Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 274K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (6 μέλη και 22 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.952
Like
22.730
Πόντοι
5.506
Εγώ δεν σχολίασα ούτε το που τα βρήκε ούτε ούτε το πως τα βρήκε

εγώ είπα ότι άφησε ένα μαξιλάρι (ταμείο προφανώς) με 35 δις.

Αφού ο αλέκος δεν έκανε κάτι διαφορετικό από τον σαμαρά και τον μητσοτάκη τότε το να τον βαφτίζεις χειρότερο τους δεν έχει κανένα νόημα.
Φιλε, εγω τον βαφτισα λωποδυτη απο την ημερα που τον ακουσα να ξεστομιζει τις παπαριες περι μνημονιων, νταουλιων, ενφια και αλλαγης της Ευρωπης. Τετοιος ψευτης και επικινδυνος απατεωνας δεν εχει ξαναπερασει, υπηρχε και ο παπαντρεας αλλα εκεινος ταισε τη μιση Ελλαδα, αλλο που τα πληρωνουμε πισω ολοι μαζι.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.019
Like
72.050
Πόντοι
12.756
Eδω κι αν κανεις λαθος!!!!!
εχεις να πεις κάτι για το χρέος που θα βοηθησει την κουβεντα του Σαουλ με τον αυτιστικό ; η θα μας αραδιασεις οτι ελεγε η Κωνσταντοπουλου ; οτι ειναι απεχθές , παράνομο κτλ :coffee:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.952
Like
22.730
Πόντοι
5.506
Εγώ δεν σχολίασα ούτε το που τα βρήκε ούτε ούτε το πως τα βρήκε

εγώ είπα ότι άφησε ένα μαξιλάρι (ταμείο προφανώς) με 35 δις.

Αφού ο αλέκος δεν έκανε κάτι διαφορετικό από τον σαμαρά και τον μητσοτάκη τότε το να τον βαφτίζεις χειρότερο τους δεν έχει κανένα νόημα.
Φιλε, εγω τον βαφτισα λωποδυτη απο την ημερα που τον ακουσα να ξεστομιζει τις παπαριες περι μνημονιων, νταουλιων, ενφια και αλλαγης της Ευρωπης. Τετοιος ψευτης και επικινδυνος απατεωνας δεν εχει ξαναπερασει, υπηρχε και ο παπαντρεας αλλα εκεινος ταισε τη μιση Ελλαδα, αλλο που τα πληρωνουμε πισω ολοι μαζι.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.666
Like
11.123
Πόντοι
3.656
εχεις να πεις κάτι για το χρέος που θα βοηθησει την κουβεντα του Σαουλ με τον αυτιστικό ; η θα μας αραδιασεις οτι ελεγε η Κωνσταντοπουλου ; οτι ειναι απεχθές , παράνομο κτλ :coffee:
Οι ωραιοι εχουν χρεη.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.268
Like
13.607
Πόντοι
3.656
Φιλε, εγω τον βαφτισα λωποδυτη απο την ημερα που τον ακουσα να ξεστομιζει τις παπαριες περι μνημονιων, νταουλιων, ενφια και αλλαγης της Ευρωπης. Τετοιος ψευτης και επικινδυνος απατεωνας δεν εχει ξαναπερασει, υπηρχε και ο παπαντρεας αλλα εκεινος ταισε τη μιση Ελλαδα, αλλο που τα πληρωνουμε πισω ολοι μαζι.
Καλά έκανες

επιλεκτικά τους βαφτίζεις λωποδύτες βέβαια γιατί και άλλοι τάζουν από το 2019 διάφορα που ακόμα τα περιμένουμε...

και ο σαμαράς θα έσκιζε τα μνημόνια κάθε μέρα μη τον ξεχνάμε και αυτόν

όλοι απατεώνες είναι αλλά επικεντρώνεσαι σε αυτούς που δεν κυβερνούν....αυτό πρέπει να κοιτάξεις.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.952
Like
22.730
Πόντοι
5.506
Εγώ δεν σχολίασα ούτε το που τα βρήκε ούτε ούτε το πως τα βρήκε

εγώ είπα ότι άφησε ένα μαξιλάρι (ταμείο προφανώς) με 35 δις.

Αφού ο αλέκος δεν έκανε κάτι διαφορετικό από τον σαμαρά και τον μητσοτάκη τότε το να τον βαφτίζεις χειρότερο τους δεν έχει κανένα νόημα.
Εγώ δεν σχολίασα ούτε το που τα βρήκε ούτε ούτε το πως τα βρήκε

εγώ είπα ότι άφησε ένα μαξιλάρι (ταμείο προφανώς) με 35 δις.

Αφού ο αλέκος δεν έκανε κάτι διαφορετικό από τον σαμαρά και τον μητσοτάκη τότε το να τον βαφτίζεις χειρότερο τους δεν έχει κανένα νόημα.
Φιλε, εγω τον βαφτισα λωποδυτη απο την ημερα που τον ακουσα να ξεστομιζει τις παπαριες περι μνημονιων, νταουλιων, ενφια και αλλαγης της Ευρωπης. Τετοιος ψευτης και επικινδυνος απατεωνας δεν εχει ξαναπερασει, υπηρχε και ο παπαντρεας αλλα εκεινος ταισε τη μιση Ελλαδα, αλλο που τα πληρωνουμε πισω ολοι μαζι.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.019
Like
72.050
Πόντοι
12.756
Καλά έκανες

επιλεκτικά τους βαφτίζεις λωποδύτες βέβαια γιατί και άλλοι τάζουν από το 2019 διάφορα που ακόμα τα περιμένουμε...

και ο σαμαράς θα έσκιζε τα μνημόνια κάθε μέρα μη τον ξεχνάμε και αυτόν

όλοι απατεώνες είναι αλλά επικεντρώνεσαι σε αυτούς που δεν κυβερνούν....αυτό πρέπει να κοιτάξεις.

Θα εβαζε και wi fi παντου ο απατεώνας αυτος , μην το ξεχνας :coffee:

ωχ ωχ βάρεσε error-404 ο αλλος :coffee:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.952
Like
22.730
Πόντοι
5.506
όχι δεν μου κάνει αυτό...για αρχή σου έδειξα πριν ότι το χρέος αυξήθηκε κατά 50 δις από το 23 στο 24.....

και να σου θυμίσω ότι η ζημιά που αναφέρεις ότι έκανε ο τσίπρας (βαρουφάκης)...που την έκανε πράγματι....

ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ 50 ΔΙΣ.....ΞΥΠΝΑ ΡΕΕΕΕΕΕ....ΠΑΛΙΑ ΛΕΓΑΝΕ ΘΑ ΚΟΨΟΥΝ 2-3 ΔΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ 50 ΔΙΣ!!!!!!! ΟΥΤΕ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΣΟΥ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΥΝΤΑΞΗ :confused::confused::confused::confused::confused:
Το πολυ κατω απο 50 δις ειναι προσωπικη σου εκτιμηση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με λενε Ριζο και οπως θελω τα γυριζω :coffee:
Μαλακα σε λενε αλλα μην το κανουμε θεμα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.268
Like
13.607
Πόντοι
3.656
Θα εβαζε και wi fi παντου ο απατεώνας αυτος , μην το ξεχνας :coffee:

ωχ ωχ βάρεσε error-404 ο αλλος :coffee:
:confused::confused::confused::confused:

πρέπει να επηρεάστηκε το κινητό του από το predator


καλύτερα που δεν έβαλε γιατί θα ερχόταν τώρα ο κυριάκος να μας χρεώσει ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ ρήτρα αναπροσαρμογής την χρήση του wifi :badair:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.268
Like
13.607
Πόντοι
3.656
Το πολυ κατω απο 50 δις ειναι προσωπικη σου εκτιμηση.
Για πες πόσο ήταν? δηλαδή πόσο χρέος παρέλαβε και τι άφησε?

βασικά πες μου τι ύψους ήταν το μνημόνιο που υπέγραψε για να μην κάθομαι να το ψάχνω.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.952
Like
22.730
Πόντοι
5.506
Καλά έκανες

επιλεκτικά τους βαφτίζεις λωποδύτες βέβαια γιατί και άλλοι τάζουν από το 2019 διάφορα που ακόμα τα περιμένουμε...

και ο σαμαράς θα έσκιζε τα μνημόνια κάθε μέρα μη τον ξεχνάμε και αυτόν

όλοι απατεώνες είναι αλλά επικεντρώνεσαι σε αυτούς που δεν κυβερνούν....αυτό πρέπει να κοιτάξεις.
Ενταξει, ολοι απατεωνες ειναι, ψηφιζουμε τον κανενα και καθαρισαμε. Ελα ομως που ο σαμαρας κουτσα στραβα εσκιζε τα μνημονια ενα ενα αλλα τα σαινια ηθελαν πολιτικη αλλαγη, νεους και αφθαρτους, πρωτη φορα αριστερα, οχι αλλους γονους. Και μετα ηρθε το πιο μακρυ μνημονιο.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.666
Like
11.123
Πόντοι
3.656
Για πες πόσο ήταν? δηλαδή πόσο χρέος παρέλαβε και τι άφησε?

βασικά πες μου τι ύψους ήταν το μνημόνιο που υπέγραψε για να μην κάθομαι να το ψάχνω.
ρε μαλακες...οι 2 σας θα το πληρωσετε το γαμημενο και εχετε λυσσαξει ποιος χρωσταει πιο πολλα?????
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.268
Like
13.607
Πόντοι
3.656
Ενταξει, ολοι απατεωνες ειναι, ψηφιζουμε τον κανενα και καθαρισαμε. Ελα ομως που ο σαμαρας κουτσα στραβα εσκιζε τα μνημονια ενα ενα αλλα τα σαινια ηθελαν πολιτικη αλλαγη, νεους και αφθαρτους, πρωτη φορα αριστερα, οχι αλλους γονους. Και μετα ηρθε το πιο μακρυ μνημονιο.
πόσο ήταν το μακρύ μνημόνιο?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.952
Like
22.730
Πόντοι
5.506
Για πες πόσο ήταν? δηλαδή πόσο χρέος παρέλαβε και τι άφησε?

βασικά πες μου τι ύψους ήταν το μνημόνιο που υπέγραψε για να μην κάθομαι να το ψάχνω.
Αστο, αν το μετρας ετσι και οχι οτι γαμησε τα παντα, δε βγαινει ακρη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom