Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
167
Like
225
Πόντοι
21
Παλια πηγαινα συχνα μαζι της,ποτε δεν εκανε τα ανωμαλα γαμησια αλλα ηταν πολυ πολυ ερωτικη και σεξυ,τα τελευταια 3 χρονια ομως ειναι μεσα στην βαρεμαρα και στη κλαψα,κριμα τετοιοα γυναικα να κλαιγεται ολη την ωρα.χεστηκα αν θα την πω η οχι Αλβανιδα.μην μας κοροιδιδευι αφου απο το Ελμπασαν ειναι
Αν την πεις Αλβανίδα......έχεις χάσει απο χέρι πριν μπεις μέσα......
Μπορείτε να δώσετε μια κατατοπιστική περιγραφή τι να περιμένουμε όταν βγει η ρόμπα;
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
6
Like
9.287
Πόντοι
2.586
Λια και Βερονικα (υπάρχουν κριτικές...) και Βερονικα με Μελινα. Ολα τα αλλα έχουν κάποιο ρίσκο....στο αν κουμπώνει το δίδυμο και ποςο καλά!
δεν μιλας για την παλια Μελίνα ? εκεινη σταματισε αν δεν κανω λαθος
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Μπορείτε να δώσετε μια κατατοπιστική περιγραφή τι να περιμένουμε όταν βγει η ρόμπα;
Πρώτον δεν φοράει ποτε ρόμπα! Κολάν σχεδόν πάντα.....λεπτομέρεια....
Στην ερώτηση σου:
Ώριμη γυναίκα μελαχρινη στο φάσμα των 50 με καλο σωμα χωρίς κυτταρίτιδα, γύρω στο 1.70 στηθος 3αρι με τις παρεμβολές του χρονου αλλα αρκετα στητό!
Δίνει πολυ σημασία στην καθαριότητα, φοράει πάντα ωραία και ακριβά εσώρουχα, κάνει ένα απο τα καλύτερα αν όχι το καλυτερο μασαζ σε τετοια μέρη.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
6
Like
9.287
Πόντοι
2.586
Όχι αυτη είναι η πρώην Χριστίνα του Λαγουμιτζή. Γύρω στα 30.......με ξανθό αγορε μαλι.
Στην τελευταια επισκεψη ..δεν την προσεξα
Επεσα με τα μουτρα στην μεγαλη μου αγαπη τη Λια
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Στην τελευταια επισκεψη ..δεν την προσεξα
Επεσα με τα μουτρα στην μεγαλη μου αγαπη τη Λια
Άλλο στυλ φιλε, η Λια είναι πολυ κυρια, προσεκτικά ντυμένη κλπ. Η Μελινα είναι το γκομενακι της διπλανής πόρτας.....δες την κριτικη μου....
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
6
Like
9.287
Πόντοι
2.586
Άλλο στυλ φιλε, η Λια είναι πολυ κυρια, προσεκτικά ντυμένη κλπ. Η Μελινα είναι το γκομενακι της διπλανής πόρτας.....δες την κριτικη μου....
Κυρία μεν εκφυλο δε ...προσωπικα θελω να τη σκιζω μεχρι να πεθανει ο higlander
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
602
Like
718
Πόντοι
86
Μόλις εχει επιστρέψει απο 10ημερη αποχή λόγω προσωπικών θεμάτων και ίσως τα κέφια της δεν είναι στο καλυτερο αλλα πάλι αυτο δεν επρεπε να αποτυπώνεται στον πελάτη.......
2 χρονια ειναι ετσι , ποια 10ημερη αποχη λογω προσωπικων..... 2 ολοκληρα χρονια με την μουρη κατω δε θελω να γαμ... δε γουσταρω αλλα...θελω τα λεφτα. Που να πανε για μεροκοματο 8ωρο - 9ωρο
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: acab3

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
2 χρονια ειναι ετσι , ποια 10ημερη αποχη λογω προσωπικων..... 2 ολοκληρα χρονια με την μουρη κατω δε θελω να γαμ... δε γουσταρω αλλα...θελω τα λεφτα. Που να πανε για μεροκοματο 8ωρο - 9ωρο
Το σέβομαι αλλα η προσωπική μου εμπειρια είναι διαφορετική......αν σου φέρεται ετσι για τόσο μεγάλο διαστημα δεν επρεπε να ξαναπάς....
Και δόξα το γιαλαμπι το μαγαζι εχει άλλες 9-11....
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
6
Like
9.287
Πόντοι
2.586
το ίδρυμα για μένα απεβίωσε όταν έφυγε η μελινάρα πριν από πολλά έτη....και η λία βαρετή είναι κασέτα....
τι μου θυμισες ρε φίλε
πρωτη επισκεψη ( πριν τον τρωικο πολεμο ) στο πρωτο μαγαζι στον 2ο ..σκαει μυτη η Μελινα με το βυζομπαλα σε πρωτη μοστρα πανω σε κατι κοκκινες γοβες ..εχασα το φως μου
τοτε ειχε 5-6 κοπελες το μαγαζι με τη Ζανα να κανει ακομα παιχνιδι .....
Να μη θυμηθω τη θεια Ελενη ....
Ισως η Λια να ειναι μια αναμνηση απ τα περασμενα μεγαλεια ....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
το ίδρυμα για μένα απεβίωσε όταν έφυγε η μελινάρα πριν από πολλά έτη....και η λία βαρετή είναι κασέτα....
Εγω Μελινα και Βίκυ δεν τις πρόλαβα, πρέπει να ξεκίνησα τις παρουσίες μου οριακά μετα. Απο κοπέλες του σήμερα έχω ακούσει πολυ θετικά και για τις δυο τόσο για υπηρεσιες οσο και για εμφανιση!
Με τη Λια επειδή έχω πολλές ώρες πτήσης τολμώ να εκφράζω «θέλω» και να αλλάζω οριακά πράγματα, αλλα αυτο πρέπει να το .....κερδίσεις δεν είναι η νόρμα.
Αν τα γούστα σου είναι στο Ιερά οδός 259 κλπ. τότε πράγματι αυτο το μαγαζι σήμερα εχει άλλο στυλ.......κατανοητό!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.443
Πόντοι
41.447
Mια ξανθιά γκιλφ την ειδα πριν καμια...12ετία(νομιζω Ελενη) πρέπει να ειναι πολύ γνωστή και να εχει αναφερθει πολλακις,τι απέγινε;
Γκρανυ κανονικό αλλα καλοδιατηρημενο
Έχει σταματήσει και από το κατάστημα και από τη δουλειά γενικοτερα
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
6
Like
9.287
Πόντοι
2.586
Εγω Μελινα και Βίκυ δεν τις πρόλαβα, πρέπει να ξεκίνησα τις παρουσίες μου οριακά μετα. Απο κοπέλες του σήμερα έχω ακούσει πολυ θετικά και για τις δυο τόσο για υπηρεσιες οσο και για εμφανιση!
Με τη Λια επειδή έχω πολλές ώρες πτήσης τολμώ να εκφράζω «θέλω» και να αλλάζω οριακά πράγματα, αλλα αυτο πρέπει να το .....κερδίσεις δεν είναι η νόρμα.
Αν τα γούστα σου είναι στο Ιερά οδός 259 κλπ. τότε πράγματι αυτο το μαγαζι σήμερα εχει άλλο στυλ.......κατανοητό!
Υπαρχει μια αληθεια ..Η Λια εχει παντα μια προτιμηση και ειναι και πιο δοτικη ,να το πω ετσι , σε παλιους καλους πελατες
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.443
Πόντοι
41.447
Μου κάνει εντύπωση που ακούω από συναγωνιστές τόσα παράπονα για την Μόνικα γιατί γνώριζω πως είναι από σταθερά βαριά διαχρονικά χαρτιά του μαγαζιού με πολύ πιστή πελατεία. Μήπως έχει όντως κάποιο θεμα αυτό το διάστημα και δεν αποδίδει. ...;
Σε κάθε περίπτωση ξέρω πως οι κοπέλες διαβάζουν εδώ τι γράφεται και θα το δει .
Από κάτι δικούς μου που την παίρνουν σταθερά χρόνια πάντως και τα λέμε δεν έχω ακούσει τέτοια παράπονα χωρίς να θέλω φυσικά να αμφισβητήσω τους συναγωνιστές εδώ που εγραψαν
 

Christos098

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
215
Κριτικές
2
Like
670
Πόντοι
81
τι μου θυμισες ρε φίλε
πρωτη επισκεψη ( πριν τον τρωικο πολεμο ) στο πρωτο μαγαζι στον 2ο ..σκαει μυτη η Μελινα με το βυζομπαλα σε πρωτη μοστρα πανω σε κατι κοκκινες γοβες ..εχασα το φως μου
τοτε ειχε 5-6 κοπελες το μαγαζι με τη Ζανα να κανει ακομα παιχνιδι .....
Να μη θυμηθω τη θεια Ελενη ....
Ισως η Λια να ειναι μια αναμνηση απ τα περασμενα μεγαλεια ....
Εποχές με Ζανα στα πάνω της, θεία Ελένη Σοφη Λια την άλλη τη βυζαρου Αλβανίδα, Βίκυ Αντριάνα με τους δονητές, Βερόνικα Μελινα Ιζαμπέλα & ποσες αλλες ξεχνάω δεν θα ξαναπεράσουν από το χώρο των μασάζ. Θυμάμαι έμπαινα το πρωί με το άνοιγμα με Ελένη κ μέχρι το κλείσιμο επέστρεφα για διπλό με Λια και Ζανα.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Αυτό το > (έχει σταματήσει).... "γενικότερα" , του Ζero για την θεία Ελένη, είναι όλα τα λεφτά ... Τα σέβη μας στον τρισμέγιστο Ζero :hi:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Κριμα ηταν πολυ δοτικη..μια φορα παλια την ειχα παρει...ισως να περναει ασχημα..να χει προβληματα ..καποια αιτια θα χει αυτη η αλλαγη..η μπορει και να μηθελει πια τη δουλεια αυτη...ποιος ξερει...
μεγάλη γυναίκα παιδιά...

πολλά χιλιόμετρα , τί θες να σου κάνει?

εγώ την είχα ευχαριστηθεί στη Συγγρού 42

όταν την ξαναπήρα στο 29 , με απαγοήτευσε. όταν είχα πρωτοέρθει, δεν ήθελα να γαμηθεί ήταν προφανές
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
το ίδρυμα για μένα απεβίωσε όταν έφυγε η μελινάρα πριν από πολλά έτη....και η λία βαρετή είναι κασέτα....
η Λεία κερδίζει στο social στο οποίο είναι πολύ καλή
καλή στο πρόγραμμά της , ειδικά τις πρώτες 3-4 φο΄ρες , αλλά στη συνέχεια το βλέπεις ότι το έχει κοπιάρει σε απόλυτο βαθμό και αυτό μου τη σπάζει

την Μελινάρα δεν την πρόλαβα...κρίμα
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
6
Like
9.287
Πόντοι
2.586
Υπαρχει ενα πολυ καλο κόλπο
να εχετε στο μαγαζι πανω απο μια επιλογη ...καντε και κανενα διακριτικο "σπασιμο"
ετσι καμια δεν θα σας θεωρει δεδομενο
και καθε φορά θα προσπαθει να μην σας χάσει απο πελάτη
( Μια φορα ειχε περασει στο μπροστινα δωματια απεναντι απο το κουζινακι και ακουγα ενα καυγα γιατι λεει της πηρε τον πελατη )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom