Νέα

Stavros Georwas troll; Tinder swindler; Ή ένας από εμάς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troueno
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Χαμος εχει γινει στο tik tok με μηνυματα απο (legendary) τυπο σε γκομενες απο τυπο με το ιδιο σεναριο

"καταρχας ουτε ψαχνομαι ουτε μου λειπει τιποτα μια χαρα παιδι ειμαι απλως ανθρωπινα σου έστειλα ..."

πχ αυτο Ειρήνη Αγγελοπούλου on TikTok

Ο τυπος κανει αυτη την δουλεια απο το 2018 και πολλα βιντεο αν και βγηκαν χθες ειναι απο παλιες συνομιλιες

Σταυρος Γεωργας που τα ειχε με Βασιλικη πριν 10 χρόνια υπάρχει


και οντως η τυπισσα εχει πια παιδι με αλλον

Αναρωτιεμαι :
-ειναι καποιος που κανει πλάκα με ψευτικο προφίλ ;
-Μηπως ζηταει καμια paysafe από τις γκόμενες (σε 45+ θα ειχε αρπάξει σπίτια)
- ή απλα ειναι ενας συναγωνιστης που ψαχνει από σεξ ως σχέση;

Χαμος στο τικ τοκ με το #stavrosgewrgas (#stavrosgewrgas | TikTok)

εχει απαντησει και ο ιδιος(ή καποιο τρολλ;) stavros_gewrgas on TikTok

εννοειται βγηκε και ρημιξ στο yt


ΥΓ εννοειται οτι πια στα dating sites θα ξεκιναω "καταρχας ....... ανθρωπινα και μόνο σου εστειλα"
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
ανθρωπινα...
eis-thn.gif
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.294
Πόντοι
10.336
τι ειναι αυτα ρε μαλακες δεν ειμαι ουτε 40αρης και νιωθω 70αρης, γιατι διευρυνετε το χασμα μεταξυ ηλιθιων και φυσιολογικων, με τι στο πουτσο ασχολειστε, ποιοι στο πουτσο ειναι αυτοι οι αχρηστοι της κοινωνιας, γιατι τους κανετε διασημους και γιατι τους βλεπω σε θρεντ στα μπουρδελα γαμω τη κοινωνια ολη; Εγινε χαμος στο τικτοκ λεει ΣΤΗ ΠΟΥΤΣΑ ΜΑΣ
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.411
Like
20.234
Πόντοι
6.056
Nα ενα ενδιαφερον νημα.Επειδη καποιοι ρωτανε ποιο μελος ειναι,να σημειωσουμε οτι(απ οσο ειδα δηλαδη) ο τυπος δεν γραφει αλλα χρησιμοποιει τον προφορικο λογο.Αντε τωρα να βρεις ποσα μελη χρησιμοποιουν μαικ για να μην γραφουν στο μπου:coffee::confused::confused::confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.411
Like
20.234
Πόντοι
6.056

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
σιγουρα μελος , οταν τρωει χυλοπιτα τις σκουπιδιαζει και λεει οτι θα επρεπε τα μουνοχειλα τους να βαρανε παλαμακια καθε φορα που τους μιλαει :2funny::2funny:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.556
Πόντοι
3.656
τι ειναι αυτα ρε μαλακες δεν ειμαι ουτε 40αρης και νιωθω 70αρης, γιατι διευρυνετε το χασμα μεταξυ ηλιθιων και φυσιολογικων, με τι στο πουτσο ασχολειστε, ποιοι στο πουτσο ειναι αυτοι οι αχρηστοι της κοινωνιας, γιατι τους κανετε διασημους και γιατι τους βλεπω σε θρεντ στα μπουρδελα γαμω τη κοινωνια ολη; Εγινε χαμος στο τικτοκ λεει ΣΤΗ ΠΟΥΤΣΑ ΜΑΣ

τυπε τους απαξιωσες ολους τους χυστες :rockon::rockon::rockon:
 

Ggeo88

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2021
Μηνύματα
45
Like
161
Πόντοι
0
Ο τύπος ειχε στείλει χρονια πριν κλασικα ακριβώς τα ιδια σε φίλη μου την αδερφή της και 5 6 φιλες τους... Με την μια βγηκε και ραντεβού εξπρες. Το μονο που θα πω είναι οτι εχει πρόβλημα το παιδι δυστυχώς...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.556
Πόντοι
3.656
Το εχει πελωρια αναγκη το νημα,γι αυτο εσπευσα κι εγω:woldman::confused::confused::confused:

εν το μεταξυ τυπε ουτε που καθησα να διαβαζω το ποστ του σκληρου χυστη troueno :confused::confused::confused:
απλα ειδα στον τιτλο για τρολλ και μπηκα :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.556
Πόντοι
3.656
η πατριαρχια φταιει τυποι :confused::confused::confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.411
Like
20.234
Πόντοι
6.056
εν το μεταξυ τυπε ουτε που καθησα να διαβαζω το ποστ του σκληρου χυστη troueno :confused::confused::confused:
απλα ειδα στον τιτλο για τρολλ και μπηκα :confused::confused::confused:
Eγω ανοιξα το λινκ απο Τικ Τακ Τοκ και καταλαβα απο τα πρωτα δευτερολεπτα οτι προκειται ξεκαθαρα για μελος του μπου.Θεμα χρονου η επιστημονικη ομαδα να τον ξετρυπωσει:confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom