Χάθηκε να πας στο Μακεδονια Παλλάς;Να μην ξενιτεύεσαι στο Άθενς;
 

Socrates009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2023
Μηνύματα
303
Like
4.151
Πόντοι
441
το έχω ξαναγράψει αλλά το βάζω πάλι γιατί έχει πλάκα.
Αυτή ήταν ξεπεταμένο 19άρικο με πρόσωπο κουκλί αλλά χοντρούλα, και με είχε στείλει αδιάβαστο..
Εγώ 25 τότε αλλά δεν μου είχε τύχει γκόμενα να τα καταπίνει στην πίπα, ούτε και φανταζόμουν ότι γίνεται..
Λοιπόν την είχα βγάλει βόλτα και μου ξεκινάει πίπα στο αυτοκίνητο.
Ψάχνομαι αλλά τίποτα οπότε της το λέω, ξέρεις δεν έχω χαρτομάντηλα..
Και μου απαντάει απορημένη, θα τα καταπιώ, καλά δε σου έχουν ξανακάνει πίπα εσένα ??
Και έμεινα μαλάκας. 'Αξιος ο εκπαιδευτής της....
Κάτι αντίστοιχο έτυχε και σε μένα, οι γεματουλες, κάνουν τις καλύτερες πίπες!
 

Γλέντης

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
0
1) Έξω απο εκκλησία σε τσιμπούκωμα γκόμενας στα 17 μου. Με την ίδια είχε γίνει και γαμήσι στο σχολείο πάνω στην έδρα μια μέρα που είχαμε κενό την τελευταία ώρα και ολοι έλειπαν.
2) Στο βράχο της ακρόπολης με πίπα, 5 η ώρα το πρωί που ήταν άδειος.
3) κάτω απο το Ηρώδειο χαράματα τον έπαιξα και έχυσα στον κώλο γκόμενας. Είχε προηγηθεί γλυφομούνι στο σημείο.
4) σε πάρκο το βράδυ σε γαμήσι στα όρθια, εν κινήσει γιατί άνοιξε ένα μπέκ εκείνη την ώρα και έπρεπε να μετακινηθούμε καθώς έχυνα και δεν ήθελα να διακόψω.
5) βραδάκι παρκαρισμένος στη λένορμαν (Κολωνός), γαμήσι στο πίσω κάθισμα.

για την ώρα δεν μου έρχεται κάτι άλλο για την ώρα
 

Leoasslover

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
205
Πόντοι
0
Για όποιον ξέρει το Καπανι στη Θεσσαλονίκη, βγήκαμε από τσιπουραδικο με την πρώην, μεγάλο καυλακι όλη την ώρα μου τον έτριβε κάτω από το τραπέζι, φεύγουμε από το μαγαζί και εκεί στα καλντερίμια πίσω από μια φαρδιά κολώνα στα σκοτεινά μου λέει βγαλτον να σου τραβήξω μια γιατί θα σκάσεις, και μου τα πέταξε πάνω στην κολόνα καθάρισε το κεφαλάκι, σημαζευτηκα και φύγαμε. Επίσης με την ίδια πολλές φορές στα παγκάκια πίσω από το άγαλμα του Μεγαλεκου
 

Socrates009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2023
Μηνύματα
303
Like
4.151
Πόντοι
441
Πίπα και χύσιμο σε συμμαθήτρια, σε πάρτυ, την ίδια στην πυλωτή που έμενε, με την πρώην σε πάρκινγκ lidl, και σε πάρκα
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom