Νέα

Συνελήφθη στα Σκόπια ο Πάκης για το φόνο της 16χρονης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kiriakoboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 449
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Υπόψιν όμως ότι η οικογένεια της δολοφονηθέντος ήταν Ρομά,μην σας φαίνεται περίεργο ότι ανήλικη είχε σχέση με Πακιστανό... Βέβαια πρέπει να φάει ισόβια χωρίς ελαφρυντικά και π@π@ριες... αυτό είναι άλλο θέμα όμως
Τυπε εφόσον ήταν Ρομά διπλό το καλό, αυτή στο χώμα κι αυτός στην φυλακή...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.414
Κριτικές
62
Like
45.128
Πόντοι
9.297
Υπόψιν όμως ότι η οικογένεια της δολοφονηθέντος ήταν Ρομά,μην σας φαίνεται περίεργο ότι ανήλικη είχε σχέση με Πακιστανό... Βέβαια πρέπει να φάει ισόβια χωρίς ελαφρυντικά και π@π@ριες... αυτό είναι άλλο θέμα όμως
To ένα ναυάγιο βρήκε το άλλο...η κοπέλα είχε και άλλες ατυχίες πριν τον μοιραίο Πσκιστανο...συχνα αυτό γίνεται σε διαλυμμενες οικογένειες.
Το θέμα είναι ότι πολλά κοριτσάκια για να δείξουν οτι"μεγάλωσαν" υποκύπτουν σε τέτοια στοιχεία για να τραβήξουν την προσοχή...αυτά συμβαίνουν όταν οι γονείς το μόνο που κάνουν είναι να τα βάζουν λεφτά στις τσέπες.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Ολα τα φταιξε η γοητεια του πακιστανου που τυφλωσε τη νεαρα και δε μπορεσε να διακρινει τα σημαδια του βιαιου χαρακτηρα του
Το χω ξαναπει οι Πακιστανοι εχουν περαση στις ελληνιδες
Ρωτησα καποτε εναν πως τις ριχνει
Και ειπε
"Μαμουν λεει οτι κωρα του ηταν Ινδος πριγκηπας"
Και τσιμπανε οι πιτσιρικες απο τη γοητεια ενος πριγκηπα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.414
Κριτικές
62
Like
45.128
Πόντοι
9.297
Ολα τα φταιξε η γοητεια του πακιστανου που τυφλωσε τη νεαρα και δε μπορεσε να διακρινει τα σημαδια του βιαιου χαρακτηρα του
Το χω ξαναπει οι Πακιστανοι εχουν περαση στις ελληνιδες
Ρωτησα καποτε εναν πως τις ριχνει
Και ειπε
"Μαμουν λεει οτι κωρα του ηταν Ινδος πριγκηπας"
Και τσιμπανε οι πιτσιρικες απο τη γοητεια ενος πριγκηπα
Όταν μιλάω για σποβλακωμενες πιτσιρίκες τα βλέπουν οι πιπινολατρες;
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
Άσχετο με το περιστατικό σχετικό με το πακιστανο. Υπάρχουν πολλές ομάδες τελεγκραμ τύπου Μαύρη Δύναμη, Το Ισλάμ μέσα σου, Νέος λαός , ΑΛΗΘΙΝΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΥΤΑ . Γεμάτο λάθρο η μαύρη δύναμη κιόλας έχει αρκετά χιλιάδες μελη, διαφημίζει μπόλιασμα λάθρο μαύρων κτλπ με Ελληνίδες. Πχ λέει μόνο οι άσχημες γαμάνε Έλληνες , δείχνει βίντεο π μπαίνουν από Έβρο με λεζάντες ετοιμάστε τις κόρες σας , δείχνει ακέφαλα πτώματα με επιγραφή μέλλον λευκών κ από κάτω τυπισες σε παρτουζες με λάθρο μέλλον Ελληνίδων . Επίσης δείχνει έγκυο λευκή με λεζάντα έχω ένα μαύρο μωρό στη κοιλιά μου αυτός είναι ο τρόπος να καταπολεμηθεί ο ρατσισμός. Αυτά όντως υπάρχουν κ εμείς κοιμόμαστε , να ξέρετε οι ίδιοι οι λάθρο όλους αυτούς τς αντιρατσιστουλιδες λοατκι νεοφιλελεδες τους θεωρούν μεγάλα θύματα , όταν θα μπορέσουν αυτούς θα σφάξουν πρώτους
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
Οι απλυτοσυριζοαναρχοακτιβίστριες που μας ζάλισαν τα @@ με τον Πρεζάκ Πουστόπουλο και με άλλα αποβράσματα που είναι?

Δεν τις άκουσα...

Μήπως γιατί ο (εισαγόμενος) εγκληματίας είναι "δικός τους" και ως εκ τούτου το θύμα (άσχετο αν είναι γυφτάκι) δεν καλύπτεται από την ομπρέλα "επιλεκτικής ευαισθησία" που δείχνουν?
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.097
Πόντοι
1.436
Άσχετο με το περιστατικό σχετικό με το πακιστανο. Υπάρχουν πολλές ομάδες τελεγκραμ τύπου Μαύρη Δύναμη, Το Ισλάμ μέσα σου, Νέος λαός , ΑΛΗΘΙΝΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΥΤΑ . Γεμάτο λάθρο η μαύρη δύναμη κιόλας έχει αρκετά χιλιάδες μελη, διαφημίζει μπόλιασμα λάθρο μαύρων κτλπ με Ελληνίδες. Πχ λέει μόνο οι άσχημες γαμάνε Έλληνες , δείχνει βίντεο π μπαίνουν από Έβρο με λεζάντες ετοιμάστε τις κόρες σας , δείχνει ακέφαλα πτώματα με επιγραφή μέλλον λευκών κ από κάτω τυπισες σε παρτουζες με λάθρο μέλλον Ελληνίδων . Επίσης δείχνει έγκυο λευκή με λεζάντα έχω ένα μαύρο μωρό στη κοιλιά μου αυτός είναι ο τρόπος να καταπολεμηθεί ο ρατσισμός. Αυτά όντως υπάρχουν κ εμείς κοιμόμαστε , να ξέρετε οι ίδιοι οι λάθρο όλους αυτούς τς αντιρατσιστουλιδες λοατκι νεοφιλελεδες τους θεωρούν μεγάλα θύματα , όταν θα μπορέσουν αυτούς θα σφάξουν πρώτους
εχω την εντυπωση οτι αυτα γραφονται κυριως απο λευκους που εχουν cuck fetish...κυριως αυτο με τις λευκες και μαυρους

τωρα αν η συγκεκριμενη οικογενεια ηταν ρομα, οι ρομα γενικως εχουν προελευση απο φυλες του πακισταν και της ινδιας ή ακομα και απο την αιγυπτο
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
εχω την εντυπωση οτι αυτα γραφονται κυριως απο λευκους που εχουν cuck fetish...κυριως αυτο με τις λευκες και μαυρους

τωρα αν η συγκεκριμενη οικογενεια ηταν ρομα, οι ρομα γενικως εχουν προελευση απο φυλες του πακισταν και της ινδιας ή ακομα και απο την αιγυπτο
Ναι θα μπορούσε να είναι κ αυτό π λες φυσικά, αλλά ρε φίλε καταλαβαίνω όλοι έχουν τα φετίχ τους, αλλά δεν υπάρχει λόγος να ανεβαίνουν βίντεο κ αναρτήσεις μίσους ας ανεβάζουν μόνο ενδοφυλετικα γαμησια ξέρω γώ αυτό το καταλαβαίνω , είχα τρακάρει βίντεο μαύρου άπταιστα ελληνικά τσιμπουκωνε λευκή κ την έβαζε να φτύνει ελληνική σημαία ας πούμε αυτό δε το καταλαβαίνω . Επίσης δε ξέρω εάν γνωρίζεται από Darkweb, έχω βρει κοινότητα αγγλικά γραμμένο βέβαια π έλεγε ποια χώρα είναι πιο εύκολο να μπολιάσουμε κ να κάνουμε δικιά μας κ η Ελλάδα είχε το μεγαλύτερο ποσοστό , κι από κάτω τύπου σχόλια οι αντρες εκεί είναι μαλθακοί εύκολοι στόχοι κάποιοι μας υποστηρίζουν κτλπ έκαναν καζούρα δηλαδή με τα χάλια μας
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
903
Κριτικές
2
Like
2.466
Πόντοι
446
καντε υπομονη θα ερθει η ΝΔ και θα βαλει τελος σε ολα αυτα των αριστερων
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.335
Κριτικές
1
Like
35.386
Πόντοι
6.256
Θα έχουμε εξελίξεις....
πληροφορίες λενε οτι ο πακις γαμουσε και τη μάνα...
Το μακελειο γραφει οτι γαμαγε και τον ρχ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καντε υπομονη θα ερθει η ΝΔ και θα βαλει τελος σε ολα αυτα των αριστερων
Μα γι αυτο ψηφισαμε κουλη
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.097
Πόντοι
1.436
Ναι θα μπορούσε να είναι κ αυτό π λες φυσικά, αλλά ρε φίλε καταλαβαίνω όλοι έχουν τα φετίχ τους, αλλά δεν υπάρχει λόγος να ανεβαίνουν βίντεο κ αναρτήσεις μίσους ας ανεβάζουν μόνο ενδοφυλετικα γαμησια ξέρω γώ αυτό το καταλαβαίνω , είχα τρακάρει βίντεο μαύρου άπταιστα ελληνικά τσιμπουκωνε λευκή κ την έβαζε να φτύνει ελληνική σημαία ας πούμε αυτό δε το καταλαβαίνω . Επίσης δε ξέρω εάν γνωρίζεται από Darkweb, έχω βρει κοινότητα αγγλικά γραμμένο βέβαια π έλεγε ποια χώρα είναι πιο εύκολο να μπολιάσουμε κ να κάνουμε δικιά μας κ η Ελλάδα είχε το μεγαλύτερο ποσοστό , κι από κάτω τύπου σχόλια οι αντρες εκεί είναι μαλθακοί εύκολοι στόχοι κάποιοι μας υποστηρίζουν κτλπ έκαναν καζούρα δηλαδή με τα χάλια μας
τι να σου πω εγω πιστευω η μεση σημερινη ελληνιδα εχει standards τοσο ψηλα που οχι μαυροι αλλα ουτε και οι ντοπιοι μπορουν να καλυψουν θελοντας ωραιους και ταυτοχρονα πλουσιους ανδρες που απλα δε υπαρχουν αρκετοι απο αυτους...για αυτο και τοσες καταληγουν γατομαμαδες

ελληνιδα με πακιστανο στη θεσσαλονικη δεν ετυχε να δω ποτε,τωρα δε ξερω αθηνα τι γινετε...εχω δει ομως κατι χοντρες ελληνιδες να χαμουρευονται δημοσια σε παγκακια με μαυρους...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.404
Κριτικές
509
Like
68.884
Πόντοι
41.129
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Εν τω μεταξυ και η μητερα με αλλοδαπο (Συριο) τα εχει:

1659794132699.png
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
428
Like
772
Πόντοι
81
Θα έχουμε εξελίξεις....
πληροφορίες λενε οτι ο πακις γαμουσε και τη μάνα...
Δεν μου κανει εντυπωση αυτο....εδω η μανα ειχε γκομενο τηγανοκεφαλο αλβανο (ηλικιακα μικροτερο) παιδερα που ασελγουσε στα παιδια της πριν μετακομισουν Αθηνα .
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
τι να σου πω εγω πιστευω η μεση σημερινη ελληνιδα εχει standards τοσο ψηλα που οχι μαυροι αλλα ουτε και οι ντοπιοι μπορουν να καλυψουν θελοντας ωραιους και ταυτοχρονα πλουσιους ανδρες που απλα δε υπαρχουν αρκετοι απο αυτους...για αυτο και τοσες καταληγουν γατομαμαδες

ελληνιδα με πακιστανο στη θεσσαλονικη δεν ετυχε να δω ποτε,τωρα δε ξερω αθηνα τι γινετε...εχω δει ομως κατι χοντρες ελληνιδες να χαμουρευονται δημοσια σε παγκακια με μαυρους...
Ναι έτσι είναι όπως τα γράφεις η μόνη διαφορά είναι ότι αυτοί όλοι δεν εννοούν ότι πι Ελληνίδες η οποιεσδήποτε λευκές θα πάνε μαζί της με τη θέληση τους κατάλαβες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom