Νέα

Συνελήφθη 37χρονος που αυνανιζόταν σε εστιατόριο στην Κηφισιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.222
Like
34.686
Πόντοι
9.931

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Να φταίνε οι καραντίνες άραγε ; Η κάτι άλλο ; :think:

Εδώ μάλλον κολλάει αυτό που λένε "πρίν τρελαθεί καλά ήταν ;" :P
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.743
Πόντοι
2.356
Προφανώς ήταν από εκείνους τους τυπαίους που "δεν ήθελαν να μείωσουν τον εαυτό τους και να πάνε μπουρδέλα" όπως μας έλεγαν παλιά - και λένε ακόμα και σήμερα - κάποιοι μάλλον κυριολεκτικά όπως φαίνεται μαλάκες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.877
Κριτικές
2
Like
73.304
Πόντοι
12.056

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.268
Κριτικές
8
Like
32.591
Πόντοι
6.536

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.877
Κριτικές
2
Like
73.304
Πόντοι
12.056
Θα τον παίξεις σήμερα με την πράσινη αρμάδα του Νάν.

:wanker::wanker::wanker:
θα σταθεροποιηθεις καπου :cool2: καθε ημερα εσυ και ο Νιπλης αλλαζεται αβαταρ:undecided-old: σε λιγο θα γινεται σαν τον τρελο που λεει καλημερα - καλησπερα και δεν του απανταει κανεις :headbaning1::headbaning2:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.570
Πόντοι
3.656
τυποι το αρθρο λεει οτι ηταν παλαιστινιος :confused::confused::confused:
μαλλον το εκανε σαν ενδειξη διαμαρτυρια για τον πολεμο.τους εχυσε ολους απαξιωτικα στο εστιατοριο :confused::confused::confused:
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.379
Like
4.576
Πόντοι
456
παλια στο σχολειο μου αρχες 10ετιας 1980, σε επαρχιακη πολη την ωρα του διαλειμματος,
σταματα στο δρομο απ εξω ενα αμαξι με εναν μουσατο. εμεις ως παιδακια παιζαμε μπαλα κλπ, ξαφνικα τον βλεπουμε μεσα απο το αμαξι να τον παιζει... πρωτη φορα το ειδα στη ζωη μου, αρα εικονα ανεξιτηλη. και σοκαριστικη λογω ηλικιας.
που θελω να καταληξω? παντα υπηρχαν μαλακες και ανωμαλοι. η διαφορα του Τοτε με το Τωρα ειναι οτι σημερα πολυ πιο ευκολα ολα αυτα μαθαινονται και διαδιδονται.
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
729
Like
959
Πόντοι
86
παλια στο σχολειο μου αρχες 10ετιας 1980, σε επαρχιακη πολη την ωρα του διαλειμματος,
σταματα στο δρομο απ εξω ενα αμαξι με εναν μουσατο. εμεις ως παιδακια παιζαμε μπαλα κλπ, ξαφνικα τον βλεπουμε μεσα απο το αμαξι να τον παιζει... πρωτη φορα το ειδα στη ζωη μου, αρα εικονα ανεξιτηλη. και σοκαριστικη λογω ηλικιας.
που θελω να καταληξω? παντα υπηρχαν μαλακες και ανωμαλοι. η διαφορα του Τοτε με το Τωρα ειναι οτι σημερα πολυ πιο ευκολα ολα αυτα μαθαινονται και διαδιδονται.
ακριβως...υπηρχαν πάντα αυτά απλα τωρα ενα τετοιο να γινει μαθαινεται αμεσως.Εχω ακουσει απο γιαγιάδες αφθονες ιστοριες τετοιες στα νιάτα τους,που τις πετυχαιναν σε ερημιές και τους τον πεταγαν εξω και τον επαιζαν....Παντως ολοι τους αυτοι που τα κανουν αυτά συνηθως ειναι προικισμένοι αρκετα.Γι αυτο τους αρεσει και η επιδειξη
 

soylakostas72

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
224
Like
191
Πόντοι
1

Καθε μερα εχουμε κάποιο περιστατικό που εχει σχεση με τον σεξ, αυνανισμό, θωπεία, απόπειρα βιασμού...

Δεν παμε καθολου καλα!

Να φταίνε οι καραντίνες άραγε ; Η κάτι άλλο ; :think:

Εδώ μάλλον κολλάει αυτό που λένε "πρίν τρελαθεί καλά ήταν ;" :P
Θα φταίνε τα εμβόλια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο τυπος ηταν παλαιστινιακής καταγωγής...:rolleyes:
Δεν φταίνε τα εμβόλια.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
685
Like
1.542
Πόντοι
206
υπάρχουν και κάποιοι ανάμεσα μας που έχουν φετιχ να αυνανιζονται δημοσία. οπως υπάρχουν και κάποιοι να τρωνε κουραδες. αμέσως στην εθνικότητα το ριχνετε λές και εμει είμστε καλύτεροι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom