Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
φοβερή οπτασία αισθησιασμού μιλάμε....
πόνεσαν τα μάτια μου
απορώ πραγματικα όχι με την κοπέλα με κάποιους που όλη ημερα ξερογλυφονται εδώ ποσταρουν λουλούδια σάλια ποίηση κτλ....
μόνο η επιστήμη μπορεί να απάντησει σε αυτό εγώ αδυνατω.
γιατι τα βυζια που κοιτανε το πατωμα?:badair:
οταν το ειχα γραψει μονο που δεν με σταυρωσανε. :confused:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.443
Πόντοι
41.447
οκ η κοπέλα όπως καταλαβαίνω βιοποριζεται από αυτό το γουστάρει και είναι πολύ καλή στη δουλειά της και μπράβο της
όμως όταν εκτίθεται εδώ θα πρέπει να αναμένει όλες τις κριτικές .
αυτό που εξακολουθεί να είναι ανεξηγητο είναι οι υστερικές αντιδράσεις ορισμένων εδώ μέσα μόλις ακουστεί μια άλλη αποψη
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.242
Κριτικές
46
Like
3.791
Πόντοι
4.365
οκ η κοπέλα όπως καταλαβαίνω βιοποριζεται από αυτό το γουστάρει και είναι πολύ καλή στη δουλειά της και μπράβο της
όμως όταν εκτίθεται εδώ θα πρέπει να αναμένει όλες τις κριτικές .
αυτό που εξακολουθεί να είναι ανεξηγητο είναι οι υστερικές αντιδράσεις ορισμένων εδώ μέσα μόλις ακουστεί μια άλλη αποψη
Ήσυχα zero & Peter...
θα βγουν παλι οι αγαπουληδες κ θα μας πρήξουν... με την ''θεά' τους...!!:afro:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
οκ η κοπέλα όπως καταλαβαίνω βιοποριζεται από αυτό το γουστάρει και είναι πολύ καλή στη δουλειά της και μπράβο της
όμως όταν εκτίθεται εδώ θα πρέπει να αναμένει όλες τις κριτικές .
αυτό που εξακολουθεί να είναι ανεξηγητο είναι οι υστερικές αντιδράσεις ορισμένων εδώ μέσα μόλις ακουστεί μια άλλη αποψη
υστερικές αντιδράσεις κάποιων ή της ίδιας ;;;

Μάλλον αυτή είναι πίσω απ αυτα τα προφίλ

Παρεπιπτόντως … τρομερές οι φωτό που ανέβασε…
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
2
Like
3.724
Πόντοι
456
δεν ξερω εαν η ιδια εχει ολα αυτα τα προφιλ που ο σεριφης (ξερει εκεινος ποιον λεω) τα εξαφανισε . θελω να πιστευω οτι δεν ηταν δικα της διοτι στο παρελθον η ιδια μου ειχε αρνηθει να ανεβασω κριτικη η οποια θα ηταν και πολυ θετικη μαλιστα.
αυτο που ξερω σιγουρα , αν και φαν των υπηρεσιων της στεφανιας, ειναι οτι ειναι πολυ κουραστικο να απαντανε σε ολους δυο τρια συγκεκριμενα προφιλ . κι οχι μονο κουραστικο αλλά και υποπτο στο τελος. ακομη , δε , πιο κουραστικο το να διαπληκτιζονται με ολους οσους εχουν διαφορετικη αποψη χρησιμοποιωντας εκφρασεις προσβλητικες απο αυτες που λεγαμε οταν ημασταν 15 χρονων. το σιγουρο ειναι οτι δημιουργησαν κακη εντυπωση για την κοπελα προσπαθωντας να την εξυμνισουν για κατι η οποια δεν εχει ισχυρισθει ποτέ.
για να ειμαι ακριβης , οι υπηρεσιες και οι τιμες της στεφανιας , για τις δικες μου δυνατοτητες , ειναι παρα πολυ καλες .εχω δει διμετρες κουκλαρες που δεν ξερανε που παν τα τεσσερα .αυτο , ομως , δε σημαινει οτι πρεπει να συμφωνησουν ολοι. οσον αφορα την εμφανιση αυτο ειναι υποκειμενικο , οποτε δεν το βαζω σε καμμια συγκριση. αυτα για οσους δεν εχουν καμμια εμπειρια με την κοπελα. οι υπολοιποι δεν χρειαζονται συστασεις ή διθυραμβους .
θετικο ειναι οτι επανεμφανισθηκε ο σεριφης και εβαλε μια ταξη στο νημα.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
φοβερή οπτασία αισθησιασμού μιλάμε....
πόνεσαν τα μάτια μου
απορώ πραγματικα όχι με την κοπέλα με κάποιους που όλη ημερα ξερογλυφονται εδώ ποσταρουν λουλούδια σάλια ποίηση κτλ....
μόνο η επιστήμη μπορεί να απάντησει σε αυτό εγώ αδυνατω.
Έπρεπε να εξαντλήσεις το ζουμ για ν βρεις κάτι ν με προσβάλλεις δηλαδή..
Ήταν τελείως αυθόρμητη η φωτογραφία κ αυτά συμβαίνουν όταν είσαι όλη μέρα στην θάλασσα κ στη πισίνα τι ν κάνουμε φεύγει το πεντικιούρ..προς αποκατάσταση όμως της αλήθειας κ της κακιάς
IMG_20220727_190748.jpg
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
αχ και να ήταν το πρόβλημα το πεντικιούρ........βέβαια το ζήτημα δεν είναι η στεφανία που μια χαρά καλά κάνει η κοπέλα. Το ζήτημα είναι κοινωνικό και έχει να κάνει με την αμεσολατρεία και εκθείαση του κάθε εκτιθέμενου προσώπου ή σώματος ή μέρος σώματος ή δεν ξέρω γω τί άλλο σε δημόσιο βήμα ή φόρουμ ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να φανταστεί κανείς
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
θελω να πιστευω οτι δεν ηταν δικα της διοτι στο παρελθον η ιδια μου ειχε αρνηθει να ανεβασω κριτικη η οποια θα ηταν και πολυ θετικη μαλιστα.
μεγα σφαλμα να ρωτανε καποιοι -κι εσυ εισαι μεσα σε αυτους οπως μας λες- για το αν θα γραψουν κριτικη και τι θα γραψουν. ετσι η οποια κριτικη δεν εχει καμμια αξια,για ευνοητους λογους.
αχ και να ήταν το πρόβλημα το πεντικιούρ........βέβαια το ζήτημα δεν είναι η στεφανία που μια χαρά καλά κάνει η κοπέλα. Το ζήτημα είναι κοινωνικό και έχει να κάνει με την αμεσολατρεία και εκθείαση του κάθε εκτιθέμενου προσώπου ή σώματος ή μέρος σώματος ή δεν ξέρω γω τί άλλο σε δημόσιο βήμα ή φόρουμ ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να φανταστεί κανείς
μα μονη της ανεβαζει οτι ανεβαζει.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.533
Κριτικές
99
Like
25.816
Πόντοι
26.236
γιατι τα βυζια που κοιτανε το πατωμα?:badair:
οταν το ειχα γραψει μονο που δεν με σταυρωσανε. :confused:
Δεν έχεις δίκιο , έπρεπε να ταιριάξουν με το πλάνο της πισίνας και βγήκαν λίγο νερουλά…:2funny:
 

Karmakostas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2021
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα επειδή εισαι νέο μέλος δεν σε αφήνει ακόμα το σύστημα ν δεχτείς η να στείλεις πμ..αν πατήσεις στο προφίλ μου όμως στην αρχική οθόνη,θα βρεις ένα screen shot με το τηλ μου.. :*
ευχαριστώ πολύ !
 

KOLTREIN

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
63
Like
185
Πόντοι
0
Λοιπόν ...Σας βλέπω εδώ κ μέρες που κανετε μαρς επίθεση σε μια που δεν είναι του γούστου σας ....5-6 άτομα συγκεκριμένα ...κολλητοί φαντάζομαι ....φυσικά μόνοι σας κ μόνη της ....Μιας κ αυτοί που σας την έλεγαν ,τώρα τους έχει μπαναρει ο σερίφης (όπως τον λέτε)...Ρε μάγκες ...Το θεωρείτε αντρικειο ?????Κάποιος από εσάς μίλησαν για 15 χρόνα....Ναι εσείς είστε αυτοί....Τώρα μόνοι ,χωρίς αντιπάλους ,νομίζετε ότι είναι ωραίο αυτό που κάνετε.....Κ κάτι ακόμα...Μιλήσατε για κλωνους ...Είτε δικούς της ,είτε άλλων ....Διαβάζοντας τους κανόνες του σάιτ,κάπου πήρε το μάτι μου ότι ο σερίφης βλέπει την i.p...Aρα κομματάκι δύσκολο από μια i.p να κάθεται ο οποιοσδηποτε με 4-5 κινητά κ να γραφει σε πολλαπλά προφίλ...Νομίζω...Αυτά είχα να πω ,δεν σας ξέρω δεν την ξέρω ,αλλά έτσι νιώθω διαβάζοντας κάποια πράγματακια...Κ τα λέω με ευγένεια κ πάντα φιλικά ,χωρίς να γουστάρω να έρθω σε αντιπαράθεση με κάποιον ,ούτε να ειρωνεύομαι.
να υποθέσω συνάδελφε, μια και προχθεσινός εδω μέσα, με το που μπήκες έπεσες κατευθείαν στο νήμα της Στεφανίας……. και πρόλαβες και διάβασες και όλα τα προηγούμενα ποστ…;;;;;;
 

KOLTREIN

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
63
Like
185
Πόντοι
0
Διαβάσω όλο το σάιτ επί μήνες ...ακόμα κ σαν επισκέπτης ....Άλλο είπα εγώ κ άλλο μου λες αδερφέ .......Κ πάντα κοιτώ τον γλομπο κ τα ποστ που ανανεώνονται .Εύχομαι να μου πεις το ίδιο κ στα αλλά νήματα που μιλάω
ok, αν είναι έτσι γράψε λάθος. Θα με ενδιέφερε πολυ να μάθω και τη δικιά σου γνώμη για τη κοπέλα που παρουσιάζεται - εκτίθεται δημόσια και εννοείται οτι διαφημίζεται μέσα απο ένα φόρουμ που απευθύνεται σε συγκεκριμένο κοινό με συγκεκριμένο σκοπό. Για να μην παρεξηγηθώ δεν εγκρίνω καμιά ανθρωποφάγα συμπεριφορά, όπως ανθρωποφάγος δεν είμαι και εγω που βγαίνω κάθε Παρασκευή με τα φιλαράκια μου και μιλάμε, γελάμε και περνάμε όμπρφα την ώρα μας μιλώντας για γυναίκες , μηχανές και αυτοκίνητα. Και δεν ντρέπομαι να πω οτι μπορω να πετάξω και ένα σχόλιο για τη γειτόνισσα με τα μεγάλα βιζια και το καινούργιο Tesla με το πεταχτο κώλο. . Κάπως έτσι είναι και το φόρουμ που γράφουμε και ισως αν σε καποιον - κάποια δεν αρέσει καλά θα κάνει να αποχωρήσει…..
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
να υποθέσω συνάδελφε, μια και προχθεσινός εδω μέσα, με το που μπήκες έπεσες κατευθείαν στο νήμα της Στεφανίας……. και πρόλαβες και διάβασες και όλα τα προηγούμενα ποστ…;;;;;;
ναι....καλά υπέθεσες, μέσα σε 3 μέρες!!!!

θα μου την πέσει/ουν πάλι , αλλά δεν γαμιέται , δεν μπορώ και αν μη μιλήσω.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Υ.Γ
Λοιπόν ...Σας βλέπω εδώ κ μέρες που κανετε μαρς επίθεση σε μια που δεν είναι του γούστου σας ....5-6 άτομα συγκεκριμένα ...κολλητοί φαντάζομαι ....φυσικά μόνοι σας κ μόνη της ....Μιας κ αυτοί που σας την έλεγαν ,τώρα τους έχει μπαναρει ο σερίφης (όπως τον λέτε)...Ρε μάγκες ...Το θεωρείτε αντρικειο ?????Κάποιος από εσάς μίλησαν για 15 χρόνα....Ναι εσείς είστε αυτοί....Τώρα μόνοι ,χωρίς αντιπάλους ,νομίζετε ότι είναι ωραίο αυτό που κάνετε.....Κ κάτι ακόμα...Μιλήσατε για κλωνους ...Είτε δικούς της ,είτε άλλων ....Διαβάζοντας τους κανόνες του σάιτ,κάπου πήρε το μάτι μου ότι ο σερίφης βλέπει την i.p...Aρα κομματάκι δύσκολο από μια i.p να κάθεται ο οποιοσδηποτε με 4-5 κινητά κ να γραφει σε πολλαπλά προφίλ...Νομίζω...Αυτά είχα να πω ,δεν σας ξέρω δεν την ξέρω ,αλλά έτσι νιώθω διαβάζοντας κάποια πράγματακια...Κ τα λέω με ευγένεια κ πάντα φιλικά ,χωρίς να γουστάρω να έρθω σε αντιπαράθεση με κάποιον ,ούτε να ειρωνεύομαι.
Από τα πιο σωστά κ λογικά ποστ..
Χαίρομαι που κάποιος τρίτος ως παρατηρητής προς το παρόν, εκφράζει μια πραγματικότητα τόσο απλά κ ξεκάθαρα, χωρίς υπονοούμενα η σενάρια.
Θα συμφωνήσω ιδιαίτερα στο ότι είναι τουλάχιστον αστείο να χαρακτηρίζουν προμοτορες μέλη όπως ο billgun ,ο οποίος είναι μέλος πόσα χρόνια κ έχει κριτικες για ποσά θέματα εδώ..κ να του κλειδώνουν κιόλας τ προφίλ έπειδη τολμήσε να έχει μια θερμή άποψη για εμένα κ ας ήταν κάπως πιο υποστηρικτικος από όσο εγκρίνουν ορισμένοι.. δηλαδή αυτοί που λογομαχούν με βρισιές κ ανείπωτα λόγια δεν τα βλέπει ο διαχειριστής?η μήπως αυτά είναι οκ να παραμένουν ως μέλη ?προσφέρουν φοβερή ενημέρωση κ χρησιμότητα??!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
ok, αν είναι έτσι γράψε λάθος. Θα με ενδιέφερε πολυ να μάθω και τη δικιά σου γνώμη για τη κοπέλα που παρουσιάζεται - εκτίθεται δημόσια και εννοείται οτι διαφημίζεται μέσα απο ένα φόρουμ που απευθύνεται σε συγκεκριμένο κοινό με συγκεκριμένο σκοπό. Για να μην παρεξηγηθώ δεν εγκρίνω καμιά ανθρωποφάγα συμπεριφορά, όπως ανθρωποφάγος δεν είμαι και εγω που βγαίνω κάθε Παρασκευή με τα φιλαράκια μου και μιλάμε, γελάμε και περνάμε όμπρφα την ώρα μας μιλώντας για γυναίκες , μηχανές και αυτοκίνητα. Και δεν ντρέπομαι να πω οτι μπορω να πετάξω και ένα σχόλιο για τη γειτόνισσα με τα μεγάλα βιζια και το καινούργιο Tesla με το πεταχτο κώλο. . Κάπως έτσι είναι και το φόρουμ που γράφουμε και ισως αν σε καποιον - κάποια δεν αρέσει καλά θα κάνει να αποχωρήσει…..
Δηλαδή πρέπει να είναι gossip k κατινιστικο το στυλ εδώ μέσα?
Δεν μπορεί ν είναι είτε θετική είτε αρνητική αναφορά αλλά με κάποιο επίπεδο διατυπωμένη με σκοπό την ουσιαστική ενημέρωση?
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Διαβάζοντας τους κανόνες του σάιτ,κάπου πήρε το μάτι μου ότι ο σερίφης βλέπει την i.p....
Πουθενά δεν το γράφει αυτό στους κανόνες. Το ήξερες από πριν κλωνε. Επίσης, είναι γνωστό στους περισσότερους πλέον εν έτει 2022 το πώς μπορείς να κρυφτείς πίσω από άλλη ip.
Δε βαρέθηκατε ρε μαλάκες με τους λογαριασμούς; Απορώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom