Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
εγω ψευτη, παπαντζη και μπατιρακι σε λεω! τι εγιναν τελικα τα 6 ψηφια ποσα που εβαλες στις επιχειρησεις σου επιασαν τοπο τελικα σερβιτορε?:buck2::buck2::buck2:
Συγνωμη για την καθυστερηση, διαβαζα τα πμια που μου εστειλαν για σενα.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.251
Like
3.508
Πόντοι
1.706
Α, ρε έρμε Κασσελάκη, τι σου 'μελε να παθεις
  • Σε απέλυσαν από Goldman Sachs,
  • Σε αποκήρυξαν οι εφοπλιστές,
  • Σε διώχνουν από το κόμμα...
...αν φας κέρατο κι από τον Ταϊλερ, θα 'σαι για να σε κλαιν οι ρέγγες κακομοίρη

Polakis.jpeg
Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεπ, να τα γράφουμε όλα όσα του έκαναν του παιντιού........
-Έφτιαξε γούρναπουμετατρεπειτοκατρουλιοσεγαργαρονερογιαναδροσερευειτηκωλάθρατουμετααποσφυροκοπημα και του την ονόμασαν πισίνα
-Κανόνισε να παντρευτεί για δεύτερη φορά τον καλό του στα Χανιά και πρόλαβαν άλλοι και ντύθηκαν νυφούλες, επίσης στα Χανιά, οπότε καταγράφεται πλέον ω;ςδεύτερο ζευγάρι που παντρεύεται στα πουστοΧανιά
-Ήθελε να γίνει πατερομανούλα όντας πρόεδρας αλλά αν βγει ο Σφακιάς ξεχνάει τα πατερομανουλια, πολλώ δε μάλλον και την προεδρία
-Είπε μια μαλακία πως είναι λεφτάς και όρμηξαν οι σφυριζαίοι να τον ξεπαραδιάσουνμ
-αμέτρητες άλλες μαλακίες που εις την μπούτσα μου, με τους τσυριζαίους θα ασχολούμαι??? :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: The1

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.438
Πόντοι
9.931
Δε νομίζω πως είναι τόσο ανόητος για να ξαναμπλέξει με βλαμμένους.
Λογικά είναι η καλύτερή του. Βουλευτής, χωρίς να κάνει τίποτα, με όλα τα δικαιώματα ενός πρώην πρωθυπουργού, έφτιαξε ίδρυμα (τζάμπα κρατιλό χρήμα), κάτι ετοιμάζει έξω, προς Βρυξέλλες, και νομίζω διάβασα και για βιβλίο.
Μια χαρά είναι, γιατί να ξαναμπλέξει? Τα ελέγχει όλα από μακριά.
το λεω επειδή λενε οτι η 87 ειναι δικη του, οπότε η θα κάνει κίνηση να παρει αυτος το κομμα η θα φυτεύσει κάποιον δικο του.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.667
Like
11.126
Πόντοι
3.656
Δε νομίζω πως είναι τόσο ανόητος για να ξαναμπλέξει με βλαμμένους.
Λογικά είναι η καλύτερή του. Βουλευτής, χωρίς να κάνει τίποτα, με όλα τα δικαιώματα ενός πρώην πρωθυπουργού, έφτιαξε ίδρυμα (τζάμπα κρατιλό χρήμα), κάτι ετοιμάζει έξω, προς Βρυξέλλες, και νομίζω διάβασα και για βιβλίο.
Μια χαρά είναι, γιατί να ξαναμπλέξει? Τα ελέγχει όλα από μακριά.
Συμφωνω σε ολα εκτος απο το ανοητος.Η οποια ανοησια θρεφεται οταν εχεις δοκιμασει την εξουσια..μονο εκει εχω ενσταση...
 

Skorpio93

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
246
Κριτικές
13
Like
2.191
Πόντοι
1.191
- Μην φεύγεις Στέφανε!

- Θα φύγω Bob

- Μη Στέφανε, μη φεύγεις, θα φαρμακωθώ!

Kaselakis 9.jpeg
 

Skorpio93

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
246
Κριτικές
13
Like
2.191
Πόντοι
1.191
Στ' @@ μας. Ας προσέχανε. Όταν ψηφίζεις με 2ευρα για εν δυνάμει πρωθυπουργό, μπορεί να σου προκύψει Κασσελάκης, Μπέος ή Πέος. Προς γνώση & συμμόρφωση.
Θα κατασπαραχτούν μεταξύ τους, μέχρις ενός! Ουδεμία έκπληξις για αριστερούς, όχι μόνο τώρα, αλλά από παλιά, τότε που ο Νίκος Ζαχαριάδης γαμούσε στα κρυφά τη Ρούλα Κουκούλου γυναίκα του Μάρκου Βαφειάδη, κι ο τελευταίος έστελνε επιστολές στον Στάλιν παραπονούμενος για το κέρατο που έτρωγε, ζητώντας έμμεσα από τους Σοβιετικούς συντρόφους να παρέμβουν

Κυριάκος μέχρι να φτάσει η φέτα €40
Markos 5.jpeg

Markos 6.jpeg
 
Τελευταία τροποποίηση:

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
206
Like
321
Πόντοι
21
Θεωρώ πως ο άνθρωπος αυτός ήταν ακατάλληλος για την ελληνική πολιτική σκηνή. Δυστυχώς ο ΣΥΡΙΖΑ δεν έχει και τίποτα καλύτερο να προτείνει. Οι εναλλακτικές σε πρόσωπα είναι πραγματικά τραγικές. Δεν το αποκλείω να κατέβει πάλι, εφόσον ο νέος πρόεδρος θα βγει από συνέδριο. Αν οι ψηφοφόροι τον στηρίξουν μπορεί να βγει ξανά. Θα είναι φοβερή απάντηση στην εσωκομματική αντιπολίτευση
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.934
Like
10.041
Πόντοι
2.606
Συμφωνω σε ολα εκτος απο το ανοητος.Η οποια ανοησια θρεφεται οταν εχεις δοκιμασει την εξουσια..μονο εκει εχω ενσταση...
Αν είναι να ξανακάνει κάτι, ίσως το προσπαθήσει μαζί με τίποτα παλαιοπασόκους. Και αυτοί για διάλυση το πάνε...
Την φωνή πάντως την ξέρει!

Παρ' όλα αυτά βλέπω ν' ακολουθεί την πορεία του κωστάκη από την ραφήνα. Γιατί να ξαναμπλέξει?
Τα παιδιά του μεγαλώνουν, οικονομική άνεση έχει πλέον.
Το προφίλ του θα κοιτάξει να στρογγυλέψει, αφού ξεχνάμε εύκολα, και θα κινείται στο παρασκήνιο, όπως τώρα.
Θα κάνει και τίποτα επέτειους στα 10χρονα, 15χρονα κοκ των Πρεσπών, θα μαζεύονται και για τσίπουρα με τίποτα συντρόφια και θα πετάει και καμιά παπαριά στα μίντια με ύφος σοφού για να παίξει στις ειδήσεις των 9...

Αν πάλι επανέλθει...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Αν είναι να ξανακάνει κάτι, ίσως το προσπαθήσει μαζί με τίποτα παλαιοπασόκους. Και αυτοί για διάλυση το πάνε...
Την φωνή πάντως την ξέρει!

Παρ' όλα αυτά βλέπω ν' ακολουθεί την πορεία του κωστάκη από την ραφήνα. Γιατί να ξαναμπλέξει?
Τα παιδιά του μεγαλώνουν, οικονομική άνεση έχει πλέον.
Το προφίλ του θα κοιτάξει να στρογγυλέψει, αφού ξεχνάμε εύκολα, και θα κινείται στο παρασκήνιο, όπως τώρα.
Θα κάνει και τίποτα επέτειους στα 10χρονα, 15χρονα κοκ των Πρεσπών, θα μαζεύονται για για τσίπουρα με τίποτα συντρόφια και θα πετάει και καμιά παπαριά στα μίντια με ύφος σοφού για να παίξει στις ειδήσεις των 9...

Αν πάλι επανέλθει...
Κοινως, αλλος γαπ μας βρηκε.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
14
Like
4.453
Πόντοι
746
Τώρα ειναι που αποκτά το θέμα εμπορικό ενδιαφέρον ...

1. Πρέπει να αρχίσουν τα στοιχήματα με υψηλές αποδόσεις... μέχρι στιγμής

Γιδοβοσκος vs Κλαψομουνα Λίνου = 1-0
Γιδοβοσκος vs Μπουστης Αρχηγος = 1-0


2. Να γυρισει το Netflix mini σειρα με τιτλο ... Γιδοβοσκος Balboa ...

Μια ταινία επιβιωσης με ξυλο, αγωνια και πολυ μαλάκια...! :tooth:
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.670
Κριτικές
12
Like
6.862
Πόντοι
2.646
Κασσελακης στα παπαρια του. 6α βάλει τη σφηνα στον πάτο του να κοιμηθει σαν πουλάκι και θα τον ξαναβγαλουν αρχηγό τα μέλη που θα ψηφίσουν
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
2
Like
18.567
Πόντοι
3.656
πόσα παρτάλια παρατράγουδα καθυστέρες γίδια έχει αυτή η χώρα γαμώ τον Μωχαμέτι μου :2funny::2funny:

"αλήτες" έσκουζαν οι κυραΚατίνες , "σε πισωστηρίζουμε":grin:

----"Έχεις δίκιο" απάντησε η τάχα στεναχωρημένη Στέφη :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.985
Πόντοι
4.546
Το έψησε το ψάρι καλά, από δύο πλευρές.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.985
Πόντοι
4.546

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.428
Κριτικές
3
Like
12.207
Πόντοι
3.506
Πολλή δροσιά, εκεί ψηλά στην ηγεσία.
Ναι μην ξεχνάει να γυρίζει και το ψάρι στο ψήσιμο..
( Με τρόμο σκέφτομαι μην το φέρουν οι περιστάσεις και βρεθεί όλο αυτό το τσίρκο να κυβερνήσει αυτή την έρημη χώρα...)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom