Νέα

Τα κατάφερα βρήκα κοπέλα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Danky88
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 749
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

easyrider80

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2022
Μηνύματα
139
Like
100
Πόντοι
1
Δεν ξέρω.... αλλά πιστεύω ότι υπάρχουν και ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ!
Πολύ ελάχιστες εξαιρέσεις είναι αυτές που θα κάτσουν σε κάποιον χωρίς να κεράσει πολλές φορές,οι πιο πολλοί φίλοι μου κερναγαν τουλάχιστον 50 ευρώ και δε γαμαγε κάνεις μόνο πίπα φάσωμα ή μαλακια όχι κάτι άλλο,και ακόμα και αυτοί που γαμησαν έπρεπε να κεράσουν κάπου στα 100 ευρώ οπότε δύσκολο,με 100 ευρώ όμως έχεις γαμησει αρκετες φορές σε μπουρδέλο και όχι μόνο με 100 αλλά και με 20 και 10 οπότε καταλαβαίνεις γιατι συμφέρει πιο πολύ η ιερόδουλη?
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
οι Ελληνίδες είναι ζηλιαρες με το που δουν άντρα γυναίκα μαζί κοιτάνε με ένα βλέμμα ζήλειας ειρωνείας σα να λέει βρήκε ο κακασχημος γκόμενα
Μάλλον έτσι το σκέφτεσαι εσύ
Εγώ θα σκεφτώ "κοίτα τι κούκλος κυκλοφορεί με Μέγαιρα"
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Αφού ξέρεις εσύ τύπο,ξέρω και εγώ τύπο,οδοντίατρος στην Αγγλία, 10 χρόνια τώρα. Φτιαγμένος, σφίχτης όπως λέτε. Τον λες και όμορφο. ΜΟΝΟΣ. Τον παίζει.
εγώ πάντως αυτό δυσκολεύομαι να το πιστέψω.... Όμορφος, πιθανολογώ με λεφτά και κάποιο επίπεδο, να γνωρίζει κάθε μέρα νέο κόσμο μέσα από την δουλειά και να είναι μόνος; Πρέπει να έχει τελείως λάθος attitude ή κάτι να πηγαίνει τελείως λάθος με αυτόν τον τύπο...
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
εγώ πάντως αυτό δυσκολεύομαι να το πιστέψω.... Όμορφος, πιθανολογώ με λεφτά και κάποιο επίπεδο, να γνωρίζει κάθε μέρα νέο κόσμο μέσα από την δουλειά και να είναι μόνος; Πρέπει να έχει τελείως λάθος attitude ή κάτι να πηγαίνει τελείως λάθος με αυτόν τον τύπο...
Το μόνο που μπορώ να υποθέσω είναι ότι μετά τις Ρωσίδες εδώ δεν του αρέσουν οι Εγγλέζες εκεί.
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
Το μόνο που μπορώ να υποθέσω είναι ότι μετά τις Ρωσίδες εδώ δεν του αρέσουν οι Εγγλέζες εκεί.
εεεε καλά δεν έχει μόνο Εγγλέζες η Αγγλία, έχει και Κινέζες, Ινδές, Ελληνίδες... από όλα έχει ο μπαξές :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.162
Κριτικές
32
Like
26.566
Πόντοι
8.346
....μετα απο 28 σελιδες διαβασμα του νηματος, ενα M.Sc στην κοινωνιολογια το εχω τσιμπησει ηδη. Αν ο νηματοθετης αργησει λιγο ακομη να μας πει αν πηδηξε ή οχι, παω και για ενα Ph.D. αερατα!!!! :2funny::2funny::2funny:
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.052
Πόντοι
456
....μετα απο 28 σελιδες διαβασμα, ενα M.Sc στην κοινωνιολογια το εχω τσιμπησει ηδη. Αν ο νηματοθετης αργησει λιγο ακομη να μας πει αν πηδηξε ή οχι, παω και για ενα Ph.D. αερατα!!!! :2funny::2funny::2funny:
Θα εισαι ετοιμος απο φθινοπωρο για τη νεα φοιτητικη χρονια να μοιρασεις τη γνωση :wink:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Odin_

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
....μετα απο 28 σελιδες διαβασμα, ενα M.Sc στην κοινωνιολογια το εχω τσιμπησει ηδη. Αν ο νηματοθετης αργησει λιγο ακομη να μας πει αν πηδηξε ή οχι, παω και για ενα Ph.D. αερατα!!!! :2funny::2funny::2funny:
Το μόνο που καταλαβαίνεις μετά από 28 σελίδες είναι πόσο εύκολα αποδίδουν σε άλλους τα δικά τους θέματα και προβλήματα. Δεν φταίει ο εαυτούς τους που δεν βρίσκουν κοπέλα και δεν θέλουν ή μπορούν να προσαρμοστούν, φταίνει οι γυναίκες που είναι Ελλεηνίδες, καριόλες και όλα τα σχετικά....
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.032
Κριτικές
20
Like
27.121
Πόντοι
8.346
Οι ξενες στην πατρίδα τους φέρονται ακριβώς όπως και οι Ελληνίδες εδώ. Μην έχετε αυταπάτες ότι θα πάτε εξωτερικό και θα γαματε όποια βρείτε μπροστά σας. Εδώ και κάποια χρόνια ιδίως τους Έλληνες δεν τους έχουν σε εκτίμηση.
Εχεις πάει εξωτερικό??
Λοιπόν εγω που πηγα μια χαρα μου επιαναν την κουβέντα μονες τους στα μπαρ. Και μιλαμε για κοπελες που εδω Ελλάδα, για να μιλησω με τα σημεία της εποχης, θα ειχαν τρελα νουμερα στο ινστα τους. Απεναντίας το τι γίνεται εδω, νομιζω το έχουμε χιλιοσυζητησει.
Κανεις δν λεει οτι θα πηδαει αβερτα, απλα.το παιχνίδι ειναι πιο ευκολο και γίνεται και απο τα δυο φύλα. Και αν παιξεις τα χαρτιά σου σωστά οι πιθανότητες να πηδήξεις ειναι σαφώς μεγαλύτερες γτ οι ευκαιρίες που σ δίνονται ειναι περισσοτερες
 

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Εχεις πάει εξωτερικό??
Λοιπόν εγω που πηγα μια χαρα μου επιαναν την κουβέντα μονες τους στα μπαρ. Και μιλαμε για κοπελες που εδω Ελλάδα, για να μιλησω με τα σημεία της εποχης, θα ειχαν τρελα νουμερα στο ινστα τους. Απεναντίας το τι γίνεται εδω, νομιζω το έχουμε χιλιοσυζητησει.
Κανεις δν λεει οτι θα πηδαει αβερτα, απλα.το παιχνίδι ειναι πιο ευκολο και γίνεται και απο τα δυο φύλα. Και αν παιξεις τα χαρτιά σου σωστά οι πιθανότητες να πηδήξεις ειναι σαφώς μεγαλύτερες γτ οι ευκαιρίες που σ δίνονται ειναι περισσοτερες
Ταξιδεύω συχνά,έχω πολλές φίλες ξένες, συγγενείς σε διάφορες χώρες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Εχεις την εντυπωση οτι στις Ελληνιδες αρεσουν μονο αυτοι που λες;
Συνήθως οι Ελληνίδες έλκονται από κάτι όμοιο τους...κάτι καγκουρινες με μυξοφρενα σκουλαρίκια στην μύτη θα έλκονται από μουσατους με βερμούδες....το χαμηλό επίπεδο θα τραβήξει χαμηλό επίπεδο.
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.052
Πόντοι
456
Συνήθως οι Ελληνίδες έλκονται από κάτι όμοιο τους...κάτι καγκουρινες με μυξοφρενα σκουλαρίκια στην μύτη θα έλκονται από μουσατους με βερμούδες....το χαμηλό επίπεδο θα τραβήξει χαμηλό επίπεδο.
Και μαζι θα πανε ακομη πιο κατω :wink:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
....μετα απο 28 σελιδες διαβασμα του νηματος, ενα M.Sc στην κοινωνιολογια το εχω τσιμπησει ηδη. Αν ο νηματοθετης αργησει λιγο ακομη να μας πει αν πηδηξε ή οχι, παω και για ενα Ph.D. αερατα!!!! :2funny::2funny::2funny:
P.h.D=Pretty Huge Dick?????:new_shocked:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Odin_

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Και μαζι θα πανε ακομη πιο κατω :wink:
Nαι αλλά θα τους βλέπει ο εκλεκτός συναγωνιστής subzero και θα ξενερώνει αντί να σκέφτεται που δεν είναι σαν ανάποδο γαμωτο για να έλκει μια σαν ανάποδο γαμωτη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.527
Κριτικές
62
Like
45.235
Πόντοι
9.297
Αλήθεια γιατί φοράμε βερμούδες σε μη παραθαλάσσια μέρη;
Α) Για να φαίνονται οι γαμπες τους και μαζί τατουάζ και αποτρίχωση;
Βου) Γιατί ιδρώσανε τα αρχιδια τους από την σκληρή εργασία;
Γου) Γιατί παλιμπαιδιζουν;
Δου)Γιατί δεν αντέχουν στην ζεστή σαν παππούδες η μωρά;
Ε) Όλα τα παραπάνω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom