Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ragnar(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
101
Πόντοι
0
Γιατί ρε αδερφέ φυλακισμένο σε έχουν η κοριό σου έχουν βάλει..;Βόλτα δε βγαίνεις να ξεσκασεις;Εμ πάσει περίπτωση το ποστ μου ήταν κατά το ήμισυ χιουμοριστικό εάν δε το κατάλαβες.Καλη συνέχεια
 

Harry60

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
211
Like
481
Πόντοι
21
Στεφανια, μου έχεις λείψει πολύ, λόγω της πανδημίας, σε λίγες μέρες που θα είμαι πλήρως εμβολιασμενος θα σε επισκεφθώ. Έχεις γίνει ακόμη ομορφότερη κούκλα μου, να είσαι πάντα καλά!
 

Xisia37

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Μασάζ προστάτη είναι ρε παιδιά. Δε καταλαβαίνω γιατί το θεωρείτε χυδαίο κλπ. Τεσπα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Μασάζ προστάτη είναι ρε παιδιά. Δε καταλαβαίνω γιατί το θεωρείτε χυδαίο κλπ. Τεσπα
Καλησπέρα Στεφανία! Νομίζω ότι 2-3 φωτογραφίες (χωρίς πρόσωπο) θα βοηθούσαν....δεν μιλάω για κάτι ιδιαίτερο , απλά για να έχουμε μια εικόνα.
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
παντως κι εγω δυο φορες που την εχω συναντησει εχω περασει σουπερ. το μονο που με προβληματισε λιγο ηταν που δεν δεχεται να τη γλυφεις αλλα αν το προσπερασω αυτο,ολα τα αλλα μια χαρα!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.518
Καλησπέρα Στεφανία! Νομίζω ότι 2-3 φωτογραφίες (χωρίς πρόσωπο) θα βοηθούσαν....δεν μιλάω για κάτι ιδιαίτερο , απλά για να έχουμε μια εικόνα.
Καλησπέρα!τι φωτογραφίες εννοεις?
Δεν προσφέρω μασαζ προστάτη κ γενικά περίεργα φετίχ.αυτα δεν έχουν σχέση με το μασάζ η τον αισθησιασμό.. ξεφεύγει η κατάσταση.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
και γω αναρωτιέμαι γιατί δεν βάζουν φωτογραφίες στα θρέντς των μασάζ.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
και γω αναρωτιέμαι γιατί δεν βάζουν φωτογραφίες στα θρέντς των μασάζ.
γιατί η βιτρίνα τους( δεν αναφέρομαι στην Στεφανία αλλά στα μασαζ που ρώτησες) είναι το μσαζ, τα υπόλοιπα Κύριοι των Αρχών είνα θέμα της κοπέλας!
Η βιτρίνα τους πρέπει να είναι καθαρή!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Καλησπέρα!τι φωτογραφίες εννοεις?
Δεν προσφέρω μασαζ προστάτη κ γενικά περίεργα φετίχ.αυτα δεν έχουν σχέση με το μασάζ η τον αισθησιασμό.. ξεφεύγει η κατάσταση.
Εννοώ κάποιες φωτογραφίες να έχουμε μια εικόνα σου . Νομίζω ότι βοηθάει να υπάρχει μια πρώτη ιδέα τι θα συναντήσουμε. Αν αυτό νομίζεις ότι σε προσβάλει , συγνωμη
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
γιατί η βιτρίνα τους( δεν αναφέρομαι στην Στεφανία αλλά στα μασαζ που ρώτησες) είναι το μσαζ, τα υπόλοιπα Κύριοι των Αρχών είνα θέμα της κοπέλας!
Η βιτρίνα τους πρέπει να είναι καθαρή!
μα όλα τα μασάζ βάζουνε φωτογραφίες στα σάιτς. Που είναι η παρανομία να βάλεις φωτογραφία δεν ανέφερα καθόλου για υπόλοιπα. Από τη στιγμή που παίζει ρόλο πρέπει να μπαίνουν και φωτογραφίες. Όπως στα σάιτς.
Και θα τελειώσουν και οι ατέλειωτες κουβέντες τύπου η αφροδίτη είναι χοντρή όχι είναι γεματούλα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
μα όλα τα μασάζ βάζουνε φωτογραφίες στα σάιτς. Που είναι η παρανομία να βάλεις φωτογραφία δεν ανέφερα καθόλου για υπόλοιπα. Από τη στιγμή που παίζει ρόλο πρέπει να μπαίνουν και φωτογραφίες. Όπως στα σάιτς.
εννοεείς όταν για παράδειγμα αναφερόμαστε σε μια Χ κοπέλα να μπορούμε να βάζουμε την φωτογραφία της, μα ούτως ή άλλως την έχει στο Τάδε site του γραφείου!
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
εννοεείς όταν για παράδειγμα αναφερόμαστε σε μια Χ κοπέλα να μπορούμε να βάζουμε την φωτογραφία της, μα ούτως ή άλλως την έχει στο Τάδε site του γραφείου!
εννοώ να βάζουνε οι ίδιες οι κοπέλες στα θρέντς τους.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Καλησπέρα!τι φωτογραφίες εννοεις?
Δεν προσφέρω μασαζ προστάτη κ γενικά περίεργα φετίχ.αυτα δεν έχουν σχέση με το μασάζ η τον αισθησιασμό.. ξεφεύγει η κατάσταση.
Αγαπητή μου, όταν έχουν τεθεί όρια ξεκάθαρα στην συνέδρια, τίποτα δεν μπορεί να ξεφύγει. Ο αισθησιασμός αφορά την διέγερση των αισθήσεων και μπορεί να επιτευχθεί με οποιοδήποτε τρόπο. Το μασάζ προστάτη είναι άλλη μια υπηρεσίες που προσφέρεται η’ και όχι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom