Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στουρνάρη 47- Μασατζίδικο-

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
771
Κριτικές
13
Like
1.217
Πόντοι
3.135
Άσε δεν χρειάζεται, αναστήθηκε ο πούρακλας!

Χθες τον μπινελίκονε ένας συναθλητής που τον έπιασε στην έξοδο!  :cheesy:
τι παει να πει "τον έπιασε"  :think:......εχει και δικηγόρους το κτίριο ....παω στον κυριο "χασοδικέα" για μία υπόθεσή μου.....αντε με τον παπαρα!!!
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καθυστερημένο review για το εν λόγο ίδρυμα.(1 εβδομάδος περίπου)
Στην υποδοχή του μαγαζιού η Βίκυ, ευγενέστατη, γλυκύτατη, και γενικά σου βγάζει το"κάτι πονηρό"αυτή η κοπέλα. :booty:
Παρέλαση από Χριστίνα, Λία, και άλλο ένα τεμάχιο που μου διαφεύγει τώρα το όνομα του.
Ενώ έχω διαβάσει πολλά καλά για την Χριστίνα, αυτή που μου έκανε "κλίκ" ήταν η Λία!!! (τα θαυμαστικά είναι επειδή εγώ με milf ....δεν, γενικώς)
Η Λια είναι περίπου τα 40, μετρίου αναστήματος, καστανά σκούρα μαλλιά και μάτια, κανονικό σώμα, από χώρα της πρώην ΕΣΣΔ.
Στα ενδότερα τώρα, είναι πολύ ευγενική, και κατέχει το άθλημα αρκετά καλά. Βασικά είχα καιρό να μου κάνουν τέτοιο μασάζ, και αυτό με εξέπληξε ευχάριστα. Αρκετά δυνατό, χωρίς όμως να σου βγάλει τα υγρά, και με καλή τεχνική στα τεντώματα των μυών.
Περίπου το 20λέπτο κράτησε αυτό, και μετά ξεκίνησε ένα αισθησιακό μασάζ, με πολύ ωραία καυλό-τριψίματα όλων των περιοχών.
Με έκανε turbo σε μικρό χρονικό διάστημα, εφόσον ξέρει τι πρέπει να κάνει για να σε καυλώσει πραγματικά!
Είναι αρκετά δεκτική σε όλα ;), και έχει και καλή πρωτοβουλία κινήσεων. Επίσης είναι πολύ καθαρή.
Πίπα βαθιά και υγρή  :pipa2:, δάκτυλα δέχτηκε παντού, και έδειχνε πράγματι να το ευχαριστιέται.
Σφυροκόπημα αρκετής ώρας :fuck1: με πολλές εναλλαγές στάσεων :bottom:, αδιαμαρτύρητα από πλευράς της, και κατάθεση στα βαθιά  :pipa3:!!!
Στα μείον τώρα, είναι η χαλαρή κοιλιά(2 γέννες), το επίσης χαλαρό στήθος (αν και 3αρι) αλλά με σφικτά πόδια και σφικτές "τρυπούλες"... όλες!!!
Εάν δεν σε πειράζουν τα σωματικά "ελαττώματα" από τις χαλαρώσεις που προανέφερα, πραγματικά αξίζει η γυναίκα και με το παραπάνω. (άστη με το σουτιέν και το σρτιγκάκι... :grin:)
Πολύ καλή εμπειρία για εμένα, και αξίζε με το παραπάνω . :thumbsup:
 
OP
OP
G

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλα ρε παιδια, μήπως είδατε το νεο τεμάχιο, την Τζενη; Είχα αρκετό καιρό να περάσω από το συγκεκριμένο μαγαζί και πέρασα σήμερα. Ενα έχω να πω, Ελληνίδα-δύμετρη-τούμπανο (οκ είπα 3)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.512
Κριτικές
1.275
Like
228.339
Πόντοι
46.232
Καλα ρε παιδια, μήπως είδατε το νεο τεμάχιο, την Τζενη; Είχα αρκετό καιρό να περάσω από το συγκεκριμένο μαγαζί και πέρασα σήμερα. Ενα έχω να πω, Ελληνίδα-δύμετρη-τούμπανο (οκ είπα 3)
για δωσε ρε φιλαρακι κατι ποιο συγκεκριμενο για την κοπελα.......δεν την εχω πετυχει και εχω παει δυο γορες την τελευταια βδομαδα
 
OP
OP
G

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη τι πιο συγκεκριμενο απο ονομα και περιγραφη? ειχα να παω 2-3 εβδομάδες και πήγα εχθές, δεν την εχω δει πουθενα αλλου. μια βολτα απο ’κει και μια συναντηση μαζι της θα αποσαφινισει τα παντα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.512
Κριτικές
1.275
Like
228.339
Πόντοι
46.232
δηλαδη τι πιο συγκεκριμενο απο ονομα και περιγραφη? ειχα να παω 2-3 εβδομάδες και πήγα εχθές, δεν την εχω δει πουθενα αλλου. μια βολτα απο ’κει και μια συναντηση μαζι της θα αποσαφινισει τα παντα
οκ ευχαριστω.....διμετρη τουμπανο ειμαι λεπτομερεστατη περιγραφη.....καλα θα παω την πεμπτη και αν την πετυχω θα ενημερωσω
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Δίμετρη με τακούνια ή ανευ? Τούμπανο και 3-αρι? Από πρόσωπο και σώμα πως πάει?
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Δίμετρη με τακούνια ή ανευ? Τούμπανο και 3-αρι? Από πρόσωπο και σώμα πως πάει?

Τζένη = Ελληνίδα, 1,75 χωρίς τακούνι, σκούρα μαλλιά σγουρά μακριά, 3άρι φυσικό και σφικτό βυζί με ωραίες καυλιάρικες σκούρες ρόγες, μακριά πόδια και σφικτά, κώλο στο "ύψος του", και πολύ φιλική και ευχάριστη.
-Τα υπόλοιπα μετά το 2ο test drive, γιατί στο πρώτο υπήρξαν κάποια "τεχνικά προβλήματα" και δεν έχω ακόμα πλήρη και εμπεριστατωμένη άποψη για το κορίτσι. Πάντως είναι Θηλυκό με τα ούλα της!!!
Ενημέρωση μετά την Τετάρτη που θα περάσω, και έτσι και την πετύχω.......
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Μέχρι να ξαναπάει ο Adam (καλό βόλι!), να πω ότι η περιγραφή του είναι ακριβέστατη.

Για όσους έχουν εμπειρία από Χριστίνα, νομίζω ότι μοιάζουν πολύ, τόσο στον σωματότυπο, χρώματα, μαλλί κλπ, όσο και στις υπηρεσίες/συμπεριφορά. Μάλλον η Τζένη είναι λίγο μεγαλύτερη (χωρίς να βάζω το χέρι στη φωτιά) με λίγο μικρότερο στήθος και λιγότερο λιπώδη ιστό στην περιφέρεια (πώς τα λέω, ο ...).

Όχι μόνο αντέχει, αλλά ενθαρρύνει για δυνατό σφυροκόπημα. Φιλότιμη και καλότροπη. Αξίζει (τουλάχιστον) ενα test drive.

Κατά την επίσκεψή μου παρούσα και η Λία (δεν υπήρχε περίπτωση να την πάρω, εφ' όσον στο Μπ4 με είχε αφήσει με τον Γιακουμή στο χέρι), ενώ είχα χάσει στο photo finish την Χριστίνα, τα κάλλη της οποίας χαιρόταν άλλος συναγωνιστής.
 

Καρολος

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Ακριβως οπως τα λες.Ουτε φωτογραφια να μας εδειχνες κολητε! Κατα τη γνωμη μου απο τις ελαχιστες ελληνιδες που τιμανε τα λεφτα που παιρνουν.Μετα απο τη συνεδρια μαζι της, ειλικρινα ειχα χασει τη μπαλα.Μπραβο της!!!
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Για τις μαύρες μπότες πάνω από το γόνατο σας είπα; Δεν σας είπα...

:s&m_2:  :2funny:  :2funny:
 

997t

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
123
Like
395
Πόντοι
21
Αυτή η Βίκη τώρα τελευταία μία κάνει την σερίφησσα, μία δεν δουλεύει τι γίνεται με την πάρτη της;Βαρέθηκε ή τα κονόμισε;
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Αυτή η Βίκη τώρα τελευταία μία κάνει την σερίφησσα, μία δεν δουλεύει τι γίνεται με την πάρτη της;Βαρέθηκε ή τα κονόμισε;

τα γραψε ολα στη μουνα της και τα φορτωσε στον κοκορα!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Αυτή η Βίκη τώρα τελευταία μία κάνει την σερίφησσα,
====
Παντοτε εκανε την σεριφισα... νο2  οταν δεν μπορούσε η Αννα  :)
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
αφου εκανα την βολτα μου στην ραβινε και απογοητευτικα και πηρα ταξι κατευθειαν για στουρναρη για κανα σιγουρο. περασα απο Σ29 Σ63 ΚΑΙ Σ47 οπου και κατεληξα.στα αλλα δυο δεν μου αρεσαν οι γκομενες.ειδικα στο 63 πολυ πατσαβουρα μαζεμενη.στο 47 μου εκαναν κλικ η τζενη και η χριστινα. μπηκα με την δευτερη.τι να πω τα εχουν πει αλλοι. αμαρτια να δουλευει τετοια γκομενα. στα μαγαζια αυτα οι γκομενες ειναι καριολες. αυτην την γυναικα θα επρεπε να την χαιρεσε σαν δεσμο.πολυ ωραια γυναικα ομορφο σωμα μορφομενη σωστη και οχι σαν μερικα σαχλοκουδουνα.φυσικα οταν πρεπει ξερει και βγαζει και προστυχιλα.ειναι ευτυχημα για πολλους να γαμανε τετοιο μουνι (γυμναστρια). μπραβο ρε χριστινα και σου ευχομαι (αν και δεν μας συμφερει) να φυγεις απο αυτη την δουλεια.τα πουτσοσκαμπιλα ειναι για αλβανακια και ρωσιδακια
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
αφου εκανα την βολτα μου στην ραβινε και απογοητευτικα και πηρα ταξι κατευθειαν για στουρναρη για κανα σιγουρο. περασα απο Σ29 Σ63 ΚΑΙ Σ47 οπου και κατεληξα.στα αλλα δυο δεν μου αρεσαν οι γκομενες.ειδικα στο 63 πολυ πατσαβουρα μαζεμενη.στο 47 μου εκαναν κλικ η τζενη και η χριστινα. μπηκα με την δευτερη.τι να πω τα εχουν πει αλλοι. αμαρτια να δουλευει τετοια γκομενα. στα μαγαζια αυτα οι γκομενες ειναι καριολες. αυτην την γυναικα θα επρεπε να την χαιρεσε σαν δεσμο.πολυ ωραια γυναικα ομορφο σωμα μορφομενη σωστη και οχι σαν μερικα σαχλοκουδουνα.φυσικα οταν πρεπει ξερει και βγαζει και προστυχιλα.ειναι ευτυχημα για πολλους να γαμανε τετοιο μουνι (γυμναστρια). μπραβο ρε χριστινα και σου ευχομαι (αν και δεν μας συμφερει) να φυγεις απο αυτη την δουλεια.τα πουτσοσκαμπιλα ειναι για αλβανακια και ρωσιδακια











να φυγει? να παει που? που αλλου θα βρει τετοιο μεροκαματο? και γιατι κανεις συγκρισεις με αλβανες και ρωσιδες? νομιζεις οτι ειναι καλυτερες οι δικες μας? ολες το ιδιο πονηρες ειναι μεγαλεεεεε!!!! μην σε παραμυθιαζουν!!
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
φανταζομαι τον τυπο που την γαμαγε οταν ηταν στην γυμναστικη ακαδημια !!!! ερε τον κολοφαρδο  !!!!  ειμαι σιγουρος οτι θα εχασε και την χρονια  ,  θα σερνοταν !!
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
αμαρτια να δουλευει τετοια γκομενα. στα μαγαζια αυτα οι γκομενες ειναι καριολες. αυτην την γυναικα θα επρεπε να την χαιρεσε σαν δεσμο.
ειναι ευτυχημα για πολλους να γαμανε τετοιο μουνι (γυμναστρια). μπραβο ρε χριστινα και σου ευχομαι (αν και δεν μας συμφερει) να φυγεις απο αυτη την δουλεια.τα πουτσοσκαμπιλα ειναι για αλβανακια και ρωσιδακια

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
2o review για το άλλο "ψηλό μωρό" του καταστήματος την Τζένη.
Επειδή όπως είχα γράψει και στο παρελθόν, είχα "ανοιχτούς λογαριασμούς" μαζί της, πέρασα ξανά για να μπορέσω να έχω "ολοκληρωμένη" άποψη επί του θέματος.
Η κοπέλα είναι κατά αρχήν άνθρωπος, και μπορείς, και να συζητήσεις μαζί της, και να κάνεις αυτά που πιθανόν να κάνεις και με την γκόμενα σου.
Έχει πράγματι καταπληκτικό κορμί, ωραία στητό στήθος :tits: με καταπληκτικές ρόγες (διεγείρονται όλοι οι πόροι της θηλής!!), τεράστια πόδια σφικτά(έπαιζε basket :lheel:)όπου με τις μπότες ή τις ψηλοτάκουνες γόβες δείχνουν ..ατελείωτα, και το μουνάκι της είναι καλοσχηματισμένο και με πολύ ωραία ..γεύση.. :kissass:
Από μασάζ μέτρια πράγματα, προσπαθεί μεν και έχει υπομονή, αλλά σίγουρα έχω κάνει και καλύτερα.
Αλλά πιστέψτε με αυτό δεν με πείραξε καθόλου, γιατί σε κάνει να νιώθεις ότι είσαι με την κοπέλα σου, και αυτό που θα ακολουθήσει, δεν είναι μία "πληρωμένη" σχέση, αλλά μία καθαρά "ερωτική επαφή"
Εάν και η Χριστίνα, που τόσα πολλά καλά διαβάζω από τους συναδέλφους εδώ, είναι και αυτή σε αυτό το μοτίβο (δεν την έχω δοκιμάσει.... ακόμα) τότε η Βίκυ, έχει 2 πολύ δυνατά χαρτιά στο μαγαζί, που έχουν όλο το πακέτο εμφάνισης και φιλικότητας (υπάρχει και η Λία, που μπορεί να είναι milf,αλλά ξέρει και καλό μασάζ, και να σε κάνει να το ..ευχαριστιέσαι).
Τέλος για την Βίκυ, έτσι όπως αντιμετωπίζει τους πελάτες όταν της ζητούν να περάσει αυτή μαζί τους στο δωμάτιο (μεταξύ τους και εγώ)σου δίνει την εντύπωση ότι πρέπει να είναι το ακόμα δυνατότερο χαρτί του καταστήματος, πράγμα που και εύχομαι, αλλά με τα δύο προαναφερθέντα κορίτσια, ο πήχης είναι πολύ υψηλά, πράγμα "επικίνδυνο" για εκείνη.

 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom